Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Kαλημερα και καλη Κυριακη σε ολους!

Γιωτα μπραβο που περασατε ομορφα..και εμεις λεμε να παμε για καφεδακι το απογευμα αλλα μαζι με τις μικρες..

Για σημερα το προγραμμα εχει σκουπα αλλαγη σεντονιων και πετσετων πλυσιμο μπανιου και καλο ξεσκονισμα.θελω να κανω δουλιτσες σημερα που ειναι και ο αντρας μου σπιτι για να μου κραταει την μπουμπουκα.Προς το παρον μαζεψα την κουζινα και ηπιαμε καφεδακι..νομιζω κινουμαι σε αργους ρυθμους σημερα χι χι

Καλά να περασετε!:):)


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κορίτσια!

Σήμερα το χω ρίξει στις δουλειές.Τελικά δεν πρόλαβα να καθαρίσω τις προηγούμενες μέρες και εχω μέχρι στιγμής λαμποκοπήσει τον εναν όροφο.Εχω βάλει και αρκετά πλυντήρια και έχει και αρκετά ασιδέρωτα,αν και σιδέρωσα και χθες.

Πάω να συνεχίσω τις δουλίτσες μου.

Αρχηγόπουλο τι τέλειο φαγητάκι είναι αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!!!!!τι κανετε?εγω τωρα χαλαρωνω λιγο και μπηκα να σας διαβασω!!!Το πρωι σηκωθηκα και εφτιαξα για πρωινο τηγανοψωμα!!!!Ειχα να φαω χροοοοοοοοονια!απο τοτε που ημουνα παιδι και μου τα εφτιαχνε η γιαγια μου οταν πηγαινα στο χωριο!βγηκαν τελεια!επλυνα πιατα(εχθες το βραδυ τα αφησα και ειχαν μαζευτει αρκετα:()φαγαμε μακαρονια με αγριογουρουνο στιφαδο(το κρεας το ειχα ετοιμο στην καταψυξη,μονο τα μακαρονια εβρασα)επλυνα το ενα μπαλκονι(επιτελους;)) και τωρα τεμπελιαζω:Pτο απογευμα και σκεφτομαστε να παμε καμια βολτα ισως στα allou για να το ευχαριστηθει ο μικρουλης μας!!!

Φιλια πολλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Ωραιο φαγητό ,τρελαίνομαι για παντως τύπου μελιτζανες!Καλό υπόλοιπο Κυριακής!:)

Και εγω τις πεθαινω τις μελιτζανες,ειναι θεικο λαχανικο!Καλο υπολοιπο και σε σας!

Ειρηνουλα,οταν επιστρεψεις απαντησε μου σε παρακαλω...τα κανελονια τα βαζεις αβραστα η τα βραζεις πρωτα?Ειναι ενα φαγητο που δεν το εχω φτιαξει ποτε και βλεποντας τη φωτογραφια σου,θελω να το φτιαξω....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσακια, τι κανετε διαβαζω τα νεα σας,αλλες γενικη αλλες τρεχαματα...αχ οι μανες ολες τα ιδια τραβαμε τελικα.

Ειρηνη κ Βασσια ευχαριστω για την θεραπεια που προτεινετε για τους μυκητες, τραβοκορτ μου εδωσε ο φαρμακοποιος αλλα εγω αυτην την ηξερα για την κολπικη μυκητιαση.Θα του πω αυτα που προτεινατε.

Κατα τα αλλα,με την βοηθεια του αντρος μου αδειασαμε τα παταρια,ξεκαθαρισα τα ρουχα,ποια θα φυλαξω ποια θα δωσω,τρεις κουτες κρατησα τελικα για τον μικρο αργοτερα,6 θα δωσω.. Τωρα εχω υπεροχα αδεια παταρια γιατι τις κουτες τις πηγαμε στην αποθηκη που εφτιαξε ο αντρας μου με ραφια για να ειναι πιο ευκολοπροσβασιμες.

