Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • kalispera kopeles .. eimai ligo se apognosi .. me ton sintrofo mu prospathoume 2 xronia kai 2 mines ... olo afto to diastima piga se polous ginekologous gia na paro perisoteres gnomes gia to thema mas .. me emena einai ola kala kalo endomitrio kales othikes exo mono polikistikes p meta legomena ton giatro einai okay .. o antras m exei ena themataki me to spera .. kai prin liges meres pigame se ena giatro polli kalo kai mas ipe pos i moni mas lisi einai i eksosomatiki .. na simiothi oti prin 5 mines ixa kani mia spermatenxisi xoris apotelesma tora to thema einai na proxoriso me akoma mia spermatenxisi dipli dld na mu valoun 2 fores to sperma me diafora 2 meron i na arxiso na filao lefta kai na proxoriso me eksosomatiko .. gia spermatenxisi mu dini 20% kai gia eksosomatiki 68% me 70% gia ena thetiko test xoris na mu egκiite oti i egkimosini tha proxorisi fisika .. Den ksero re koritsia m exw kourasti polli niotho oti pote den tha apoxtiso to moraki m ... kai den ksero kiolas an thelw na proxoriso me eksosomatiki giati den einai kai fisiki methodos .. 

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Χθεσινό μου μήνυμα, το οποίο δεν σας πόσταρα χθες, σας το δημοσιεύω σήμερα.. :P

Αγαπημένες μου καλημέρα.

Πόσο κρύο κάνει και σήμερα…; Εχει αρχίσει και μου δημιουργείται εκνευρισμός, με τόσο κρύο.. δεν έχουμε συνηθίσει τέτοια ένταση και κυρίως για μεγάλο διάστημα… από την τρελή καταρροή δε που έχω, η μύτη μου και η περιοχή πάνω από τα χείλη, είναι τόσο σκασμένη.. που με καίει τρομερά. Κι ας βάζω 10-15 φορές την ημέρα {ίσως λέω και λίγες} κρεμούλα για ανάπλαση. Εμ, τόση καταρροή!

Στο μεταξύ, αύριο, δεν θα έχουν ρεύμα στο σχολείο {τους ενημέρωσε η ΔΕΗ και με τη σειρά τους ειδοποίησαν τους γονείς} και επειδή αύριο θα κάνει απίστευτο κρύο, σκέφτομαι να μην τον πάω… θα δω.

Σήμερα, αφού άφησα το παιδάκι σχολείο, ήπια με μία φίλη μου έναν καφέ στο σπίτι της και είπαμε τα δικά μας.

Στην επιστροφή, πήγα σούπερ μάρκετ και επέστρεψα σπιτάκι μου. Λίγα, έως ελάχιστα μπορώ να κάνω, μιας που δεν έχουμε νερό…. Και δεν ξέρουμε και τι ώρα θα «έρθει»… οπότε για σήμερα αυγουλάκια με πατατούλες τηγανιτές και θ ασχοληθώ με σιδέρωμα και λοιπές δουλίτσες.

Έκανα ένα καλό ξεσκαρτάρισμα στο ψαθάκι, του πάγκου της κουζίνας, με τα διάφορα.. έβγαλα, όπως πάντα, θησαυρούς!

DSCN2081_zpsggahhert.jpg

Οι αποδείξεις των λογαριασμών μας, μπήκαν στο κλασέρ τους.

DSCN2084_zpszfkvalku.jpg

Οι επαγγελματικές κάρτες, στο κουτάκι με τις κάρτες, ανάλογα με το αρχικό τους.

DSCN2085_zpsgeglgt9l.jpg

Αχ… δείτε το ψαθάκι μου.. «ανάπνευσε» πάλι και είναι τακτοποιημένο!

DSCN2082_zps5olv8sr5.jpg

Έραψα κουμπάκια σε πιτζαμάκια του φιογκακίου, σιδέρωσα μπόλικα ρουχαλάκια, τα οποία και ήδη έβαλα στις θέσεις τους, ετοίμασα ένα σύντομο πλυντήριο με κάποια ευπαθή για το μεσημέρι, με το μειωμένο,

Νιώθω πολύ όμορφα όταν μικρο-δουλίτσες μου προχωράνε, αφού με ηρεμεί.

Σας φιλώ!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα αγαπημένες μου!

Τελικά, σήμερα το φιογκάκι, δεν το πήγα σχολείο.

