Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 hours ago, Blue Velvet said:

      Καλησπέρα! Έχετε να προτείνετε κάποιες βιταμίνες για βελτίωση ποιότητας ωαρίων και σπέρματος? Είδα κάποιες στο ίντερνετ,αλλά ειναι απίστευτα ακριβές..οι πιο οικονομικές νομίζω πως είναι οι fertilovit,αλλά δεν ξέρω αν κάνουν δουλειά.

      Γειά σου κορίτσι μου, εμείς είχαμε πάρε τις lifertil λ είχαμε πολύ καλά αποτελέσματα στις γονιμοποιησεις, βέβαια δεν ξέρω αν αυτό οφείλεται στις βιταμίνες όμως θεωρώ ότι βοήθησαν κ αυτές 

      • Ευχαριστώ 1

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts

Αλήθεια ποια θα κάνει ποδαρικό το 2012 απο τις εγκυμονουσες μας?:tongue::D

Αν όλα πανε καλα και δεν έχουμε κανένα έκτακτο ποδαρικό μας κάνει η Ευχουλα!

Ακολουθεί η Μελανια, μετα εγω και στη συνεχεια η aaaa και φυσικά εσυ.

Ελπίζω να μην ξεχναω καμία!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αχ πολυ χαίρομαι που θα έχουμε τόσα νεα μέλη στο φόρουμ!!! Roxanne ξεχάσεις το Κερακι!Με το καλο κορίτσια!!!

Εγω δε πρόλαβα να χαρώ καλα καλα, το αίμα συνεχίζεται σαν περίοδο. Νομίζω πως απο την αυριανή χοριακη εξαρτομαστε! Πόσο πρέπει να δείξει? χτες ήταν 834.


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ πολυ χαίρομαι που θα έχουμε τόσα νεα μέλη στο φόρουμ!!! Roxanne ξεχάσεις το Κερακι!Με το καλο κορίτσια!!!

Εγω δε πρόλαβα να χαρώ καλα καλα, το αίμα συνεχίζεται σαν περίοδο. Νομίζω πως απο την αυριανή χοριακη εξαρτομαστε! Πόσο πρέπει να δείξει? χτες ήταν 834.

Ναι βέβαια και το κεράκι!

Νομίζω ότι η χοριακη πρέπει να αυξάνεται τουλάχιστον κατα 60% κάθε δυο μέρες. Αυτο νομίζω είχα διαβάσει στο Ίντερνετ.

Μην αγχωνεσαι όμως, είδες τι γράφει η Ευχουλα. Είχε αίμα μέχρι την αυχενικη και τώρα πλησιάζει στην τελική ευθεία!

Ίσως όμως πρέπει να πάρεις το γιατρο. Μπορει να πρέπει να πάρεις utrogestan ή να έχει κάτι άλλο να σου πει να κανεις.

Link to comment
Share on other sites

Μορίτσα δυνατά μην μασας! όλα θα πάνε τέλεια! Μην ανησυχεις! αμαν πια ρε παιδι μου όλο κάτι να γίνεται. Τι ειναι αυτό το αγχος!Να μην μπορει ανθρωπος να ησυχάσει να το χαρεί! Τα χω πάρει. Όλο στη τσιτα πρέπει να ειμαστε οι δόλιες! όμως έχω πολύ καλό προαίσθημα για σένα μην ανησυχείς.

Ο αντρας μου παει καλύτερα.Υποχώρησαν οι πονοι. Τραβηγματα έχει μόνο απο τα ράμματα. Του είπε ο γιατρος ότι δεν έκαναν απλη βιοψια μονο για σπέρμα όπως υποθέτω έχουν κάνει οι συζυγοι σας αλλά κάτι πιο εξειδικευμενο για να δουν τι προκαλεί την αζωοσπερμία...Τωρα τι να σου πω οτι κατάλαβες κατάλαβες. Για να δούμε . Πάντως το δικό μας ήταν κανονικο χειρουργείο με 2 τομές κ στους 2 όρχεις με 8 ράμματα στον καθένα! Ελπίζω να ειναι σωστο ότι κάνουμε. Του έχω εμπιστοσυνη όπως μας μίλησε , είναι κ ειδικός στο θέμα λένε! το αποτέλεσμα θα δίξει όμως αν κάναμε καλά.....

