Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

ΕΙΜΑΙ ΓΛΥΚΑΤΖΟΥ ΤΖΟΥ ΤΖΟΥ ΤΖΟΥ!!!!


Loukoumaki!

Recommended Posts

Και μονο που σκεφτομαι αυτα που θελω να γραψω παθαινω σιελορια!!!!!

Λοιπον σκεφτηκα να γραψω τα αγαπημενα μου μαγαζια απ'οπου περνω πεντα τις γλυκες μου αμαρτιες!!!

1.The Baker's στα Μελισσια Λεωφ.Δημοκρατιας 45 Τηλ.210-8042548 Εχει την καλυυυυυυυτερη σοκολατοπιττα!!!!!!Μουρλια και παμφθηνη 1,20 το κομματι το οποιο ειναι και μπαμπατσικο!!!!

2.Κοσμικον Λ. Ιωνίας 104, Άγιος Νικόλαος, 210 8649124 Το πιο τεεεεεελειο γαλακτομπουρεκο πεθαιιιιινω!!!

3.Κυβέλη Λ. Πεντέλης 28, Βριλήσσια, 210 6897574 Το υπεροχο φανταστικο μοναδικο καταπληκτικο cheese cake με γευση μπισκοτο oraio...Θα παθετε εγκεφαλικοοοοοοοοοοο κο κο κο....

Υ.Σ.Θα επανελθω και με νεωτερα αλλα και με αλμυρες γευσεις...

Προς το παρον ξερογλειφτειτε αφοβα (Το ξερογλυψιμο δεν παχαινει )

Επεξεργάστηκαν by Loukoumaki!
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 56
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αχ...και εγώ τρελένομαι για γλυκά! Μπορώ να τρέφομαι μονάχα με αυτά! Στην περιοχή μας δεν με ξετρελένει και κανενός ζαχαροπλαστείου!!! Αλλά για το ΚΟΣΜΙΚΟ στον Αγ. Ελευθεριο (εχει κ στον Αγ. Νικόλαο νομίζω) πεθαίνω!!! ΑΑΑ γαλακτομούρεκο! (μένει συγγενής μου στην περιοχή κ οποτε παμε ή έρχονται...τα τιμάω)

Link to comment
Share on other sites

Γλυκάκιααααααααααα!!!!!!!! Τα λατρεύω!!!!!!!!!!!!!

Κάντυ απ'οτι θυμάμαι είσαι γειτόνισσα, η Κατερίνα στην Τσαλδάρη κάνει ωραία γλυκά.

Στη Νίκαια σούπερ ειναι το Μελόσα. Θα το σκεφτώ καλύτερα το ζήτημα και θα επανέλθω!


Eπιτρέπεται να πέσεις... Επιβάλλεται να σηκωθείς....

as1cCu8sM3D1210MTA1NDU2amR8MDA3MzA1ZHxNeSBzb3Vzb3VuaSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

.οι μαντολες του Σεσουλα....:cool:

Μαντολες........ ο πιο γλυκός τρόπος να χαλάσεις τα δόντια σου!!

Ρε μαιράκι, εμένα μου τις έφαγε ο σύζυγος, μπουχουυυυυυ


Eπιτρέπεται να πέσεις... Επιβάλλεται να σηκωθείς....

as1cCu8sM3D1210MTA1NDU2amR8MDA3MzA1ZHxNeSBzb3Vzb3VuaSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites

Γλυκάκιααααααααααα!!!!!!!! Τα λατρεύω!!!!!!!!!!!!!

Κάντυ απ'οτι θυμάμαι είσαι γειτόνισσα, η Κατερίνα στην Τσαλδάρη κάνει ωραία γλυκά.

Στη Νίκαια σούπερ ειναι το Μελόσα. Θα το σκεφτώ καλύτερα το ζήτημα και θα επανέλθω!

Πού κοντά μένεις βρε Κατερινάκι; Το "Κατερίνα" το ξέρω...αλλά δεν μου πολυαρέσουν τα γλυκά της...μερικά δε εξ αυτών είναι τίγκα στο βούτηρο...Το "ΝΤΕΜΙΡΗΣ" απέναντι απο τη πλατεία Σπάθας (διπλα στο γηπεδο του Ιωνικού) το ξέρεις; Έχεις φάει από εκεί;

Link to comment
Share on other sites

Πού κοντά μένεις βρε Κατερινάκι; Το "Κατερίνα" το ξέρω...αλλά δεν μου πολυαρέσουν τα γλυκά της...μερικά δε εξ αυτών είναι τίγκα στο βούτηρο...Το "ΝΤΕΜΙΡΗΣ" απέναντι απο τη πλατεία Σπάθας (διπλα στο γηπεδο του Ιωνικού) το ξέρεις; Έχεις φάει από εκεί;

Candy candy μένω Νικαια στη Π.Ράλλη, κάτω απο το ζαχαροπλαστείο ΙΛΙΟΝ. Εσύ? Σε ποιο ζαχ κοντά μένεις? Χαχαχαχαχα!!!

Εχω χρόνο να φάω απο τον Ντεμίρη, παλιά ήταν καλός, τώρα? Αξίζει?


Eπιτρέπεται να πέσεις... Επιβάλλεται να σηκωθείς....

as1cCu8sM3D1210MTA1NDU2amR8MDA3MzA1ZHxNeSBzb3Vzb3VuaSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Candy candy μένω Νικαια στη Π.Ράλλη, κάτω απο το ζαχαροπλαστείο ΙΛΙΟΝ. Εσύ? Σε ποιο ζαχ κοντά μένεις? Χαχαχαχαχα!!!

Εχω χρόνο να φάω απο τον Ντεμίρη, παλιά ήταν καλός, τώρα? Αξίζει?

Εγώ μένω πολύ κοντά στο "Κατερίνα" που ανέφερες...Του Ντεμίρη τα γλυκά είναι ίδια..εδω και χρόνια..ποικιλία μπορεί να μην έχει την τρελή...αλλά αυτό οφείλεται στο γεγονός οτι είναι όλα χειροποίητα

Link to comment
Share on other sites

Γλυκάκιααααααααααα!!!!!!!! Τα λατρεύω!!!!!!!!!!!!!

Κάντυ απ'οτι θυμάμαι είσαι γειτόνισσα, η Κατερίνα στην Τσαλδάρη κάνει ωραία γλυκά.

Στη Νίκαια σούπερ ειναι το Μελόσα. Θα το σκεφτώ καλύτερα το ζήτημα και θα επανέλθω!

απ'οτι φαινεται κι εγω γειτονισα ειμαι. :P και ψηφιζω Κατερινα - κανει ωραιες τουρτες - και γαλακτομπουρεκο Λαζαριδης!

Link to comment
Share on other sites

Το αγαπημένο μου θέμα:tongue::tongue::tongue::tongue: τρελαινομαι για γλυκά.

Για πεστε μου γειτόνισσες απο τη Νικαια πια είναι η Κατερίνα και που είναι?

Ο Ντεμίρη καλά γλυκά έχει αλλα το Max perry δεν παίζεται

Απο μιλφει εκτός απο της Δέσποινας υπάρχει και ο παπαιωαννου που στο φτιάχνει την ώρα που το παραγέλνεις, πολύ καλό και αυτό.

Τοσες ανακαλυψεις εχουν κανει, δεν μπορουν να βρουν γλυκα που να σε αδυνατιζουν? :confused:

roulaki 71 υπάρχει ένα ζαχαροπλαστείο στην Κηπούπολη που φτιάχνει γλυκά με φρουκτόζη. Είναι πάρα πολύ ωραία, δεν καταλαβαίνεις τη διαφορά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...