Ήρθε στο κρεβάτι μου μόλις ξύπνησα και αχ.. πως είναι να ξυπνάς με τα χάδια και τα φιλάκια του... ονειρο!

Χθες δε, {όσες έχετε face το έχετε διαβάσει ήδη}, η δασκάλα του, τους έβαλε να γράψουν σχετικά με τον μεγαλύτερό τους φόβο. Και τι φόβο έγραψε το φιογκάκι;;;;

Να μην έχει φαγητό!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Είναι ή δεν είναι παιδί μου;;;; :twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol:

Σήμερα λοιπόν, ετοίμασα υπέροχους γίγαντες, που θα συνοδέψουμε με φετούλα και ελιές:

11009019_10206000628277505_1609409390_n_zpsoxjqtzxq.jpg

Έκανα λίγες δουλίτσες, χαλαρά γιατί αισθάνομαι κάτι περίεργα πονάκια στο δεξί μέρος του κεφαλιού μου, τελειώσαμε τα διαβάσματα του σχολείου και μας έμειναν μόνο τ αγγλικά.

Γιωτάκι μου, είναι ένας εξαιρετικός ΟΡΛ αλλά πολύ κοντά σε μένα ματάκια μου. Στην Π. Ράλλη.

Σε βολευει λόγω απόστασης?

Κόστος επίσκεψης 40?.

υγ1. ειρηνη μου που ειχες παει για τα αυτια σου???? νομιζω οτι χρειαζομαι κ εγω ενα ξεβουλωμα, εχω ενοχληση κιολας εκτος του οτι εχω αρχισει να μην ακουω καλα......:evil:

Σας φιλώ γλυκά όλες και ελπιζω να βρίσκεστε στα ζεστά!

Υ.Γ. Α, μόλις ανέβασα και ένα ποστ στο blog μας!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια!

Μας βολοδέρνει ίωση οικογενειακώς, εγώ έχω πνιγεί και δεν το έχω καταλάβει ακόμη (ξεπέρασα το στάδιο του πνίγομαι στην δουλειά), ανυπομονώ για το ΣΚ για να κοιμηθώ και να ξεκουραστώ.

Έχουν γίνει διάφορα καλά και κακά...δεν ξέρω από που ν' αρχίσω....

Στο σπίτι τα κουτσοβολεύω, δεν είμαστε για να δεχόμαστε και κόσμο :tongue::tongue:, ένα φαγητό και καθαρά/σιδερωμένα ρούχα των παιδιών...ως εκεί.

Σας έχω πει πως μου αρέσει πολύ ο χειμώνας, σκέφτομαι πολύ όμως όσους δεν έχουν θέρμανση και ζέστη....είναι βαρύς ο χειμώνας φέτος αλλά ευχαριστηθήκαμε και χιονάκι. Τρέμω την στιγμή που θα έρθει ο λογαριασμός της ΔΕΗ......

Κάποια στιγμή θα αναπτύξω ένα θέμα που με απασχολεί σχετικά με τον Σύλλογο γονέων & κηδεμόνων (θυμάστε πως είμαι μέλος), τώρα δεν προλαβαίνω με τίποτα.

Πολλά φιλιά!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!

Αφροδίτη περαστικά σας!

Ειρήνη πολύ όμορφες οι νοστιμιές σου! (μαγειρικές και οικοκυρικές:D)

εγω σήμερα σχολάω νωρίς-επιτέλους έτυχε μια μέρα- θα βάλω μια σκούπα όταν γυρίσω σπίτι και για το απόγευμα θα οργανώσω καμιά βόλτα..

φιλιά!


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γλυκά μου πλάσματα καλημέρα σας.

Τρελό κρύο και σήμερα αλλά ο ήλιος που έχουμε {σε μας τουλάχιστον} κάπως το γλυκαίνει..

Πήγα το φιογκάκι σχολείο και είχα κανονίσει με μία φίλη μου, να πάμε στο River West.

Αύριο, έχει πάρτυ στο σχολείο του μικρού, δεν έχουν μάθημα και έπρεπε να πάρουμε στολή γιατί δεν είχαμε. Οπότε, πήγαμε και ευτυχώς βρήκαμε την 1η του επιλογή..

