Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ χθες δ ήμουν καλα κάθισα σπιτι  είχα τραβήγματα στις ωοθήκες  …. Ναι εκεί 4 εβδομάδων κ κάτι ήμαστε … σήμερα τα τραβήγματα έρχονται κ φεύγουν …παίρνω για θρομβοφιλια παίρνω προγεστερονη μόνο κολπικά φολικο οξυ βιταμίνη d και από μόνη μ παίρνω μαγνήσιο γενικά εγώ το έχω χαμηλό και παθαίνω Ονείρωξη όλη την ώρα σα να κάνει συσπάσεις η μητρα ρε γαμωτο και έτσι πήρα μαγνήσιο .. εαυ το δοσολογία μαγνήσιο παίρνεις ;;; 

      Εμένα στο ίντερνετ με βγάζει 4 εβδομάδων και 5 ημερών.

      Παίρνω cyclacur άσπρα, προγεστερονη και με utrogestan και με vasclor, filicine, salospir, βιταμίνη D, προβιοτικα, κορτιζόνη (την θέλει η αιματολογος). Και τώρα ξεκίνησα και μαγνήσιο solumag Forte 243,4 MG. Μου είπαν να προσέχω πολυ τις ιώσεις που ακομα υπαρχουν γιατί δε θέλουμε να ανεβάσει πυρετό ο οργανισμός. Άρα σε μέρη με πολυ κόσμο φοράω μάσκα και με κοίτανε κάπως...😄 λέω ότι είχα γρίπη...

      • Μου αρέσει 1

ΚΑΦΕΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ(ΝΕΟ)


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 188
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Νομιζω.....!

Νικολ 24/1/12

Μαρα 16/1/12

Τινα 21/1/ αλλα θα παει στις 23/1!!

Με το καλο να ερθουν οι θετικες!!!!!!!!να παρουμε δυναμη!!

μακαρι να ειναι ολες θετικες!!!


[url=http://lilypie.com][img]http://lb2m.lilypie.com/nq3hp2.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites

foamy.jpgΕφερα και καφεδακι!!θα το μυρισουν και θα ερθουν.................!

Eφτασα.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εχω μπερδευτει λιγο ,το ιδιο θα εχουν παθει και οι υπολοιπες.Δεν ξερω που να μπω.

Τεςπα

Κοριτσια μου τι κανετε????:P:p:p:p:p

Αντε σιγα σιγα να εχουμε και θετικα νέα.;););););)

Εμείς ευτυχώς μετά απο μεγάλο στρες, καταφεραμε και βρήκαμε λύση στο οικονομικό και συνεπως την ερχόμενη εβδομάδα 25-28 Ιανουαρίου ξεκινάω.

Η Παναγία να βάλει το χεράκι της για αλλη μια φορά και να παει καλά.

Link to comment
Share on other sites

Εμείς ευτυχώς μετά απο μεγάλο στρες, καταφεραμε και βρήκαμε λύση στο οικονομικό και συνεπως την ερχόμενη εβδομάδα 25-28 Ιανουαρίου ξεκινάω.

Η Παναγία να βάλει το χεράκι της για αλλη μια φορά και να παει καλά.

Αχ! τι καλα!Μαζι ξεκιναμε.Και εγω εκει περιπου περιμενω περιοδο να ξεκινησω.

Καλη μας επιτυχια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα!!μυρισα καφεδακι κ μπηκα!!!απο το πρωι αλι τα ιδια,δεν μπορουσα να μπω με τιποτα!!

η μαρα εχει 25-1 χοριακη.

να σας πω τον πονο μου...την προηγουμενη φορα που εμεινα εγκυος,το ειχα ψιλοκαταλαβει,ειχα αιμα εμφυτευσης,τραβηγματα στην κοιλια(σε συγκεκριμενο σημειο),ειχε ανοιξει πολυ η ορεξη μου....

τωρα τιποτα!!!μονο στηθος τουμπανο κ ελαααααααααχιστα πονακια...εχω απογοητευτει...εχω σκυλοβαρεθει,αλλα δε θελω κ να βγω,για να μην κανω καμια βλακεια...αργει η τριτη ρε γαμωτο...εχω αρχισει να προετοιμαζομαι για το αρνητικο αυτη τη φορα.


ποσο ακομα πρεπει να πονεσουμε για το αυτονοητο?

Link to comment
Share on other sites

Lovely-Baby-Girl-sweety-babies-9050432-450-344.jpg

Βιβουλα μου,θα ερθει...!και τοτε θα λες...δεν ειμαι χοντρουλα ειμαι εγκυουλα!!χι!χα!και θα φουσκωνεις απο καμαρι!!με το καλο κοριτσακι μου!!

