Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Angot είπε:

      κορίτσια λοιπόν επανήλθα με ερωτήσεις! 😂 δε θα γλιτώσετε από μένα ! να σας πω ότι το σάββατο μπαίνω 32η εβδομάδα 🙏  οι απορίες μπυ είναι οι εξής:

      1) δεν θα έπρεπε να εχω λίγο γαλατάκι, κάτι; 

      2) υπάρχει περίπτωση το μωρο να μου πιέζει το έντερο και να πονάω χαμηλά μόνο από τη μια πλευρά; θα σας πω γιατί το λέω παρατήρησα 2 φορες τώρα ότι πχ ειχα ενόχληση πήγα τουαλέτα και αμέσως μετά πέρασε, και σήμερα πχ που ήμουν μια χαρά ως το απόγευμα , ξαφνικά ένιωσα  ότι ήθελα τουαλέτα στιγμιαία αλλά δεν… και μετά με έπιασε χαμηλά αριστερά ενόχληση! 

      3) όταν κάθομαι στο κρεβάτι πλέον σε θέση όρθια με το μαξιλάρι πίσω , είτε να φάω , είτε να δω τηλεόραση , το μωρο σπρώχνει χτυπάει, κλωτσά, τεντώνει … τα πάντα όλα, ε και πονάω! τον ενοχλεί η θέση; γιατί γίνεται έξαλλος;

      4) σε ένα μήνα πήρα 1,5 κιλο περίπου ! είναι πολύ; ήμουν 62,5 και ζυγίστηκα χθες 63,9!

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Οι ντουλάπες είναι ένα πονεμένο θέμα πολλών.

Ντάλια μου εγώ δυστυχώς τα δίνω τα ρούχα της μικρής. Αν και το έχω μετανοιώσει. Δεν ξέρεις στο μέλλον τι μπορεί να συμβεί (να κάνω ακόμα ένα).

Εγώ από τότε που έβαλα πολλά ράφια μέσα στις ντουλάπες έχω σωθεί. Χωράει τα διπλάσια ρούχα τώρα πια.

Αχ πως μπορείτε βρε κορίτσια να ξυπνάτε πιο νωρίς? Εγώ ποτέ δεν το έχω καταφέρει. Μου αρέσει μάλλον ο ύπνος χαχα.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια ευχαριστώ για τις συμβουλές περί μικρών ρούχων. Έως τώρα κάπως έτσι τα έκανα αλλά με το λάθος να είναι σε κούτες εκτός από τις ηλικίες 1-2 χρονών που είναι διαφανές. Αυτό έχει σαν αποτέλεσμα μου ζήτησε ρουχαλάκια ο κουνιάδος μου και εδώ και μια βδομάδα να μην μπορώ να βρω τα 0-3 μηνών.

Αχ πως μπορείτε βρε κορίτσια να ξυπνάτε πιο νωρίς? Εγώ ποτέ δεν το έχω καταφέρει. Μου αρέσει μάλλον ο ύπνος χαχα.

Κάντω μια φορά και δεν θα το αλλάζεις μετά...άσε που είναι συνήθεια...ξες τι είναι να γυρνάς και να έχεις φαί έτοιμο και σπίτι τσίλικο ???

Από ρούχα δικά μου παιδιά δίνω όλα όσα δεν φορέθηκαν τη σεζόν που πέρασε..δηλ άνοιξη φέτος ότι δεν φόρεσα το χειμώνα θα δοθεί.Αυτό το κανω παντα

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα κορίτσια :D

Εγώ δεν οργανώθηκα ακόμη διότι ξέρω ότι τα χριστούγεννα δεν θα περάσω καλά.

Από και και πέρα έχω οργανώση όλη την επόμενη εβδομάδα που θα έχω και άδεια...Θέλω με τον μικρό να περάσουμε όσο πιο σούπερ γίνεται οι δυό μας...

NANTIA τι ωραίο καλέ και αυτό το blog...