Νίντζα-κόμπρα! :mrgreen:

nuiotanutauzetaalpha_zpspbcwspeb.jpg

Μετά πήγαμε στα H&M, μιας που η φίλη μου, έχει πάρτυ-γεννεθλίων για την Κυριακή {οπου ξανά θα πρέπει να πάνε "ντυμένα" τα παιδιά} και διαλέξαμε μαζί το δώρο για την μικρή της. Ένα υπέροχο μαύρο κολάν, ματ με γυαλιστερά πουά και ένα ροζ, πανέμορφο μπλουζάκι. Της πήρα και ένα πανέμορφο καρό, λευκό-σομόν αμάνικο πουκάμισο για άνοιξη/καλοκαίρι.

Οπότε, εντάξει και αυτο.

Ομως, πήρα και κάτι για μένα! :mrgreen: Ένα υπέροχο, ανοιξιάτικο κραγιόν, που σίγουρα θα μου φτιάξει τρελά τα κέφια.. από τα h&m πάλι, πολύ φτηνό αλλα υπέροχο!

Δείτε {αν και, ως συνήθως, η φωτογραφία "χάνει" :| }:

Είναι γλυκό σομόν:

kragion_zpsrfgwvcf0.jpg

Επέστρεψα και:

Έβαλα ένα πλυντήριο με τα μισά ριχτάρια μου, ήδη τα άπλωσα

Έβαλα σκούπα, σε όλο το σπίτι

Επλυνα χθεσινά κατσαρολικά, που είχα αφήσει από βραδύς

Ετοίμασα σουτζουκάκια

Ξεσκόνισα όλο το σπίτι

Μάζεψα διάφορα άσχετα, εκτός θέσης

Εβαλα στη θέση του τα χθεσινο-βραδινά σιδερωμένα

Σε λίγο θα παω να φέρω το φιογκάκι σπίτι, θα ετοιμάσω λιγκουϊνι για να συνοδέχουμε τα σουτζουκάκια και μετά ξεκούραση γιατί το απόγευμα έχω μπόλικη δουλίτσα!

Σας φιλώ όλες γλυκά και ελπίζω να "μαζευτούμε" σιγά-σιγά. :-P


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ειρήνη με γεια τις αγορές!

Έχω πάρει κι εγώ το ίδιο κολάν για τις κόρες μου, είναι πολύ ωραίο!

Καλοφόρετο το κραγιονάκι και καλοφίλητο :tongue::tongue:!

Καλά να περάσετε στα πάρτι σας.

Μας ειδοποίησαν πριν από λίγο από το σχολείο να πάρουμε την μεγάλη (η μόνη που αντιστεκόταν στην ίωση έως τώρα) γιατί την πονάει η κοιλιά της :(.

Ευτυχώς μπόρεσε και πήγε ο μπαμπάς μου, μεγάλο θέμα να έχεις βοήθεια....

Επίσης μεγάλο πρόβλημα και θέμα να έχεις άρρωστα παιδιά και να μην μπορείς να φύγεις από την δουλειά.....Σήμερα θα γυρίσω γύρω στις 9.00 στο σπίτι και αυτό στην καλύτερη περίπτωση.

Φιλάκια, καλή διάθεση και κουράγιο.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου!!!

Τι κανετε???

Ειρηνη με γεια τα ψωνια!Υποροχο το κραγιονακι!

Αφροδιτακι περστικα!!!

Pitsipitsi τι ωραια!!Να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!!

Irene να σου ζησει κοριτσακι μου!!

Κοριτσια μου τι ωραια που γεμισαμε μωρακια και εγκυμονουσες!!!Αχ!Τις προαλλες ειχα παει στο μαιευτηριο που γεννησα και εβλεπα τις εγκυμονουσες και ελεγα στον αντρα μου "ζηλευω" που ολο αυτο τελειωσε και δεν θα το ξαναζησω...και με κοιταγε λες και ημουν εξωγιηνος...

Τι παλιοκαιρος ειναι αυτος????Ποτε θα φτιαξει???Καθε χειμωνα παρακαλαω να χιονισει και φετος που δεν θελω εχει τρελαθει στο χιονι...ελεος...:evil:Αναβουν καλοριφερ και νιωθω πως δεν ζεσταινει το σπιτι...

