Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Blue Velvet said:

      Είπε ότι θέλει να αποκλείσει ακόμα και αυτη την μικρη πιθανότητα,γι αυτό και πρέπει να κάνω αύριο πάλι χοριακη.Δεν έκανε διάγνωση.Απλα υπάρχει και αυτό το ενδεχόμενο δυστυχώς..Μακαρι να πάω και να έχει μηδενιστεί,έχω κουραστεί..

      Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ. Το έχω περάσει κ εγώ, ευτυχώς σε τόσο χαμηλές τιμές η χοριακή θα μηδενιστεί σχετικά γρήγορα κ μπορείς να προχωρήσεις άμεσα ακόμα και σε εμβρυομεταφορά. Όντως ψυχολογικά όλα αυτά κουράζουν, υπομονή. Το εξωμήτριο κ εγώ πιστεύω το είπε απλά για να είναι σίγουρος για κάθε ενδεχόμενο, αν δεν κάνω λάθος δίνει μεγαλύτερες τιμές χοριακής. 

       

Cafe Ιουνίος 2012


Recommended Posts

έφη τι κάνετε?βρήκες σλινγκ?

κοίτα και εδώ...

http://parentscafe.gr/showthread.php?t=8546


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

xaxaxaxaxxaxaxaxaxaxa

ναι μωρέ μου λέιπειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

xaxaxaxaxxaxaxaxaxaxa

ναι μωρέ μου λέιπειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

Άλλη χάρη το ένα,άλλη το άλλο...

Αχ ερωτευμένο μου Στελλακι..Χχαχαχαχααχααααχ Αντε ελάτε και απο το Ηράκλειο τωρα που πήρατε φορα...


cT2Cp3.png

kJlGp2.png

HmHip3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!Μελιτάκι μου φιλάκια πολλά σε σενα και τον μικρούλη...Επιστρέψαμε...καλό χειμώνα τώρα...

Μεγαλώσαμε πολύ!!!Αρχίσαμε τα αγκού ....τα γελάκια...θεε μου εχω χάσει το μυαλό μου....το βάρος μας 6850 και 20 Σεπτεμβρίου πάμε για το πρώτο εμβόλιο!!!Έχουμε ακόμη...Χαίρομαι πολύ που τα καταφέρατε τελικά με τον θηλασμό γλυκιά μου!!!είσαι πολύ τυχερή....με το εμβόλιο πως τα πήγατε?

Περάσαμε όμορφα όμως κουραστικά....πολύ κουραστικά...όχι πάνε εδώ να δει το μωρό ο ένας όχι απο εκει να το δει ο άλλος..όλη την ώρα στους δρόμους και ξεκούραση μηδεν....σπίτι μου σπιτάκι μου επέστρεψα στην ησυχία μου και είμαι τρισευτιχισμένη...Φιλάκια σε όλες και στο φατσομπούκ απο εμένα...

Φιλιά Στέγια:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!Μελιτάκι μου φιλάκια πολλά σε σενα και τον μικρούλη...Επιστρέψαμε...καλό χειμώνα τώρα...

Μεγαλώσαμε πολύ!!!Αρχίσαμε τα αγκού ....τα γελάκια...θεε μου εχω χάσει το μυαλό μου....το βάρος μας 6850 και 20 Σεπτεμβρίου πάμε για το πρώτο εμβόλιο!!!Έχουμε ακόμη...Χαίρομαι πολύ που τα καταφέρατε τελικά με τον θηλασμό γλυκιά μου!!!είσαι πολύ τυχερή....με το εμβόλιο πως τα πήγατε?

Περάσαμε όμορφα όμως κουραστικά....πολύ κουραστικά...όχι πάνε εδώ να δει το μωρό ο ένας όχι απο εκει να το δει ο άλλος..όλη την ώρα στους δρόμους και ξεκούραση μηδεν....σπίτι μου σπιτάκι μου επέστρεψα στην ησυχία μου και είμαι τρισευτιχισμένη...Φιλάκια σε όλες και στο φατσομπούκ απο εμένα...

Φιλιά Στέγια:P

Καλωσηρθατε!!Τωρα θα ξεκουραστες περισσότερο...Κι εμεις πήγαμε να τετραήμερο κ πήραμε τόσα πράγματα του μωρου..κανονική μετακομιση..Αλλα δεν πειράζει..Του χρόνου πάλι!!

Καλο χειμώνα λοιπόν!!!

Εμεις κάναμε την Τριτη το εμβόλιο μας κ το βράδυ μας μπήκαν δεκατακια αλλα ευτυχως όχι πυρετός..Ηταν κ λίγο γκρινιαρης αλλα κατα τ αλλα Ολα καλα...

Ειμαστε 5300 τωρα!

Μα γιατι τόσο αργά το πρώτο σας εμβόλιο;;Ποτε Γεννήσες;;;


cT2Cp3.png

kJlGp2.png

HmHip3.png

Link to comment
Share on other sites

12 Ιουνίου γέννησα...δεν ξέρω τι να σου πω...όταν ρώτησα τον γιατρό ξανά για την ημερομηνία μου είπε πως το πρώτο εμβόλιο γίνεται τον 2ο μέχρι 3ο μήνα...κι εμένα αργά μου φάνηκε...τι να πω...

όλα καλά λοιπόν...λίγα δεκατάκια δεν είναι τίποτα....

