Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

moritsaki μου!!!! κραταμε το θετικο!! οτι βρηκατε!!! μπραβο κοριτσακι μου!!! κοντευευτε στο όνειρο!!!!!!!!! με το καλο να κάνετε πολλά πολλά εμβρυακια!! γιατι λιποθυμησε βρε παιδι μου ομως? απο το φοβο του?? ποναει??? πως ειναι τωρα???


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια οτι και να πω ειναι λιγο μπροστα σε αυτα που εζησα. με το που φτασαμε εδωσε υλικο, μετα απο ωρα μας ενημερωνουν να ετοιμαστουμε για βιοψια και στο καπακι με φωναζουν για ωοληψια. η καρδια μου χτυπησε κοκκινο γιατι σκεφτομουν τον αντρα μου που ειναι φοβητσιαρης και μετα εμενα. τελικα πηραν 13 ωαρια απο μενα. εγω ξαπλα στην ανανηψη και ο αντρας μου στο χειρουργειο. ακουω τον διπλανο μου βογκουσε γιατι ειχε κανει βιοψια και λεω αμαν τι με περιμενει.... βγαινει ο γιατρος μου λεει ολα πηγαν καλα βρηκαμε!!!!!! τρελαθηκα δε το πιστευα τον ρωτησα 10 φορες για να το χωνεψω! και κει που ντυθηκα εγω και παω στον αντρα μου παρτον κατω και λιποθυμα. παγωσε αρχισα και φωναζα, μπαινουν οι νοσοκομες φωναξτε γιατρο αυτες,εγω εξαλη στο διαδρομο ενα γιατρο ενα γιατρο...οτι και να σας πω ειναι λιγο. τον βαλανε μετα για παρακολουθηση καρδιογρ/μα, ορο, πιεση και μειναμε μεχρι τις 2 και!!!! αντι να ειμαι εγω ξαπλα εγω εκανα τη νοσοκομα στο "μωρο". μειναμε αξεχαστοι στο κεντρο! να φανταστειτε μας πηραν τηλ να δουν πως ειμαστε και επειδη δεν απαντησα ανησυχησαν μηπως πηγαμε σε κανενα νοσοκομειο!!!!

Τελος μας ειπε ο γιατρος πως αυριο θα ξερουμε ποσα γονιμοποιηθηκαν αλλα το σημαντικοτερο ειναι πως βρηκαμε και καταψυξαμε!!!

Δοξα τω Θεο τελος καλο ολα καλα!

συγνωμη για το μεγαλο κειμενο :P

καλημερα!!!

περαστικά στον αντρουλη σου!!!!!ελπιζω να ναι μια χαρα σημερα!!!

κοριτσακι πηγαν ολα μια χαρα!!!!κ ευχομαι να ακουσετε σημερα τελεια ποσοτητα κ ποιοτητα!!!


tHOQp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλα Μορίτσα απο περιγραφη σκίζεις! Σαν να σας βλέπω μπροστά μου! Α ρε τον δολιο τα είδε όλα! τι να πεις -δεν θέλω να περιαυτολογίσω για την δυναμη που κρυβεις κοριτσακι μου. Βλέπεις το μητρικο ενστικτο τα νικαει ολα.......και τους φοβους & τον πόνο & τον τρόμο & την ανασφαλεια. Δεν πειραζει ας εισαι εσυ η δυνατή! όπως ελεγα & λεω δηλαδη αν ειναι να ερθει το μωρο όλα θα τα καταφέρω! Αλλα γέλασα τόσο με την περιγραφή σου -καταπληκτική!:-)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια! σας ευχαριστω πολυ για τη συμπαρασταση!:D

κλαιω απο χαρα. μετα απο τοσο καιρο ακουσα και ενα ευχαριστο!!!

10 γονιμοποιημενα!!!!!!!!!!!!απιστευτο


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσια! σας ευχαριστω πολυ για τη συμπαρασταση!:D

κλαιω απο χαρα. μετα απο τοσο καιρο ακουσα και ενα ευχαριστο!!!

10 γονιμοποιημενα!!!!!!!!!!!!απιστευτο

moritsa εχω ανατριχιασει ολοκληρη!!!!!! μπραβο κοριτσακι μου!!! τελικα το κεντρο ειναι πολυ καλο!!!!!! εγω ειχα 20 ωαρια και μολις 6 ειχαν γονιμοποιηθει!!!!!!!!! μπραβο χιλια μπραβο θα χεις ουυυυυ και για αδερφακια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσια σας ευχαριστω παρα μα παρα πολυ ;) σας νιωθω δικους μου ανθρωπους! ακομα δε το εχω πιστεψει! λεω στον αντρα μου να παρω να ρωτησω μηπως κανανε λαθος???

ο αντρας μου ειναι μια χαρα εχει πολυ ελαχιστα πονακια αλλα σε φυσιολογικα πλαισια. εγω ειμαι σημερα πρησμενη και ποναω αλλα αντεχω αυτα δεν ειναι τπτ :tongue: την πεμπτη παω για εμβρυομεταφορα :D

ολινα σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια ;) θα σου πω το εξης, επειδη το κεντρο ειναι κοντα στο ιασω φευγοντας οι νοσοκομες λεγανε, καλα απο φωνη σκιζεις μεχρι και απο το ιασω ηρθαν γιατροι :D:D:D:D:tongue::tongue:


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...