Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Angot είπε:

      καλημεραα κορίτσια ! μ κάνανε πάλι ντοπλερ , άψογο ήταν! αύριο μπαίνω 33 εβδομάδων και το μωράκι είναι σχεδόν 2 κιλά! ο τράχηλος σταθερός στα 1.9-2 απλώς είπε ο γιατρός αν βγάλω τον όρο θα γεννήσω ! ο εμβρυολογος είπε αν αντέξω 10 ημέρες θα είναι το ιδανικό ! τι λύσεις εχω δεν ξέρω γιατί για μ@@@ 10 ημέρες παραπάει. 

      Δεν κατάλαβα τι γράφεις στο τέλος..σε κλινική είσαι? φαντάζομαι έχει κι ένα κόστος η διαμονή σου εκεί.. αν σου λένε όμως χωρίς ορο θα γεννήσεις μην το διακινδυνεύσεις.να πάρει όσες περισσότερες ημέρες το μωράκι.

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Αγαπημένες μου καλησπέρα.

Είχα 2 μέρες... απίστευτης κούρασης... έκανα τόσα πολλά.. ότι και να σας πω είναι λίγο..:roll:..

Δουλειά, διαβασμα, δουλειές στο σπίτι, δουλειά ξανά μαζί με το φιογκάκι, αγγλικά, προπόνηση, εξωτερικές δουλειές... με πονάει όλο μου το κορμάκι...:| Φανταστείτε, δεν μαγείρεψα σήμερα.. φάγαμε αποφάγια από χθες.. δεν είχα το κουράγιο..

Σας φιλώ, σας καληνυχτίζω και θα τα πουμε αύριο με την ησυχία μας. :)

Ειρήνη μου αποφάγια αλλά τι αποφάγια!!! μην το ξεχνάς αυτό! Πάλι μου πετάχτηκαν τα μάτια έξω τις προάλλες!

Καλησπέρα κορίτσια, τι κάνετε? Σας διάβασα αλλά δεν έχω κουράγιο να σχολιάσω. Εχτές πήγαμε γιατρό, η μπέμπα ειναι μια χαρά 400 γρ κ μοιάζει πολύ με την μικρή μου! Κάναμε β επιπέδου κ μου έφυγε ένα βάρος! Τωρά πια έιμαι χαλαρή!!!! Σας φιλω καλό βράδυ

Μπράβο Yotou, όλα καλά! Χαιδεύουμε κοιλίτσα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κι από εμένα.

Σήμερα θα αργήσω και εχθές το βράδυ δεν είχα κουράγιο να μαγειρέψω, έτσι ξύπνησα πιο νωρίς σήμερα και τους έφτιαξα σπαγγέτι καρμπονάρα.

Για αύριο θα τους φτιάξω φακές το βράδυ, θα εξαρτηθεί βέβαια από το πως θα είμαι όταν επιστρέψω...

Το Σάββατο θα δουλεύω κι έτσι σήμερα μου φαίνεται σαν Τετάρτη ένα πράγμα :mad::mad: σήμερα.

Προτελευταία εβδομάδα στην δουλειά για τον άντρα μου και έχω αρχίσει να έχω ένα άγχος πλέον.....σχετικά με τις αποδοχές του, δεν θέλω να του αρχίσουν νούμερα τύπου ''έλα την άλλη εβδομάδα, πάρε τώρα 100,οο δεν έχω άλλα'', τα συναντώ συνέχεια στην δουλειά και εκνευρίζομαι φοβερά αλλά και σχετικά με εύρεση νέας εργασίας...

Εχθές ήρθε ο λογαριασμός την ΔΕΗ.....δεν έχω παραπονεθεί ξανά δημόσια αλλά κορίτσια το ποσό μόνο για τις ΥΚΩ είναι 102,50 ευρώ!!!! :twisted::twisted::twisted:. Κοίταγα τον λογαριασμό 5 λεπτά αμίλητη και μετά άρχισα να βρίζω.....

