Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 24 λεπτά , linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Δεν τις  έκανα σήμερα αυτές,μόνο ΑΜΗ έκανα.Παιζουν ρόλο αυτές λες?

      πρίν από 8 λεπτά , Lila ki είπε:

      Και εγώ έτσι είχα πέσει τα πατώματα … χωρίς να δω τους υπόλοιπους παράγοντες όπως σου αναφερει η λινα… και τα πηγα  πολύ καλα στην ωοληψια  … δεν γνωρίζω πως θα εξελιχθούν τα πράγματα για μένα όμως έχω στην κατάψυξη καποιες βλαστοκυστες και αυτό με παρηγορεί έστω και σε ένα βαθμό να μην νιώθω τόσο μεγάλη ανασφάλεια καθώς δυστυχώς δεν έχω ακόμα παιδάκι !!!! Ποτέ μην εγκαταλείπεις και όσο και να μην είναι εφικτό μην αφήνεις τον φόβο κ την στεναχώρια να σε καταλάβουν … 

      Εγώ έχω μόνο ένα εμβρυακι ακόμα.. ευτυχώς που έχω την κορούλα μου,νιώθω πως δεν θα μπορέσω να κάνω άλλο παιδί..δεν αισθάνομαι καθόλου καλά,δεν ξέρω 

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

4γιουδακι κ εγω την αρπαξα σημερα. κ εμεις θελουμε να παμε καπου με χιονια τον μικρο γιατι το ζηταει πολυ!

την αλλη Κυριακη λεω να τον παω στο μεγαρο μουσικης να δουμε το νησι των θησαυρων μου ειπαν οτι ειναι καλο το εχετε δει εσεις?

το μεσημερι φαγαμε σε ενα Κρητικο με παρειτσα ωραιο φαγητο κ πολυ περασαμε πολυ καλα

απο την ωρα ππυ γυρισαμε δεν εχω κουνηθει! ευτυχως ειχα σιδερωσει το πρωι κ το σπιτι ειναι οκ αλλα θα επρεπε να μαγεορεψω για αυριο κ δεν μπορω!

υγ δεν σε εχω ξεχασει απλα θελω να ειμαι λιγο καλυτερα κ θα σε παρω...πολυ νταουν...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Όχι δεν το είδαμε και δεν θα το δούμε... :) απλά και δημοκρατικά.

Έχω αγάπη για τα πιο παιδικά- οικογενειακά και οπωσδήποτε διαδραστικά τουλάχιστον για την ηλικία που είναι τώρα :)

http://www.monopoli.gr/our-views/item/117326-%CE%A4%CE%BF-%CE%BD%CE%B7%CF%83%CE%AF-%CF%84%CF%89%CE%BD-%CE%B8%CE%B7%CF%83%CE%B1%CF%85%CF%81%CF%8E%CE%BD-%CF%83%CF%84%CE%BF-%CE%9C%CE%AD%CE%B3%CE%B1%CF%81%CE%BF-%CE%97-%CE%BC%CF%80%CE%AC%CE%BD%CF%84%CE%B1-%CF%84%CF%89%CE%BD-%CF%80%CE%B5%CE%B9%CF%81%CE%B1%CF%84%CF%8E%CE%BD

δες τελευταία παράγραφο ;)

Link to comment
Share on other sites

Αφροδιτάκι ποιός παίζει τύμπανα????? μπράβο για τις δουλίτσες....έλαμψε το δωμάτιο!!!

4U αγαπάμε Τρίκαλα Κορινθίας....προ κρίσης πηγαίναμε συνέχεια τώρα όποτε είμαστε χωριό χειμώνα και αν έχουμε κέφια!

Καληνύχτααααα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν το είδαμε και δεν θα το δούμε... :) απλά και δημοκρατικά.

Έχω αγάπη για τα πιο παιδικά- οικογενειακά και οπωσδήποτε διαδραστικά τουλάχιστον για την ηλικία που είναι τώρα :)

http://www.monopoli.gr/our-views/item/117326-%CE%A4%CE%BF-%CE%BD%CE%B7%CF%83%CE%AF-%CF%84%CF%89%CE%BD-%CE%B8%CE%B7%CF%83%CE%B1%CF%85%CF%81%CF%8E%CE%BD-%CF%83%CF%84%CE%BF-%CE%9C%CE%AD%CE%B3%CE%B1%CF%81%CE%BF-%CE%97-%CE%BC%CF%80%CE%AC%CE%BD%CF%84%CE%B1-%CF%84%CF%89%CE%BD-%CF%80%CE%B5%CE%B9%CF%81%CE%B1%CF%84%CF%8E%CE%BD

δες τελευταία παράγραφο ;)

χμμ:rolleyes: το ξανασκεφτομαι τωρα που το διαβασα πηγαν φιλοι με πιτσιρικια στην ηλικια του δικου μου κ δεν τρομαξαν θα δω τι θα κανουμε! thanks!

