Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      @Nima21 εκανες την εμβρυομεταφορα? Πως νιωθεις?@Bluee19 @DizzyツMommy ποτέ είναι οι εμβρυομεταφορες σας?  Όλα με το καλό και στις 3 σας!!! 🙏

      @Angot εύχομαι να ειστε καλα με τον τζαναμπετη!

      @η ζωή είναι όμορφη τώρα είδα στον 1ο  υπέρηχο που εκανα ότι και εμενα με βγάζει μια μέρα πιο πίσω. Δε με αγχώνει, αλλωστε τα υπολογίζουμε στο περίπου από το ίντερνετ, οι μετρήσεις θα δείξουν που ακριβως είμαστε.  Αύριο δεν έχετε τον υπέρηχο? 

      Ναι την έκανα χθες.. όλα καλα! Αναμεικτα συναισθήματα,συγκίνηση, φόβος, περιέργεια.. και φυσικά αγχος υποσυνείδητα.. αλλα θα χαλαρωσω τωρα στο σπιτακι μου, θα ξεκουραστω και θα περιμένω τη χοριακή!! 🙏♥️

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts

morιtsa κριμα που κοβουν κ τα επιδοματα των πολυτεκνων!!!!;););)

ε ναι νομιζω πως πας για διδυμακιααααααααααααα!!!!!

ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη κ ολα να κυλησουν ομαλα απο δω κ περα!!!!!

μια φανταστικη περιοδος ξεκιναει για σενα.....ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μπράβο μοριτσα ! Με το καλο κοριτσάκι μου! Μόνο χαμογελα δεν είπαμε για φέτος ; Κοιτά να τους μιλάς κ να τους λες πόσο ευτυχισμένη έκαναν εσάς κ εμάς μαζι! Φιλια κ συγχαρητήρια! Είμαι πολυ περήφανη για σένα!

Link to comment
Share on other sites

Μερικές φορές αυτα που νιώθεις δεν μπορείς να τα εκφράσεις γραπτώς, ειδικά εγω που με την έκθεση είχα ένα θέμα :P , με έχετε συγκινήσει παρα πολυ! Σας ευχαριστω και σας νιώθω δικούς μου ανθρώπους ;)

Εύχομαι να έχουμε μόνο χαρές όλοι μας!:D


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα δε το κουναω απο το κρεβάτι γιατι είδα και αίμα και εχω φοβηθεί. Αν ήταν σήμερα η χοριακη δε θα πήγαινα.....θα ημουν σίγουρη πως θα ήταν αρνητική.


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μην ανησυχείς κοριτσάκι μου! Εγώ δεν Ξέρω απο αυτα αλλα για καλο κ για κακο δεν περνεις τον γιατρό να του το πεις;

Θα αφήσω να δω πως θα παει μέχρι το μεσημερακι και θα τον πάρω. Ελπίζω να σταματήσει. Πως είναι ο άντρας σου πονάει? τελικα έκανε και κυρσοκηλη?


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα κ χρονια πολλα ειμαι η ρινουλα και σας παρακολουθω καιρο τωρα!!!!μου δινετε πολυ κουραγιο........εμεις δεν εχουμε αζωοσπερμια αλλα εχουμε ολιγοασθενοσμερμια μεγαλου βαθμου κ θα προχωρησουμε κ εμεις σε βιοπψια ορχεων κ εξωσωματικη κ εγω εχω μια σαλπιγγα κλειστη κ η αλλη μισοκλειστη.η μοριτσα με ξερει απο το parents''ξεκιναω εξωσωματικη'' και θελω να φωναξω απο τρελη χαρα για την μοριτσα μας κ θελω να της πω οτι με την χαρα της συμμετεχουμε κ εμεις κ πως μας δινει μεγαλη δυναμη ωστε να συνεχισουμε !!!!!μοριτσα μου συγχαρητηρια κουκλιτσα μου!!!ειδες ο θεος δεν αφηνει κανεναν!!!κ καποια στιγμη θα μας τα δωσει ολα διπλα κ τριπλα!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρινουλα καλώς ορισες στη παρέα μας!:D σ΄ευχαριστω πολυ!!!

Όλα θα πανε καλα και σε σένα, σίγουρα θα βρείτε ποιοτικά σπερματοζωαρια και όσο για τις σαλπιγγες χωρίς να είμαι ειδική νομίζω δεν επηρεάζουν στην μικρογονιμοποιηση! Το νέο έτος όλες θα τα καΤαφερουμε;)


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

Kαλημερούδια κοριτσάκια μου χρόνια πολλά

Μοριτσαααααααααααααααααααααααααααααα ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!! ΤΕΛΕΙΑ ΝΕΑ!!!!!!!!!!!!!! ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ :-D:grin::-D:grin:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ρινουλα καλώς ορισες στη παρέα μας!:D σ΄ευχαριστω πολυ!!!

Όλα θα πανε καλα και σε σένα, σίγουρα θα βρείτε ποιοτικά σπερματοζωαρια και όσο για τις σαλπιγγες χωρίς να είμαι ειδική νομίζω δεν επηρεάζουν στην μικρογονιμοποιηση! Το νέο έτος όλες θα τα καΤαφερουμε;)