Φιλιά!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια, τι κάνετε? Σας διάβασα αλλά δεν έχω κουράγιο να σχολιάσω. Εχτές πήγαμε γιατρό, η μπέμπα ειναι μια χαρά 400 γρ κ μοιάζει πολύ με την μικρή μου! Κάναμε β επιπέδου κ μου έφυγε ένα βάρος! Τωρά πια έιμαι χαλαρή!!!! Σας φιλω καλό βράδυ

καλημερες!!!!!!!

μπραβο Γιωτακι μου ολα καλα θα πανε , χαιρομαι που ξεαχγωθηκες δεν υπαρχει λογος!

να αγορασεις φετα 400γρ σημερα!!!:tongue::tongue::tongue:

χαχαχα μου θυμισες την αδερφη μου στην 1η ανηψια, που οποτε εκανε υπερηχο κ μαθαινε το βαρος του μωρου με εστελνε να αγορασω τυρι φετα στα αντιστοιχα γραμμαρια οταν της το πηγαινα το επιανε κ το κοιταγε λες κ ηταν το μωρο!!!! χαχαχα πολυ δουλεμα της εριχνα!!8):cool:

Αφροδιτακι μου πολλα φιλακια!!! αντε οταν ξαναειδωθουμε θα εισαι σουπερ ανανεωμενη ε???

κοριτσια κ εγω ξεκουνηθηκα ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ....

ηθελα τα τελαυταια 2 χρονια να κανω τα παρακατω κ το αποφασισα!

αυριο εχω ραντεβου για καθαρισμο προσωπου κ θα κλεισω κ πακετο για δερμοαποξεση που ειχα ξανακανει κ ημουν ευχαριστημενη.

επισης εκλεισα παω κ οδοντιατρο μαλλον θα χρειαστω θηκη για ενα δοντι αχ βαχ να δω ποσο θα παει!!!

α κ ξεκιναω ξανα πιλατες αυριο! συνδρομη πληρωμενη για εξαμηνο που ομως το ειχα παγωσει....:|

υπαρχουν πολλα ακομα που θελω κ θα τα βγαλω απο τις αραχνες του μυαλου μου συντομα!!! ειπαμε η ζωη θελει απολαυση κ οχι αναβολες εχω το εχω παρακανει πια με την αναβλητικοτητα των θελω μου !!

στο θεμα μας τωρα!!

αφου εφυγαν οι αντρες μου

ηπια καφε

αερισα δωματια κ αλλαξα σεντονια

σκουπισα μπαλκονια

τιναξα πατακια κ εβαλα μια γρηγορη σκουπα στα χαλια

σφουγγαρισα τα γυμνα σημεια

εβαλα κ απλωσα 1 πλυντηριο κ πλενεται κ 2ο

περασα το μπανιο

συναρμολογησα το υφασμα απο το καθισματακι του μικρου που ειχα πλυνει

εχω ακομα αρκετο σιδερο κ να μαγειρεψω κολοκυθοπατατες στον φουρνο

θα κανω κ ενα γρηγορο ξεσκονισμα με σουιφερ.

κ μετα μαζεμα τον μικρο απο τον παιδικο, παρκαρισμα στην πεθερα κ εφυγα για δουλεια!!

σας φιλω!!!!!!!!!!!!!!!!:P:p:p

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από εμένα.

Σήμερα θα αργήσω και εχθές το βράδυ δεν είχα κουράγιο να μαγειρέψω, έτσι ξύπνησα πιο νωρίς σήμερα και τους έφτιαξα σπαγγέτι καρμπονάρα.

Για αύριο θα τους φτιάξω φακές το βράδυ, θα εξαρτηθεί βέβαια από το πως θα είμαι όταν επιστρέψω...

Το Σάββατο θα δουλεύω κι έτσι σήμερα μου φαίνεται σαν Τετάρτη ένα πράγμα :mad::mad:.

