Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ειδες καμια φορα...:) εγω τη δικια μου 15 μηνων την πηγα σε δικο της δωματιο γιατι μεχρι τοτε ξυπναγε τα βραδυα κ δεν αντεχα να ειμαι περα δωθε ολο το βραδυ. ακομα βεβαια ξυπναει αλλα οκ ηρεμησε μπορω να πω λιγο.

τεσπα,,τοσες κ τοσες γυναικες τα καταφερνουν με 3 κ 4 παιδια!! θα τα καταφερω κ εγω..[ελπιζω]:tongue:

αντε κοριτσια σε 3 μηνες θα το βαλω και εγω μπρος!!

καλέ αστειεύεσαι?? μαθαίνει γρήγορα η μάνα στους καινούριους ρυθμούς!!! και τα μεγαλύτερα μωρά προσαρμόζονται στα νέα δεδομένα.. άσε που θα κάνουν και παρεούλα ;) θα παίζουν, θα δέρνονται, θα ξαναπαίζουν....:P

Link to comment
Share on other sites

ηλιαχτίδα μου ευχαριστώ για τις ευχές, είμαι cool γιατί τα άλλα μου παιδάκια είναι μεγάλα και δε με χρειάζονται συνέχεια από πάνω τους.. ο μεγάλος μου είναι 10,5 και ο μικρός 4,5!

Παρόλο που είναι μεγαλη σχετικά η διαφορά ,τώρα πια που μεγάλωσε και ο δικός μου τη θεωρώ ιδανική.Μπορεις να ευχαριστηθείς το κάθε παιδάκι και να του δωσεις όσα θελεις,χρόνο και συναίσθημα,χωρίς να τρελαίνεσαι!:)


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

ειδες καμια φορα...:) εγω τη δικια μου 15 μηνων την πηγα σε δικο της δωματιο γιατι μεχρι τοτε ξυπναγε τα βραδυα κ δεν αντεχα να ειμαι περα δωθε ολο το βραδυ. ακομα βεβαια ξυπναει αλλα οκ ηρεμησε μπορω να πω λιγο.

τεσπα,,τοσες κ τοσες γυναικες τα καταφερνουν με 3 κ 4 παιδια!! θα τα καταφερω κ εγω..[ελπιζω]:tongue:

αντε κοριτσια σε 3 μηνες θα το βαλω και εγω μπρος!!

Με το καλό Χριστιάνα ,να ερθουν όλα οπως τα σχεδιάζεις!:)


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εβαλα ενα μπριαμ στο φούρνο να γίνεται,σκούπισα και ξεσκόνισα ολο το σπίτι,εβαλα ενα δευτερο πλυντήριο με τις πετσέτες μας και συνεχίζω σε γρήγορους ρυθμούς!


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μπράβο χρύσα έχεις πιάσει ρυθμό! εγώ έκανα μια φακή, έβαλα ένα πλυντήριο, συμμάζεψα το σαλόνι και νεροχύτη και έπλυνα το μπάνιο. Φεύγω να πάρω το μικρό από το νηπιαγωγείο, να περιμένουμε λίγο στο πάρκο να περάσει η ώρα για να πάρουμε και το μεγάλο που σχολάει 1.15 να μην κάνω δρομολόγια πέρα δώθε!!

Link to comment
Share on other sites

Παρόλο που είναι μεγαλη σχετικά η διαφορά ,τώρα πια που μεγάλωσε και ο δικός μου τη θεωρώ ιδανική.Μπορεις να ευχαριστηθείς το κάθε παιδάκι και να του δωσεις όσα θελεις,χρόνο και συναίσθημα,χωρίς να τρελαίνεσαι!:)

Συμφωνώ χρύσα μου! εμένα πολύ μου άρεσε που είχαν διαφορά.. δε λέω βέβαια πως δεν έχει πλεονεκτήματα να κάνεις κοντά κοντά τα παιδάκια σου, αλλά εμένα μου άρεσε έτσι! ακριβώς αυτά που έχεις καταγράψει, έτσι νιώθω:P

Link to comment
Share on other sites

μπράβο χρύσα έχεις πιάσει ρυθμό! εγώ έκανα μια φακή, έβαλα ένα πλυντήριο, συμμάζεψα το σαλόνι και νεροχύτη και έπλυνα το μπάνιο. Φεύγω να πάρω το μικρό από το νηπιαγωγείο, να περιμένουμε λίγο στο πάρκο να περάσει η ώρα για να πάρουμε και το μεγάλο που σχολάει 1.15 να μην κάνω δρομολόγια πέρα δώθε!!

Μόλις επλυνα και το μπάνιο.Ευτυχώς τον μικρο θα τον πάρει ο μπαμπάς του όποτε πάω να φτιάξω και το δευτερο μπάνιο.:)


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ χρύσα μου! εμένα πολύ μου άρεσε που είχαν διαφορά.. δε λέω βέβαια πως δεν έχει πλεονεκτήματα να κάνεις κοντά κοντά τα παιδάκια σου, αλλά εμένα μου άρεσε έτσι! ακριβώς αυτά που έχεις καταγράψει, έτσι νιώθω:P

Απο την πλευρα της μανας σιγουρα ειναι πιο ευκολο να εχουν τα παιδια μεγαλη διαφορα.εγω ομως το βλεπω απο την οπτικη των παιδιων. Με τον ενα τον αδερφο μου εχουμε 2 χρονια διαφορα.μεγαλωσαμε μαζι,παιξαμε, εχουμε κοινες αναμνησεις, ειμαστε φιλοι. με τον αλλο αδερφο εχουμε 9,5 χρονια διαφορα κ σιγουρα δεν ειναι τον ιδιο..

