Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

Cafe Ιουνίος 2012


Recommended Posts

Καλημέρα Μαράκι...μόλις γύρισα...καλά τα νέα μας...ο τράχηλος άνοιξε...έχω περίπου 2 διαστολή και μου είπε πως αν δεν γεννήσω μέχρι την Παρασκευή να πάω για υπέρηχο να δει τα υγρά...αν δεν γεννήσω το ΣΚ να πάω πάλι την Δευτέρα και αν πάλι τιποτα κατά την Τετάρτη θα με βάλει με τεχνητούς...ΠΗΤ έχω 14/06:(Μακάρι να έρθει φυσιολογικά ο μικρούλης γιατί με τεχνητούς πόνους(δεν θέλω) και χωρίς επισκληρίδιο δεν ξέρω πως παλεύεται...

Εσύ έχεις 2 μερούλες ακόμη δηλαδή?

Από τη μια είναι τέλειο που ξέρουμε ότι σε λίγο θα τα κρατάμε αγκαλίτσα,πρώτα ο Θεός, από την άλλη δεν σου κρύβω πως ψιλοαγχώθηκα....

σε φιλώ και περιμένω νέα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα Μαράκι...μόλις γύρισα...καλά τα νέα μας...ο τράχηλος άνοιξε...έχω περίπου 2 διαστολή και μου είπε πως αν δεν γεννήσω μέχρι την Παρασκευή να πάω για υπέρηχο να δει τα υγρά...αν δεν γεννήσω το ΣΚ να πάω πάλι την Δευτέρα και αν πάλι τιποτα κατά την Τετάρτη θα με βάλει με τεχνητούς...ΠΗΤ έχω 14/06:(Μακάρι να έρθει φυσιολογικά ο μικρούλης γιατί με τεχνητούς πόνους(δεν θέλω) και χωρίς επισκληρίδιο δεν ξέρω πως παλεύεται...

Εσύ έχεις 2 μερούλες ακόμη δηλαδή?

Από τη μια είναι τέλειο που ξέρουμε ότι σε λίγο θα τα κρατάμε αγκαλίτσα,πρώτα ο Θεός, από την άλλη δεν σου κρύβω πως ψιλοαγχώθηκα....

σε φιλώ και περιμένω νέα...

Kαλησπερα κοπελα μου.Ειναι ευχαριστο το οτι ανοιξε ο τραχηλος.Τα αμνιακα υγρα εννοεις?Εχεις καιρο μεχρι της 14 μπορει κατι να γινει.Ναι εγω εχω 2 ημερες ακομα εκτος κι αν μου κανει εισαγωγη αυριο αναλογος με το τι θα δει βεβαια κι εγω δεν θελω να κανω τεχνητους.Εμενα να σου πω την αληθεια το μονο που με αγχωνει αρχικα ειναι το χερι του απο κατω,ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ,και μετα η ολη διαδικασια γιατι δεν ξερω πως θα γεννησω.Τελοσπαντων, υπομονη και αυριο θα μαθω.Φιλακια

Link to comment
Share on other sites

Τσά εδώ είμαι...Με την Σταχτοπούτα μέσα στην κοιλούμπα φυσικά....

Κάνει πολλή ζέστη βρε κορίτσια εχτές πήγαμε Τρίκαλα Κορινθίας και δροσιστήκαμε.........

Έφη 2 διαστολή?άντε με το καλό.............ποποποπο γεννάς!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μαράκι έ-έ-έρχεται!!!!!

Μελιτάκι τέλεια έτοιμο το σπιτάκι να υποδεχτεί τον τζούνιορ!!!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια.....Μαράκι μου τι έγινε σήμερα???

Γεια σου κοριτσακι.Πηγα στο γιατρο εκανα καρδιοτοκογραφημα αλλα δεν εδειξε συσπασεις απο οτι ειδα παρολο που εγω ενιωθα την κοιλια μου να πετρωνει αλλα μην φανταστεις πολλα πραγματα.Κολπικη εξατση δεν μου εκανε δεν ξερω γιατι!!!Υπερηχο εκανα αλλα ο μικρος δεν εχει κατεβει αλλα μου ειπε οτι ο μικρος ειναι μεγαλος κατι που ηξερα βεβαια αν σκεφτεις οτι οταν μπηκα στο μηνα μου ο ιδιωτης μου ειχε πει οτι ηταν 3 κιλα με μια αποκληση βεβαια.Θα παω παλι αυριο κ θα δουμε τι θα κανουμε ετσι τουλαχιστον μου ειπε ο γιατρος.Εχω την σισθηση ομως οτι θα με κρατησει και θα με παει με καισαρικη.Δεν με πειραζει, αυτο που με νοιαζει ειναι να ειμαστε καλα και οι δυο.Και αυτη την ωρα που σου γραφω κουνιεται ολοκληρος!!!!!Αν δεν μπω αυριο θα καταλαβεις.Καληνυχτα.Φιλακια

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Πήγα στον γιατρό για να με δει λιγάκι εσωτερικώς και ναι έχω διαστολή 2!!!!!!

