Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Εγώ ρε γμτ δε θυμάμαι τι εξετάσεις έκανα στην ωοληψια..για κάποιο λόγο δε θυμάμαι σχεδόν τπτ από αυτή τη διαδικασία,πέρασαν 2,5 χρόνια ..Πάντως ακόμα και αν πάω με φυσικό τρόπο,πάλι θα κάνω μέθη,δεν παίζει να αντέξω χωρίς αναισθησία 

      Τώρα στην εμβρυομεταφορά έκανα  ορμονολογικες(tsh,lh,Ε2 κτλ)αλλά FSH δεν εκανα. Φοβάμαι να την κάνω,θα δω κάνα νούμερο τρελό και θα βάλω τα κλάματα.Εχεις δίκιο πάντως,από την ώρα που απέτυχε η εμβρυομεταφορά,έχω τρελαθεί απ' τη στεναχώρια και το άγχος..

      Στην ετ δεν σε νοιάζει η fsh, αλλά σου μιλώ από προσωπική εμπειρία όλες αυτές οι εξετασεις μόνο άγχος μας φέρνουν. Τις κάνεις μόνο αν τις ζητήσει ο γιατρός, για να καταλάβεις εγώ του είχα πει δεν θέλω να τις κάνω ξανά και μου είπε κανένα πρόβλημα. Άλλωστε αν πας σε φυσικό κύκλο δεν σε νοιάζουν!

ΕΙΜΑΙ ΓΛΥΚΑΤΖΟΥ ΤΖΟΥ ΤΖΟΥ ΤΖΟΥ!!!!


Loukoumaki!

Recommended Posts

Προφιτερολ στον Ανδρια

Παγωτο στην Χαρα στα Πατησια

Μιλφειγ στην Δεσποινα

Συμφωνώ και επαυξάνω!!!

Να προσθέσω ότι η ΔΕΣΠΟΙΝΑ έχει και τέλειες πάστες και παστάκια φρεσκότατα!!! Επίσης σφηνάκια με γεύση lime, έπαθα ζημιά!!!

Για φανταστικό παγωτό σπιτικό στο Χολαργό οδός 17ης Νοεμβρίου το ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ!!! παρφέ σοκολάτα με ολόκληρα κομμάτια και γεύση προφιτερόλ με ferrero rocher...!!!

Επίσης στο Χολαργό στον ίδιο δρόμο ΜΠΟΥΓΑΣ για τα καλύτερα νεγράκια!!!

Αμάν μου τρέχουν τα σάλια..τι μου κάναατε βραδιάτικα άτιμες!!!!!


eNortjK1UjI3MzczVrIGXDAS4gKp75.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 56
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα ειπα να γραψω κι εγω εδω στην παρεα σας.

Εγω τρελενομαι για τα γλυκα στην Νικαια στη Πλατεια Κρηνης του ΤΟΛΗ ο οποιος τα περνει ολα απο το SWEET (δεν θυμαμε οδο) ειναι συνορα αγιας βαραβας ενα εργοστασιο ολο γλυκα κατι σαν παπαδοπουλου που περνας κι σου τρεχουν τα σαλια απο την μυρωδια


RVysp3.png

eimai mia xazomama !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

uF2hp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ενα οικογενειακο προφιτερολ απαυτα τα τεραστια!!!μια λεκανη με προφιτερολ παρακαλω!!!

Λες να εισαι το αλλο μου μισο στα γλυκα;; Ή μαλλον το αλλο μου 1/4 γιατι σε βλεπω αδυνατη!!!!! Για φαγητο δεν θα σου πω πειναω αν δω γλυκο ομως με πιανει ΑΜΟΚ!!

Εγω σηκωνομαι στον υπνο μου για να φαω γλυκο : (


BdN1p3.png
Link to comment
Share on other sites

Οποτε φτιαχνω ταψι γαλακτομπουρεκο και λεω του αντρα μου να δοκιμασει μου λεει "μετα, γιατι θελω να κρυωσει". Αν ειναι τυχερος θα δοκιμασει, αν οχι θα παρει απο το ζαχαροπλασειο και προλαβει θα φαει...

Ολοι με φοβουνται την ωρα του γλυκου...


BdN1p3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Καλησπερα ειπα να γραψω κι εγω εδω στην παρεα σας.

Εγω τρελενομαι για τα γλυκα στην Νικαια στη Πλατεια Κρηνης του ΤΟΛΗ ο οποιος τα περνει ολα απο το SWEET (δεν θυμαμε οδο) ειναι συνορα αγιας βαραβας ενα εργοστασιο ολο γλυκα κατι σαν παπαδοπουλου που περνας κι σου τρεχουν τα σαλια απο την μυρωδια

Αληθεια;;;Ειχα την εντυπωση οτι τα φτιαχνει μονος του...οπως και να 'ναι εκμεκ σαν του Τολη δεν εχω φαει πουθενα καλυτερο....ειναι θεικο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;)


9ejLp2.png 1054268gj3rg6cc5t.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ειπα να γραψω και εγω τον πονο μου. Βασικα ειμαι πολυγλυκατζου. Δεν αφηνω τιποτα.

Και προφιτερολ, και brownies και σιροπιαστα (ειδικα κατι σαν μπακλαβαδακια με σοκολατα) και κεικ, και παστες και τουρτες και παγωτα και του κουταλιου και ολα ολα. Μακαρι να μην παχαιναν τα ατιμα


Y9MXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καζάν ντιπί και χανούμ μπουρέκ -και όχι μόνο- στο Χατζή (Θεσσαλονίκη)

Μιλ φέιγ, πάστες παγωτού και παγωτό φιστίκι (πραγματικό) Κωνσταντινίδη

Τσιζ κέικ και κέικ Κάντις

Τρίγωνα Ελενίδη που τα γεμίζουν εκείνη την ώρα!

Νηστίσιμες τούρτες και πάστες στο Μίλτο (με έκπτωση για πολυτέκνους, παρακαλώ):D:D

Link to comment
Share on other sites

Μax perry!!!!

Ο,τι κι αν εχω φαει....Ειναι απαιχτο!!!!

ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΣΤΑ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ ΑΥΓΑ ( ΠΟΛΥ ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΠΑΣΧΑ)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...