Προτελευταία εβδομάδα στην δουλειά για τον άντρα μου και έχω αρχίσει να έχω ένα άγχος πλέον.....σχετικά και με τις αποδοχές του, δεν θέλω να του αρχίσουν νούμερα τύπου ''έλα την άλλη εβδομάδα, πάρε τώρα 100,οο δεν έχω άλλα'', τα συναντώ συνέχεια στην δουλειά και εκνευρίζομαι φοβερά αλλά και σχετικά με εύρεση νέας εργασίας...

Εχθές ήρθε ο λογαριασμός την ΔΕΗ.....δεν έχω παραπονεθεί ξανά δημόσια αλλά κορίτσια το ποσό μόνο για τις ΥΚΩ είναι 102,50 ευρώ!!!! :twisted::twisted::twisted:. Κοίταγα τον λογαριασμό 5 λεπτά αμίλητη και μετά άρχισα να βρίζω.....

Φιλιά!

σου ευχομαι ξανα να πανε καλυτερα τα πραγματα απο οσο φανταζεστε .

το πιστευω ακραδαντα το εχω δει το εχω ζησει οποιος ΘΕΛΕΙ να βρει δουλεια ΒΡΙΣΚΕΙ!!! εχω πολλα παραδειγματα να το επιβεβαιωνουν.

φιλια μουτς:wink:

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά πάντως το ότι το θέμα ξαναγύρισε στους κανονικούς του ρυθμούς με έκανε να νιώσω ένα περίεργα όμορφο συναίσθημα.. και λέω περίεργα γιατί δεν συμμετέχω συχνά αλλά σας διαβάζω κάθε βράδυ που κοιμούνται τα παιδάκια μου και χαλαρώνω λίγο!!
Κοριτσάκια μου γλυκά γεια σας και χαρά σας..

Βλέπω ότι το θεματάκι άρχισε σιγά σιγά να επανέρχεται στο γνωστό του στυλ και πολύ μου αρέσει.. Έτσι πήρα το θάρρος να αρχίσω να γράφω κι εγώ σιγά σιγά και να συμμετέχω και πάλι ενεργά..

Καλημέρα σε όλη την παρέα!

Με λένε Κλειώ, είμαι εργαζόμενη μαμά 2 παιδιών 4 ετών και σας διαβάζω για πάνω από 2 χρόνια...αλλά ποτέ δεν έπαιρνα την απόφαση να σας γράψω...

Θα ήθελα να σας πω ένα τεράστιο ευχαριστώ γιατί από ανοργάνωτη και τεμπέλα που ήμουν, καταφέρατε σιγά σιγά να με στρώσετε...(ειδικά η μαμά Ειρήνη έχει ένα μαγικό τρόπο να μας παρακινεί όλες).

Ευτυχώς το θέμα επανήλθε στα κανονικά πλαίσια και ελπίζω η ειρηνούλα να μην μας λαχταρίσει έτσι ξανά...

Ευχαριστώ και πάλι όλες σας γιατί με τον τρόπο σας ομορφαίνετε και οργανώνετε την καθημερινότητά μου...

Χαίρομαι που επανήλθαμε όλες στο θεματάκι μας.

Πόσο, μα πόσο χαίρομαι, με όσα γράφετε....

Γίνεται σπίτι χωρίς την μανούλα του; Ε; Πείτε μου; Υπάρχει σταθερότητα σε σπίτι, άμα λείπει η μανούλα; :P:p:p

Σας φιλώ, με κάνετε πολύ χαρούμενη, πετάγομαι ΕΛΤΑ και έρχομαι να σας γράψω... έχω κάνει απίστευτες δουλίτσες!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κοριτσάκια μου! Πως είστε σήμερα;

Εμείς είμαστε μια χαρά.. Σήμερα το βράδυ ο μικρός κοιμήθηκε στην κούνια του.. κατά τη γνωστή ώρα (γύρω στις 3.30 το πρωί) είπε ένα μαμά στον ύπνο του και ξανακοιμήθηκε σερί μέχρι τις 8.30!

