Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 12 λεπτά , Titti είπε:

      Την 10η μέρα είχα 268,2 και είχα βάλει βλαστοκύστες 5 ημερών. Εσύ τι έχεις βάλει; Πότε είναι να κάνεις την χοριακή; (Συγγνώμη αν τα έχεις ήδη αναφέρει, μπαίνω λίγο στο φόρουμ και βγαίνω, δεν παρακολουθώ ενεργά)

      Καλημέρα! 9η ημέρα είχες αχνη και 10η 268?? Άρα και τα τεστ εγκυμοσυνης είναι λίγο ότι να ναι...😁. Εβαλα 2 βλαστοκυστες 5ης ημερας. Σημερα ειναι η 11η μέρα, έδωσα το πρωί αίμα, έτρεμε πρώτη φορά το χέρι μου και δε μπορούσαν να πάρουν. Κατά τις 11 θα ξέρω!

      Σε ποια εβδομαδα είσαι??? Όλα με το καλό 🥰

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts

ggxx εγω δυστηχώς δεν ειμαι ειδική .....βλέπεις εμεις ειμαστε στα 3% κινητικότητα οποτε το 15% τελειο μου φαίνεται. Τα κοριτσια εδω όμως ειναι καταπληκτικές! Καλή τύχη σου ευχομαι αν και νομιζω οτι με τη θεραπεια που κανετε μια χαρα θα ειστε!

Moritsa δεν σε ρώτησα πως πας με το καθισιο! Ποτε πας για χορειακη?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πως θα περάσουν οι μέρες?:confused: αναρωτιέμαι άραγε τι έχει γίνει στον εσωτερικό μου κόσμο.... :rolleyes: και να θέλω να ξεχαστω δεν γίνεται, εχω τον άντρα μου όλο μη το ένα μη το άλλο και με αγριοκοιταει κιόλας. Εγω θα πάρω 5 κιλά τώρα για πλάκα ολη μέρα τρώω!!!

Ολινα στις 27 πάω για χοριακη.


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλα σου λέει ο αντρας σου! Χαλάρωσε και απόλαυσε το!;)

Και εγω θυμάμαι όλο έτρωγα, διάβαζα και έβλεπα τηλεόραση. Το τηλεκοντρολ παραλίγο να μου το αφαιρέσουν χειρουργικα απο το χέρι!

Link to comment
Share on other sites

Ggxx δε μπορώ να βοηθήσω γιατί εμείς δεν είχαμε καθόλου σπερματοζωαρια και κάναμε βιοψια.

Δεν ξέρω αν στη μειωμένη κινητικότητα χρειάζεσαι απαραίτητα εξωσωματικη ή μπορείς να έχεις αποτελέσματα και με σπερματεχυση. Ο γιατρός τι σας έχει πει;

Olina εμένα πάντως ο άντρας μου έκανε τη βιοψια με μέθη, δηλαδή δεν καταλάβαινε τίποτα, κοιμόταν εντελώς αλλα η ναρκωση κράτησε λίγο. Έτσι έκανα και εγω ωοληψια. Μήπως αυτο εννοεί ο γιατρός σας;

Όσο για τη διαμονή μου φαίνεται εντελώς περιττή. Και ο άντρας μου αλλα και όσοι άντρες έχει τύχει να δω στο κέντρο μας φεύγουν περπατώντας και πανε σπιτι τους την ίδια μέρα. Μήπως όντως το κάνει για τα χρήματα;

Link to comment
Share on other sites

Καλα σου λέει ο αντρας σου! Χαλάρωσε και απόλαυσε το!;)

Και εγω θυμάμαι όλο έτρωγα, διάβαζα και έβλεπα τηλεόραση. Το τηλεκοντρολ παραλίγο να μου το αφαιρέσουν χειρουργικα απο το χέρι!

:D:D:D:D:D

σημερα ειμαι στη δουλεια αλλα μονο δουλεια γραφειου! το αφεντικο (αντρας μου) με παρακολουθει :tongue::tongue:


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια ειδα λιγα καφε :confused: να ανησυχησω? να παρω το γιατρο? μηπως φταει το cyclacur που αρχισα απο χτες?

moritsa τι ειναι αυτα που λες καλε!!! επιβεβαιωνεις το προαισθημα μου!!! εισαι εγκυος!!! και με διδυμα μη σου πω!! το καφε ειναι η εμφυτευση που εμαφανιζεται 3-4 μέρες πριν την αναμενόμενη περιοδο!!! και η μελανια αν θυμαμαι καλα το ίδιο ειχε! και τι εχει τωρα!! εναν κορίτσαρο και εναν αγοραρο στη κοιλια της!!!! ειμαι σιγουρη!! εισαι εγκυος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

:D:D:D:D:D

σημερα ειμαι στη δουλεια αλλα μονο δουλεια γραφειου! το αφεντικο (αντρας μου) με παρακολουθει :tongue::tongue:

α τελεια οποτε εσεις εχετε κατι σαν να λέμε οικογενειακη επιχειρηση??? και ουτε σαν να λεμε θες αδεια απο τη σημαια, ψεμματα και δικαιολογίες στη δουλεια! χααχαχαχαχ