Ρινουλα καλώς ήρθες ! καλή επιτυχία κοριτσάκι.

Εγώ αρχισα τις εξετάσεις σήμερα (προλακτινη-θυρεοειδη-&καμπυλη ζαχάρου) μιας κ μου ήρθε περίοδος χθες. Αποτελέσματα αυριο-θα σας πω.

Εχω κάνει κ ένα παπ κ περιμένω αποτελέσματα γιατί εμφανίστηκαν κ κάποια δειγματα hpv που ειχα 10 χρόνια πριν. Γιατι όλα τα έχει η μαριωρή …….Α ξέχασα στον τελευταίο υπέρηχο ειδαμε κ ένα ινομύωμα 9 χιλιοστά. Αυτό καινούργιο πάλι. Δεν το είχαμε ξαναδεί. Το παρακολουθούμε λέει…… Τίποτα άλλο?????????? Σας ζάλισα πάλι. Αλλά με έχει πιάσει η μαυρίλα μου!

Τελος πάντων από τότε που άρχισα να το ψάχνω όλο κάτι βγαίνει.

Link to comment
Share on other sites

Ολινα δε μασαω :tongue: χορευω! Είναι να μην μπεις στο χορό που λένε.. Ευτυχώς εμείς οι γυναίκες έχουμε πολυ δύναμη μέσα και όλα τα ξεπερναμε! Όσο για την βιοψια εμάς μια τομή ήταν 5 ραματα όχι τόσο όσο του άντρα σου, του άλλαξαν τα φώτα! Σημασία έχει πως βρήκατε και όλα θα πανε καλα ξεπερνώντας ένα ένα τα προβλήματα ;) επίσης όσο σκαλιζεις βρίσκεις :tongue:

Βασιλικη είμαι γαιδουρα γιατι δε σ΄ευχαριστησα ;)

Ευτυχώς η ευχουλα με ηρεμησε λίγο :D

Πρωι πρωι άρχισα το μπιρι μπιρι αλλα εμένα μου φαίνεται μεσημέρι. Δυο μέρες τώρα ξυπνάω απο τις 4!!!!


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μορίτσα δυνατά μην μασας! όλα θα πάνε τέλεια! Μην ανησυχεις! αμαν πια ρε παιδι μου όλο κάτι να γίνεται. Τι ειναι αυτό το αγχος!Να μην μπορει ανθρωπος ναησυχάσει να το χαρεί! Τα χω πάρει. Όλο στη τσιταπρέπει να ειμαστε οι δόλιες!όμως έχω πολύ καλό προαίσθημα για σένα μην ανησυχείς.

Ο αντρας μου παει καλύτερα.Υποχώρησαν οι πονοι. Τραβηγματα έχει μόνο απο τα ράμματα. Του είπε ο γιατρος ότι δεν έκαναν απλη βιοψια μονο για σπέρμα όπως υποθέτω έχουν κάνει οι συζυγοι σας αλλά κάτι πιο εξειδικευμενο για να δουν τι προκαλεί την αζωοσπερμία...Τωρα τι να σου πω οτι κατάλαβες κατάλαβες. Για να δούμε . Πάντως το δικό μας ήταν κανονικο χειρουργείο με 2 τομές κ στους 2 όρχεις με 8 ράμματα στον καθένα! Ελπίζω να ειναι σωστο ότι κάνουμε. Του έχω εμπιστοσυνη όπως μας μίλησε , είναι κ ειδικός στο θέμα λένε! το αποτέλεσμα θα δίξει όμως αν κάναμε καλά.....

Ρινουλα καλώς ήρθες ! καλή επιτυχία κοριτσάκι.

Εγώ αρχισα τις εξετάσεις σήμερα (προλακτινη-θυρεοειδη-&καμπυλη ζαχάρου) μιας κ μου ήρθε περίοδος χθες. Αποτελέσματα αυριο-θα σας πω.

