Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      Τότε μπράβο σας με το μωράκι σας που φτάσατε 30η εβδομάδα. Με το καλό να το δεχτείς! 🥰

      μακάρι να κάτσει εκεί που είναι για βδομαδες ακόμα! είναι βιαστικός !  και συ με το καλό, μια τεραααστια χοριακη και μια καλή εγκυμοσυνη εύχομαι! 🙏

      • Μου αρέσει 1

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Νoni χαιρομαι που ολα καλα με τις εξετασεις,σαν την υγεια τιποτα πια..Βγηκε η παστα φλωρα και περιμενω να την δοκιμασουμε..παω να απλωσω και ενα πλυντηριο και να ξεκουραστουμε ολοι μαζι σαν οικογενεια που λεει και η κορη μου..


vSYvp3.png

6HIKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλά Γιώτα μου που δεν με αποπαίρνεις... :rolleyes:

Εμείς, σχετικά με τη θέρμανση, είμαστε από πέρσι, Ιανουάριο μήνα και μετά μόνο με τα a/c... :?

περισυ εμεις με ασαραντιστο μωρο, αναβαμε πολυ συντηριτικα, 1 ωρα το πρωι κ 1-2 το βραδυ, της αλλες ωρες a/c στο δωματιο της. φετος δεν ξερω, σιγουρα θα αναψουμε τζακι (ελα μην το παρεις τοις μετρητοις!:tongue:) εχει πετρελαιο η δεξεμενη (ειμαστε κ 3 σπιτια) αλλα δεν νομιζω να το χαλασουμε, αν κανει παρα πολυ κρυο η ριξει κανα χιονι. ας ελπισουμε να μην κανει βαρυ χειμωνα!

Link to comment
Share on other sites

νονι μπραβο για τις εξετασεις!!! τετοια να ακουμε!!!

αρετη μια χαρα σε βρησκω!!!

εχω θελω να:

βαψω νυχια

βγαλω φρυδια

κανω εναν σχετικο καθαρισμο προσωπου κ δεν εχω κανει τιποτα!

τωρα θα μαζεψω νεροχυτη κ θα απλωσω!

Link to comment
Share on other sites

Γιωτα και εγω θελω να κανω πηλινγκ και μια μασκουλα αλλα ειπαμε λιγα λιγα εκτος και αν κοιμηθουν νωρις και ειδικα η μικρη και φυσικα δεν κοιμηθω και εγω, κατι μπορει να γινει..


vSYvp3.png

6HIKp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γιωτα και εγω θελω να κανω πηλινγκ και μια μασκουλα αλλα ειπαμε λιγα λιγα εκτος και αν κοιμηθουν νωρις και ειδικα η μικρη και φυσικα δεν κοιμηθω και εγω, κατι μπορει να γινει..

κ εγω τελειωσα με δουλειες για σημερα, αφου την ταισω κ κοιμηθει θα ασχοληθω με τον εαυτο μου.

ειρηνη τις καλτσες τις απλωσα your way! ακουμπιστες!!!

καλο βραδυ κοριτσακια!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κοριτσάκια... ελπίζω να είστε όλες καλά!! Εγώ τώρα άρχισα να στανιάρω.. μου είχαν βγει κάτι εξετάσεις ανησυχητικές και ψιλοφοβήθηκα. ο γιατρός δεν είναι από αυτούς που σε καθυσυχάζουν να σου πει δεν θα είναι τίποτα κτλ.. μου είπε θα το ψάξουμε και θα δούμε.. κι εγώ αγχώθηκα, έψαχνα στο ίντερνετ.. (κακό, πολύ κακό, δεν το ξανακάνω...).. τεσπά, τι να σας λέω, είχα και τις ορμόνες στο θεό και όλο έβλεπα όνειρα με τα παιδάκια μου ορφανά (είμαι όργιο ξέρω) και να κλαίω με μαύρο δάκρυ :P τελικά κάναμε επανεξέταση την Παρασκευή, πήρα αποτελέσματα σήμερα και ήταν καλά, ο γιατρός είπε ότι μάλλον πέρναγα κάποια ίωση χωρίς συμπτώματα και έτσι κάπως στάνιαρα :oops: και τώρα κλάφτε με, έχω εργασία για το πανεπιστήμιο που λήγει αύριο αλλά εγώ θα την ξεκινήσω ΤΩΡΑ (μιας και τελικά θα ζήσω :-P)...