Αχ κοριτσια μου μιλαμε για πολυ ξενυχτι...Αποψε ζητημα ειναι αν εχω κοιμηθει 2 ωρες...ολοι μερα μου πεφτει το κεφαλι απο την νυστα,ωρες ωρες νιωθω πως θελω να πεσω να κοιμηθω εκει ακριβως οπου βρισκομαι π.χ. φτιαχνω καφε το πρωι και θελω να πεσω εκει στο χαλακι της κουζινας να παρω εναν υπνο σαν τα κουταβια:tongue:

Το σπιτακι μου το εχω φερει σε μια φυσιολογικη κατασταση,βεβαια εχει αρκετη δουλιτσα αλλα τουλαχιστον ειναι ανθρωπινο και μπορουμε να ηρεμουμε μεσα σε αυτο,σας βαζω μια χθεσινη λιστα,βεβαια δεν ειναι πολλα αλλα δειξτε μου κατανοηση:

-σιδερωσα

-επλυνα πιατα

-βαζεψα παγκους και εβαλα στην θεση τους τα πιατικα

-σκουπισα

-περασα με το σουιφτερ οτι εβλεπε η πεθερα

-τακτοποιησα οτι ηταν εκτος θεσης

-μαγειρεψα φακες

-εφτιαξα ενα κεικ λεμονι

συν οτι θηλασα και αλλαξα απειρες φορες το μωρο και ταυτοχρονα παιζαμε με το μεγαλο.

Αυτα τα νεα μου!

Σας φιλω!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια...

Είμαι με δέκατα συνέχεια από εχθές αργά το μεσημέρι, δεν μπορώ να πάρω αναρρωτική αλλά μάλλον θα φύγω νωρίτερα σήμερα γιατί με πονάει το σώμα μου και το κεφάλι μου.

Μ' έχει πιάσει και ένας ξερόβηχας άλλο πράγμα, πίνω συνέχεια ζεστά αλλά τίποτα....

Εχθές το βράδυ πρόλαβα το κρεοπωλείο γιατί σχόλασα στις 8.00 τελικά και αγόρασα κοτοπουλάκι και έτσι φάγαμε όλοι κοτόσουπα για βραδινό και έμεινε και για σήμερα.

Για αύριο ακύρωσα την καθαρίστρια που θα ερχόταν να με βοηθήσει στο σπίτι, δεν έχω κουράγιο για τίποτα. Θα δω μήπως είμαι καλύτερα την Κυριακή και κάνω μόνη μου κάποια πράγματα για να έρθει η κοπέλα το μεθεπόμενο Σάββατο....

Σας είπα πως θα δουλεύω το άλλο Σ/Κ;;;; Δεν υπάρχει περίπτωση να πάω Κυριακή ο κόσμος να χαλάσει αλλά το Σάββατο δεν το γλυτώνουμε...:(

Καλό μεσημέρι και καλό Σ/Κ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κ απο μένα, τι κάνετε? Εγω σέρνομαι μου έχει πέσει η πίεση κ όλο θέλω να κοιμάμαι! Εχτές δεν έκανα τιποτα το απόγευμα, το πρωι μόνο μαγειρεψα σπανακορυζο μάζεψα κρεβάτια, μάζεψα απλωμένα και άπλωσα ένα ακόμα, το μεσημέρι, πιάτα κ νεροχύτη κ τέλος. Λέω να βάλω σίδερο τωρα, θα δείξει. Εχτές η μικρή ειπε Στον μπαμπά της ότι φωνάζω συνέχεια κ ότι να πάνε να πάρουν μια άλλη μαμά.......:(:(:(:(:( αλλά ρε κορίτσια, ξεκιναμε για ύπνο στις 10 κ εχτές πήγε στο κρεββάτι της στις 11.30! Κ αυτό γίνεται κάθε μέρα! Πόση υπομονή να έχω??????? Την Κυριακή κλείνω την 20η εβδ, έχω φουσκώσει αρκετά κ γενικα ζοριζομαι κ σωματικα κ ψυχολογικά...εβγαλα πάλι έρπη!Σήμερα της μιλήσα κ έδειξε να κατάλαβε.....

αφροδιτακι περαστικά! Γιατί δουλεύεις το άλλο σκ? Τόσο επειγον ειναι αυτο κ δεν μπορεί να περιμένει?

Ειρήνη μου με Γεια τις αγορές! Κ εγω ανυπομονώ για την άνοιξη, με κούρασε το κρύο. Ο γιατρός όχι δεν με βολεύει, νόμιζα ότι είχες πάει σε κάνα νοσοκομείο, θα βρω έναν έχω κοντά του εοπυυ. Θανκς πάντως!

βούλα μου, τι άλλο ήθελες να κάνεις όντας ξενυχτισμενη, θηλαζουσα και με ένα ακόμα παιδι??????