Βέβαια στις πολύτοκες αυτό συμβαίνει οπότε οποιαδήποτε στιγμή γεννάω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αν μέχρι την Κυριακή δεν τότε Δευτέρα πρωί πρωί θα είμαι στο ΓΑΙΑ!!!!

Κορίτσια ΓΕΝΝΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Στέγια Τέλειααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!

Κι εσύ στο κλαμπ <<τώρα γεννάω μετά γεννάω>> λοιπόν.......τι περίεργο ε???νιώθω όλη την ώρα ότι θα μου σπάσουν τα νερά και κάτι τέτοια...αχ Θεέ μου άντε να ρθει η στιγμή...

Μαράκι μου αντε σου έγραψα και σε άλλο θέμα αλλά περιμένω τα νέα σου...πάντως δεν υπάρχει λόγος να κάνεις καισαρική επειδή δεν έχει κατέβει απαραίτητα....μπορεί να κατεβεί εκείνη τη στιγμή γλυκιά μου.....

Link to comment
Share on other sites

Στέγια Τέλειααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!

Κι εσύ στο κλαμπ <<τώρα γεννάω μετά γεννάω>> λοιπόν.......τι περίεργο ε???νιώθω όλη την ώρα ότι θα μου σπάσουν τα νερά και κάτι τέτοια...αχ Θεέ μου άντε να ρθει η στιγμή...

Μαράκι μου αντε σου έγραψα και σε άλλο θέμα αλλά περιμένω τα νέα σου...πάντως δεν υπάρχει λόγος να κάνεις καισαρική επειδή δεν έχει κατέβει απαραίτητα....μπορεί να κατεβεί εκείνη τη στιγμή γλυκιά μου.....

Γεια σου κοριτσακι ναι το ειδα και εχω απαντησει κι εγω εκει.Τελειωσαν τα ψεμματα αυριο θα τον εχω:-P:razz::-P:razz::-P.Ευχομαι και σε σενα τα καλυτερα κοριτσακι μου και να κρατησεις συντομα το μωρακι σου.Φιλακια πολλα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Πήγα στον γιατρό για να με δει λιγάκι εσωτερικώς και ναι έχω διαστολή 2!!!!!!

Βέβαια στις πολύτοκες αυτό συμβαίνει οπότε οποιαδήποτε στιγμή γεννάω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αν μέχρι την Κυριακή δεν τότε Δευτέρα πρωί πρωί θα είμαι στο ΓΑΙΑ!!!!

Κορίτσια ΓΕΝΝΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

Με το καλό κοριτσάκι!! Σε έψαχνα παντού! (εγώ δεν μπαίνω εδώ, είμαι φανατική του parents μόνο, αλλά μπήκα για χάρη σου βρε!) Θα περιμένω νέα σου για το τάντεμ!! (Εμάς τελικά δε μας "έκατσε" προς το παρόν)

Με έναν πόνο! (Αν και δε μασάς εσύ, και με 5 να είναι, μια χαρά θα τα πας!!)


tMJnp2.pnglQPGp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσια τι μου κανετε?Τελικα Εφουλα ουτε σημερα γεννησα 40+2.Ο μικρος ειναι ακομα ψηλα αλλα εχω διαστολη θα παω παλι αυριο και αν μεχρι την κυριακη δεν εχει γινει τιποτα την δευτερα θα παω για καισαρικη.Δεν λεει να βγει με τιποτα!!!!Τετοια αντισταση!!!!Φιλακια πολλα

Link to comment
Share on other sites

Με το καλό κοριτσάκι!! Σε έψαχνα παντού! (εγώ δεν μπαίνω εδώ, είμαι φανατική του parents μόνο, αλλά μπήκα για χάρη σου βρε!) Θα περιμένω νέα σου για το τάντεμ!! (Εμάς τελικά δε μας "έκατσε" προς το παρόν)

Με έναν πόνο! (Αν και δε μασάς εσύ, και με 5 να είναι, μια χαρά θα τα πας!!)

Νανά μου γλυκιά μου μανούλα γέννησες?Πάω να σε ψάξω δίπλα......σε ευχαριστώ για τα γλυκά σου λόγια!!!!!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Εφάκι μου σε ευχαριστώ και σένα πολύ πολύ και με το καλό να αγκαλιάσουμε τα θαυματάκια μας.....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσάρες μου έφτασε η στιγμή......έχω πονάκι και το πρωί θα έχω αγκαλιά την σταχτοπούτα μας!!!!

Σας ευχαριστώ που έισασταν παρέα μου σε αυτήν την εγκυμοσύνη!!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Σε σκεφτόμουν αλλά είχαμε διάφορα θέματα στο σπίτι και δεν μπόρεσα να μπω να σου ευχηθώ Στέγια μου... Τώρα ήδη θα την έχεις αγκαλιά.. να σου ζήσει!! Θα περιμένω νέα σου.

ΥΓ Σε ευχαριστώ κι εγώ απ την καρδιά μου για τη θετική ενέργεια που τόσο απλόχερα μοίραζες εδώ (και δίπλα :) ) τόσους μήνες (και θα συνεχίσεις, βεβαίως βεβαίως!!)


tMJnp2.pnglQPGp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...