γι`αυτο θα ηθελα να εχουν κ τα δικα μου παιδια κοντινη ηλικια.για να μεγαλωσουν μαζι. για αυτες τις κοινες αναμνησεις..

Link to comment
Share on other sites

εγω εκανα χιλιες δουλειες κοριτσια κ δεν εχω κουραγιο ουτε να τις γραψω!!

το σπιτι μου μοσχομυριζει!!μολις μαγειρεψα κιολας,ξυπνησε κ η μικρη και παω να παιξουμε..

το απογευμα θα εχω κοσμο εδω οποτε δεν θα μπω να σας διαβασω!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κοριτσάκια,

Εγώ είμαι ακόμη στη δουλειά οπότε από δουλειές του σπιτιού όπως τα άφησα εχθές το βράδυ. Εφτιαξα σαν τρελή και τρέχοντας εχθές που γύρισα από το μαγαζί ένα μουσακά, μάζεψα νεροχύτη, ψιλομάζεψα, έβαλα τα παιδιά για ύπνο και δέκα παρά 2 ήμουν ξαπλωμένη στον καναπ έέτοιμη να δω το πρώτο επεισόδιο του Grey's anatomy αλλά....... τζίφος!!!!! Σήμερα τελικά ξεκινάει, και το περίμενα πως και πως εχθές (είμαι μανιακή με αυτή τη σειρά. Στο σπίτι υπάρχει άγραφος νόμος, όταν η μαμά βλέπει grey's anatomy, εμείς οι υπόλοιποι ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΝΟΧΛΟΥΜΕ). Δεν πειράζει, σήμερα θα το δω. Καλη συνέχεια κοριτσόπουλα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια,

Εγώ είμαι ακόμη στη δουλειά οπότε από δουλειές του σπιτιού όπως τα άφησα εχθές το βράδυ. Εφτιαξα σαν τρελή και τρέχοντας εχθές που γύρισα από το μαγαζί ένα μουσακά, μάζεψα νεροχύτη, ψιλομάζεψα, έβαλα τα παιδιά για ύπνο και δέκα παρά 2 ήμουν ξαπλωμένη στον καναπ έέτοιμη να δω το πρώτο επεισόδιο του Grey's anatomy αλλά....... τζίφος!!!!! Σήμερα τελικά ξεκινάει, και το περίμενα πως και πως εχθές (είμαι μανιακή με αυτή τη σειρά. Στο σπίτι υπάρχει άγραφος νόμος, όταν η μαμά βλέπει grey's anatomy, εμείς οι υπόλοιποι ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΝΟΧΛΟΥΜΕ). Δεν πειράζει, σήμερα θα το δω. Καλη συνέχεια κοριτσόπουλα.

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ !!!!!!!!!!!

Και εγω το βλεπω!!!:D

Link to comment
Share on other sites

Έτοιμο το φαγάκι μας, σήμερα έχουμε πουρέ σπιτικό και κοκκινιστό κοτόπουλο με σαλτσούλα για βούτες!!!

άπλωσα πλυντήρια, ψευτοκαθάρισα και περιμένω τα παιδιά απο το σχολείο!

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα κοριτσια,

noni συγχαρητηρια για τα πολυ ευχαριστα νεα, σου βγαζω το καπελο, εσενα θα σκεφτομαι καθε φορα που θα γκρινιαζω οτι δεν προλαβαινω και θα παιρνω κουραγιο.Κι εγω παλια ελεγα οτι οταν μεγαλωσουν λιγο τα κοριτσια μου θα παω για τον γιο αλλα δεν το βλεπω να το παιρνω αποφαση εχω πεισει τον εαυτο μου οτι ο αντρας μου κανει μονο κορες :lol::lol::lol:

Συμφωνω με Χριστιανα για τις ηλικιες των παιδιων.

Επισης να μπω στο κλαμπ των γυναικων με τους αντρες σε βαρδια πραγματικα εκεινη η βδομαδα δεν τελειωνει με τιποτα:?

Και στο κλαμπ των φανατικων του Greys anatomy.Stavroulitsa ξερεις ποιο κυκλο θα δειξει ?Απο την αρχη θα ξεκινησει?


Mx8hp2.png

dv8Yp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα

θέλω τη γνώμη σας

θα είναι μεγάλη ευθύνη να κρατήσω ενα μπεμπε 11 μηνών για 10 μέρες ?

η μαμά του και φίλη μου έχει ενα σεμινάριο στο Λονδίνο και δεν έχει κανέναν να το κρατήσει,εγώ δεν ξέρω απο παιδιά πολλά πράγματα,δεν έχω αλλάξει-ταίσει ποτέ,να δεχτώ ή είναι μεγάλη ευθύνη?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...