Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

Cafe Ιουνίος 2012


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!

Έκανα πως δε τα είδα τα γλυκά.......

Με το καλό κοριτσάρα μου!!!!

Ελίνα πόσο δίκιο έχεις...αν σου βάλω τι λέμε θα τρελαθείς από το ένα θέμα πηδάμε στο άλλο.......


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια σχετικα με τη μελαμινη το βραδακι που θα ερθει ο αντρας μου απο τη δουλεια θα τον ρωτησω και θα σας πω.Δουλευε σε εργοστασιο ξυλειας και ξερει.Ολα στο σπιτι ο αντρας μου τα εχει φτιαξει(ντουλαπες,κομοδινα,συνθετα,τραπεζαρια κ.α) αλλα δεν θυμαμαι τι ειχα βαλει.

Link to comment
Share on other sites

άντε Μαράκι να βρεις την λύση και εμένα ο πατέρας μου είναι επιπλοποιός αλλά καλό αερισμό θέλουνε πιστεύω.....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε κορες εγω θελω να γραφτω αλλα δεν θελω να με βρουν αλλοι θα δηλωσω ενα αλλο επωνυμο αλλα το μειλ μου δεν θα φαινεται??εχω απορια!για πειτε μου.Και μονο εσεις θελω να με βλεπετε πως γινεται αυτο?καταρχην γινεται?ειμαι ασχετη!!


ElOAp3.png

zJ3jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ρε κορες εγω θελω να γραφτω αλλα δεν θελω να με βρουν αλλοι θα δηλωσω ενα αλλο επωνυμο αλλα το μειλ μου δεν θα φαινεται??εχω απορια!για πειτε μου.Και μονο εσεις θελω να με βλεπετε πως γινεται αυτο?καταρχην γινεται?ειμαι ασχετη!!

καλα μπες faCEBOOK ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΣΑΛΩΣΕΙ...κάνε ενα καινουργιο email και δήλωσε αυτό, βάλε ενα ονομα οτι να ναι και πες μας να σε βαλουμε...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια.Σχετικα με τη μελαμινη που λεγατε χτες μου ειπε ο αντρας μου οτι δεν μπορεις να βαλεις κατι θα φυγει η μυρωδια μονη της με τον καιρο και θυμηθηκα οτι οντως δεν ειχα χρησιμοποιησει κι εγω τιποτα οταν μου τα εφτιαξε απλα αφηνα για πολλες ωρες την ντουλαπα,τη συρταριαερα και οτι ηταν απο μελαμινη ανοιχτα.Και τωρα το ιδιο θα κανω που θα μου φτιαξει τη συρταριερα του μικρουλη μας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εμένα βρε κορίτσια είναι απο ξύλο, τώρα μελαμίνη τι ακριβώς είναι δεν ξέρω....και δεν το ήξερα ότι θα μύριζε και τώρα μάλλον πλύσιμο φτου κι απ'την αρχη...:(:(:(:(:(:(

Η μελαμινη ειδος ξυλου ειναι.Αν ειναι μελαμινη το δικο σου προσεχε γιατι δεν θελει νερα γιατι ''φουσκωνει'' το ξυλο και θα χαλασει.Καντο π.χ. μ'ενα βρεγμενο πανακι αν θελεις αλλα να το εχεις στυψει πααααααααααααρα πολυ καλα.

Link to comment
Share on other sites

Η μελαμινη ειδος ξυλου ειναι.Αν ειναι μελαμινη το δικο σου προσεχε γιατι δεν θελει νερα γιατι ''φουσκωνει'' το ξυλο και θα χαλασει.Καντο π.χ. μ'ενα βρεγμενο πανακι αν θελεις αλλα να το εχεις στυψει πααααααααααααρα πολυ καλα.

Και πώς μπορώ να δώ αν είναι μελαμίνη????Το γράφει κάπως ή πρέπει να δω στον κατασκευαστή?

Link to comment
Share on other sites

Και πώς μπορώ να δώ αν είναι μελαμίνη????Το γράφει κάπως ή πρέπει να δω στον κατασκευαστή?

Καλημερα και καλη εβδομαδα.Το μεσημερι που θα ερθει ο αντρας μου απο τη δουλεια θα τον ρωτησω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...