Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Καλώς το ξωτικούλι μας!!!!!!:P:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p

Νάντιααααα!!! Καλή μου Νάντια, υποσχέσου κι εσύ πως του χρόνου το χριστουγεννιάτικο θέμα θα είναι πάλι εδωωωωω:P:p:p!!!

Δεν προλαβαίνω φέτος τίποτα κορίτσιαααααα!!! Τι θα κάνω???


4XDDp3.png

line_m123_beg_xbliz43_time_1223092800_text_f4e120ecf9f1e1eae9e120eceff520e5e3e9ede1ed20eae9efebe1f2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

τα πρώτα 5 λεπτά είναι τα δύσκολα:lol::lol::lol: μόλις ρίξεις το κρύο νεράκι στο πρόσωπο έχεις αναζωογηνηθείς...πίστεψε με

Συγνώμη, αλλά αυτό το κόλπο δουλεύει μόνο αν έχεις να πας ταξίδι...ή για ψώνια...

όχι για να κάνεις δουλειές... :)


beSZp2.pngdsR5p2.png
Link to comment
Share on other sites

Νάντιααααα!!! Καλή μου Νάντια, υποσχέσου κι εσύ πως του χρόνου το χριστουγεννιάτικο θέμα θα είναι πάλι εδωωωωω:P:p:p!!!

Δεν προλαβαίνω φέτος τίποτα κορίτσιαααααα!!! Τι θα κάνω???

Το μόνο που έχεις να κανεις ειναι να φορέσεις την χριστουγεννιάτικη διαθεσή σου!!!

Εγώ ακομα ουτε μελομακαρονα εκανα ουτε κουραμπιεδες χαχα Ουτε στολισα ακομα το μπαλκόνι μου. Βασικα φέτος δεν είχα καθόλου μα καθόλου διάθεση για τίποτα :-( ΤΟ καλό είναι ότι με τραβάει η μικρή να κάνουμε διάφορα και ευτυχώς μπηκα και εγώ στο κλίμα των ημερών.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έτσι κάνω Ειρηνάκι μου!! Περιμένω να κοιμηθεί η μικρή μου και μετά όλο το βράδυ είναι δικό μου. Περιττό να σας πω ότι η τηλεόραση στο σπίτι μου έχει να ανοίξει πολλούς μήνες το βράδυ!! Μα τελικά μπορείς να κάνεις τόσα πράγματα για τον εαυτό σου!!!!!

Και πολύ καλά κάνεις ηρωάκι μου! Έχεις τόσο δίκιο! Και το σπουδαιότερο είναι το πως νιώθεις.. το πως σε γεμίζει κατά ένα περίεργο τρόπο.... Το σπουδαιότερο...! ;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια! δεν ξερω γιατι αλλα απο οταν ξεκινησα να σας διαβαζω το σπιτι μου ειναι παντα τακτοποιημενο κ καθαρο, δεν ξερω γιατι, δεν κανω κατι ιδιαιτερο, αλλα ειναι σουπερ!

μονο μια τακτοποιησει θελω στο 2ο παιδικο που ειναι το βρωμο-ροομ κατα το πλει-ρουμ, και το σπιτι θα ειναι τελειο!!!

ευχαριστω για τις συμβουλες!

α οσο για τα μαλλια που πεφτουν απο εχτες τα εχω μαζεμενα μεσα στο σπιτι κ δεν εχει γεμισει ακομα!:lol:

Τελικά, το θέμα μας, είναι κίνητρο!!!! Μήπως να κυκλοφορήσουμε και σε χαπάκι??????? :lol:

Χαίρομαι που νιώθεις καλύτερα! ;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έλεος ρε κορίτσια.....13 σελίδες:rolleyes::rolleyes::rolleyes:!!!

Που να προλάβω η δόλια η μάνα????

Έλεος!!!