μυρτουλα μου ευχαριστώ για τις διευκρινίσεις, η μικρή κανονικά θα πήγαινε προνηπιο αλλά το μωρό θα ειναι 2 μηνών κ ο παιδιατρος ειπε οχι αφού δεν είναι υποχρεωτικό. Καταλαβαίνεις τι έχει να γινει αν μου φέρνει όλες τις ιώσεις κ κολλήσει το μικρό. Το μπαλέτο το κόψαμε για τι όλο κόλλαγε κ κόλλαγε κ εμενα.

Αυτά τα ολιγα κορίτσια μου, σας φιλω!

Link to comment
Share on other sites

Περαστικά Yotou, κι εγώ έχω θέμα με υπόταση αν και πάλι αρκετά κάνεις, τι άλλο δηλαδή μένει;

Έχει πέσει το ανοσοποιητικό σου, να ρωτήσεις τον γυναικολόγο αν μπορείς να πάρεις βιταμίνη Β, πες του πως βγάζεις συχνά έρπη.

Το αλλο Σ/Κ δουλεύουμε υποχρεωτικά όλοι οι συνάδελφοι, με σκοπό να τελειώσουμε πιο γρήγορα κάποια πράγματα.....

Εγώ γύρισα εχθές το απόγευμα σπίτι με ακατάσχετα ρίγη, ήπια ασπιρίνη και κοιμήθηκα έως τις 8.30 σήμερα το πρωί. Δεν έχω κανεί υψηλό πυρετό έως τώρα, μέχρι 38,1 το ανώτερο. Εχθές πήγα για δουλειά (ενώ δεν έπρεπε) επειδή έπρεπε να τελειώσω κάτι που εχει προθεσμία έως 2/03 και δεν ήθελα να το αφήσω για τελευταία στιγμή την άλλη Παρασκευή...Ε, αφού το τελείωσα γύρω στις 3.00 το μεσημέρι βγήκε παράταση για 7 μήνες μετά.....δηλαδή τσάμπα η ταλαιπωρία μου.

Ελπίζω να είσα καλύτερα σήμερα πάντως.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εχτές η μικρή ειπε Στον μπαμπά της ότι φωνάζω συνέχεια κ ότι να πάνε να πάρουν μια άλλη μαμά.......:(:(:(:(:( αλλά ρε κορίτσια, ξεκιναμε για ύπνο στις 10 κ εχτές πήγε στο κρεββάτι της στις 11.30! Κ αυτό γίνεται κάθε μέρα! Πόση υπομονή να έχω??????? Την Κυριακή κλείνω την 20η εβδ, έχω φουσκώσει αρκετά κ γενικα ζοριζομαι κ σωματικα κ ψυχολογικά...εβγαλα πάλι έρπη!Σήμερα της μιλήσα κ έδειξε να κατάλαβε.....

!

Γιωτακι προσπαθησε να μην στεναχωριεσαι,αλλαζουν ολα της τα δεδομενα τωρα και αντιδρα...και σε μας επικρατει ενα χαος....οτι και να του πω μου λεει ΟΧΙΙΙΙΙΙ και ΓΙΕ ΧΙΕΛΙΩΩΩΩΩΩ....μια,δυο,τρεις ποση υπομονη να κανω και εγω?οποτε καταλαβαινεις τι γινεται....που θα παει θα μπουμε σε εναν ρυθμο...

Περαστικα!

Link to comment
Share on other sites

Περαστικά Yotou, κι εγώ έχω θέμα με υπόταση αν και πάλι αρκετά κάνεις, τι άλλο δηλαδή μένει;

Έχει πέσει το ανοσοποιητικό σου, να ρωτήσεις τον γυναικολόγο αν μπορείς να πάρεις βιταμίνη Β, πες του πως βγάζεις συχνά έρπη.

Το αλλο Σ/Κ δουλεύουμε υποχρεωτικά όλοι οι συνάδελφοι, με σκοπό να τελειώσουμε πιο γρήγορα κάποια πράγματα.....

Εγώ γύρισα εχθές το απόγευμα σπίτι με ακατάσχετα ρίγη, ήπια ασπιρίνη και κοιμήθηκα έως τις 8.30 σήμερα το πρωί. Δεν έχω κανεί υψηλό πυρετό έως τώρα, μέχρι 38,1 το ανώτερο. Εχθές πήγα για δουλειά (ενώ δεν έπρεπε) επειδή έπρεπε να τελειώσω κάτι που εχει προθεσμία έως 2/03 και δεν ήθελα να το αφήσω για τελευταία στιγμή την άλλη Παρασκευή...Ε, αφού το τελείωσα γύρω στις 3.00 το μεσημέρι βγήκε παράταση για 7 μήνες μετά.....δηλαδή τσάμπα η ταλαιπωρία μου.

