Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Καλά ναι, έχουμε μερικούς δρόμους στις λακούβες μας γενικά στην Ελλάδα..

      • Χαχα 1

Η ΤΥΧΕΡΗ ΛΙΣΤΑ


nena38

Recommended Posts

κοριτσια μου εγω σημερα νιωθω που και που ενα τραβηγμα εκει κοντα κάτω απο τον αφαλο,η πόνο δεν μπορω να ξεχωρισω. ειναι που μεγαλώνει η κοιλιτσα;

Ναι αυτό είναι και εγώ είχα τρομάξει με αυτά τα τραβηγματάκια αλλά όλα καλά!!!:D


hnNfp2.png

QBMLp2.png

Καψουράκι μου σε ευχαριστώ που ήρθες στη ζωή μας και την έκανες ομορφότερη!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 30k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • marmin

    6320

  • cherry09

    4052

  • margi

    3818

  • καντυ

    3499

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσακια μου καλημερα!!!!!!!!!!!!απο τα 13 γονιμοποιηθηκαν τα 11!!!!Αggelikaki τι λες την εχω την ομαδα?????χαχα αυριο θα ξαναπαρω να μου πουν ποτε θα κανουμε την ΕΤ...

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟ!!!Καλό σημάδι κορίτσι έλα πάμε γεράαααα!!!!!!!:D:D:D:D:D


hnNfp2.png

QBMLp2.png

Καψουράκι μου σε ευχαριστώ που ήρθες στη ζωή μας και την έκανες ομορφότερη!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο deppa!!! Μακάρι να προχωρήσουν τα εμβρυάκια σου! Ρώτα αν μπορείς να καταψύξεις. Αχ, τι ωραία!! Εχω πολύ καλό προαίσθημα για σένα!

Όσο για τα πεθερικά έχουν δίκιο τα κορίτσια, μην ασχολείσαι καθόλου μαζί τους και ταράζεσαι. θα έρθει η ώρα που θα τους τα πεις και από την καλή και από την ανάποδη. Τώρα σημασία έχει να πανε όλα καλά!

Εγώ έκανα μέτρηση οιστραδιόλης σήμερα και βρίσκεται στα 364,9. Περιμένω τηλ από το κέντρο να δω τι οδηγίες θα μου δώσουν. Αχ, μακάρι και η πρώτη μου χοριακή να έβγαινε τόσο!!!Τώρα που το έγραψα και είδα την τιμή το σκέφτηκα.


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο deppa!!! Μακάρι να προχωρήσουν τα εμβρυάκια σου! Ρώτα αν μπορείς να καταψύξεις. Αχ, τι ωραία!! Εχω πολύ καλό προαίσθημα για σένα!

Όσο για τα πεθερικά έχουν δίκιο τα κορίτσια, μην ασχολείσαι καθόλου μαζί τους και ταράζεσαι. θα έρθει η ώρα που θα τους τα πεις και από την καλή και από την ανάποδη. Τώρα σημασία έχει να πανε όλα καλά!

Εγώ έκανα μέτρηση οιστραδιόλης σήμερα και βρίσκεται στα 364,9. Περιμένω τηλ από το κέντρο να δω τι οδηγίες θα μου δώσουν. Αχ, μακάρι και η πρώτη μου χοριακή να έβγαινε τόσο!!!Τώρα που το έγραψα και είδα την τιμή το σκέφτηκα.

λογικα θα σου μειωσει την δοση εγω την 6η μερα ειχα 82 βεβαια ηταν πολυ πολυ χαμηλο το καλο ομως ηταν οτι συμβαδιζε με τον υπερυχο παντα


qWD1p2.png

xdgMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια μου εγω σημερα νιωθω που και που ενα τραβηγμα εκει κοντα κάτω απο τον αφαλο,η πόνο δεν μπορω να ξεχωρισω. ειναι που μεγαλώνει η κοιλιτσα;

αυτο ειναι αγγελικακι μου κ σε μεγαλυτερο μηνα θα ειναι κ πιο εντονα


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου καλημερα!!!!!!!!!!!!απο τα 13 γονιμοποιηθηκαν τα 11!!!!Αggelikaki τι λες την εχω την ομαδα?????χαχα αυριο θα ξαναπαρω να μου πουν ποτε θα κανουμε την ΕΤ...

μια χαρα ντεππουλα μου:D:D


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

ουουου σιγουρα την έχεις,αντε με το καλο μια τραστια χοριακη,χεσε τα πεθερικα και απολαυσε το. να σκεφτεσαι καθε μερα οτι εισαι εγκυος γιατι αυτη τη φορα θα εισαι....

Link to comment
Share on other sites

αχ κοριτσια την αλλη τεταρτη θα παω για αυχενικη διαφανεια,το περιμενω πως και πως...το μονο που με ανησυχει ειναι αν εκανα καλα που αποφασισα να μου την κανει ο γυναικολογος μου και δεν θα παω αθηνα. εσεις τι κανατε; σας εχω ξαναρωτησει; δε θυμαμαι...

