Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Eflenew είπε:

      @Blue Velvet συμφωνώ με το Σπορακι. Ειναι 1 στα 3,5 ή 1 στα 4 στη δικη σου ηλικια. Θα υο πετυχεις το καλο εμβρυακι ισως ειναι αυτο που ειναι καταψυξη.

       Σε ξενο επιστημονικό άρθρο του 2023 αναφερει: 

      Το ποσοστό ευπλοειδίας (σωστα χρωμοσωμικα) εμβρύων μειώνεται όσο αυξάνεται η ηλικία του ασθενούς, είναι 73% για έμβρυα καλής ποιότητας σε ασθενείς κάτω των 35 ετών, 54% σε ασθενείς μεταξύ 35-36, 37% σε ασθενείς μεταξύ 37-38, 31% σε ασθενείς μεταξύ 39-40, 23% σε ασθενείς μεταξύ 41-42, 5% σε ασθενείς μεταξύ 43-44 και 0 % σε ασθενείς μεταξύ 45-46 ετών. 
       
       

      Καλής ποιότητας θεωρούνται τα έμβρυα ΑΑ μόνο ; 

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Εμένα πάντως με έβαλες για τα καλά στη μπρίζα και άλλαξα θέση μέχρι και τις κατσαρόλες μου !!! Έφτιαξα κανα δυο ντουλάπια και συρτάρια στη κουζίνα μου!!!!!!:-D:grin::-D:grin::-D:grin:

Ωχ.... αναστενάζουν και οι κατσαρόλες στα χεράκια μας!!!! :ppppppppppp


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Για τις φίλες που έχουν θέμα με τα "καθημερινά" αντικείμενα, όπως λογαριασμοί, χαρτάκια, διαφημιστικά και κλειδιά.

Βρείτε κάτι απλό και εύχρηστο.

Εγώ όπως έχω πει έχω αγοράσει ένα μεσαίου μεγέθους ανοιχτό καλαθάκι, σε μπεζ χρώμα {το βασικό χρώμα του πάγκου της κουζίνας μου} και το έχω κάτω από το πάσο, στον πάγκο μου. Εκεί βάζω τα διάφορα.

Τα κλειδιά μας, τα έχω στο τραπεζάκι της πόρτα της εισόδου σε ένα μικροσκοπικό ψάθινο καλαθάκι για να είναι εύχρηστα και άμεσα στη χρήση :) .

Δείτε κι αυτό... απλό, καθημερινό και εύχρηστο! :)

18-1.jpg


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Για την κοπέλα που έγραψε πως έχει πρόβλημα με τα παπούτσια της οικογενειας της, να μία πολύ οικονομική λύση για την εξώπορτά της που μάλιστα έχει μικρή αξία σε περίπτωση κλοπής. Φυσικά, μπορεί να μπει και μέσα στο σπίτι ;)

Σε ένα μακρόστενο ταψάκι, βάλτε πετρούλες από την άμμο ή χαλικάκια και.... βουαλά! Ανέξοδη λύση αλλά πολύ πρακτική για τα παπούτσια της ημέρας :)

0106_msl_pebbletray_l.jpg

Diskos.jpg


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμείς έχουμε βάλει μια ραφιέρα στην πλάτη του καναπέ και βάζουμε τα παπούτσια μέσα και απο κάτω και από πάνω τα παιχνίδια του μικρού που είναι στο σαλόνι.

Τα παπούτσια δε φαίνονται μιας και είναι χαμηλά κι επειδή είναι ανοιχτό τελείως αυτό δε μυρίζουν κιόλας. Τζετ

κάτι τέτοιο http://ikea.gr/DefaultM.aspx?page=productview&iID=38263

Το θέμα με την οδοντόβουρτσα το έχω κι εγώ. Αλλά ακόμη δεν έχω φτάσει σε αυτό το επίπεδο που να μπορώ να τη χρησιμοποιήσω. Επείγουν άλλα....


sbxre6a2f.png
Link to comment
Share on other sites

Α εντάξει.... τελικά είμαστε πολλές!!! :lol: Για την τυχαιότητα θα επικοινωνήσω με τον γνωστό αριθμό!!! :lol:

Είδες άμα λέω εγώ πως είμαι ο φόβος και ο τρόμος των κοριτσιών???!!!! :lol:

Οχι και φόβος και τρόμος ισα ισα μαθαίνουμε τόσα πράγματα.


st5Bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ για τα καθημερινά παπούτσια χω πάρει μια ανοιχτή παπουτσοθηκη από jumbo με 9,90,

Την είδα και γω και σκέφτηκα να την πάρω αλλά λέω θα είναι καλή. Σε βόλεψε αλήθεια;


st5Bp2.png
Link to comment
Share on other sites

να΄μαι κι εγώ...τώρα το πήρα χαμπάρι το θέμα!!