Ελπίζω να είσα καλύτερα σήμερα πάντως.

ευχαριστώ αφροδιτακι μου, είμαι καλύτερα. Περαστηκα σου, τα παιδιά πως είναι? νσ σε ρωτήσω οι συγκεντωτικες πηραν παραταση? πες ναι σε παρακαλώ μπας κ παρω μια ανάσα! Σίγουρα έχει πεσει το ανοσοποιητικό μου,θα αφησω να περάσει το τριήμερο κ θα παρω τηλ.

Link to comment
Share on other sites

Γιωτακι προσπαθησε να μην στεναχωριεσαι,αλλαζουν ολα της τα δεδομενα τωρα και αντιδρα...και σε μας επικρατει ενα χαος....οτι και να του πω μου λεει ΟΧΙΙΙΙΙΙ και ΓΙΕ ΧΙΕΛΙΩΩΩΩΩΩ....μια,δυο,τρεις ποση υπομονη να κανω και εγω?οποτε καταλαβαινεις τι γινεται....που θα παει θα μπουμε σε εναν ρυθμο...

Περαστικα!

βρε βουλα μου εσενα εχει λογω κ φέρεται ετσι, ηρθε το μωρο κ φυσικο ειναι, εμας δεν εχει έρθει ακομα, οταν τι θα γίνει δηλαδή, θα γκρεμίσει το σπιτι??? ευχαριστώ για τα περιστατικά, το ξενύχτι πως παει?

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια, τι κανετε? εγω πινω λίγο καφεδάκι κ ξεκιναω δουλειες. Δεν το βλεοψ να κάνουμε τίποτα σήμερα λογω καιρου αν κ δεν βρέχει ακομα. Θα σας γράψω αργότερα λίστα κ τ χτεσινα μας νεα. Φιλακια πολλά !

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!

Τι κανετε????

Εμενα τα παλικαρια μου κoιμουνται ακομα και εγω πινω καφεδακι με τον αντρουλη μου!!!Αχ τι ωαρια!!!Ησυχια που εχει!!!

Σημερα θα ερθουν τα πεθερικα μου να δουν το μωρο,τοσο καιρο που εχωγεννησει δεν μπορουσαν να ερθουν γιατι ταλαιπωριοντουσαν με ιωσεις...

Εχθες σαραντησαμε,πηγαμε το απογευμα στην εκλησσια και πηραμε την ευχουλα!

Το μεσημερακι καναμε την πρωτη μας βολτα σαν τετραμελης οικογενεια!!!Ειχα καιρο να παω βολτουλα και το καταευχαριστηθηκα!!!

Σε λιγο θα σηκωθω να μαγειρεψω κοτοπουλο χωριατικο λεμονατο με ρυζακι και να κανω λιγες δουλειες,μη φανταστειτε πολλα πραγματα,μονο οσα βλεπει η πεθερα κυριολεκτικα χαχα!!!:tongue:

βρε βουλα μου εσενα εχει λογω κ φέρεται ετσι, ηρθε το μωρο κ φυσικο ειναι, εμας δεν εχει έρθει ακομα, οταν τι θα γίνει δηλαδή, θα γκρεμίσει το σπιτι??? ευχαριστώ για τα περιστατικά, το ξενύχτι πως παει?

Γιωτακι Καλημερα!!!

Αποψε ξυπνησα στις 2:30,στις 5:30 και στις 7:30 για να τον θηλασω,αλλα δεν με πειραζε γιατι το θηλαζα 10 λεπτακια και ξανακοιμοταν,ανω τα αλλα βραδυα ξυπναγε απο τις 4 και το πηγαινε μεχρι τις 9:30 σερι και ολη αυτη την ωρα γκρινιαζε και εκλαιγε...Οποτε το αποψινο μου φανηκε παραδεισος...

Σκεφτομουν μηπως εχει επηρεαστει η μικρη σου απο την εγκυμοσυνη και αντιδρα καπως ετσι.

Εμενα εβγαζε διαφορες αντιδρασεις και στην εγκυμοσυνη και τωρα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...