Link to comment
Share on other sites

Με πηρε τηλ τωρα ο συζυγος και πλακωθηκα μαζι του. Εμαθε ενας ξαδερφος του που ειναι 52 χρονων και η γυναικα του που ειναι 40 εμεινε εγκυος εντελώς φυσιολογικα και δεν προσπαθούσανε και καθόλου. Και αρχισε να μου τα χωνει ότι τον εχω αγχωσει που μετραω τις γονιμες μερες και οτι ετσι δεν θα κανουμε ποτε παιδι. Εγω βεβαια τον αγχωνω και λογω της ηλικιας του (46). Ρε κοριτσια πως θα βγαλουμε απο το μυαλο μας το μετρημα των γονιμων?

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΠΙΑ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


λογικα θα σου μειωσει την δοση εγω την 6η μερα ειχα 82 βεβαια ηταν πολυ πολυ χαμηλο το καλο ομως ηταν οτι συμβαδιζε με τον υπερυχο παντα
Μου μείωσε την gonal. Από 225 μού την κατεβάζει στα 150. Ολα τα υπόλοιπα κανονικά. Αύριο θα ξανακάνω οιστραδιόλη και υπέρηχο, οπότε θα δείξει τι παραγωγη ωαρίων κάνω. Ουφ!!!

BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

αχ κοριτσια την αλλη τεταρτη θα παω για αυχενικη διαφανεια,το περιμενω πως και πως...το μονο που με ανησυχει ειναι αν εκανα καλα που αποφασισα να μου την κανει ο γυναικολογος μου και δεν θα παω αθηνα. εσεις τι κανατε; σας εχω ξαναρωτησει; δε θυμαμαι...

ολα καλα θα πανε αγγελικακι μου εμενα μου την εκανε ο εξωτερικος γιατρος εδω στο νησι μου δεν την εκανα στο νοσοκομειο γιατι ο εξωτερικος μπορει να πληρωνεις αλλα εχει πολυ καλα μηχανηματα.


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Με πηρε τηλ τωρα ο συζυγος και πλακωθηκα μαζι του. Εμαθε ενας ξαδερφος του που ειναι 52 χρονων και η γυναικα του που ειναι 40 εμεινε εγκυος εντελώς φυσιολογικα και δεν προσπαθούσανε και καθόλου. Και αρχισε να μου τα χωνει ότι τον εχω αγχωσει που μετραω τις γονιμες μερες και οτι ετσι δεν θα κανουμε ποτε παιδι. Εγω βεβαια τον αγχωνω και λογω της ηλικιας του (46). Ρε κοριτσια πως θα βγαλουμε απο το μυαλο μας το μετρημα των γονιμων?

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΠΙΑ!!!!!!!

Πέπσι, δεν είναι και μεγάλος ο άντρας σου. Μην τον αγχώνεις. Εσύ σε τι ηλικία είσαι; Τι έχουν δείξει οι εξετάσεις σας;

Οσο για το αν προσπαθούσε ο ξάδελφος ή όχι και πού το ξέρετε ότι λέει αλήθεια; Αυτοί, που λέει ο λόγος μπορεί να προσπαθούσαν καιρο και να μην το είχαν πει ή να έκαναν εξωσωματική. Ξέρεις πόσα ζευγάρια δεν παραδέχονται πως έχουν κάνει εξωσωματική;;;

Οσο για το μέτρημα των γόνιμων ημερών, άσ'το, μην το παλεύεις. Εχει γίνει ένα με το dna μας. Ξέρουμε και χωρίς να μετράμε ποιες είναι οι γόνιμες ;)

Εσύ κοίτα να ηρεμήσεις κι όλα θα πάρουν τον δρόμο τους.


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Με πηρε τηλ τωρα ο συζυγος και πλακωθηκα μαζι του. Εμαθε ενας ξαδερφος του που ειναι 52 χρονων και η γυναικα του που ειναι 40 εμεινε εγκυος εντελώς φυσιολογικα και δεν προσπαθούσανε και καθόλου. Και αρχισε να μου τα χωνει ότι τον εχω αγχωσει που μετραω τις γονιμες μερες και οτι ετσι δεν θα κανουμε ποτε παιδι. Εγω βεβαια τον αγχωνω και λογω της ηλικιας του (46). Ρε κοριτσια πως θα βγαλουμε απο το μυαλο μας το μετρημα των γονιμων?

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΠΙΑ!!!!!!!

ε συγνωμη βρε πεπση μου αλλα δικιο εχει ο ανθρωπος τι του λες εισαι μεγαλος σε ηληκια???δεν τα λενε αυτα πρωτον και δευτερον σιγα εχουν γινει μπαμπαδες και σε πολυ μεγαλυτερη ηλικια! εσενα θα σου αρεσε να σου λεει εισαι μεγαλη πως θα μεινεις εγκυος και διαφορα τετοια?


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

λογικα θα σου μειωσει την δοση εγω την 6η μερα ειχα 82 βεβαια ηταν πολυ πολυ χαμηλο το καλο ομως ηταν οτι συμβαδιζε με τον υπερυχο παντα
Εγώ είμαι στην 5η μέρα και έχει εκτοξευθεί στα ύψη. Λες να μην πάει καλά; Οταν λες συμβάδιζε με τον υπέρηχο τι εννοείς;

Αλήθεια, δεν μου είπες: θα σου καταψύξουν έμβρυα;


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...