Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Bluee19 είπε:

       

       

      Σας ευχαριστώ πολύ μακαρι να είναι όλα καλά !!! Θα πάω τ πρωί στον γιατρό …φοβάμαι να σηκωθώ να πάω στο μπάνιο ….δεν ξέρω πως θα περάσει η νύχτα …

      Δυστυχώς σηκώθηκα για να πάω στο μπάνιο και ξανά έβγαλα !! Βέβαια νομίζω με καθυσιχαζει λίγο πως δεν είναι πηγματα αλλά αραιωμένο αλλά ελπίζω ακόμη….

       

      Μην σε τρομοκρατεί.  Εγώ 11και 12η εβδομαδα είχα αιμορραγία και δεν έκατσα και ξαπλωμένη γιατι παντρεψα ενα ζευγάρι. Κ πήγαν όλα καλά. Ο γιατρός μου είχε πει το αίμα δεν μας πειράζει αρκεί να μην είναι μαζί με πόνο! Όλα καλά θα πάνε θα δεις.  Ξεκουρασου κ αύριο θα ηρεμήσεις. 

Εγκυούλες στην Αργολίδα


βασ32

Recommended Posts

Το κατάλαβα Πένυ μου μην ανησυχείς! Έτρεξα και έριξα μία ματιά στις φώτο σου! Πολύ ωραίο φάινεται το ραντσο αλλά και η οικογένειά σου!!! Να είστε πάντα ευτυχισμένοι!!!!!!! Κουκλί ο γιός σου και φτυστός η μαμά!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 779
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • tinaki

    tinaki 208 δημοσιεύσεις

  • peny

    peny 179 δημοσιεύσεις

  • jend

    jend 169 δημοσιεύσεις

  • nikole

    nikole 75 δημοσιεύσεις

Και εγώ είδα τις δικές σου! Πολύ ωραίες! Αντε σε λίγο καιρό θα δούμε και τον δικό σου!!!!

Πες τα ότι μου μοιάζει γιατί μου λενε ότι μοιάζει στον πατέρα του και μου ρίχνουν την ψυχολογία!!!!!


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ!Μακάρι να πάνε όλα καλά!

Όταν σου λένε ότι μοιάζει στον μπαμπά του να τους λες: "Ναι, από τον λαιμό και κάτω είναι ίδιοι!!!" Χαχαχα!!!!!!!!!!!!!

Όλα καλά θα πάνε!! Να σκέφτεσαι θετικά θα σε βοηθήσει πολύ. Και μην αφήνεις τις δραστηριότητές σου μέχρι και την τελευταία στιγμή. Εγώ μέχρι και την τελευταία μέρα οδηγούσα. Μια μέρα πριν γεννήσω είχα πάει για καφέ και μου έλεγαν όλοι "πάει είσαι τρελή"!! Και όμως απέβαλλα έτσι το άγχος μου και με βοήθησε και στον τοκετό γιατί περπάταγα πολύ.


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

polilogoudes mou geiaaaa sas !!

tinaki pou eisai kali mou??? oraia ante se brikame kai esena simera ...

na soupo sto 8ema tou giatrou se katalabaino alla kai pali i a8ina den einai kai poli makria kai afou i egkimosini sou ekselisetai mia xara (ftou kai pali ftou) akolou8ise tin kardia sou

kai pali den einai kai toso tragika ta pragmata sta dimosia opos palia ....i peny exei kaliteri apopsi gia ayto , nomizo peny eixes gennisei se kapoio dimosio sosta ??

psaksto ligo kai apofasise , simasia exei na eisai esu kala kai iremi kai an to kostos se tarazei follow your heart!!!

gia to kafedaki den peirazei .....8a pame mazi me to bebaki sou !! peny kanoniste to kai emeis edo eimaste !!!!

exo afisei to mikro sti mama mou simera kai leo na kano kamia doulitsa (na mazepso kana xeimoniatiko ktl ) bariemai omossssssssssss

filakia pollaaaaaa

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κοριτσάκια!

Σας ευχαριστώ πάρα πολυυυυυυύ για την συμπαράσταση!!!!!!!!!!!!