Ειρηνάκι δικαιούσαι κι εσύ να κλαφτείς καμιά φορά, όλο εμείς θα κλαιγόμαστε??? υπάρχουν κι αυτές οι μέρες, άνθρωποι είμαστε και έχουμε τα πάνω και τα κάτω μας...

Σου στέλνω μια μεγάααλη συναδελφική αγκαλιά καθώς και εμένα τα ασιδέρωτα είναι σε ανεξέλεγκτη κατάσταση, δεν τα σιδερώνω όλα δεν μπορώ, θα κάτσω να ξεδιαλέξω τα έχω όλα διπλωμένα ευτυχώς τα διπλώνω στο μάζεμα από την απλώστρα έτσι φανέλες, πιτζάμες, σεντόνια, κτλ θα πάνε ντουλάπα άκλαφτα, δε θα πεθάνουμε κι όλας... σου προτείνω να κάνεις την καρδιά σου πέτρα και να ακολουθήσεις το παράδειγμά μου..!

Καλά...... πέρασες τέτοια φρίκη και δεν έστειλες ένα μήνυμα να τα πούμε λίγο??? :shock::shock: Θυμήσου άμα γεννήσεις να σου τραβήξω λίγο το μαλλί! :tongue:

Ολα εντάξει τώρα? Εντάξει, εντάξει? Τα πάντα σου? :confused:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

περισυ εμεις με ασαραντιστο μωρο, αναβαμε πολυ συντηριτικα, 1 ωρα το πρωι κ 1-2 το βραδυ, της αλλες ωρες a/c στο δωματιο της. φετος δεν ξερω, σιγουρα θα αναψουμε τζακι (ελα μην το παρεις τοις μετρητοις!:tongue:) εχει πετρελαιο η δεξεμενη (ειμαστε κ 3 σπιτια) αλλα δεν νομιζω να το χαλασουμε, αν κανει παρα πολυ κρυο η ριξει κανα χιονι. ας ελπισουμε να μην κανει βαρυ χειμωνα!

....... :? σκέψου, σε τόσα και τόσα σπίτια που μπαίνω ζήτημα να μου πουν πως θα βάλουν κανα 2-3... :? .

Εγώ γιατί έχω την εντύπωση πως θα κάνει βαρύ χειμώνα βρε κόρες..?:confused::?


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

κ εγω τελειωσα με δουλειες για σημερα, αφου την ταισω κ κοιμηθει θα ασχοληθω με τον εαυτο μου.

ειρηνη τις καλτσες τις απλωσα your way! ακουμπιστες!!!

καλο βραδυ κοριτσακια!!!

Μπράβο Γιώτα μου! Κερδίζεις απίστευτο χρόνο.... ούτε θα σου φαίνονται πια..! ;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Εμείς ήρθαμε από αγγλικά, τώρα το φιογκάκι χαλαρώνει στο κρεβατάκι του {σε λίγο θα πάω για τις αγκαλιές μας} και περιμένω τον άντρα μου για να μπω να κάνω το μπανάκι μου γιατί δουλεύω και πάλι το πρωί...

... ένα σας λέω: αφού δεν έπεσα από την νύστα πάνω στο γραφείο που περιμενα στα αγγλικά.... :mrgreen:

Σας φιλώ και σας εύχομαι ένα όμορφο βράδυ!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Νόνη, ελπίζω και ευχομαι ολά να βαίνουν καλώς από εδω και μπρος!Μην μας αφήνεις απ'έξω ,θελουμε να μαθαινουμε νεα σου...:):)

Η θερμανση όλους μας απασχολεί απ'ότι φαίνεται.Εμείς επειδή πάντα είχαμε τακτική και το αφηναμε γεμάτο από την πρωτη χρονιά για την επόμενη ,εχουμε γεμάτο το ντεπόζιτο για φέτος,αλλα πολύ δυσκολευόμαστε και μάλλον πρεπει να βρούμε ενναλακτικούς τρόπους θερμανσης:rolleyes:

Εμεις επιστρεψαμε από το καρατε και μαλιστα με μία φίλη και το γιο της,τον κολλητο του δικού μου και παιξανε καμια ωρίτσα.Καναμε τα μπάνια μας ,τσιμπήσαμε τοστάκια και τωρα ξεκουραζόμαστε...Καλό βραδυ να εχουμε...:)