Ξύπνησα, έφτιαξα καφέ, άνοιξα το υπνοδωμάτιο να αεριστεί, άλλαξα τον μικρό γιατί είχε κατουρηθεί, τον έντυσα, του έδωσα το γάλα του, ήρθε η πεθερά μου και τον πήρε, έβαλα ότι ήταν άπλυτο στο πλυντήριο των πιάτων και έφυγα για λαϊκή και σούπερ μάρκετ.. Γύρισα σπίτι, τακτοποίησα τα πράγματα στις θέσεις τους και έφυγα τρέχοντας για τη δουλειά απ' όπου και σας γράφω..

Σήμερα ο μικρός και ο άνδρας μου θα φάνε ψάρι που θα μαγειρέψει η πεθερά μου μιας και εγώ όχι μόνο δεν το τρώω αλλά αρνούμαι και να το μαγειρέψω κιόλας..

Χθες γύρισα σε ένα ολοκάθαρο σπιτάκι με τα ρούχα σιδερωμένα (ας είναι καλά η κοπέλα) και έτσι το μόνο που είχα να κάνω ήταν να ασχοληθώ με το παιδάκι μου!

Γιώτα μου κάνατε κιόλας τη β' επιπέδου; Μα πως περνά έτσι ο καιρός!

Φιλάκια πολλά σε όλες σας!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

σου ευχομαι ξανα να πανε καλυτερα τα πραγματα απο οσο φανταζεστε .

το πιστευω ακραδαντα το εχω δει το εχω ζησει οποιος ΘΕΛΕΙ να βρει δουλεια ΒΡΙΣΚΕΙ!!! εχω πολλα παραδειγματα να το επιβεβαιωνουν.

φιλια μουτς:wink:

Αγαπώ πολύ Billaki!!! Ευχαριστώ γλυκιά μου για τις ευχές, θα κανονίσουμε για καφέ και σινεμά στα STER και θα σου έρθω μοντελάκι (και με βαμμένο νύχι!).

Σε σκέφτομαι κάθε μέρα και σε φιλώ!

Υ.Γ. έχω κρατήσει ρούχα/παπούτσια για το κοριτσάκι μας....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια, τι κάνετε? Σας διάβασα αλλά δεν έχω κουράγιο να σχολιάσω. Εχτές πήγαμε γιατρό, η μπέμπα ειναι μια χαρά 400 γρ κ μοιάζει πολύ με την μικρή μου! Κάναμε β επιπέδου κ μου έφυγε ένα βάρος! Τωρά πια έιμαι χαλαρή!!!! Σας φιλω καλό βράδυ

Μπράβο, με το καλό λοιπόν!! Όντως μετά το β ηρεμείς λιγάκι που τα βλέπεις πια όλα καλά! Πάντως κι εγώ ότανέβλεπα στο τρισδιάστατο την μικρή έλεγα πωπω ίδια με την μεγάλη είναι! Ε όταν γεννήθηκε έμεινα με ανοιχτό το στόμα αφού δεν μοιάζουν καθόλου μα καθόλου!!:P Αλλά είναι τόσο όμορφες κι οι δυο!! :P κουκουβα κουκουβα :tongue:


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αγαπώ πολύ Billaki!!! Ευχαριστώ γλυκιά μου για τις ευχές, θα κανονίσουμε για καφέ και σινεμά στα STER και θα σου έρθω μοντελάκι (και με βαμμένο νύχι!).

Σε σκέφτομαι κάθε μέρα και σε φιλώ!

Υ.Γ. έχω κρατήσει ρούχα/παπούτσια για το κοριτσάκι μας....

:D:D:D:D:D ΝΑΙΙΙΙΙΙ στερ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αγαπημένες μου...

Τι τρέξιμο ήταν αυτό, των τελευταίων ημερών?! Α πα πα... το πόσα κάνουμε μέσα σε μία μέρα...:roll:

Σήμερα, επίσης, μία τρεχάτη μέρα αλλά όχι η τρέλα των περασμένων ημερών.