Τώρα σκέφτηκα και κάτι άλλο...υπάρχουν φορές που το βράδυ αφού κοιμηθούν οι άντρες μου δεν έχω όρεξη για τίποτα. Αυτό που κάνω είναι να σβήνω τα φώτα και να φροντίσω απλά να μην υπάρχουν πράγματα ατακτοποιήτα στο οπτικό μου πεδίο.Το πρωί βάζω το ξυπνητίρι λίγο νωρίτερα κάνω και ένα φραπεδάκι, ανάβω ένα τσιγαράκι κάτω από τον αποροφυτήρα και τα κάνω όλα.Βάζω πλυντήριο, βγάζω καθαρά από ΄των πιάτων, τακτοποιώ τα πάντα και γυρνώντας από τη δουλειά το σπίτι είναι σούπερ.

Αρχικά, εγώ να σου ευχηθώ να περάσεις καλά Χριστούγεννα :)

Μπράβο που βρίσκεις τις "δικές" σου στιγμές. Σας έχω πει πόσο σημαντικό είναι να "κανακεύουμε" τον εαυτό μας και όπως έχω υποσχεθεί θα γράψω ξεχωριστό μήνυμα γι' αυτό.

Εγώ αυτό που κάνω είναι να έχω "ορίσει" μία συγκεκριμένη ώρα που ΑΡΝΟΥΜΑΙ να κάνω οτιδήποτε άλλο. Και το τηρώ ευλαβικά τα τελευταία 10 χρόνια!!! Στις 9 το βράδυ, σταματώ να κάνω το οτιδήποτε! Οτιδήποτε όμως. Αυτό που κάνω είναι να ανάβω τα κεράκια μου (αν δεν το έχω κάνει ήδη), να χαλαρώνω στους καναπέδες μου με τις μυρωδάτες πιτζαμούλες μου και συνήθως παρακολουθώ κάποιο πρόγραμμα στην τηλεόραση, ασχολούμαι με το κουφάρι μου ( :lol: ), βάζω τις κρέμες μου, βάφω τα νύχια μου.... ή απλά καθόμαστε με τον άντρα μου και λέμε για την μέρα μας.

Κορίτσια μου... δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσο ευεργετικό είναι για την ψυχολογία μου! Νιώθω ότι ειναι οι δικές μου ώρες. Οι ώρες μου να χαλαρώσω, να μην κάνω τίποτα, να ηρεμίσω. Κυριολεκτικά με αναζωογονεί και γι αυτό το τηρώ ευλαβικά τόσα πολλά χρόνια.

Σας φιλώ! ;)

Υ.Γ. Μόνο κάτω από συγκεκριμένες συνθήκες θα το αλλάξω αυτό.


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια! δεν ξερω γιατι αλλα απο οταν ξεκινησα να σας διαβαζω το σπιτι μου ειναι παντα τακτοποιημενο κ καθαρο, δεν ξερω γιατι, δεν κανω κατι ιδιαιτερο, αλλα ειναι σουπερ!

μονο μια τακτοποιησει θελω στο 2ο παιδικο που ειναι το βρωμο-ροομ κατα το πλει-ρουμ, και το σπιτι θα ειναι τελειο!!!

ευχαριστω για τις συμβουλες!

α οσο για τα μαλλια που πεφτουν απο εχτες τα εχω μαζεμενα μεσα στο σπιτι κ δεν εχει γεμισει ακομα!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ντάλια μου,

Θα σου πρότεινα αυτό που είπαν και τα κορίτσια: οργάνωσε τα ρούχα του παιδιού ανά είδος (πχ ζιπουνάκια/καλτσάκια/πυζάμες, παντελόνια, μπλούζες, πανωφόρια κλπ λπ) και ανά ηλικία -πολύ σημαντικό αυτό- και αποθήκευσέ τα σε σακκούλες σαν αυτές που σου έχει αναρτήσει η Ειρήνη, που έχουν φερμουάρ και κάπου (ή στο πλάι ή από πάνω) μια διαφάνεια ώστε να έχεις οπτική επαφή με το περιεχόμενο.

Θα μπορούσες να σημειώσεις και σε ένα καρτελάκι την κατηγορία του ρούχου και την ηλικία. πχ 0 μηνών-12 μηνών κλπ κλπ ανάλογα με το τί σε βολεύει καλύτερα !

Ευτυχώς εγώ για τέτοια πράγματα (όσα ρούχα είχα κρατήσει αρχικά δλδ επειδή δεν μου έκατσε το ίδιο φύλο) έχω χώρο κάτω από το κρεββάτι μου ! Σωτήριο...