καλα ειχα ξεχσει να σου πω τοτε με τον λυκο κ τα 3 γουρουνακια ειχαμε ριξει τρελλο γελιο εμεις οι μεγαλοι κ τα πιτσιρικια απαιχτα!

την αρπαξα για τα καλα πολυ χαλια νιωθω ελπιζω να σηκωθω καλυτερα το πωι για δουλεια .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ο καθένας έχει έναν μόνο τρόπο ν' αγαπάει : τον δικό του. Αν κάποιος δεν σ΄αγαπάει όπως θα ήθελες να σ΄αγαπήσει, αυτό δεν σημαίνει ότι δεν σ΄αγαπάει με όλη τη δύναμη της ψυχής του...

Πηγή: ''Δρόμος της Συνάντησης'' Χόρχε Μπουκάι

καποτε με αυτην την φραση πηρα μια πολυ σημαντικη αποφαση. τωρα βλεπω οτι μου ειχε βγει σε καλο!

Link to comment
Share on other sites

καλές δουλειές εύχομαι κοριτσάκι! Όλα καλά να πάνε στα παιδιά!

αχ ευχαριστω 4uδι μου! μακαρι να τους πανε ολα καλα! θελουν μολις πατησει λιγο καλα το μαγαζι να παντρευτουν τα παιδια!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

Η πλάτη μου και ο θώρακας σε κακά χάλια από το Σάββατο πρωί και συνεχίζει, μάλλον φταίει που έκατσα σε ρεύμα και μάλλον ξέρω που τα κατάφερα... :(

Σάββατο απόγευμα συνάντηση σε σπίτι με φαγητό και ποτό αλλά και πολύ παιχνίδι για τα παιδάκια μας. Μικροί μεγαλοι περάσαμε πολύ όμορφα. Σήμερα πρωί είχαμε θέατρο και μετα σπίτι φαγητό (ίδιο με εσας κων/νο μαμά) & τζακοκατάσταση :)

Μυρτούλα και εμείς συζητούσαμε για καλοκαιρινές διακοπές πριν απο κανα 10 ημερο και αποφασίσαμε το μέρος! Φέτος θα πάμε σε νησί στο οποίο γιος και σύζυγος δεν έχουν πάει ξανά :)

Για το κοντινό μέλλον φλερτάρουμε Τρίκαλα Κορινθίας... να παίξουμε λίγο με χιόνι που θέλει τόσο ο μικρότερος της ομάδας!

περαστηκα βρε! αλλα ξερω! σιγα μην κατσεις μεσα, σιγα μην σε ριξει κ σιγα μην παρεις φαρμακα!!!!

Link to comment
Share on other sites

αφροδιτη μπραβο για τις τακτοποιησεις μεγαλη ικανοποιηση κ αυτη!

γιωτα μου η μαμα ηταν μαζι μας στο παρτυ! απο βδομαδα αναμενουμε εισαγωγη για να ξεκινησει νεο κυκλο χμθ. ειναι καλα δεν ποναει κ ηταν ολο σουλατσο κ ψωνια 2 βδομαδες.

ενω καθε φορα μας λεει δεν αντεχω αλλο να παλεψω ΔΕΝ τα παραταει ανασκουμπωνεται κ συνεχιζει!

εγω περα απο την μαμα εχω τα δικα μου.....απλα κανω κυκλους γυρω απο μια κατασταση που δεν μου αρεσει με εχει ριξει πολυ η ανικανοτητα μου να σταματησω οτι με ενοχλει. κλεινομαι κ χανομαι οταν ειμαι ετσι γιαυτο σας ειπα ελπιζω να επανερθω αλλιως......

γιατι ρε κοριτσακι? το γνωστο θεμα ειναι? αχ.....

περαστηκα σου!

για την μαμα σου, δεν εχω λογια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εμεις λιγα πραγματα. πηγαμε athens heart, ξεσαλωσε η μικρη κ γυρισαμε. την ετοιμασα κ υπνο!

να σας πω οτι εφαγα 4 τοστ ψημενα η θα με κραξετε????:oops::oops::oops::oops::oops::oops:

καλε πολυ πεινα!

