Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 14 λεπτά , Eflenew είπε:

      Αχ γελάω με το ποσό ξανθια είμαι! 😆 ...ναι το είδα...το δικό μου το clearblue ολόιδιο...θα ανεβάσω το predictor...μισο 

      Ανέβασα 

      Ξεκάθαρα θετικό!!! Εσένα είναι και πιο έντονο,οπότε μάλλον θα έχεις και πιο μεγάλη χοριακη.Σημερα το έκανες? Πριν πόσες μέρες έβαλες είπαμε το εμβρυακι?

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Μπορούμε να δουμε καπου τα ομορφα γούρια ,που είπε η Βασια πως φτιάχνεις?

Χρυσα μου,

Μόλις σε πρόσθεσα στην Ομάδα της Σοφούλας, στο facebook.. :P


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Είναι πολύ εύκολη! Πέρνεις το στήθος κοτόπουλου το ψιλοκόβεις στο multi (όχι να γίνει κιμάς λίγο πιο χοντρό). Τσιγάριζεις κρεμμύδι με το κοτόπουλο, προσθέτεις μαιδανό ή άνιθο (ανάλογο τι προτιμάς), 1 κρέμα γάλακτος και τυράκι κίτρινο (προτιμώ την κεφαλογραβιέρα). Μετά γεμίζεις τα κανελλόνια όπως με το κιμά. Τα βάζεις στο πυρέξ μαζί με 1 κρέμα γάλακτος και γάλα. Ρίχνεις τυράκι απο πάνω και έτοιμο για το φούρνο.

Και γω θα στη ζητούσα, Χαρούλα μου!

Καλά που την έβαλες ήδη! Θα την κάνω πολύ σύντομα, ευχαριστουμε!

Το κοτόπουλο, όταν το τσιγαρίσουμε και ρίξουμε την κρέμα, το αφήνουμε ίσα να πάρει μία βράση? :confused:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τέλος η γκρίνια.. συγνώμη που σας έπρηξα! Υπάρχουν άνθρωποι που δεν έχουν ούτε το 1/3 απ ότι έχω εγώ...

Λοιπόν, έβαλα πλυντήριο πιάτων, φουλ γεμάτο πριν 2 μέρες που τελευταία στιγμή κατάλαβα πως είχα ξεμείνει από ταμπλέτες... :rolleyes:

Μάζεψα το τραπέζι, τις πετσέτες μας από χθες βράδυ και ψευτομάζεψα οτιδήποτε άσχετο. Μόλις μπήκε και η αποστείρωση των υλικών γιατί δουλεύω και πάλι το πρωί. Το φιογκάκι δίπλα μου γράφει και κάνει διαλείμματα... συνεχίζω...

Χρυσάκι μου, χαρά μου! Η Σοφη είναι θαυματουργή! Εχω από εκείνη και βραχιολάκια {υπέροχα και καθόλου πολυφορεμένα σε κουφή τιμή!!!} και υπέροχο στολίδι για το δωμάτιο του φιογκακίου, στα χρώματα του φιογκακίου!

Σοφούλα μου...:P:p


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Τακτοποίησα αυτά τα λίγα που είχα ψωνίσει, γέμισα το καφεδάκι στο δοχείο του, τακτοποίησα τα παπούτσια μας στην αποθήκη, έβαλα στα συρτάρια και στα ντουλάπια τα πλυμένα από την πιατοθήκη, ξέβαψα τα νύχια μου γιατί είχαν γίνει με τόσο ασετόν... :| .. . Διάλειμμα να μου διαβάσει το φιογκάκι το αυριανό μάθημα!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Χρυσάκι μου, χαρά μου! Η Σοφη είναι θαυματουργή! Εχω από εκείνη και βραχιολάκια {υπέροχα και καθόλου πολυφορεμένα σε κουφή τιμή!!!} και υπέροχο στολίδι για το δωμάτιο του φιογκακίου, στα χρώματα του φιογκακίου!

Σοφούλα μου...:P:p

Σοφία έχει και φώτο με τα βραχιόλια που λέει η Ειρήνη μέσα στην ομάδα σου???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λογάκια πραγματικά, απλά δεν ξέρω να βάζω ανθρωπάκι που κοκκινιζει, αυτες τις μέρες θα προσπαθήσω να κανω το σαλόνι μου στους τονους τους κοκκινο χρυσο που μου αρέσει πολύ!! Πρωτα θα ξεκινησω απο τις κουρτινες..,,

Ξέρετε που μπορώ να βρω οικονομικο δενδράκι για το δωμάτιο του μικρού?

Link to comment
Share on other sites

Σοφία έχει και φώτο με τα βραχιόλια που λέει η Ειρήνη μέσα στην ομάδα σου???

Επειδη στις φωτογραφιες δεν ειμαι και σουπερ...χα,χα θα σας βάλω το απογευματάκι κάποιες που έχω βγάλει,,,

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λογάκια πραγματικά, απλά δεν ξέρω να βάζω ανθρωπάκι που κοκκινιζει, αυτες τις μέρες θα προσπαθήσω να κανω το σαλόνι μου στους τονους τους κοκκινο χρυσο που μου αρέσει πολύ!! Πρωτα θα ξεκινησω απο τις κουρτινες..,,

Ξέρετε που μπορώ να βρω οικονομικο δενδράκι για το δωμάτιο του μικρού?

Δεντρακι θα βρεις στα γνωστα πρακτικερ,τζαμπο,καρφούρ αλλα και το on season εχει βάλει προσφορες..Είνια στ'αληθεια ομοργα,μην κοκκινιζεις...ασ'το για το σαλόνι το κόκκινο:P


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...