Αλλιώς, μπορείς να τα κλείσεις είτε σε βαλίτσα μεγάλη και πατάρι/αποθήκη αίτε σε ράφια ντουλάπαας αλλά πάνω-πάνω αφού είναι πράγματα που δεν τα χρειαστείς άμεσα !

:

Α μπράβο ρε κοριτσάκι! Αυτό ξέχασα να το αναφέρω. Εγώ κολλάω απλές ετικετούλες έξω από τις θήκες που σου έβαλα φωτογραφία και απλώς γράφω ηλικίες ώστε να ξέρω που έχω τι! ;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αρχικά, εγώ να σου ευχηθώ να περάσεις καλά Χριστούγεννα :)

Μπράβο που βρίσκεις τις "δικές" σου στιγμές. Σας έχω πει πόσο σημαντικό είναι να "κανακεύουμε" τον εαυτό μας και όπως έχω υποσχεθεί θα γράψω ξεχωριστό μήνυμα γι' αυτό.

Εγώ αυτό που κάνω είναι να έχω "ορίσει" μία συγκεκριμένη ώρα που ΑΡΝΟΥΜΑΙ να κάνω οτιδήποτε άλλο. Και το τηρώ ευλαβικά τα τελευταία 10 χρόνια!!! Στις 9 το βράδυ, σταματώ να κάνω το οτιδήποτε! Οτιδήποτε όμως. Αυτό που κάνω είναι να ανάβω τα κεράκια μου (αν δεν το έχω κάνει ήδη), να χαλαρώνω στους καναπέδες μου με τις μυρωδάτες πιτζαμούλες μου και συνήθως παρακολουθώ κάποιο πρόγραμμα στην τηλεόραση, ασχολούμαι με το κουφάρι μου ( :lol: ), βάζω τις κρέμες μου, βάφω τα νύχια μου.... ή απλά καθόμαστε με τον άντρα μου και λέμε για την μέρα μας.

Κορίτσια μου... δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσο ευεργετικό είναι για την ψυχολογία μου! Νιώθω ότι ειναι οι δικές μου ώρες. Οι ώρες μου να χαλαρώσω, να μην κάνω τίποτα, να ηρεμίσω. Κυριολεκτικά με αναζωογονεί και γι αυτό το τηρώ ευλαβικά τόσα πολλά χρόνια.

Σας φιλώ! ;)

Υ.Γ. Μόνο κάτω από συγκεκριμένες συνθήκες θα το αλλάξω αυτό.

αυτο ακριβως κανω κ εγω στις 10 μολις βαλω το μπιζουδακι για υπνο!

οντως ειναι αναζωογονιτικο!!!

Link to comment
Share on other sites

Πρώτα πλένεις τα πατάκια και μετά (για να μη βάλεις τα ρούχα κατευθείαν) μία πλύση στους 90 τα πανιά. σόδα και πράσινο σαπούνι στη ρολέτα και ξύδι στη θήκ του μαλακτικού ....

πώς; όταν λες πράσινο σαπούνι τί εννοείς; πού το βρίσκεις;

έχω το υγρό πράσινο σαπούνι. για πλυντήριο ρούχων μιλάς, σωστά;

Α και μία στο τόσο ξύδι στη θήκη του λαμπρυντικού στο πλυντήριο πιάτων. Λαμποκοπάνε τα πάντα και άλατα τέλος.

σε κάθε πλύσιμο πιάτων βάζω ξύδι στη θήκη του λαμπρυντικού. μια χαρά!

καλημερα, εγω στην πορτα του ψυγειου βαζω πανων πανω βουτυρ, αυγα, σοκολατες, στο απο κατω ραφι φαρμακα που πρεπει να κρατηθουν στο ψυγειο και απο κατω νερο, κανενα αναψυκτικο. λαθος ειναι ???

είναι λάθος να έχουμε στην πόρτα τα ευπαθή, όπως γάλα, αβγά, βούτυρο, σοκολάτες.

εμενα οι ντουλαπες μου ειναι οκ. το θεμα το εχω με τα συρταρια με τις μπλουζες. τις ανακατευω απο μονη μου!!!ανα διαστηματα βεβαια τις φτιαχνω και παλι απτην αρχη.