Σήμερα νιώθω καλύτερα! Με παίρνει καμιά φορά από κάτω αλλά το παλεύω!

Πωπωπω, αυτό με τα χειμωνιάτικα κι εγώ το βαριέμαι πάρα πολύ! Τελικά κατάφερες να μαζέψεις τίποτα χθες?

Πένυ εσύ έχεις ασχοληθεί καθόλου με τις ντουλάπες?

Φιλάκια για την ώρα!

Link to comment
Share on other sites

τινακι μια χαρα ειναι και τα δημοσια τυπου Αλεξνδρα ή Ελενα ή Ατικο κ.α Απλά το θεμα ειναι ο γιατρος να σου κατσει εσενα κάλα. και εγω το επομενο σε δημοσιο λεμε. καλα τα ιδιωτικά αλλα πραγματι πολλά λεφτα -ειναιδυσκολα τωρα πια. εγω σκεφτομουν στο επομενο να με παρακολουθει ο γιατρος ο δικος μου που ειναι ιδιωτης-κ ειμαι πολυ ευχαριστημενη--μεχρι κάποιοο μηνα κ μετα προς το τελος να βω κ΄ποιο σε δημοσιο

μην ανησυχεις αν σου εμπνευσει εμπιστοσυνη ο νεος γιατρος όλα καλά.

το ξερω ειναι δυσκολη η αλλαγη

πώς θα το ανακοινώσεις στο γιατρο σου την αλλγη?

φιλιά

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Βάσω μου! Σ'ευχαριστώ κι εσένα για την υποστήρηξη, γιατί πραγματικά το έχω ανάγκη!

Στο γιατρό μου το είπα ήδη, μην με περιμένει τσάμπα στις 18 που θα πήγαινα. Τον πήρα τηλ. και του είπα ότι μου προέκυψε οικονομικό πρόβλημα και αναγκαστικά θα ψάξω να βρω έναν γιατρό που πηγαίνει στο δημόσιο, του είπα ότι θα προτιμούσα να συνεχίσουμε μαζί γιατί έχω εμπιστοσύνη στο πρόσωπό του αλλά δυστυχώς δεν έχω άλλη επιλογή. Αυτός μου απάντησε να κάνω όπως νομίζω, να πάνε όλα καλά και ότι χρειαστώ αυτός θα είναι εκεί. Απλά και ξεκάθαρα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια!

Σας ευχαριστώ πάρα πολυυυυυυύ για την συμπαράσταση!!!!!!!!!!!!

Σήμερα νιώθω καλύτερα! Με παίρνει καμιά φορά από κάτω αλλά το παλεύω!

Πωπωπω, αυτό με τα χειμωνιάτικα κι εγώ το βαριέμαι πάρα πολύ! Τελικά κατάφερες να μαζέψεις τίποτα χθες?

Πένυ εσύ έχεις ασχοληθεί καθόλου με τις ντουλάπες?

Φιλάκια για την ώρα!

Καλημερα τινακι μουυυ!!

πολυ χαιρομαι που εισαι καλυτερα σημερα και μαζι σου ειναι και ο μπομπιρακος σου !!!!

Πιαδια εγω κατεληξα! ΠΡΕΠΕΙ να ειμαστε αισιοδοξοι........ειναι ισως η μονη μας αμυνα μεσα σ αυτη την τρομοκρατια !! ισως και να ειχαμε υπερτιμησει καποια πραγματα ...και να σας πω και κατι ?? τι θα κανουν οι ιδιωτικοι γιατροι ..θα ριξουν και αυτοι τις τιμες αν δεν εχουν κοσμο να τους επισκεπτεται .......

παντως εσυ ξερεις τι εινια καλυτερο για εσενα καλη μου !! !