Έκλαψε στο τρύπημα το χρυσουλάκι μου??????:cry:

Link to comment
Share on other sites

12 Ιουνίου γέννησα...δεν ξέρω τι να σου πω...όταν ρώτησα τον γιατρό ξανά για την ημερομηνία μου είπε πως το πρώτο εμβόλιο γίνεται τον 2ο μέχρι 3ο μήνα...κι εμένα αργά μου φάνηκε...τι να πω...

όλα καλά λοιπόν...λίγα δεκατάκια δεν είναι τίποτα....

Έκλαψε στο τρύπημα το χρυσουλάκι μου??????:cry:

Εμενα μου είπε Οτι το πρώτο εμβόλιο γίνεται στο δεύτερο μήνα και το δεύτερο στον τρίτο.

Και μετα ανα μήνα και ένα εμβόλιο...

Πονέσει ο καημενος!!Ανοιξε το στόμα δυνατά για να κλαψει και δεν του βγήκε κλάμα απο τον πόνο..Η ψυχή μου!!!Ο μπαμπας μας,μας κρατούσε μετα αγκαλια πολυ ώρα για παρηγοριά..χεχε..Βεβαια ειναι στιγμιαιος ο πόνος,όπως οταν κάνουμε κι εμεις εμβόλιο....

12 Ιουνίου γεννησα κι εγω!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ελπιζω κι εσάς να μη σας μπει πυρετουλης!!!


cT2Cp3.png

kJlGp2.png

HmHip3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


Καλησπέρα γλυκιά μου! Τι κάνετε?πως είναι το μωράκι?εμείς μια χαρά,μεγαλώνουμε,άρχισε η φαγουρα στα δοντακια μας,τα απίστευτα σαλια! Είμαστε 8 κιλά κ 68 πόντους.τρώμε όλο μας το φαγητό όπως καταλαβαίνεις!εγώ όλη μέρα με τον μπέμπη μου!επάγγελμα μητέρα. . . Λίγο κουραστικό ,γιατί δεν έχω καμιά βοήθεια πέραν του συζύγου,αλλά μου αρέσει παρά την κούραση!εγώ μπαίνω σχεδόν κάθε μέρα αλλά δεν γράφω πλέον γιατί νιώθω σαν να μπαίνω σε στοιχειωμενο σπίτι.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα γλυκιά μου! Τι κάνετε?πως είναι το μωράκι?εμείς μια χαρά,μεγαλώνουμε,άρχισε η φαγουρα στα δοντακια μας,τα απίστευτα σαλια! Είμαστε 8 κιλά κ 68 πόντους.τρώμε όλο μας το φαγητό όπως καταλαβαίνεις!εγώ όλη μέρα με τον μπέμπη μου!επάγγελμα μητέρα. . . Λίγο κουραστικό ,γιατί δεν έχω καμιά βοήθεια πέραν του συζύγου,αλλά μου αρέσει παρά την κούραση!εγώ μπαίνω σχεδόν κάθε μέρα αλλά δεν γράφω πλέον γιατί νιώθω σαν να μπαίνω σε στοιχειωμενο σπίτι.

Εφακι μου!!!!Εχεις δίκιο..Μας εχει απορροφήσει το φεισμπουκ...Κρίμα..Τουλάχιστον να μπαίνουμε και στα 2...Αντε έλα με ψεύτικο όνομα μόνο για να μιλάμε στο γκρουπακι μας..Το εχουμε κάνει κρυφό και δεν μας βλέπει κανείς!!!

Εμεις ειμαστε πιο μινιον..6500 κιλά περιπου και 65 πόντους..χεχε..Θηλαζω αποκλειστικά και με ευχαριστεί παρά πολυ αυτο και το ιδιο αρέσει και στον μικρουλη μου!!!

Κι εμεις βγάζουμε σαλια και βάζουμε τα πάντα στο στόμα,δαγκωνει τα δάχτυλα μου,τα δικά του..Τα παιχνίδια του..Αλλα ειναι πολυ ήσυχος,γελαστος και κοιμάται και όλο το βράδυ οπότε τι άλλο να ζητήσω;;

εγω εχω βοηθεια αλλα οσο μπορω προσπαθω να τα βγαζω μονη μου περα...Κουραστικό αλλα και εμένα μου αρέσει πολυυυυ!!!

Χθες λέγαμε με τα κορίτσια για το γκρουπακι μας στο καφέ...


cT2Cp3.png

kJlGp2.png

HmHip3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

καλή χρονιάαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

καλή χρονιάαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Επισηηηηης Στεγιααααααααααα μουυυυ!!!Σας αγαπωωωωωω!!!

Καφεδάκι μας για παντα στην καρδιά μας!!!


cT2Cp3.png

kJlGp2.png

HmHip3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

11 Απριλιου σημερααααααααα....αχ περυσι τετοιες μερες η κοιλιτσα μας ειχε φουσκωσει πολυυυυυ.......Η ωραιοτερη περιοδος της ζωης μου, η εγκυμοσυνη μου!!!!

Ο γιος μου ειναι ερωτας τρελος!!Αγκαλιες, φιλια, αγαπουλες και πολλοιιιιιιιιιιι θηλασμοι!!!!!!!!!!!!!!!!!χαχαχαχαχαχαχαχα..............:D


cT2Cp3.png

kJlGp2.png

HmHip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...