Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια περιμένω στην αναμονή ! Μονή μου βέβαια είδα κ μια γνωστή κ έκανα ότι δεν την γνώρισα ! Τι να πω . Ο άντρας μου δεν θέλει να λέμε σε κανέναν τίποτα . Ε ψιτ είμαι σε μαιευτήριο όλες δίπλα μου γεννανε ! Κομικοτραγικο το βλέπω κ συγχρόνως τόσο ελπιδοφόρο ! Αύριο μεθαύριο η μοριτσα κ μετα μια μια όλες μας. Φοβάμαι.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου,

χάθηκα γιατί όπως κάθε φορά λίγο πριν την άδεια μου γίνεται Ο ΚΑΚΟΣ ΧΑΜΟΣ στο γραφείο μου.... ευτυχώς σήμερα τέλος και ετοιμάζω βαλίτσα για bansko :-) δωράκι του αντρούλη μου μιας και όπως λέει το αξίζω :rolleyes:

Μοριτσα ΞΑΠΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ και τα δίδυμα έρχονται :wink:

τα λέμε από τετάρτη και μετά

καλά Χριστούγεννα σε όλες και εύχομαι ότι καλύτερο

Link to comment
Share on other sites

Βασιλικη ζηλευω :tongue: θέλω και γω :lol: να περάσετε τέλεια γιατι το αξιζετε και οι δυο σας!!!!:D:D ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ και όταν γυρίσετε ελπίζω να σε περιμένουμε περισσότεροι ;)

Ολινα αναμένουμε νεα σας....


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

moritsa στο λέμε όλες!!!!!!!!!!!!!!!! τα δίδυμα έρχονται!!! ειναι σιγουρα εμφυτευση!!!!

olinara καλη επιτυχια κουκλα μου ολα να πανε καλά!!!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βασιλικουλα καλο ταξίδι! Κανε κ μια κατεβασια για μένα που μου αρέσει το σκι κ ας μην ξερω! Τα νέα μας καλα! Το κομμάτι απο την βιοψια ειπε η βιολογος θα δώσει υγιές σπερμα όπως το βλέπει . Πήραν κ δείγμα για να δούνε τι γίνεται κ μειώνεται έτσι πολυ το σπερμα μπας κ το διορθώσουμε . Εγώ περίοδο γιοκ θα κάνω μια χορειακη αυριο κ θα ξεκινήσω dephaston . :P

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Ολινα πολυ χάρηκα :D το μεγαλύτερο άγχος πιστεύω είναι αυτο. Πως είναι ο άντρας σου, πονάει?

Τα καφε συνεχίζουν και αυξήθηκαν κιόλας. Μακάρι να είναι για καλο και άδικα αγχωνομαι εγω τώρα. Την Τρίτη θα ξέρουμε Μαίρη :tongue: αλήθεια είχες και συ καφετια?


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι πονάγε πολυ αλλα του έδωσαν παυσίπονο κ κοιμάται . Πάντως δεν μου φαίνεται τόσο ανώδυνο αυτο που του έκαναν . Τον έχουν ανοίξει κ απο τις 2 πλευρές κ ήταν μιάμιση ωρα το χειρουργείο . Μοριτσα μην στεναχωριεσαι θετική σκέψη ! Θυμάσαι τι μου έλεγες;

Link to comment
Share on other sites

Moritsa κανε ότι λέει ο γιατρος σου και όλα θα πανε καλα. Πολλές κοπέλες έχουν αιματακι και όλα κυλάνε καλα μέχρι τέλους! Εύχομαι να είναι εμφυτευση!

Olina καλα αποτελέσματα κοριτσάκι μου! Μακάρι να βρείτε πολλα και καλα!

Βασιλική καλα να περάσετε!!!!!

Καλα Χριστούγεννα σε όλες και εύχομαι να είναι για όλες μας τα τελευταία χωρίς μωρακια!:P

Link to comment
Share on other sites

Τρομερή ευχή ! Πολυ εύστοχη Roxanne! Τα τελευταία Χριστουγεννα χωρίς μωρο!έχεις δίκιο ! Θα προχωρήσω σε όνειρα με το μωρο στο καρότσι κ να στολιζουμε δέντρο ! Πραγματικά αυτά θα ήταν Χριστουγεννα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναι πονάγε πολυ αλλα του έδωσαν παυσίπονο κ κοιμάται . Πάντως δεν μου φαίνεται τόσο ανώδυνο αυτο που του έκαναν . Τον έχουν ανοίξει κ απο τις 2 πλευρές κ ήταν μιάμιση ωρα το χειρουργείο . Μοριτσα μην στεναχωριεσαι θετική σκέψη ! Θυμάσαι τι μου έλεγες;

Γιαυτο είμαστε εδω για να στηρίζει η μια την άλλη ;) τώρα που εγω είμαι στο κόσμο μου ξεχασα τη θετικη σκεψη :D

Σ΄ευχαριστω Ολινα και σεις καλη αναρωση!


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ !!!!!:P:p:p

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ Κ ΧΑΡΑ !!!!!:P:p:p

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΣΑΣ ΥΓΕΙΗ ΜΩΡΟΥΛΙΑ!!!!!!:P:p:p

Κ ΣΤΙΣ ΕΓΚΥΜΟΝΟΥΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!!!!!:P:p:p

ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ Κ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!!:P:p:p


tHOQp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και χρονια πολλα!!!

μια και σημερα που λενε και οι φανταροι. προσπαθω να ειμαι ψυχραιμη και να ξεχνιεμαι αλλα εχω μερικους πονους περιοδου που δεν μ'αφηνουν. τα καφετι σταματησαν με την ξαπλα αλλα αρχισαν τα πονακια. Προσπαθω να προετοιμασω οσο γινεται τον αντρα μου για το αρνητικο αποτελεσμα για να μην πεταει στα συννεφα.

συγνωμη που σας ζαλιζω αλλα εσεις με καταλαβαινετε ;)


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...