Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

μελη απο βυρωνα- παγκρατι- υμηττο- καισαριανη


CoffeeFilter

Recommended Posts

Γεια σας γειτόνισσες, Καισαριανή εδώ! :D Έχω ένα γιο 2,5 ετών και σουλατσάρουμε από Σκοπευτήριο μέχρι Παγκράτι :) Από παιδότοπους, μόνο στους Φρουτοπλανήτες στο εμπορικό κέντρο έχουμε πάει, αλλά μας αρέσει και για την ώρα έχουμε κολλήσει εκεί..

κατια_82 με το καλό το μωράκι σου! Εμείς πηγαίνουμε στον Βουδούρη στην Ηλιούπολη..Είναι λίγο πιο μακρυά από τις περιοχές που ψάχνεις, αλλά εμείς δεν τον αλλάζουμε με τίποτα! :)


g8Sbp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 χρόνια μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 47
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα μανούλες!

Εγγράφηκα μόλις στο forum, προκειμένου να αναζητήσω παρέες μαμάδων με μικρά παιδιά (ο γιος μου είναι 2,5) στις περιοχές της Καισαριανής, Παγκρατίου, Ιλισίων, Ζωγράφου κτλ. για να βρισκόμαστε είτε στα σπίτια μας είτε έξω, ώστε να συμβάλλουμε στην κοινωνικοποίηση των παιδιών μας μεταξύ τους.

Παρακαλώ εάν ενδιαφέρεστε και εσείς για κάτι τέτοιο, ας επικοινωνήσουμε τώρα που ανοίγει και ο καιρός!

Σας ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

εμεις μενουμε υμηττο (συνορα υμηττο με κατω ηλιουπολη κοντα στο εμπορικο metro mall). Εχω δυο παιδακια, 4,5 ετων η κορη μου και 3 ο γιος μου. Παμε παιδικο σταθμο, στο εκφραση υμηττο. :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...