Aχ δόλια χρυσο-μάνα!!! Αφού ξέρεις τι παιδιά-ντούρασελ είμαστε!!!! ;)

Y.Γ. Να σου πω μια... περίληψη???!!! :lol: xaxaxaxaxaxa!!!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Mην ξανακούσω για "ειδικά" καθαριστικά...που η μόνη τους ειδικότητα είναι να ελαφρύνουν τις τσέπες μας...εγώ αντιμετωπίζω μεγάλο θέμα στο μπάνιο μου καθώς τα πλακάκια είναι σαγρέ...και οι εσοχές μαυρίζουν μονίμως...και είχα πάρει ένα σκασμό αηδίες και έτριβα και έτριβα...και μου χάλαγε και το νύχι....

Ξέρεις, το χειρότερο μου είναι οι δογματικές απαντήσεις. Συζητώ, δοκιμάζω και καταλήγω τι κάνει σε μένα και μόνο. Στο ίδιο κύμα και οι προτάσεις μου.


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

αυτο ακριβως κανω κ εγω στις 10 μολις βαλω το μπιζουδακι για υπνο!

οντως ειναι αναζωογονιτικο!!!

Καλέ ναι! Ειδατε πόσες είμαστε τελικά!? ;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Του χρόνου ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ Ειρήνη μου πρέπει ν΄'ανοίξεις το θέμα των ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ:!:

Ανυπομονώ;)...

Κι εγώ ξωτικούλι είμαι άλλωστε....θυμάσαι?????

Mακάρι, βρε τρελό και συ, ξωτικό μου!!! Να σου πω, δεν με νοιάζει να το ανοίξω εγώ, αλλά να ρημαδο-ανοίξει εδώ, χωρίς ελπίζω να λογοκρινόμαστε για τις φωτογραφίες και να το κάνουμε.... λαμπόγυαλο!!!! :lol:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Το μόνο που έχεις να κανεις ειναι να φορέσεις την χριστουγεννιάτικη διαθεσή σου!!!

Εγώ ακομα ουτε μελομακαρονα εκανα ουτε κουραμπιεδες χαχα Ουτε στολισα ακομα το μπαλκόνι μου. Βασικα φέτος δεν είχα καθόλου μα καθόλου διάθεση για τίποτα :-( ΤΟ καλό είναι ότι με τραβάει η μικρή να κάνουμε διάφορα και ευτυχώς μπηκα και εγώ στο κλίμα των ημερών.

Για ανεβείτε καλά μου ξωτικά του τιμημένου χοντρού με τα κόκκινα!!! :lol:

Σας νιώθω φυσικά... και γω φέτος.. με όλα αυτά που ζούμε, με όσα ακούμε... με τόσο κόσμο να πεινάει κυριολεκτικά... είναι η πρώτη φορά που είμαι κάπως. Αλλά ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΩ ΚΑΤΩ!!!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη, αλλά αυτό το κόλπο δουλεύει μόνο αν έχεις να πας ταξίδι...ή για ψώνια...

όχι για να κάνεις δουλειές... :)

Σ' αυτό τώρα... το χεις το δίκιο!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Koρίτσια εγώ θα είμαι το καλικατζαράκι της παρέας...:lol::lol:

έχω και πρόχειρη στολή...

δεν ξέρω ρε παιδιά αλλά το κόλπο πλέον σε εμένα πιάνει μια χαρά...είναι απόλαυση να γυρνάς σπίτι και να είναι όλα στη θέση τους...εννοείται ότι δεν το κάνω πάντα, αλλά το κάνω συχνά

Link to comment
Share on other sites

Φίλες μου,

Μην ξεχνάτε 2 από τα αντικείμενα που βρίθουν μικροβίων.

Τα κλειδιά μας και τα κοντρόλ! Και είναι και αντικείμενα που τα πιάτουν και τα μικρά μας... {ειδικά τα κοντρόλ της τηλεόρασης}! Διάβαζα σε μία έκθεση πως μαζί με το κινητό μας είναι το top 3 μικροβίων! :D

Μην τα αμελείτε! Εγώ, μία στο τόσο, τα περνάω με βαμβάκι βουτηγμένο στο οινόπνευμα και τα καθαρίζω....! {το ξέρω πως δεν είμαι και πολύ καλά!!! :lol: }

control.jpg

KEYS.jpg

Έχεις απόλυτο δίκιο. Θα το εφαρμόσω άμεσα μια και ο μικρούλης μου είναι σε φάση που βάζει τα πάντα στο στόμα...


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...