Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ιουνίος 2012


Recommended Posts

Γεια σας και πάλι!!!

Τι ωραία που μαζευτήκαμε και στο fb!

selestina σου εστειλα αίτημα φιλίας! νομίζω...:tongue:

Υποθέτω ότι είσαι εσύ από τις υπόλοιπες κοινές φίλες-μανούλες!!!

Αχ, κορίτσια τι έπαθα! Έχω μείνει χωρίς κινητό... Τα'φτυσε το καλό μου! Το είχα βάλει να φορτίζει το βράδυ και το πρωί ήταν πολύ ζεστό και δεν άνοιγε:confused::confused::confused: Ελπίζω να φτιάχνεται γιατί δε θ'αντέξω να χάσω τόοοοοσα τηλέφωνα και φωτογραφίες...:-(

Κι έχουμε δώσει όλα τα παλιά μας και δεν έχω άλλη συσκευή να κάνω τη δουλειά μου..!:evil:


55G7p3.png1qpAp3.pngHrKep2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μολις εφτιαξα ενα γκρουπακι στο facebook μονο για εμας!!!!Σας εχω βαλει μελη!!!Ξεχναω καμια????Μπειτε να μου πειτε!!!

http://www.facebook.com/groups/373015879401800/

Μανούλες Ιουνίου 2012-parents cafe

Αυτο το γκρουπακι θα μεινει για παντα στο fb για να μην χαθουμε μολις γεννησουμε!!!!!!!Το εκανα κρυφο για να το βλεπουμε μονο εμεις που ειμαστε στις μανουλες του parents cafe Ιουνιου!!!! ♥


cT2Cp3.png

kJlGp2.png

HmHip3.png

Link to comment
Share on other sites

http://www.facebook.com/groups/373015879401800/

Μανούλες Ιουνίου 2012-parents cafe

Για ολες εμας που αρκετους μηνες τωρα πινουμε καθημερινα cafe στο parents cafe!!!!!

Τωρα αν γεννησουμε Μαιο-Ιουνιο-Ιουλιο, αυτο δεν εχει καμια σημασια!!!!!

Ταξιδεψαμε ομως μαζι για να φτασουμε ως εδω!!!!!

xxx


cT2Cp3.png

kJlGp2.png

HmHip3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου,οκ σας εκανα ολες???γιατι ηρθε μια φιλη μου ετιμαζομουν να φυγω κ μπερδεθτηκα λιγακι!!Ελινα εχεις απολυτο δικιο,εγω εχω πητ 1 ιουνιου,χωρις λογο το κοσριτσι μου δεν το κουναω.δεν ειπε για προκληση η γοατρος,ειπε να περπαταω να μου σπασουν τα νερα,αυτο μονο,αλιως θα παιδευτω,δεν σε παρεξηγω φιλεναδα,ξερω πως τα λες κ καλα κανεις κ μου τα λες!!


rbOEp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλώς την!!!!!Μην σκέφτεσαι όσα σε αγχωνουν!!!Μονο τα θετικά!!!!

Εγω παραγγειλα αυτοκόλλητα μέσω eBay σε κάποιον carbonfibre888 και έκαναν 2 βδομάδες να ερθουν,αλλα ήρθαν επιτέλους και ειναι τέλεια!!!

Πόσο καιρο τα έχεις παραγγείλει;;Αν μπορείς επικοινώνησε με τον πωλητή με email και ρώτησε τον ποτε ακριβώς τα έστειλε και σε πόσο καιρο συνήθως παραλαμβάνουν οι πελάτες του...

Το όνομα μου στο Facebook ειναι Eleni Aggouraki (Ελενη Αγγουρακη-Σημαιουδακη). Στειλε μου αίτημα φιλίας και θα δεις μέσα στους φίλους μου και τη Στεγια,την Βερα,την Μαρια,χαμός!!

Σε περιμένω!!!

Σου εστειλα αίτημα φιλίας..

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια!!Ωραιες μερες αν κι εγω αυπνη ρε γμτ,ξυπναω για τουαλετα η για τον μικρο και μετα σκεφτομαι σκεφτομαι και δεν με παιρνει ο υπνος...

Νελλυ κοριτσακι μου ηρεμησε ολες νιωθουμε καπως καποιες φορες κι εγω τα ιδια καποιες φορες θελωνα βαλω τα κλαμματα ειναι οι ορμονες ειναι και η κουραση που εχω με τον μικρο μου καημο το χω να πω θα κατσω να ξαπλωσωι στον καναπε οποτε θελω και να σηκωθω οποτε θελω ....δυομιση χρονια τωρα αυτα τα χω ξεχασει και στην τουαλετα με συνοδεια παω χαχχαα...Τι να κανουμε...Ειναι βεβαια τοσα τα καλα που σου προσφερει μητροτητα που τα ξεπερνας ολα...