Εχω ξαναρωτησει μα ρωταω και +παλι,πως να χρησιμοποιησω τον αποθηκευτικο χωρο των παταριων;;; εβαλα τις βαλιτσες.Κατι αλλο που προτεινετε;;

Παω να μετακομισω τωρα τις φανελες του συζηγου,και τα δικα μου εσωρουχα γιατι εχω αδειο συρταρακι,τοσο πεταμα που εριξα τελευταιως επιτελους το σπιτι ανασανε.

αα..και κατι ακομα θελω μια λιστα- προγραμμα οργανωσης,ωστε να το τηρω για να τα κραταω σε ταξη μια που τα εφερα.Που μπορω να βρω;; ψαχνοντας στο νετ βρηκα το Fly lady το εχετε δει;; πως σας φαινεται;;


ded07debfa.png

το 4 αστερακι μου!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορούλες μου, πριν λίγο μπήκα.. τελείωσα τα ραντεβού μου είμαι πολύ ευχαριστήμενη.

Ήρθα, τώρα θα χαλαρώσουμε, θα κάνουμε τα μπάνια μας και θα ξεκουραστούμε γιατί έρχεται "γεμάτη" εβδομάδα. Και από δουλειά αλλά και με τα εξωσχολικά του φιογκακίου, καθώς ο άντρας μου είναι απογευματινός οπότε εγώ θα πρέπει να του κάνω τα εξωσχολικά του κάθε απόγευμα, πέρα από το μεσημεριανό διάβασμα...


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Mπορώ να έχω ένα ταψί delivery παρακαλώ;;;;

Απορία ποιητή... τα μπάνια κάθε πότε τα κάνετε;

Εγώ σαπουνίζω κάθε δεύτερη μέρα και στο ενδιάμεσο περνάω πανάκια KLINEX...

είναι normal ή έχω ξεφύγει;

Λατρεμένη μου τι ταψί μου λες? Ελάτε να φάμε! :P Οποτε μου πεις, θα σας το χω και θα σας περιμένω με χαρά!

Εξαρτάται. Την λεκάνη την σαπουνίζω κάθε δεύτερη μέρα και στο ενδιάμεσο την περνάω με πανάκια κλινέξ {σαν και σένα}. Μπανιέρα, νεροχύτη κτλ., κάθε βδομάδα... :P

Σημείωση. Αν έχουμε φιλοξενούμενο, κάθε μέρα. Αν έχουμε επισκέπτες αμέσως μόλις φύγουν {το μικρό μου, σαν αγοράκι, πιάνει με τα χεράκια του για να σηκώσει και να κατεβάσει το κάλυμα οπότε προσέχω πολύ}.

Υ.Γ. ΜΑΝΙΚΙ εβδομάδα... :? Τουλάχιστον την ερχόμενη θα ξεκουραστείς??


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!

Σήμερα το χω ρίξει στις δουλειές.Τελικά δεν πρόλαβα να καθαρίσω τις προηγούμενες μέρες και εχω μέχρι στιγμής λαμποκοπήσει τον εναν όροφο.Εχω βάλει και αρκετά πλυντήρια και έχει και αρκετά ασιδέρωτα,αν και σιδέρωσα και χθες.

Πάω να συνεχίσω τις δουλίτσες μου.

Αρχηγόπουλο τι τέλειο φαγητάκι είναι αυτό;

Ευχαριστώ, πουλί μου! :P

Σου στέλνω τα κουράγια μου... σήμερα έπηξες! :|


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κορίτσια εγω δεν κάνω τόσο συχνά τα μπάνια...μια φορά την εβδομάδα μόνο....είμαι πολύ τεμπέλα??:rolleyes:εχω και 3....πόσα να αντέξω η δόλια??

... μα τι λες Μυρτούλα μου? Με 3 μπάνια και γω 1 φορά την εβδομάδα.. άσε που θα χα κλειδώσει και το ένα! :mrgreen::mrgreen:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Και εγω τις πεθαινω τις μελιτζανες,ειναι θεικο λαχανικο!Καλο υπολοιπο και σε σας!

Ειρηνουλα,οταν επιστρεψεις απαντησε μου σε παρακαλω...τα κανελονια τα βαζεις αβραστα η τα βραζεις πρωτα?Ειναι ενα φαγητο που δεν το εχω φτιαξει ποτε και βλεποντας τη φωτογραφια σου,θελω να το φτιαξω....