Link to comment
Share on other sites

Αχ! τι καλα!Μαζι ξεκιναμε.Και εγω εκει περιπου περιμενω περιοδο να ξεκινησω.

Καλη μας επιτυχια!

Καλή μας επιτυχία τότε και να πανε ολα καλά.

και εσενα ειναι η 1η προσπάθεια???

Σε ποιο κέντρο αν επιτρέπεται θα το κάνεις???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Νικολ,θετικη σκεψη....θα σε μαλωσω!!!

Mvas,΄καλη αρχη!!Roze,μαζι θα ειστε?Αντε να παμε σπιτακι μας να φτιαξουμε το πινακακι.....!χι!χα!

Ναι Ιωαννιτσα.Επιτελους ξεκιναω.Περιμενω πως και τι να μου ερθει.

Ελπιζω να μην αργησει κ αν γινεται να ερθει κ νωριτερα.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!μυρισα καφεδακι κ μπηκα!!!απο το πρωι αλι τα ιδια,δεν μπορουσα να μπω με τιποτα!!

η μαρα εχει 25-1 χοριακη.

να σας πω τον πονο μου...την προηγουμενη φορα που εμεινα εγκυος,το ειχα ψιλοκαταλαβει,ειχα αιμα εμφυτευσης,τραβηγματα στην κοιλια(σε συγκεκριμενο σημειο),ειχε ανοιξει πολυ η ορεξη μου....

τωρα τιποτα!!!μονο στηθος τουμπανο κ ελαααααααααχιστα πονακια...εχω απογοητευτει...εχω σκυλοβαρεθει,αλλα δε θελω κ να βγω,για να μην κανω καμια βλακεια...αργει η τριτη ρε γαμωτο...εχω αρχισει να προετοιμαζομαι για το αρνητικο αυτη τη φορα.

βρε νικολ μου,μην προδικαζεις τιποτα!αλλες κοπελες δεν εχουνε κανενα απολυτως συμπτωμα και ειναι εγγυες!οποτε περιμενε τη χοριακουλα σου....και καλα κανεις και δεν βγαινεις εξω γιατι εχει ενα βρωμοκρυο.....


[url=http://lilypie.com][img]http://lb2m.lilypie.com/nq3hp2.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!μυρισα καφεδακι κ μπηκα!!!απο το πρωι αλι τα ιδια,δεν μπορουσα να μπω με τιποτα!!

η μαρα εχει 25-1 χοριακη.

να σας πω τον πονο μου...την προηγουμενη φορα που εμεινα εγκυος,το ειχα ψιλοκαταλαβει,ειχα αιμα εμφυτευσης,τραβηγματα στην κοιλια(σε συγκεκριμενο σημειο),ειχε ανοιξει πολυ η ορεξη μου....

τωρα τιποτα!!!μονο στηθος τουμπανο κ ελαααααααααχιστα πονακια...εχω απογοητευτει...εχω σκυλοβαρεθει,αλλα δε θελω κ να βγω,για να μην κανω καμια βλακεια...αργει η τριτη ρε γαμωτο...εχω αρχισει να προετοιμαζομαι για το αρνητικο αυτη τη φορα.

nikol μην λές βλακείες και μην προκαταβάλεις το αποτέλεσμα.

Οπως θα ξερεις τα συμπτωματα δεν ειναι ποτέ τα ιδια σε καθε εγκυμοσύνη και διαφέρει απο γυναικα σε γυναίκα.

Το στήθος πρησμένο και μου λές οτι δεν εχεις συμπτωματα????

Ελα ηρέμησε και σε λιγες ημερες θα εχεις μια τεραστια χοριακή....:P:p:p:p

Να δω μετά τι θα πείς????????

Φιλια πολλα και να προσέχεις

Link to comment
Share on other sites

Καλή μας επιτυχία τότε και να πανε ολα καλά.

και εσενα ειναι η 1η προσπάθεια???

Σε ποιο κέντρο αν επιτρέπεται θα το κάνεις???

Ειναι η 3.Η πρωτη σταματησε μετα την ωοληψια γιατι δεν γονιμοποιηθηκε κανενα, η δευτερη απετυχε κ τωρα ελπιζω να φτασω μεχρι τελος και

με θετικα αποτελεσματα.

Λογω οικονομικου τωρα παω στο Πανεπιστημιακο Λαρισας.

Την προηγουμενη φορα ηταν ιδιωτικο Θεσ/κη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...