Εχω κάνει κ ένα παπ κ περιμένω αποτελέσματα γιατί εμφανίστηκαν κ κάποια δειγματα hpv που ειχα 10 χρόνια πριν. Γιατι όλα τα έχει η μαριωρή …….Α ξέχασα στον τελευταίο υπέρηχο ειδαμε κ ένα ινομύωμα 9 χιλιοστά. Αυτό καινούργιο πάλι. Δεν το είχαμε ξαναδεί. Το παρακολουθούμε λέει…… Τίποτα άλλο?????????? Σας ζάλισα πάλι. Αλλά με έχει πιάσει η μαυρίλα μου!

Τελος πάντων από τότε που άρχισα να το ψάχνω όλο κάτι βγαίνει.

ευχαριστω πολυ ολινα μου καλως σας βρηκα!!!!!εμας ο γιατρος μας ειπε οτι μονο με βιοψια θα βρουμε καλο σπερμα κ ας εχουμε 5.000.000 σπερματοζωαρια,δεν ειναι καλα!τι να πω!ουτε ενα δεν ειναι καλο!!!!αυτο με αγχωνει πολυ γιατι δεν μας εδωσε το περιθωριο να την αποφυγουμε!!!!κ θα γινει συγχρονως την ιδια μερα που θα μου παρουν εμενα τα εμβρυακια!!!!

Link to comment
Share on other sites

1940 δε το πιστευω

τελεια μοριτσα μου!!!!!!!!!!!ποσο χαιρομαι για σενα ειλικρινα!!!!!!ετσι να συνεχιστει κ τα διδυμα ταχεις σιγουρα!!!!λες κ τριδυμα;σου ευχομαι να κανεις την πιο τελεια πρωτοχρονια της ζωης σου!!!!!συμετεχουμε κ εμεις στη χαρα σου:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλά Μορίτσα μας κούφανες! καλά παιδάκι μου εσύ πια είπαμε να κάνεις χορειακή όχι να σπάσεις τα μηχανάκια της μέτρησης! Είμαι παντελώς άσχετη γιατί όταν οι φίλες μου κάνανε δεν συγκρατούσα τα νούμερα αλλά από ότι καταλαβαίνω με το λίγο μυαλό που μου έχει απομείνει πρέπει να έχεις πάνω από ένα μωράκι!!!!!!!!! Μπράβο ρε κοριτσάκι! Άντε βρε κ σε ανώτερα!

Ρινούλα τι να πω. Και εγώ το ίδιο αναρωτιέμαι (με πολύ λιγότερα που είχαμε γύρω στα 100.000 τη φορά) αν υπήρχε έστω κ ένα καλό αλλά όπως φαίνεται δεν είναι τόσο απλό. Όλα αυτά βέβαια τους προηγούμενους μήνες γιατί τώρα έχουμε αζωοσπερμία.

Τι να πω ρε κορίτσια . Άραγε κάνουμε καλά που προσπαθούμε για βελτίωση ή τζάμπα χάνουμε χρόνο κ θα έπρεπε να προχωρήσουμε με αυτά της βιοψίας? Ειμαι κ 34.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα:D

Λέω να αλλάξω το nicname σε γαριδα :tongue: απο τις 4 παρα πάλι ξυπνια, ούτε χρονοδιακοπτη να είχα :P

Μελανια έχεις δίκιο σαν ημερομηνία είναι :lol: με καμια δε περίμενα τέτοια αύξηση με τόσο αίμα που είχα. Έκανα και συνεχίζω να κάνω αντιπηκτικες.

Ολινα και γω πιστεύω πως θα είναι σίγουρα 2 τα μωρακια :D τρία να μην είναι γιατι την κατσαμε :P

Άντε το 2012 να γεμίσουμε μωρά το φόρουμ!!!! Ανεβαστε ψυχολογία και έρχονται :D:D


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

1940 δε το πιστευω

moritsa!!! και πάλι συγχαρητηρια!!!! τετοιο νούμερο΄ουτε στα πιο τρελα μου όνειρα δεν το χω δει!! έσπασες όλα τα κοντέρ!! διδυμα ειναι σίγουρα!!! πρεπει να ειναι απιστευτο συναισθημα!!! νιωθω οτι εγω δεν θα το ζήσω ποτε... βλεπετε εγω παντα ξεκινουσα με χοριακη γύρω στο 100 και εκανα καθε μερα να δω οτι αυξανεται.. ε το ρεκορ μου ήταν 290 και μετα εχανα τα μωρακια μου...


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...