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα ειμαι καινουρια στη συζητηση σασ αλλα απο τα λιγα που διαβασα νομιζω πωσ ειστε ειδικεσ για το δικο μου προβλημα!!!λοιπον εμενα οι εξετασεισ μου οι ορμονικεσ ειναι καλεσ το ιδιο και η σαλπιγγογραφια μου.το προβλημα το εχει ο συζυγοσ καναμε σπερμοδιαγραμμα και καλλιερκεια σπερματοσ η οποια ειναι καθαρη κανενα μικροβιο.το σπερμα τωρα ενω εχει καλο αριθμο 68 εκατομμυρια τη πρωτη φοαρα και 72 τη δευτερη εχουμε προβλημα με τη κιμητικοτητα 15%προσθια ζωηρη και 15%ελικοειφη ζωηρη ενω 65%ακινητα κι επισησ αρκετεσ συγκολησεισ που τη δευτερη φορα εγινασ πολλεσ.πηραμε βιταμινεσ σεληνιο a c e και l karnitini καθωσ καi bisolvon για τισ συγκολησεισ οι οποιεσ ομωσ ειχαν αυξηθει στην επανεξεταση πειτε βρε κοριτσια σασ παρακαλω τη γνωμη σασ εχω αγχωθει πολυ!!!

ggxx μια χαρα θα πω εγω οτι εισαι??? οι περισσοτερες καναμε (οι αντρες μας) βιοψια εγχειριση στους ορχεις για να βρουμε εστω και 10 σπερματοζωαρια μετρημενα στα δαχτυλα!! βρες ενα καλό γιατρο για να σε καθοδηγησει!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ειδα λιγα καφε :confused: να ανησυχησω? να παρω το γιατρο? μηπως φταει το cyclacur που αρχισα απο χτες?

ζουζουνα!?!?!!??!μην ανησυχεις!!!!εγω ειχα καφε κ αιμα μεχρι την 12η εβδομαδα!!!!!υπομονη!!!!μερικες μερουλες μεινανε ακομα κ ευτυχως ειναι κ γιορτινες!!!!!!;););)

πολλα φιλια σε ολες σας!!!!


tHOQp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αν είμαστε άνθρωποι...

ΕΚΚΛΗΣΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΓΙΑ 8 ΜΩΡΑΚΙΑ!

Τα 8 μωράκια ηλικίας 1-12 μηνών που δυστυχώς οι γονείς τους έχουν εγκαταλείψει στο Νοσοκομείο Αλεξάνδρας χρειάζονται ρουχαλάκια, πετσετούλες, σαλιάρες και κουβερτούλες για να ζεσταθούν. Προφανώς δεν έχει μεριμνήσει κανείς γι' αυτά τα 8 αγγελούδια εκτός από τις νοσηλεύτριες που κάνουν ό, τι μπορούν...

Ενόψει λοιπόν των Χριστουγέννων ας κάνουμε όλοι μία καλή πράξη γι' αυτά τα μωρά και ας τους προσφέρουμε το ελάχιστο που μπορούμε με όλη μας την αγάπη. Τα ρουχαλάκια μπορούμε να τα πάμε στο Νοσοκομείο Αλεξάνδρας, στο κεντρικό κτίριο, 1ος όροφος στη νοσηλευτική υπηρεσία για τα εγκαταλελειμμένα μωρά.

Εκείνα ήδη μας το ανταποδίδουν με το πιο γλυκό χαμόγελό τους!

Πληροφοριες:

Νοσοκομειο ''Αλεξανδρα'' Βασ. Σοφίας 80 Τ.Κ 115 28

Τηλεφωνικό Κέντρο: 213-2162000,210-3381100

Αριθμος μωρων: 8 (3 κοριτσακια και 5 αγορακια)

Ηλικιες:1 και 4 μηνων και 1 ετους.

Αγαθα προς αναγκη: πετσετουλες,σαλιαρες,κουβερτες και ρουχαλακια (για τις ηλικιες αυτες μονο) και οποιος θελει παιχνιδακια. Τα πραγματα παραδιδωνται στον 4ο οροφο στο ''Γαλακτομειο'' επισης και μεταχειρισμενα ρουχαλακια απο τα μωρακια σας μπορειτε να πατε.

Οσοι μπορουν και θελουν ας χρησιμοποιησουν το συγκεκριμενο αποσπασμα για να ενημερωσουν ολους οσους μπορουν και θελουν να προσφερουν εστω και μια κουβερτουλα ή ενα φορμακι.


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Maryy πολυ σίγουρη σε βλέπω!!! Μακάρι να είναι ετσι αλλα προετοιμαζομαι για την αναποδια.autoeditadmin

Εγω πιστεύω πως φταίνε τα cyclacur. Δε βρήκα και το γιατρο να δω τι θα μου πει.

Ευχουλα σε ευχαριστώ! Όπως το είπες, οι μέρες αυτές θα περάσουν γρήγορα ;)


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

Maryy πολυ σίγουρη σε βλέπω!!! Μακάρι να είναι ετσι αλλα προετοιμαζομαι για την αναποδια.autoeditadmin

Εγω πιστεύω πως φταίνε τα cyclacur. Δε βρήκα και το γιατρο να δω τι θα μου πει.

Ευχουλα σε ευχαριστώ! Όπως το είπες, οι μέρες αυτές θα περάσουν γρήγορα ;)

καλα καλά... κατσε και θα δεις!!! ειμαι υπεραισιοδοξη!! για να δουμε!!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Ολινα καλη επιτυχια σημερα και ευχομαι να βρεθουν εκατομμυρια!!! :lol:

σημερα μιλησα με το γιατρο και αυξανω τα ουτρογκεσταν και ξαπλα. :( ο Θεος βοηθος !


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...