το ίδιο θέμα έχουμε.;)

σημερα πρεπει να μαζεψω και κατι ρουχα της μικρης που ειναι κοντα.

χθες τα μάζεψα της μικρής κ έστειλα κ κάποια στην μικρή ανεψιά,

έχουμε συγχρονιστεί αφροδίτη!

οσο για την παλια οδοντοβουρτσα, εχω 2!!!!;)

μας έφαγες λάχανο!:P

Καλημερα σας!!

Λοιπον στην καμπινα της ντουζιερας εχει σιλικονη αναμεσα στο τζαμι και το πλακακι. Αλλα η σιλικονη μαυρισε και τριβω με οδοντοβουρτσα (ναι και εγω ανηκω στο κλαμπ)και οτι καθαριστικο μπορειτε να φανταστειτε και αποτελεσμα δεν εχω. Μηπως ξερετε τι να χρησιμοποιησω και να κανω δουλεια?

Το καλυτερο ειναι να την αλλαξω αλλα αυτο τωρα το χειμωνα ειναι δυσκολο να γινει μια που πρεπει να τη χρησιμοποιουμε καθημερινα και δεν λειπουμε καθολου για να μην μεινει να στεγνωσει.

Σας ευχαριστω εκ των προτερων και περιμενω τις ιδεες σας!!

επειδή σε προηγούμενο μήνυμα έγραψα κάτι παρόμοιο με το δικό σου πρόβλημα, για το πολύπτυχο που έχω στην μπανιέρα-διαχωριστικό που διπλώνεται σαν φισαρμόνικα με τζαμάκια. κρατάει πολλές βρωμιές, άλατα κ μαυρίζει με το κιχ. αυτό που με έσωσε ήταν η οδοντόβουρτσα με σόδα κ ξύδι, αφού πρώτα το περάσω σε σφουγγάρι όλο με χλωρίνη, μετά βιακάλ κ μετά άζαξ γενικής χρήσης.

δηλαδή με σφουγγάρι το περνάω με χλωρίνη, μετά με βιακάλ με άζαξ ή μόνα τους κ τέλος με οδοντόβουρτσα με σόδα κ ξύδι. άλλο πράγμα! θέλει χρόνο κ υπομονή. χθες τα έκανα κ μου πήρε λιγάκι παραπάνω χρόνο, αλλά γυάλισε!

μακάρι να βοήθησα.

Mια που τα έχουμε "βάλει" με τις οδοντόβουρτες, να σας πω εγώ τι κάνω με τις κανονικές οδοντόβουρτες που πλένουμε τα δόντια μας?

Εχω διαβασει πως η οδοντοβουρτσα θα πρέπει να αλλάζει κάθε 6 μήνες. Εμείς την κρατάμε 8-12 μήνες. Επειδή κατά διαστήματα (αρκετά συχνά) κάτι με πιάνει με τις οδοντόβουρτσές μας κάνω το εξής απλό:

Ζεσταίνω νερό στον βραστήρα (στο σημείο κοχλασμού, να καίει πολύ) και το ρίχνω έτσι, καυτό, πάνω στις οδοντόβουρτσες αλλά και στα καπελάκια τους. Δεν ξέρω γιατί αλλά νομίζω πως τσακίζει οτιδήποτε μπορεί να κρύβεται πάνω στις οδοντόβουρτσές μας! ;)

ζεστό νερό κ χλωρινούλα στο κάτω μερος.

την ντουλάπα της κρεβατοκάμαρας κ εγώ την κράτησα για την πάρτη μου. στο κάτω μέρος που είναι ευρύχωρο κράτησα χώρο κ έχω μια βαλιτσάρα με τα μωρουδιακά της κόρης μου, που σιγά σιγά αδειάζει, γιατί τα δίνω στην αδερφή μου για τη μιρκή της κόρη.

εκείνη όσα χρησιμοποιεί κ πλέον δεν κάνουν στο μωρό, τα στέλνει στη μαμά μας κ εκείνη τα αποθηκεύει σε βαλίτσα.

μια χαρά!