και ναι τα μαζεψα οοολλλααα τα χειμωνιατικα , εκτος απο τα σκεπασματα που θελουν και πλυσιμο και τα πλενω σιγα σιγα , αλλα να εινια καλα η φιλη μου η καρδουλα απο τις μαμαδες Φεβρουαριου που μας μιλησε για κατι σακουλες αποθηκευσης που τραβας τον αερα με την σκουπα και μειωνεται ο ογκος τους ...και εχθες που ελειπε το σκαθαρι τα εκανα ολαααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ειμαι σιφουνας εγω χαχαχα!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Βάσω μου! Σ'ευχαριστώ κι εσένα για την υποστήρηξη, γιατί πραγματικά το έχω ανάγκη!

Στο γιατρό μου το είπα ήδη, μην με περιμένει τσάμπα στις 18 που θα πήγαινα. Τον πήρα τηλ. και του είπα ότι μου προέκυψε οικονομικό πρόβλημα και αναγκαστικά θα ψάξω να βρω έναν γιατρό που πηγαίνει στο δημόσιο, του είπα ότι θα προτιμούσα να συνεχίσουμε μαζί γιατί έχω εμπιστοσύνη στο πρόσωπό του αλλά δυστυχώς δεν έχω άλλη επιλογή. Αυτός μου απάντησε να κάνω όπως νομίζω, να πάνε όλα καλά και ότι χρειαστώ αυτός θα είναι εκεί. Απλά και ξεκάθαρα!

καλα το εκανες τινακι ! να εισαι ειλικρινης νομιζω πως σε κανει να νιωθεις καλυτερα ! παντως δεν σου ειπε τπτ για μειωση των τιμων κτλ ???

αλλα οπως ειπα και πριν αν αρχισουμε ολες να λεεμ αυτο θα το καταλαβουν νομιζω .......

βρηκες γιατρο ??? εγω δυστυχως δεν εχω να σοθυ προτεινω καποιον αλλα στο parents ολοι λενε για καποιον χασιακο ...δεν χανεις κατι να δεις τι παιζει ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα τινακι μουυυ!!

πολυ χαιρομαι που εισαι καλυτερα σημερα και μαζι σου ειναι και ο μπομπιρακος σου !!!!

Πιαδια εγω κατεληξα! ΠΡΕΠΕΙ να ειμαστε αισιοδοξοι........ειναι ισως η μονη μας αμυνα μεσα σ αυτη την τρομοκρατια !! ισως και να ειχαμε υπερτιμησει καποια πραγματα ...και να σας πω και κατι ?? τι θα κανουν οι ιδιωτικοι γιατροι ..θα ριξουν και αυτοι τις τιμες αν δεν εχουν κοσμο να τους επισκεπτεται .......

παντως εσυ ξερεις τι εινια καλυτερο για εσενα καλη μου !! !

και ναι τα μαζεψα οοολλλααα τα χειμωνιατικα , εκτος απο τα σκεπασματα που θελουν και πλυσιμο και τα πλενω σιγα σιγα , αλλα να εινια καλα η φιλη μου η καρδουλα απο τις μαμαδες Φεβρουαριου που μας μιλησε για κατι σακουλες αποθηκευσης που τραβας τον αερα με την σκουπα και μειωνεται ο ογκος τους ...και εχθες που ελειπε το σκαθαρι τα εκανα ολαααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ειμαι σιφουνας εγω χαχαχα!!!

Έχεις δίκιο! Πρέπει να είμαστε αισιόδοξοι γιατί αλλιώς δεν βγαίνει τίποτα. Περνάει ο καιρός και το μόνο που θυμάσαι είναι άγχος και στεναχώρια!

Δεν μου είπε τπτ για μείωση τιμών, μπορεί να μην ήθελε ή μπορεί και να τον ξάφνιασα! Ούτως ή άλλως πάντως δεν με ενδιέφερε, γιατί δεν θα μου κάνει και καμία μεγάλη διαφορά να μου μειώσει λίγο αυτός την αμοιβή του, η μεγάλη διαφορά είναι στα λεφτά του νοσοκομείου, κάτι για το οποίο δεν μπορεί να κάνει κάτι αυτός.