Επισης να πω ολο λαθος μετραω τα κιλα μου +15 εχω βαλει και αγχωνομαι μηπως δεν τρωω πολυ....Τρελη ειπαμε...Τελος παντων το μωρο να ναι καλα..

Α και χθες εφαγα φλασια λεω μηπως πουλησω το πεγκ περεγκο το καροτσακι μου γιατι σας ειχα πει οτι δε με βολεψε...εχθες το εβγαλα για να παω με τον μικρο στη λαικη και μου φυγε η μαγκια να το ανοιξω να το κατεβασω στις σκαλες κτλ,μου υπενθυμισε ποσο ΔΕΝ με βολευει εμενα....Δεν ξερω ελεγα να το βαλω αγγελια στο παρεντς και να κοιταξω απο κανα σαιτ εξω για το μακλαρεν που θελω,αληθεια ποια ειχε αγορασει απεξω καροτσι να μου πει κι εμενα το σαιτ??...Δεν ξερω και τι θα κανω με δυο παιδια που χρειαζονται καροτσακι και τα δυο μαζι...:rolleyes:Αληθεια ΣΤΕΓΙΑ τι θα κανεις εσυ με τον μικρο και την μπεμπα με το καροτσι?Θα την βαζεις σε μαρσιππο και τον μικρο σε καροτσι η θα τον εχεις με τα ποδια?προβληματιζομαι δεν ξερω πως θα το κανω ακομη...Παντως εχω παραγγειλει και το μει -ται που ηθελα για να χωνω τη μπεμπα -μαρσιππο χρησιμοποιησα παρα πολυ με τον γιο μου οπως εχω ξαναπει...

maclaren πηρα πριν λιγες μερες, μετα απο ΕΞΟΝΥΧΙΣΤΙΚΟ ψαξιμο, καλυτερη τιμή βρηκα στον narlis.gr, ειχε δωροεπιταγη 100 € κ μου βγηκε 355 με μεταφορικα, εγω πήρα το techno xlr που ειναι κ για νεογεννητο, εχει κ πιο φτηνά μοντελα

Link to comment
Share on other sites

μαρούτσος άντε άλα να μας βρεις στο φατσομπουκ....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια που ειστε???????σας ψαχνουμε στο http://www.facebook.com/groups/373015879401800/

Δεν μου το βγάζει...

selestina στειλε πμ...

Μαρσιπο κορίτσια είχα απ την προηγουμενη εγκυμοσυνη ενα slingezee, αλλά επειδή ήταν ροζ (είχα κοριτσάκι), το έβαψα μαύρο και περιμένω να το δοκιμάσω στην αγορίνα μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσακια μου,οκ σας εκανα ολες???γιατι ηρθε μια φιλη μου ετιμαζομουν να φυγω κ μπερδεθτηκα λιγακι!!Ελινα εχεις απολυτο δικιο,εγω εχω πητ 1 ιουνιου,χωρις λογο το κοσριτσι μου δεν το κουναω.δεν ειπε για προκληση η γοατρος,ειπε να περπαταω να μου σπασουν τα νερα,αυτο μονο,αλιως θα παιδευτω,δεν σε παρεξηγω φιλεναδα,ξερω πως τα λες κ καλα κανεις κ μου τα λες!!

αχ ενταξει αμα ειπε ετσι ολα καλα!!Εχε βεβαια υποψην σου οτι μπορει και να μην σπασουν τα νερα πρωτα και να πας απλα με διαστολη και με πονους σταθερους ανα καποια λεπτα οπως εγω !Τα νερα μου τα σπασανε αλλα ειχα παει με πονους ανα δεκα λεπτα και ειχαν ξεκινησει απο πολυ νωρις το απογευμα.Α και ειχα δει και βλεννα διαφανη 2 μερες πριν ,προεορτιο του τοκετου!;)


ElOAp3.png

zJ3jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ολα οκ??γιναμε ολες φιλες??αχαχαχαχ!!καλα ε?εχασα τη μπαλα!Ελινα να κανεις κ εσυ ενα μαναρι μου.ενα για μεταξυ μας μωρε μην κανεις αλλους φιλους αν δε θελεις!

Egoδεν ξερω καν πως γινεται!!χαχαχα


ElOAp3.png

zJ3jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...