Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 25 λεπτά , Kiddo είπε:

      Μπράβο κοριτσάκι μου! Είσαι και επίσημα έγκυος!! Χορταστικους διπλασιασμους εύχομαι!!

      Μη συγκρίνεις, κάθε κύημα είναι διαφορετικό ακόμα και στην ίδια γυναίκα!! Πολλοί μπορεί να είναι οι παράγοντες, για αυτό άλλωστε δίνουν τόσο μεγάλο εύρος φυσιολογικών τιμών στην εξέταση της χοριακής! Για την ώρα είναι πολύ καλή η τιμή της και να θυμάσαι ότι θέλουμε αύξηση τουλάχιστον 60% σε 72 ώρες..!

      Να σου πάνε όλα κατ'ευχήν γλυκιά μου!!🙏🙏🙏

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μακάρι να βγεις αληθινή ❤️

υπάρχουν μέλη στο χαλάνδρι ή στο κέντρο της αθήνας ?


Recommended Posts

Αχ σ ευχαριστώ πολύ αλλά θέλουμε και κατοικία και ιατρείο κοντά μας... (μας έχει φάει η ανασφάλεια...) Να χαίρεσαι την κορούλα σου!!!!

Euxaristw! Mallon se mperdepsa to iatreio einai mesa sto spiti ths sto Xalandri! Kapoies meres phgainei Kallitea k kapoies meres dexetai sto Xalandri !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Euxaristw! Mallon se mperdepsa to iatreio einai mesa sto spiti ths sto Xalandri! Kapoies meres phgainei Kallitea k kapoies meres dexetai sto Xalandri !

Βίκυ (με την υπέροχη οικογένεια - χρόνια πολλά στους γονείς σου και από αυτό το θέμα!!!), μιλάμε για τρελή ανασφάλεια...αν επείγομαι και είναι στην Καλλιθέα και είναι ώρα αιχμής???? Θέλω τον-την μπεμπογιατρούλα δίπλα μας, και να μένει και να εργάζεται!!!!! Δείξε κατανοήση στις ιδιοτροπίες και τις υπερβολές μιας χοντρέλας που μετράει ημέρες να κρατήσει αγκαλίτσα το σπλαχνάκι της, το οποίο ονειρεύεται από τα 18 της.... (είμαι 33...);););)

Link to comment
Share on other sites

Βίκυ (με την υπέροχη οικογένεια - χρόνια πολλά στους γονείς σου και από αυτό το θέμα!!!), μιλάμε για τρελή ανασφάλεια...αν επείγομαι και είναι στην Καλλιθέα και είναι ώρα αιχμής???? Θέλω τον-την μπεμπογιατρούλα δίπλα μας, και να μένει και να εργάζεται!!!!! Δείξε κατανοήση στις ιδιοτροπίες και τις υπερβολές μιας χοντρέλας που μετράει ημέρες να κρατήσει αγκαλίτσα το σπλαχνάκι της, το οποίο ονειρεύεται από τα 18 της.... (είμαι 33...);););)

Wx τώρα κατάλαβα! Εντάξει σε καταλαβαίνω! Μα να ξέρεις ότι της περισσότερες φορές της όποιες απορίες η γιατρός σου ο κάθε γιατρός, σου τις λύνει τηλεφωνικά! Μη φοβάσαι τίποτα εγώ είμαι 40 χρονών είναι το πρώτο μου παιδί, όλα πήγαν κ πηγαίνουν μια χαρά...Δεν ξέρω αν έχω πάρει τηλέφωνο την γιατρό πάνω από 2 φορές και το μωρό είναι 16 μηνών! Ευτυχώς και χτυπάω ξύλο δεν έχουμε αρρωστήσει ούτε μία φορά!! Φιλια κ να προσέχεις! Να κοιμάσαι και να ξεκουράζεσαι γιατί θα σου χρειαστούν όλες σου οι δυνάμεις αργότερα!!

Link to comment
Share on other sites

Wx τώρα κατάλαβα! Εντάξει σε καταλαβαίνω! Μα να ξέρεις ότι της περισσότερες φορές της όποιες απορίες η γιατρός σου ο κάθε γιατρός, σου τις λύνει τηλεφωνικά! Μη φοβάσαι τίποτα εγώ είμαι 40 χρονών είναι το πρώτο μου παιδί, όλα πήγαν κ πηγαίνουν μια χαρά...Δεν ξέρω αν έχω πάρει τηλέφωνο την γιατρό πάνω από 2 φορές και το μωρό είναι 16 μηνών! Ευτυχώς και χτυπάω ξύλο δεν έχουμε αρρωστήσει ούτε μία φορά!! Φιλια κ να προσέχεις! Να κοιμάσαι και να ξεκουράζεσαι γιατί θα σου χρειαστούν όλες σου οι δυνάμεις αργότερα!!

Να σαι καλά!!! Είναι ένα θέμα πάντως αυτό του ύπνου...μου λείπειιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!! Ο ύπνος μας τελείωσε... απλά κάθε βράδυ παρακαλάμε να ξανακοιμάμαι μέσα σε 30' από την ώρα που ξυπνάω (για πιπί, από καούρες, από πόνο στους γοφούς, από πόνους περιόδου, επειδή πρέπει να γυρίσω γαιτί πιάστηκα, από το ροχαλητό μου:tongue::tongue::tongue:). ίσως αυτή η αυπνία μεγαλώνει λίγο τις ανησυχίες.... Τί να πεις??? με καταλαβαίνεις πάντως, εεεεε?

Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλά!!! Είναι ένα θέμα πάντως αυτό του ύπνου...μου λείπειιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!! Ο ύπνος μας τελείωσε... απλά κάθε βράδυ παρακαλάμε να ξανακοιμάμαι μέσα σε 30' από την ώρα που ξυπνάω (για πιπί, από καούρες, από πόνο στους γοφούς, από πόνους περιόδου, επειδή πρέπει να γυρίσω γαιτί πιάστηκα, από το ροχαλητό μου:tongue::tongue::tongue:). ίσως αυτή η αυπνία μεγαλώνει λίγο τις ανησυχίες.... Τί να πεις??? με καταλαβαίνεις πάντως, εεεεε?

Φυσικά κ σε καταλαβαίνω, εγώ έτσι ένιωθα στον 8 μήνα ευτυχώς γέννησα την πρώτη εβδομάδα του 9ου!! Μετά όμως είναι τα δύσκολα!! Να φανταστείς το λέω εγώ που η μικρή μέχρι 8 μηνών ήταν το τέλειο μωρό΄! Κοιμόταν τα βράδια, έτρωγε καλά παρόλο που είχε γεννηθεί 2400. σε ένα μήνα ήταν στα κανονικά κιλά της! Μετά τον 8ο όμως ένα άλλο μωρό βγάζουμε δόντια τώρα και έχουμε τρελλαθεί στην αυπνία!! Κουράγιο πάντως κουράγιο!! Ελπίζω να έχεις βοήθεια στην Αθήνα, εγώ είμαι από Θεσσαλονίκη και εδώ είμαι μοναχούλα, ευτυχώς ο άντρας μου βοηθάει στα πάντα, ευτυχώς γιατί δεν ξέρω πως θα σου μιλούσα σήμερα...Αν έχεις βοηθεια όλα είναι πιο εύκολα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Oρχιδέα μένουμε ακριβώς στην ίδια γειτονία (έχουμε ΤΚ Χαλανδρίου, αλλά λέμε Πολύδροσο γιατί αλλιώς κανείς δεν μας βρίσκει!!!!)

Να χαίρεσαι τα ζουζουνάκια σου!!!

Αν έχεις υπ΄ όψιν σου παιδίατρο που να μένει εδώ κοντά και να έχει και το γραφείο του εδώ κοντά, στείλε μου πμ σε παρακαλώ πολύ γιατί χρειάζομαι έναν άμεσα (γεννάω σε 6 ημέρες το πολύ)!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά είμαστε μπόλικες οι Χαλανδραίες! Εγώ έχω εξαιρετική παιδίατρο, αλλά είναι στον Χολαργό, γι αυτό δεν στην προτείνω εφόσον θέλεις να είναι πολύ κοντά σου... ΦΑΜ, να ξέρεις ότι γενικά οι παιδίατροι απουσιάζουν τακτικά και για συνέδρια, κλπ, (ευτυχώς, γιατί αυτό σημαίνει ότι ανανεώνονται οι γνώσεις τους!), οπότε σε καμία περίπτωση δεν θα μπορείς να πας κάθε μέρα. Είναι πάντως σημαντικό να βρεις κάποιον που να έχει όλα αυτά τα προσόντα που ΕΣΥ θεωρείς ουσιώδη για να νιώθεις ήρεμη και ασφαλής! Καλή επιτυχία στην αναζήτηση...

Link to comment
Share on other sites

Τελικά είμαστε μπόλικες οι Χαλανδραίες! Εγώ έχω εξαιρετική παιδίατρο, αλλά είναι στον Χολαργό, γι αυτό δεν στην προτείνω εφόσον θέλεις να είναι πολύ κοντά σου... ΦΑΜ, να ξέρεις ότι γενικά οι παιδίατροι απουσιάζουν τακτικά και για συνέδρια, κλπ, (ευτυχώς, γιατί αυτό σημαίνει ότι ανανεώνονται οι γνώσεις τους!), οπότε σε καμία περίπτωση δεν θα μπορείς να πας κάθε μέρα. Είναι πάντως σημαντικό να βρεις κάποιον που να έχει όλα αυτά τα προσόντα που ΕΣΥ θεωρείς ουσιώδη για να νιώθεις ήρεμη και ασφαλής! Καλή επιτυχία στην αναζήτηση...

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Με κατάλαβες απόλυτα!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βικυ και γω Πατημα Χαλανδριου μενω! Ειμαστε κοντα! Λες να σε εχω δει! χεχχεε

Mπορεί ποιος ξέρει? Πηγαίνεις σε κανένα παρκάκι? Eγω πηγαίνω σε ένα πριν την Κλεισθένους! Είμαι στα Ορια προς Γερακα!

Link to comment
Share on other sites

Mπορεί ποιος ξέρει? Πηγαίνεις σε κανένα παρκάκι? Eγω πηγαίνω σε ένα πριν την Κλεισθένους! Είμαι στα Ορια προς Γερακα!

Οχι δεν πηγαινω... ειμαι ενα δρομο πριν την Ηρακλειτου. Ειναι στα ορια... Βριλλησιων, Πεντελης, Γερακα... αλλα ειναι Χαλανδρι... χεχε

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν πηγαινω... ειμαι ενα δρομο πριν την Ηρακλειτου. Ειναι στα ορια... Βριλλησιων, Πεντελης, Γερακα... αλλα ειναι Χαλανδρι... χεχε

Τρέλλο μπέρδεμα η περιοχή στα όριο πολλών δήμων !! Που πηγαίνεις βόλτα με το καρότσι? Eγώ πολλές φορές πηγαίνω στο πάρκο που είναι πάνω από την αττική οδό ! Ωραία βόλτα με το καρότσι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...