μακαρι κοθκλιτσα μου γιατι αυτη η αναμονη με πεθαινει....περιμενω να αδιαθετησω,να δω αν εφυγε η κυστουλα πουχα για να αρχισω ενεσουλες!!!!λογω της κυστης χασαμε 2 μηνες....ολες θα τα καταφερουμε κ πρωτη εσυ ανοιγεις τον δρομο!!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα κ χρονια πολλα ειμαι η ρινουλα και σας παρακολουθω καιρο τωρα!!!!μου δινετε πολυ κουραγιο........εμεις δεν εχουμε αζωοσπερμια αλλα εχουμε ολιγοασθενοσμερμια μεγαλου βαθμου κ θα προχωρησουμε κ εμεις σε βιοπψια ορχεων κ εξωσωματικη κ εγω εχω μια σαλπιγγα κλειστη κ η αλλη μισοκλειστη.η μοριτσα με ξερει απο το parents''ξεκιναω εξωσωματικη'' και θελω να φωναξω απο τρελη χαρα για την μοριτσα μας κ θελω να της πω οτι με την χαρα της συμμετεχουμε κ εμεις κ πως μας δινει μεγαλη δυναμη ωστε να συνεχισουμε !!!!!μοριτσα μου συγχαρητηρια κουκλιτσα μου!!!ειδες ο θεος δεν αφηνει κανεναν!!!κ καποια στιγμη θα μας τα δωσει ολα διπλα κ τριπλα!!!!!!!

καλημερα ρηνουλα!!!!με το καλο να ξεκινησετε!!!!!εμεις ειχαμε σπερμοδιαγραμματα που κυμαινονταν απο αζωοπσερμια μεχρι βαριας μορφης ολιγοασθενοσπερμια! με τις σαλπιγγες μην ανησυχεις γιατι δεν παιζουν ρολο στην εμφυτευση!!!!το αποτελεσμα μας?!!?!?!?!?!?!?

32εβδομαδων εγκυος σε δυδιμα κοριτσακια με την πρωτη φορα!!!!!γλυτωσαμε τη βιοψια τελαυταια στιγμη!!!!σου ευχομαι μια γεεεεμμμαααατη κοιλιτσα το 2012!!!!!


tHOQp2.png
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα δε το κουναω απο το κρεβάτι γιατι είδα και αίμα και εχω φοβηθεί. Αν ήταν σήμερα η χοριακη δε θα πήγαινα.....θα ημουν σίγουρη πως θα ήταν αρνητική.

ζουζουνα ?!!?!?!?ειμαι ειδικη στο αιμα κ στα καφετια!!!!τα χα μεχρι την αυχενικη!!!!!ειδικα καποια στιγμη το αιμα ετρεχε ποταμι κ λεω τελος....αυτο ηταν....αλλα δοξα τω θεω!!ο γιατρος μου χε πει πως λογω πολυδιμης κυησης η μητρα δεχεται τρομερες επιθεσεις κ δεν ειναι τιποτα!!!!αντε να ναι καμια αποκολλησουλα αλλα δεν σημαινει κατι κακο!!!ισως σου αυξησει τα utrogestan - σε καποια φαση επερνα 6 ημερισιως - κ για τις μερες του αιματος μου χε κοψει τις αντιπηκτικες.καλα κανεις κ εισαι ξαπλα!!!;););)

αυτο μου χε πει κ μενα για κεινη την περιοδο!!!υπομονη να κανεις κ να θυμασαι πως ειμαστε κ αλλες που εχουμε περασει το ιδιο!!!οποτε οτι θες εδω!!!!κ να ξερεις οτι οσο δεν εχεις αλλα συμπτωματα πολυυυυυ εντονα(αφορητοι πονοι μεχρι λιποθυμιας,παθολογικοι εμετοι,αιφνιδια αυξηση διψας,πονος η τσουξιμο στην ουρηση,πυρετος πανω απο 38, αιφνιδιο πριξιμο,διαταραχες στην οραση,αιματηρη διαρροια) μαζι με το αιμα ή τα καφετια ολα ειναι μια χαρα κ τα μωρουλια μεγαλωνουν κανονικοτατα!!!!!μου χει παρει ο καλος μου ενα βιβλιο που γραφει τα παντα κ μ εχει γλυτωσει απο πολλες φρικες !!!αν θες πες μου να σου στειλω πμ με τον τιτλο!!

ααααααααααααα!!!τα ιδια ειχαν κ οι δυο συνυφαδες μου κ ειναι 15 & 17 εβδομαδων τωρα κ ολα αυτα εχουν σταματησει!!!!:D:D:D

ααααα!!!!κ απο εμπειρια να σας πω πως τα σημαδια εμφυτευσης ειναι ροζουλια κ εμφανιζονται το πολυ 5 μερες μετα την εμβρυομεταφορα!!!;)


tHOQp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ρινουλα όπως βλέπεις το δρόμο τον έχουν ανοίξει για τα καλα οι εγκυουλες μας και ήδη μανουλες!!!!!;)

Μίλησα με το γιατρο και είπε αύριο χοριακη. Ο Θεός να βάλει το χέρι του!

Αλήθεια ποια θα κάνει ποδαρικό το 2012 απο τις εγκυμονουσες μας?:tongue::D


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα ρηνουλα!!!!με το καλο να ξεκινησετε!!!!!εμεις ειχαμε σπερμοδιαγραμματα που κυμαινονταν απο αζωοπσερμια μεχρι βαριας μορφης ολιγοασθενοσπερμια! με τις σαλπιγγες μην ανησυχεις γιατι δεν παιζουν ρολο στην εμφυτευση!!!!το αποτελεσμα μας?!!?!?!?!?!?!?

32εβδομαδων εγκυος σε δυδιμα κοριτσακια με την πρωτη φορα!!!!!γλυτωσαμε τη βιοψια τελαυταια στιγμη!!!!σου ευχομαι μια γεεεεμμμαααατη κοιλιτσα το 2012!!!!!

euxoula μου μου δινεις πολυ κουραγιο...γιατι ειμαι πολυ αγχωμενη κ προσπαθω να μην το δειχνω στον αντρα μου!!!!!σου ευχομαι τα καλυτερα για σενα κ τις κορακλες σου!!!!μακαρι για ολες μας να παει τελεια η χρονια!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...