ο άντρας μου έχει κρατήσει μια ντουλάπα μικρότερη για τον εαυτό του στο 2ο παιδικό που προς το παρόν έχουμε ως γραφείο κ σιδερωτήριο.

αλλά κ πάλι έχουμε κάνει κατάληψη στο μεσαίο φύλλο της ντουλάπας του παιδιού για πανωφόρια κ κοστούμια.

αυτό που πρέπει κάποια στιγμή να κάνω είναι να στείλω στη μάνα μου τα κεντήματα, κοφτά, πλεκτά, λευκαδίτικα κλπ ούτε ξερω πώς τα λενε από προικιά που μου έχουν κάνει κατάληψη στα συρτάρια μου! ήμαρτον δηλαδή. άσε τις μάλλινες κουβέρτες. αφού έχω κ άλλες ακρυλικές κ πάπλωμα. έχει στενάξει η ντουλάπα από πράγματα που δεν χρησιμοποιώ!

της έκανα μια νύξη ότι θα της τα στείλω να έχω χώρο... μου κατέβασε τα μουτλάκια!

όταν με το καλό έρθει κ το 2ο μπεμπέ-εύχομαι σύντομα- τότε δεν θα το συζητήσω. θα το κάνω.

αυτό με τη βανίλια στο σκούπισμα με την ηλεκτρική το έκανα χθες αλλά δεν μύρισε τίποτα. τί έκανα λάθος το σπίρτο το αναμμένο;

Link to comment
Share on other sites

Αχ πρέπει να είμαστε ξαδερφούλες ή ετεροθαλείς αδερφές λέμε !

Πόσο γέλασα ! Κι εγώ έχω κρατήσει φυσικά την διπλή ντουλάπα για τα δικά μου -πάνω κάτω περικαλώ- και τον έχω στριμώξει στων παιδιών την μικρή.... ΑΛΛΑ ζω με φόβο και τρόμο για εκείνη την στιγμή που δεν θα ξέρω πού να πρωτο-βάλω τί (από παιδικό ρούχο εννοώ)... τα έχουμε και δυο... φαντάζεστε τί έχει να γίνει στο ελάχιστο να πάρει η μικρή από εμένα χα χα !!!!

Τόσο πολύ με αγχώνει αυτό πλάκα πλάκα που σκέφτομαι να κλείσω ένα μέρος του πίσω μπαλκονιού κανονικά με αλουμίνο και πόρτα που κλειδώνει να αποθηκεύω εκεί τουλάχιστον τα παλτό και τα κοστούμια ή τα βραδινά φορέματα (ότι δεν χρησιμοποιούμε σε καθημερινή βάση δλδ) μήπως και εξοικονομήσω χώρο....

Τι εννοείς "ζω με φόβο και τρόμο τη στιγμή που θα χρειαστείς και την παιδική ντουλάπα"!!!???? Καλέ παιδί μου... γιατί να γίνει αυτό? Μην με τρομάζεις τώρα!!!! :lol:

Ξαδερφούλα....άσε τώρα το μέλλον... θα το δούμε όταν έρθει. Για την ώρα... ευχαριστήσου την ευρυχωρία της υπέροχης μας διπλόφυλλης ντουλάπας!!!! :lol: :lol:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Αρχικά, εγώ να σου ευχηθώ να περάσεις καλά Χριστούγεννα :)

Εγώ αυτό που κάνω είναι να έχω "ορίσει" μία συγκεκριμένη ώρα που ΑΡΝΟΥΜΑΙ να κάνω οτιδήποτε άλλο. Και το τηρώ ευλαβικά τα τελευταία 10 χρόνια!!! Στις 9 το βράδυ, σταματώ να κάνω το οτιδήποτε! Οτιδήποτε όμως. Αυτό που κάνω είναι να ανάβω τα κεράκια μου (αν δεν το έχω κάνει ήδη), να χαλαρώνω στους καναπέδες μου με τις μυρωδάτες πιτζαμούλες μου και συνήθως παρακολουθώ κάποιο πρόγραμμα στην τηλεόραση, ασχολούμαι με το κουφάρι μου ( :lol: ), βάζω τις κρέμες μου, βάφω τα νύχια μου.... ή απλά καθόμαστε με τον άντρα μου και λέμε για την μέρα μας.

