Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts

Καλημερα και χρονια πολλα!!!

μια και σημερα που λενε και οι φανταροι. προσπαθω να ειμαι ψυχραιμη και να ξεχνιεμαι αλλα εχω μερικους πονους περιοδου που δεν μ'αφηνουν. τα καφετι σταματησαν με την ξαπλα αλλα αρχισαν τα πονακια. Προσπαθω να προετοιμασω οσο γινεται τον αντρα μου για το αρνητικο αποτελεσμα για να μην πεταει στα συννεφα.

συγνωμη που σας ζαλιζω αλλα εσεις με καταλαβαινετε ;)

Κοριτσάκι μου πολυ καλη επιτυχία! Εύχομαι μια μεγάλη χοριακη.

Όσο για τα πονακια μη δίνεις σημασία.εγω 3-4 μέρες πριν τη χοριακη άρχισα να έχω πόνους περιόδου και ήμουν σίγουρη ότι θα αδιαθετησω. Ήταν ολοιδιοι πόνοι αλλα τελικά προετοιμαζοταν η μήτρα μου!

Καλη επιτυχία!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα και χρονια πολλα!!!

μια και σημερα που λενε και οι φανταροι. προσπαθω να ειμαι ψυχραιμη και να ξεχνιεμαι αλλα εχω μερικους πονους περιοδου που δεν μ'αφηνουν. τα καφετι σταματησαν με την ξαπλα αλλα αρχισαν τα πονακια. Προσπαθω να προετοιμασω οσο γινεται τον αντρα μου για το αρνητικο αποτελεσμα για να μην πεταει στα συννεφα.

συγνωμη που σας ζαλιζω αλλα εσεις με καταλαβαινετε ;)[/Q

χρονια πολλαααααα!!μοριτσα μου ολα καλα θα πανε...!!!!!η παναγιτσα θα βαλει το χερι της...!!φιλιααα!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! σας ευχαριστω για τη συμπαρασταση και την θετικη σας ενεργεια ;)

μετα δυσκολιας κοιμηθηκα το βραδυ παρεα με τους πονους. εδωσα αιμα και αναμενω...

αληθευει πως οσο πινουμε τα χαπια δεν αδιαθετουμε?


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

koritsia thetiko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!800 kati oute thumamai

τι σου ειπα εγω για διδυμα?????????????????????και το αιματακι ειναι εμφυτευση και μαλιστα με πολλες πιθανοτητες για διδυμα!!!!! ημουνα σιγουρη!!!!!!!! ειχα τόσο εντονο προαισθημα απο την αρχη!!!!!!!!!!!!! και κατσε γιατι 800 μοναδες μηπως ειναι και τρίδυμα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! μπραβο κοριτσι μου μπραβο!!!! με το καλο!!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

ας με τσιμπησει καποιος γιατι δε το πιστευω!!!!!!!!!!! ημουν σιγουρη πως θα αδιαθετησω εχω πονους περιοδου και δε το περιμενα!!!!!!!!!!!!!!

σας ευχαριστω, ευχαριστω, ευχαριστω :D:D:D


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


koritsia thetiko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!800 kati oute thumamai

ζουζουνιτσαααααααααα!!!!!!!!:P:p:p

το πνευμα το χριστουγεννων σας επισκεφθηκε!!!!!:wink:;-):wink:

ποοοσσσσοοοοο χαιρομαι για σας!!!!!!!μπραβο κοριτσακι μου!!!!!!!με το καλο κ η επομενη χοριακη!!!!:P:p:p

ευχομαι ολα να πανε μια χαρα μεχρι το τελος κ να υποδεχτεις τα μωρακια σου!!!!!!!:P:p:p


tHOQp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ο γιατρός δεν μου ζήτησε επανάληψη, απλα Δευτέρα θα μιλήσουμε και θα μου δώσει οδηγίες. Προς το παρόν συνεχίζω ξαπλα και φάρμακα! Πήραμε το ωραιότερο δώρο :D:D:D

Ευχουλα σε ευχαριστω και μ΄αρεσει που λες τα μωρακια σου ;) το έχεις σίγουρο και συ??:tongue:


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια καρδιά μου!!

Με το καλο να φτάσετε στους 9 μήνες!!

Νομίζω ότι είναι ψιλοσιγουρο ότι πας για διδυμακια!:P

Μας κλείνει με όμορφο τροπο ο χρόνος.

Εύχομαι σύντομα μωρακια σε όλα τα κορίτσια!

Όσο και να τσιμπιεσαι πάντως θα σου πάρει καιρο να το συνειδητοποιησεις!

Χάρηκα πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Ο γιατρός δεν μου ζήτησε επανάληψη, απλα Δευτέρα θα μιλήσουμε και θα μου δώσει οδηγίες. Προς το παρόν συνεχίζω ξαπλα και φάρμακα! Πήραμε το ωραιότερο δώρο :D:D:D

Ευχουλα σε ευχαριστω και μ΄αρεσει που λες τα μωρακια σου ;) το έχεις σίγουρο και συ??:tongue:

εεεε με τέτοια χοριακή?!!?!?!?!?!?!?;););):tongue::tongue::tongue::tongue:

ξαπλα ξαπλα ξαπλα!!!!να ηρεμησεις κ με τα καφετια!!!!!οτι θες ειμαι δω!!!!


tHOQp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...