  1. Ξυπνήσαμε, ετοιμαστήκαμε και πήγα το φιογκάκι σχολείο
  2. Στην επιστροφή, πήγα φούρνο, βιβλιοπωλείο και αποθήκη χαρτικών
  3. Εφτασα σπίτι, αέρισα, άλλαξα σεντόνια στο φιογκάκι και έστρωσα και τα 2 κρεβάτια
  4. Επλυνα κάποια λίγα πιατικά
  5. Απλωσα ένα νυχτερινό πλυντήριο
  6. Εβαλα "καλή" σκούπα, σε όλο το σπίτι
  7. Ετοίμασα ακόμα ένα πλυντήριο, για την νύχτα, με σκουρόρουχα
  8. Μάζεψα όλα τα εκτός θέσης και γενικά, τακτοποίησα το σπίτι
  9. Πήγα σούπερ μάρκετ
  10. Ταχυδρομείο
  11. Έψησα τσιπούρες
  12. Εκοψα και μαγείρεψα στην κατσαρόλα, διάφορα λαχανικά, για να συνοδέψουν τις τσιπούρες
  13. Επλυνα τις κεραμικές εστίες, της κουζίνας
  14. Πήγα σ ένα μαγαζί που ψωνίζω και αγόρασα ένα υπέροχο, κατακόκκινο βερνίκι της Orly, δώρο για μία φίλη.
  15. Πήγα και πηρα το παιδί από το σχολείο
  16. Εστρωσα, φάγαμε, μάζεψα τραπέζι και έπλυνα τα πιάτα και τώρα διαβάζουμε...

DSCN2149_zpsqsjm3uso.jpg

Το απόγευμα, tae το παιδί, γιατί έχω μέρες να το παω.. :roll:

Επίσης.. χαρτάκια κορίτσια... στον πάγκο της κουζίνας μου και κάθε που θυμάμαι κάτι, το προσθέτω... ;)

DSCN2147_zpsi0ndbozm.jpg

Τώρα το σπιτάκι μου, είναι σχετικά μαζεμένο αν και χρειάζεται καθάρισμα το μπάνιο. Ελπίζω αύριο, αν και πάλι έχω μπόλικη δουλίτσα.. βλέπουμε.

Σας φιλώ όλες!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κι από μένα,

σας διαβαζω όσο συχνά μπορώ, αλλά έχω να μπω ενεργα στο φορουμ περίπου ένα χρόνο.Συνέβησαν πολλά άσχημα γεγονότα στη ζωή μου, και προσπαθώ αυτό το διάστημα να συνέλθω και να βρω πάλι τους ρυθμούς μου.

Είστε πολύ καλή παρέα!

Ελπίζω να μπορέσω να τα "λέμε" συχνότερα!

Καλό βράδυ !

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια.. Παρασκευή σήμερα, επιτέλους!

Χθες το βράδυ ο μικρός ξύπνησε πάλι τη γνωστή ώρα (κατά τις 3 το πρωί) και τον πήρα στο κρεβάτι.. Δεν μπορώ να πω ότι κοιμήθηκα καλά.. ήμουν τόσο κουρασμένη και πονούσε τόσο η πλάτη μου που δεν είχα κουράγιο να σηκωθώ να βάλω τα ρούχα στο στεγνωτήριο... έτσι σηκώθηκα στις 9 το πρωί και τα έβαλα.. λίγο αργότερα ξύπνησε και ο μικρός και αφού του έδωσα το γάλα του και τον άλλαξα τον πήρε η πεθερά μου και φύγανε. Άνοιξα όλο το σπίτι να αεριστεί και έφυγα τρέχοντας για τη δουλειά.. Το απόγευμα θα πάω τον μικρό σε ένα φίλο του να παίξουν και έτσι για σήμερα δεν έχω μαγείρεμα μιας και είναι η μέρα του delivery!

Αύριο καλά να είμαστε, είπαμε με το σύζυγο να πάμε να κοιτάξουμε για κρεβατάκι του παιδιού.. και αύριο το απόγευμα είμαστε καλεσμένοι σε παιδικό πάρτυ σε παιδότοπο!