Πάντα άβραστα κορίτσι μου. Τα γεμίζεις όπως τα βγάζεις από το κουτί τους.

Κάπου, σε περασμένα ποστς έχω βάλει και τη συνταγή. Ψάξε να την βρεις. Αν προβληματιστείς, πες μου... ;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κι απο μενα!

χαιρομαι που κι αλλες απο μας το 'ριξαν εξω χτες! εγω ανταμειφθηκα πλουσιοπαροχα για τις δουλιτσες που εκανα! το βραδυ αφου κοιμηθηκαν τα μικρα αφησαμε την αδερφη μου να τα προσεχει και βγηκαμε με το συζηγο για ποτακι! (καναμε βεβαια 2 χρονακια για να τα καταφερουμε χαχα!)

επισης εκανα και μια "τρελα" χτες στο σουπερ μαρκετ..αγορασα ενα αρωματικο νερο για τα σιδερωμα και μια αποσμινη! περιττα εξοδα θα μου πειτε, αλλα...

σημερα λιγες δουλιτσες εκανα, και κυριως σιδερωμααααααααααα.........3 πλυντηρια! και για του λογου το αληθες:

phpws03XaAM1.jpg

φιλακια σε ολες! καλο βραδυ! :D


bgJGm7.pngHRPJm7.png7u3pm7.png
Link to comment
Share on other sites

Πάντα άβραστα κορίτσι μου. Τα γεμίζεις όπως τα βγάζεις από το κουτί τους.

Κάπου, σε περασμένα ποστς έχω βάλει και τη συνταγή. Ψάξε να την βρεις. Αν προβληματιστείς, πες μου... ;)

Ευχαριστωωωωω!

Link to comment
Share on other sites

Ειρηνη κ Βασσια ευχαριστω για την θεραπεια που προτεινετε για τους μυκητες, τραβοκορτ μου εδωσε ο φαρμακοποιος αλλα εγω αυτην την ηξερα για την κολπικη μυκητιαση.Θα του πω αυτα που προτεινατε.

Κορίτσι μου, προσωπικά είμαι υπέρ του να εμπιστευτείς τον γιατρό! Εκείνος ξέρει! :P

Κατα τα αλλα,με την βοηθεια του αντρος μου αδειασαμε τα παταρια,ξεκαθαρισα τα ρουχα,ποια θα φυλαξω ποια θα δωσω,τρεις κουτες κρατησα τελικα για τον μικρο αργοτερα,6 θα δωσω.. Τωρα εχω υπεροχα αδεια παταρια γιατι τις κουτες τις πηγαμε στην αποθηκη που εφτιαξε ο αντρας μου με ραφια για να ειναι πιο ευκολοπροσβασιμες.

Εχω ξαναρωτησει μα ρωταω και +παλι,πως να χρησιμοποιησω τον αποθηκευτικο χωρο των παταριων;;; εβαλα τις βαλιτσες.Κατι αλλο που προτεινετε;;

Μπράβο για τις δουλειές που κάνατε και μπράβο για τον extra αποθηκευτικό χώρο! ;)

Γνώμη μου να τοποθετήσεις πράγματα που χρησιμοποιείς ΣΠΑΝΙΑ.

Εγώ έχω

1) Το χριστουγεννιάτικο δέντρο και τα στολίδια

2) Ένα γραφείο της νεοσετ, το οποίο το έχουμε "λύσει" και αποθηκεύσει εκεί για μελλοντική χρήση του φιογκακίου

3) Το καρότσι του φιογκακίου {αν θυμάμαι καλά}

4) Τις βαλίτσες {όπως εσύ} και μέσα σε μία μερικούς χρήσιμους σάκους.

Παω να μετακομισω τωρα τις φανελες του συζηγου,και τα δικα μου εσωρουχα γιατι εχω αδειο συρταρακι,τοσο πεταμα που εριξα τελευταιως επιτελους το σπιτι ανασανε.
Μπράβο!!! Πες μου τώρα, δεν νιώθεις όμορφα και πιο ανάλαφρη??? ;)

777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...