Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ιουνίος 2012


Recommended Posts

Καλημέραααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Η μελεμίνη είναι λεία από την πάνω και την κάτω μεριά...δεν έχει ρόζους ή νερά σα το ξύλο δηλ....Είναι πεπιεσμένο ξύλο....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΣΕ ΈΒΑΛΑ ΕΕΕ?Πως σε ξέχασα?


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας και απο εδω!!!

Επιτελους καταφερα να μπω!!! Κι εγω νιωθω πως εχω μεινει πισω στις δουλειες και ανχωνομαι...

Αλλα απο την αλλη λεω ελα μωρε ολα θα γινουν...μαλλον δεν εχω παρει χαμπαρι τι γινεται ε???

Αναμενω την τεταρτη να παω στον γιατρο...να συναντησω και την μαια...αντε να δουμε...

Φιλιααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε οοοοοοοοοοοολα τα κοριτσια.Τι μου κανετε?Εfiiiii καταλαβες τωρα τι ειναι η μελαμινη?Να σε ρωτησω κατι....το επιπλο που εχεις το πηρες η το εφτιαξε καποιος δικο σου?Γιατι αν το πηρες λογικα επρεπε να στο πουν η αν το εφτιαξε καποιος δικο σου ρωτα τον τι υλικο χρησιμοποιησε.Υπαρχει κι αλλη λυση(μου την ειπε ο αντρας μου αν φυσικα δεν υπαρχει καποιος που ειναι γνωστης να σε βοηθησει) αλλα δεν ξερω αν θες να το δοκιμασεις μπορεις να βγαλεις ενα συρταρι αν ειναι ντουλαπα η συρταριερα και να βγαλεις τη ταινια που εχει απο πισω(που δεν σε νοιαζει αν μεινει ετσι μετα γιατι δεν θα φαινεται)και αν δεις οτι ειναι σαν ξυλο ''πιεσμενο'' τοτε ειναι μελαμινη.Αν μπορουσες να βαλεις φωτο θα σου ελεγε ο αντρας μου σιγουρα βλεποντας το.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ναι βρε για να δεις τις φωτο που έχω εδώ στο προφιλ μου.......δε πολύέβαζα στο φατσομπουκ....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μάλλον έκανα λάθος και το fb είναι Irene Myl . Προφανώς έκανα λάθος δλδ γιατί δεν έχω λάβει κανένα add... Σορρυ .....!

Αυτές τις μέρες τις πέρασα δύσκολα. Τη Δευτέρα είχα 8ωρο μάθημα και ήμουν από το πρωί στην πόλη μέχρι αργά το βράδυ. Χθες πήγαμε και σε καρδιολόγο-οφθαλμίατρο. Όλα καλά ευτυχώς. Έχουμε το πράσινο φως για φυσιολογικό!!!!! Γιούπιιιιιι!!!!!!!!!!! Και σήμερα μαζέψαμε με τη μητέρα μου τα χειμωνικά και κάναμε κι ενα γενικό στο σπίτι γιατί ήταν λιγάκι κάπως... Αλλά η αλήθεια είναι ότι και τα λίγα πράγματα που κάνω με κουράζουν.... Τι είναι αυτό το πράγμα πια... Εσάς σας έχουν πει να περπατάτε;;;; Γιατί εμένα νωρίς μου φάνηκε όταν μου το είπε ο γιατρός. Τέλος πάντων το κατά δύναμιν!

Σας φιλώ!!!!!!!


ugW3p2.png

zPYnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Ειρήνη! Άντε, έλα κι εσύ στο fb, έχουμε ξεσαλώσει!!! Σου έκανα add...νομίζω...:tongue:

Καλέ, πώς να μην κουραστείς με τόσα που έκανες! Και έγκυος να μην ήσουν, πάλι πτώμα θα γινόσουν!

Πότε σταματάς τα μαθήματα? Υπομονή...


55G7p3.png1qpAp3.pngHrKep2.png
Link to comment
Share on other sites

Μαράκι σου παραθέτω τι λεει ο κατασκευαστης για την κούνια

Βασικά χαρακτηριστικά:

-Παράγεται και πιστοποιείται σύμφωνα με το Ευρωπαϊκό Πρότυπο Ασφάλειας και Ποιότητας ΕΝ 716-1,2

-Από ξύλο οξιάς και MDF

-Με ξυλόγλυπτα διακοσμητικά ζωγραφισμένα στο χέρι

-Με πρεσαριστή βάση από φυσικό ξύλο φουρνιστής οξιάς για μεγαλύτερη αντοχή και ασφάλεια

-Η βάση προσαρμόζεται σε 3 θέσεις για μεγαλύτερη άνεση της μαμάς και ασφάλεια του μωρού

-Έχει πλαϊνά κάγκελα από φουρνιστή οξιά που συμμορφώνονται στους κανόνες ασφάλειας για τα διάκενα

-Με χρώματα μη τοξικά, πιστοποιημένα για την καταλληλότητα τους σε βρεφικά προϊόντα

Και η φώτο ειναι αυτή

http://www.irabebe.gr/product/Ε3836/sifoniera-winnie-the-pooh

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...