Σας φιλώ γλυκά!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες! Για εμάς τις πιστές και καθημερινές αναγνώστριες, το να επιστρέφουν τα πράγματα στο σημείο που ήταν όταν αγαπήσαμε το θέμα, είναι ευχής έργον!

Χθες, εκτός απ τα καθημερινά, στα οποία έχουν προστεθεί πλύσιμο μπιμπερό, αποστειρωτές, βράσιμο νερού, ξύδιασμα κατσαρολάκι (δε φαντάζεστε ΠΟΣΑ άλατα!), αλλαγές πάνας, μπάνιο ενός ακόμα παιδιού, περισσότερα πλυντήρια κ.ο.κ. τελείωσα επιτέλους το σίδερο. Βουνό απροσπέλαστο είχε γίνει! Έβαλα ένα πλυντήριο και ένα στεγνωτήριο και τακτοποίησα καθαρά και σιδερωμένα στις θέσεις τους.

Σήμερα πρέπει να κάνω την εβδομαδιαία καθαριότητα αλλά με τον σύζυγο συναχωμένο και σε καραντίνα, θα αρκεστώ σε ότι καταφέρω όταν κοιμάται το μωρό...

Αυτές τις μέρες προσπαθώ να δουλέψω ένα πρότζεκτ που είχε μείνει πολύυυυυυυ καιρό πίσω. Η κόρη μου είναι 6 ετών σχεδόν και δεν έχουμε αξιωθεί να τυπώσουμε φωτογραφίες της βάπτισής της (έχουμε όλο το αρχείο ψηφιακά) και να φτιάξουμε το άλμπουμ της. Σημειωτέον πως το άλμπουμ έχει αγοραστεί 5 χρόνια πριν και περιμένει να ασχοληθούμε! Ευκαιρίας δοθείσης, ακόμα ένα θέμα που έχει μείνει πολύ πίσω, είναι η δημιουργία του 2ου photobook της μεγάλης. Το 1ο περιείχε φωτογραφίες απ΄τα 2 πρώτα χρόνια της ζωής της επομένως τώρα καλούμαι να χωρέσω 4 χρόνια σε ένα photobook αλλά ΠΡΕΠΕΙ να γίνει, δε χωράει αναβολή!

Σας αφήνω πάω να ετοιμάσω λίστα για ψώνια αφού πρώτα δω όλες τις προσφορές που τρέχουν!


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!

αχ επιτέλους ΣΚ εν οψη..βροχερό μεν ΣΚ δε:-D

εχω ψιλοπήξει με την εργασία για το συνέδριο, πρέπει μέχρι τη Δευτέρα να χω στείλει την εισήγηση η οποία θέλει αρκετή δουλίτσα..οπότε ψιλοάφησα πίσω το σπίτι αυτές τις μέρες κ ασχολούμε με αυτό. Σήμερα πριν φύγω για το σχολείο έκανα μόνο τα βασικά..πλυντήριο, άδειασμα νεροχύτη και αλλαγή σκουπιδιών...αυριο περισσότερα

φιλια!


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ Ειρήνη αυτό με τα χαρτάκια! Νομίζω πως έχω καταντήσει γραφική..παντού σημειώνω για καθετί που μου έρχεται στο μυαλό αφού πια ξεχνάω! Μα γιατί πια ξεχνάω τόσο;; Αχ γερνάω μάλλον και οι υποχρεώσεις με έχουν πλακώσει!

Νομίζω πως αρχίζει πια να μου κάνει κακό που είμαι όλη μέρα κλεισμένη στο σπίτι με τα παιδιά! Μου μένουν άλλοι δυο μήνες για να γυρίσω στην δουλειά και έχω ανάμεικτα συναισθήματα. Από την μια θέλω γιατί έχω κουραστεί ψυχολογικά από το πολύ μέσα και από την άλλη δεν θέλω να αποχωριστώ τα παιδάκια μου! Είμαι τελείως ανισόρροπη;;

Καλό βράδυ και καλό Σκ να έχουμε!!:P


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...