καλορίζικο ειρήνη!!έχουμε να τα πούμε από το χριστουγεννιάτικο περσινό θέμα αν θυμάμαι καλά!!

πόσες σελίδες έχει ήδη!!wow!!

Link to comment
Share on other sites

σούπερ το θεμάτακι.......τα διαβάζω ΟΛΑ...

Ε πίσης σήμερα τακτοποιησα το ψυγειο....δεν θυμαμαι ομως πια κοπελα πρεπει να πω ευχαριστώ.....

Ειρηνη εισαι άψογη......

χίλια μπραβο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα, εγω στην πορτα του ψυγειου βαζω πανων πανω βουτυρ, αυγα, σοκολατες, στο απο κατω ραφι φαρμακα που πρεπει να κρατηθουν στο ψυγειο και απο κατω νερο, κανενα αναψυκτικο. λαθος ειναι ???εμενα οι ντουλαπες μου ειναι οκ. το θεμα το εχω με τα συρταρια με τις μπλουζες. τις ανακατευω απο μονη μου!!!ανα διαστηματα βεβαια τις φτιαχνω και παλι απτην αρχη. σημερα πρεπει να μαζεψω και κατι ρουχα της μικρης που ειναι κοντα.οσο για τα παπαουτσια, εχω προσαρμοσει μια μακροστενη πλευρα της ντουλαπας σεπαπουτσοθηκη με πολλα ραφακια. επισης στον τοιχο πισω απο την πορτα αγορασα μια πολυ ομορφη και οικονομικη παπουτσοθηκη και βαζω εκει παντοφλες και οτι φοραμε. ετσι δεν φαινονται και ειναι και τακτοποιημενα. οσο για την παλια οδοντοβουρτσα, εχω 2!!!!;)

Link to comment
Share on other sites

Καλά ειρήνη του αντικείμενο για κλειδιά και λογαριασμούς τέλειο.

Και μένα μου αρέσει πολύ! Απλό και πανέμορφο. Και παρόμοια έχω δει κατά διαστήματα πολύ οικονομικά στον Ανδρεάδη και στο Jumbo!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

να΄μαι κι εγώ...τώρα το πήρα χαμπάρι το θέμα!!

καλορίζικο ειρήνη!!έχουμε να τα πούμε από το χριστουγεννιάτικο περσινό θέμα αν θυμάμαι καλά!!

πόσες σελίδες έχει ήδη!!wow!!

Miamama... μη μου το θυμίζεις το περσινό Χριστουγεννιάτικο θέμα.... νιώθω μισή που δεν μιλάμε σ' αυτό και φέτος ν' ανταλλάζουμε ιδέες και να πορωνόμαστε!!!! :( Ευελπιστώ του χρόνου, να είμαστε καλά!!! ;)

Kαλώς ήρθες κοντά μας κοριτσάκι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα, εγω στην πορτα του ψυγειου βαζω πανων πανω βουτυρ, αυγα, σοκολατες, στο απο κατω ραφι φαρμακα που πρεπει να κρατηθουν στο ψυγειο και απο κατω νερο, κανενα αναψυκτικο. λαθος ειναι ???εμενα οι ντουλαπες μου ειναι οκ. το θεμα το εχω με τα συρταρια με τις μπλουζες. τις ανακατευω απο μονη μου!!!ανα διαστηματα βεβαια τις φτιαχνω και παλι απτην αρχη. σημερα πρεπει να μαζεψω και κατι ρουχα της μικρης που ειναι κοντα.οσο για τα παπαουτσια, εχω προσαρμοσει μια μακροστενη πλευρα της ντουλαπας σεπαπουτσοθηκη με πολλα ραφακια. επισης στον τοιχο πισω απο την πορτα αγορασα μια πολυ ομορφη και οικονομικη παπουτσοθηκη και βαζω εκει παντοφλες και οτι φοραμε. ετσι δεν φαινονται και ειναι και τακτοποιημενα. οσο για την παλια οδοντοβουρτσα, εχω 2!!!!;)

Για τις παντόφλες σου, χαίρομαι που τις έχεις βολέψει αλλά δίνω και μία άλλη ιδέα για τις φίλες που δεν το έχουν λύσει.

Μπορούν να χρησιμοποιήσουν ένα απλό καλαθάκι σε μία άκρη της κρεβατοκάμαρας τους με όμορφο, λιτό και ανέξοδο αποτέλεσμα :)

gt02febmsl_slippers_xl.jpg

Y.Γ. Δύο οδοντόβουρτσες????!!!!!! :lol:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...