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

περισυ εμεις με ασαραντιστο μωρο, αναβαμε πολυ συντηριτικα, 1 ωρα το πρωι κ 1-2 το βραδυ, της αλλες ωρες a/c στο δωματιο της. φετος δεν ξερω, σιγουρα θα αναψουμε τζακι (ελα μην το παρεις τοις μετρητοις!:tongue:) εχει πετρελαιο η δεξεμενη (ειμαστε κ 3 σπιτια) αλλα δεν νομιζω να το χαλασουμε, αν κανει παρα πολυ κρυο η ριξει κανα χιονι. ας ελπισουμε να μην κανει βαρυ χειμωνα!

Εμείς έχουμε πετρέλαιο από την άνοιξη... το κλασσικό απόθεμα...

και η συμφωνία είναι ότι θα το ανάβουμε αν και συντηρητικά...

μας έδωσαν προτεραιότητα λόγω παιδιών και καλά και διάφορα τέτοια...

αλλά δεν έθιξαν το θέμα ότι η κυρία από κάτω έχει τη μεγαλύτερη κατανάλωση καθώς έχει μεζονέτα και πρέπει να ζεστάνει 2 σπίτια...

Kαθώς όμως τα κοινόχρηστα πέρισυ ήταν αστρονομικά... φέτος θα παίξει τζάκι...

και αερόθερμο στο δωμάτιο της μικρής το οποίο ήδη δείχνει 19.5 C

Ευτυχώς για τα πιτσιρίκια έχω ολόσωμα φορμάκια fleece οπότε ελπίζω να μένουν ζεστά...


beSZp2.pngdsR5p2.png
Link to comment
Share on other sites

Εννοείται πως με τα πολλά κρύα τα παιδιά θα κοιμούνται με κάλτσες και πιο χοντρό μπλουζάκι απο πάνω....δεν γίνεται να έχουμε αναμμένο το καλοριφέρ όλη την νύχτα, ποτέ δεν το είχαμε άλλωστε, όπως είπα 1 ώρα το άναβα η καημένη!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Γιώτα μου! Κερδίζεις απίστευτο χρόνο.... ούτε θα σου φαίνονται πια..! ;)

μολις πηγα να απλωσω τις καλτσες μου ηρθες στο μυαλο! λες κ σε εβλεπα μπροστα μου!!!!

Εμείς έχουμε πετρέλαιο από την άνοιξη... το κλασσικό απόθεμα...

και η συμφωνία είναι ότι θα το ανάβουμε αν και συντηρητικά...

μας έδωσαν προτεραιότητα λόγω παιδιών και καλά και διάφορα τέτοια...

αλλά δεν έθιξαν το θέμα ότι η κυρία από κάτω έχει τη μεγαλύτερη κατανάλωση καθώς έχει μεζονέτα και πρέπει να ζεστάνει 2 σπίτια...

Kαθώς όμως τα κοινόχρηστα πέρισυ ήταν αστρονομικά... φέτος θα παίξει τζάκι...

και αερόθερμο στο δωμάτιο της μικρής το οποίο ήδη δείχνει 19.5 C

Ευτυχώς για τα πιτσιρίκια έχω ολόσωμα φορμάκια fleece οπότε ελπίζω να μένουν ζεστά...

δεν θα πληρωσει περισσοτερα? εμας το δικο μας ειναι 110 τμ του κουνιαδου 160, εχουμε αυτονομια κ ο καθενας πληρωνει αυτο που καιει, αλλα τωρα ειπαμε να αναψουμε περισσοτερο τζακι γιατι αν τελειωσει δεν θα αγορασουμε αλλο.

Εννοείται πως με τα πολλά κρύα τα παιδιά θα κοιμούνται με κάλτσες και πιο χοντρό μπλουζάκι απο πάνω....δεν γίνεται να έχουμε αναμμένο το καλοριφέρ όλη την νύχτα, ποτέ δεν το είχαμε άλλωστε, όπως είπα 1 ώρα το άναβα η καημένη!

κ εμεις ετσι, ποτε την νυχτα. 9-9,30το βραδυ παντα το εσβηνα κ το αναβα 7,30-8

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...