Δεν έχω αποφασίσει σε ποιον θα πάω. Μίλησα λίγο με την Πένυ, μάλιστα σήμερα έμαθα ότι και μία ξαδέρφη του άντρα μου έχει τον ίδιο γιατρό και είναι πολύ ευχαριστημένη και αυτή, και περιμένω την ερχόμενη βδομάδα να μιλήσω και μία διευθύντρια στο Αλεξάνδρας που γνωρίζω μέσα από την δουλειά, να μου πει την γνώμη της γενικά.

Μπράβο βρε θηρίο που τα μάζεψες όλα! Τις σακούλες αυτές τις χρησιμοποιώ κι εγώ, έχει πραγματικά μεγάλη διαφορά, ειδικά στα παπλώματα!!

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο! Πρέπει να είμαστε αισιόδοξοι γιατί αλλιώς δεν βγαίνει τίποτα. Περνάει ο καιρός και το μόνο που θυμάσαι είναι άγχος και στεναχώρια!

Δεν μου είπε τπτ για μείωση τιμών, μπορεί να μην ήθελε ή μπορεί και να τον ξάφνιασα! Ούτως ή άλλως πάντως δεν με ενδιέφερε, γιατί δεν θα μου κάνει και καμία μεγάλη διαφορά να μου μειώσει λίγο αυτός την αμοιβή του, η μεγάλη διαφορά είναι στα λεφτά του νοσοκομείου, κάτι για το οποίο δεν μπορεί να κάνει κάτι αυτός.

Δεν έχω αποφασίσει σε ποιον θα πάω. Μίλησα λίγο με την Πένυ, μάλιστα σήμερα έμαθα ότι και μία ξαδέρφη του άντρα μου έχει τον ίδιο γιατρό και είναι πολύ ευχαριστημένη και αυτή, και περιμένω την ερχόμενη βδομάδα να μιλήσω και μία διευθύντρια στο Αλεξάνδρας που γνωρίζω μέσα από την δουλειά, να μου πει την γνώμη της γενικά.

Μπράβο βρε θηρίο που τα μάζεψες όλα! Τις σακούλες αυτές τις χρησιμοποιώ κι εγώ, έχει πραγματικά μεγάλη διαφορά, ειδικά στα παπλώματα!!

την ειχα ξεχασει την πενυ μας ! κατι ξερει και αυτη καλυτερα απ εμας τις υπολοιπες ...

κατι θα κανεις μωρε μην αγχωνεσαι .....ειπαμε αισιοδοξια!!!! και τωρα εχεις και την εμπειρια οποτε ξερεις τι να περιμενεις απο τον γιατρο σου !!!!

και ναι !! ειμαι υπερηφανη !! τα μαζεψα!!! να σου πω, τωρα δεν ξερω αν τα βγαλω απ εκει αν θα ειναι τσαλακωμενα ..που θα ειναι ειμαι σιγουρη, αλλα τουλαχιστον δεν μου πιανουν πολυ χωρο πια !!!

ξυπνησε το σκαθαρι!!! byeeeee

Link to comment
Share on other sites

εχω νεα απο τη Νικόλ μας,μου πε βγηκε η μπεμπουλινα απο την θερμοκιτιδα,περιμενουν να κανει θηλαστικη κινηση γιατι ακομα τρωει με καθετηρα.οι γιατροι ειπε εστιαζουν νευρολογικα.ελπιζει να πανε ολα καλα και να την παρουν σπιτι.

Δεν ειναι δικα μου τα νεα!! το "εκλεψα" απο τις μανουλες Απριλιου !!!!!!!!!!!!!

νομιζω πως ειναι πολυ ευχαριστα τα νεα για το κοριτσακι μας και την μανουλα του !!

και ειχα μια αγωνια ρε κοριτσια .....νικολιτσα μας να σου πανε ολλλαααα καλα κοριτσακι μου !!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ JEND!ΓΙΑΤΙ ΜΑΝΟΥΛΑ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ ΔΕΝ ΕΡΧΕΣΑΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΣΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ?ΠΩΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΛΟΞΟΔΡΟΜΗΣΕΙ?ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΟ ΜΙΚΡΑΚΙ ΣΑΣ.

Erianton εχεις πμ !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...