Και εγώ έτσι κάνω Ειρηνάκι μου!! Περιμένω να κοιμηθεί η μικρή μου και μετά όλο το βράδυ είναι δικό μου. Περιττό να σας πω ότι η τηλεόραση στο σπίτι μου έχει να ανοίξει πολλούς μήνες το βράδυ!! Μα τελικά μπορείς να κάνεις τόσα πράγματα για τον εαυτό σου!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αρκάδι σε σκόνη για το πλυντήριο (μην ξεχάσεις σόδα και λευκό ξίδι οπωσδήποτε!). Εγώ με αυτό και λίγο ξύδι σφουγγαρίζω (ναι και το πλακάκι αλλά πολύυυ αραιωμένο).

Μου είναι αδύνατο να πειθαρχήσω και να ξυπνήσω. γκρρρρρρ! Το προσπαθώ αλλά δεν τα καταφέρνω.......


sbxre6a2f.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλως ήρθες! Πολύ χαίρομαι που νιώθεις πως βοηθιέσαι και σου αρέσει το θέμα! :) :) :)

Χμ... να σου πω... την μούλχα, έχω την εντύπωση, πως κατά κάποιο τρόπο την.. "παντρεύεσαι"...! :( Δηλαδή, δύσκολα την ξεφορτώνεσαι.

Αυτό που ξέρω σίγουρα είναι πως θέλει ειδικά καθαριστικά (έχω ακούσει για το antimousse αλλά δεν το γνωρίζω προσωπικά) για να αντιμετωπιστεί σωστά και χρειάζεται καλό αερισμό :)

Mην ξανακούσω για "ειδικά" καθαριστικά...που η μόνη τους ειδικότητα είναι να ελαφρύνουν τις τσέπες μας...εγώ αντιμετωπίζω μεγάλο θέμα στο μπάνιο μου καθώς τα πλακάκια είναι σαγρέ...και οι εσοχές μαυρίζουν μονίμως...και είχα πάρει ένα σκασμό αηδίες και έτριβα και έτριβα...και μου χάλαγε και το νύχι...

Η λύση είναι απλή....σε ένα μπουκάλι στυλ Azax, νερό με χλωρίνη....ψεκάζεις...αφήνεις λίγη ώρα...τρίβεις λίγο...και λάμπουν όλα!

Επίσης, βασικό ότι η μούχλα αργεί να εμφανιστεί...κοινώς δεν χρειάζεται να το κάνεις αυτό σε κάθε πλύσιμο...1 το μήνα είναι αρκετό...


beSZp2.pngdsR5p2.png
Link to comment
Share on other sites

Μου είναι αδύνατο να πειθαρχήσω και να ξυπνήσω. γκρρρρρρ! Το προσπαθώ αλλά δεν τα καταφέρνω.......

τα πρώτα 5 λεπτά είναι τα δύσκολα:lol::lol::lol: μόλις ρίξεις το κρύο νεράκι στο πρόσωπο έχεις αναζωογηνηθείς...πίστεψε με

Link to comment
Share on other sites

Ηρωάκι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ήρθες επιτέλους!!!!!! Γιέεεεεεεε :lol:

Αχ... μην με πληγώνεις τώρα... στο πανέμορφο site σου αναγνωρίζω πάμπολλες φωτογραφίες από τα παλιά μας θέματα των Χριστουγέννων.... :( το πιστεύεις ότι μου λείπει??? :(

Καλώς μας ήρθες! ;)

Του χρόνου ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ Ειρήνη μου πρέπει ν΄'ανοίξεις το θέμα των ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ:!:

Ανυπομονώ;)...

Κι εγώ ξωτικούλι είμαι άλλωστε....θυμάσαι?????


4XDDp3.png

line_m123_beg_xbliz43_time_1223092800_text_f4e120ecf9f1e1eae9e120eceff520e5e3e9ede1ed20eae9efebe1f2.gif

Link to comment
Share on other sites

Του χρόνου ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ Ειρήνη μου πρέπει ν΄'ανοίξεις το θέμα των ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ:!:

Ανυπομονώ;)...

Κι εγώ ξωτικούλι είμαι άλλωστε....θυμάσαι?????

Καλώς το ξωτικούλι μας!!!!!!:P:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...