παω να ξεραθω στον υπνο κ εγω, φιλακια!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Σήμερα πολύ λίγα πράγματα, γιατί έλειπα από το πρωί και γύρισα στις 16:00

Μόνο για το μικρό μαγείρεψα και έβαλα δύο πλυντήρια. Το ένα στεγνώνει ήδη και το άλλο πλένεται. Θα το απλώσω το βράδυ και θα βάλω ένα νυχτερινό με ρούχα του παιδιού που θα απλώσω το πρωί.

Ευτυχώς, είχα κάνει ξεσκόνισμα, σκούπισμα και μπάνια από εχθές.

Γιώτα μου, το έργο παίζει κανονικά τη Δευτέρα. Το τσεκάρισα στο ιντερνετ.

Για τη Χαρά, δεν ξέρω να σου απαντήσω. Εκείνη πρέπει να έχει βγει... Το μωρό δεν έχω ιδέα...

Εννοείται ότι θα της μεταφέρω τις ευχές σου!

α ωραια! θα εχουμε να βλεπουμε!

αν μιλησετε με την χαρα κ μαθεις νεα, πες μας!

ευχαριστω που θα της μεταφερεις τις ευχες!!!

Link to comment
Share on other sites

Αφροδιτακι. Μπραβο για το δωματιο ρε συ! Θαυμματα εκανες κι εσυ κ ο αντρας σου βεβαια ε! Μην του φας την δοξα:D

ΕΔΩ ΔΕΝ ΜΕ ΜΙΛΑΕΙ ΚΑΜΙΑ....:-(:mad: ΦΕΥΓΩ, ΠΑΩ ΣΤΑ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΕ ΜΙΛΑΝΕ:( ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ:-)

Link to comment
Share on other sites

εμεις λιγα πραγματα. πηγαμε athens heart, ξεσαλωσε η μικρη κ γυρισαμε. την ετοιμασα κ υπνο!

να σας πω οτι εφαγα 4 τοστ ψημενα η θα με κραξετε????:oops::oops::oops::oops::oops::oops:

καλε πολυ πεινα!

παω να ξεραθω στον υπνο κ εγω, φιλακια!!!

Καλησπερα κοριτσια!!!Τι κανετε?

Εγω το μεσημερι εριξα τρελους υπνους,σηκωθηκα και εκανα το σιδερο που μου ειχε μεινει,εκανα και τις κουρτινες και τις κρεμασε ο αντρουλης μου,μαγειρεψα για αυριο πατατες γιαχνι αλλα επειδη μου φανηκαν λιγες εριξα μεσα ρυζακι και γινανε τελειες!!!

Γιωτακι μπραβο που περασατε τοσο ομορφα!!!Να σε ρωτησω εκει τι ακριβως γινετε?νομιζω ειναι καποιο εμπορικο κεντρο?σωστα?δεν εχω παει ποτε...για τα μικρα μας τι ακριβως εχει?

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου εστω κ καθυστεριμενα καλο μηνααααααα!!!!να ευχηθω σε οσες μαριες γιορταζουν αυριο να ειναι παντα γερες πολυχρονες...να σας πω ενα μυστικο?ειναι ο μηνας των γεννεθλιων μου:):):):)......φιλη ετουαλ ο μακ κουιν ειναι ενα κοκκινο αυτοκινητακι,δεν ξερω αν υπαρχει στολη:confused::confused:,δεν μου εχει αναφερει ποτε ο δικος μου κατι,τρελλενεται για αυτο...ειρηνακι τι να πω βρε κοπελα μου!!!μηπως να εκανες ενα ευχελεο στο σπιτι σας?οσο για την αρνητικη ενεργεια τι να πω,δυσκολο...τουλαχιστον να μην ειναι θεματα υγειας,ολα τα αλλα σιγα σιγα θα γινουν,κ στο λεω εγω που απο ψυχολογια,οικονομικα ειμαι πααααατος...;)μπιλακι κ του χρονου να ξαναπερασετε σουπερ..πολλες δουλειες βλεπω κανατε,εγω ντρεπομαι που θα το πω αλλα μονο σ/μ πηγα κ αυτο με το ζορι,φαγητο ενα πλυντηριο νυχτερινο απλωσα,εβαλα κ ενα με ρουχα δουλειας του συζυξ,το απλωσα κ αυτο κ μετα απο καναπε σε κρεββατι κ τουμπα!!!αχ δεν εχω ορεξη για τιποτα:-(:sad::-(σας φιλω ολες καλο βραδυ

θα του βαλω 4 ζαντολαστηχα και νατος ο μακουιν:tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...