Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Τι τραβάμε κι εμείς οι έρμες εργαζόμενες...


kalliopaki

Recommended Posts

Θα σκάσω, είμαι να κάνω μπαμ! Βοηθήστε μεεεεεε

Έχω μιλήσει σήμερα με τον κάθε πικραμένο, πειραγμένο, σαλταρισμένο, καβαλημένο π@π@ρ@ και μου την έχει δώσει.

Δεν είμαι καλα, το νευρικό μου σύστημα ειναι ταραγμένο!

Του λέω: αυτή είναι η τιμή

Μου λέει: καλό θα ήταν να μιλήσεις με τον προϊστάμενο σου

Του λέω: εγώ είμαι η αρμόδια, με εμένα θα πρέπει να συνεννοηθείτε

Μου λέει: νομίζω θα πρέπει να το συζητήσεις με τη διευθύντριά σου

Ήθελα να του πω: αει..... %&(@&()%$# παλιομΟ%Ο%&()@

Αλλά του είπα: είναι ότι καλύτερο μπορεί να γίνει, εξυπηρετούνται όλοι έτσι

Μου είπε ένα βουνό ηλιοθιότητες, καλημεριστήκαμε και κλείσαμε

ένα μόνο από τα πολλα της ημέρας....

ε ρεεεε τι τραβάμε και δεν το μαρτυράμε,

ουφ, τα πα και κάπως ξαλάφρωσα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σου Φεφάκι μου!! Δύσκολη μέρα είχα εχθές... αλλά... τελείωσε!!! παει!

etoiledunord έχω μια φίλη-φίλης που είναι στο χωρο και .. θα συμφωνήσω μαζί σου!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλορίζικο το θέμα κορίτσια!!

Αν θέλετε ιστορίες απο εργασία,έχω άπειρες!

Δούλευα απο τα 14,κσι έχω κάνει πιο πολλές δουλειές απο τη Ράντου στο σήριαλ!

Να ρωτήσω κάτι άσχετο όμως! 'Οποια είναι κομμώτρια,θέλω να τη ρωτήσω που έχω μια απορία!!


y5yep3.png

Αγαπώ όλο τον κόσμο γιατί ζεις κι εσύ μαζί..σ'αγαπώ κουκλίτσα μου!!!

Link to comment
Share on other sites

παρα πολυ ωραιο θεμα!!!! εγω το εχω πει αν γραψω αυτα που εχω ακουσει και μου λενε οι πελατες θα γινει το βιβλιο best seller. οχι μεταφορικα αλλα στην κυριολεξια ενταξει??? διαχειριζομαι επενδυσεις σε τραπεζα και αρα οι πελατες μου εχουν λεφτα....και αρα καταλαβαινετε τι τραβαω...εδω δεν υπαρχει παραξενια ειναι δεδομενη!!! α και απο ατακες τι να σας πω εχουν γινει αφενος μεν ολοι οικονομολογοι,αναλυτες και πολυξεροι και αφετερου εχουν παντα δικιο!!!!!:rolleyes:


u0wzp3.png gztsp3.png
Link to comment
Share on other sites

μωρέ όλοι δίκιο νομίζουν ότι έχουν.... το θέμα είναι πως διαχειρίζονται αυτό το δίκιο τους .... (και γίνονται άδικοι, αγενείς, κτλ κτλ....)

Γνωρίζω ότι σίγουρα είναι δύσκολο να δουλεύεις με γυναίκες που θέλουν να γίνουν όμορφες (κι ενδεχομένως δεν τους πετυχαίνει...)

σίγουρα θα είναι δύσκολο να δουλεύεις και με λεφτάδες.... ξερόλες, κτλ

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο το θέμα κορίτσια!!

Αν θέλετε ιστορίες απο εργασία,έχω άπειρες!

Δούλευα απο τα 14,κσι έχω κάνει πιο πολλές δουλειές απο τη Ράντου στο σήριαλ!

Να ρωτήσω κάτι άσχετο όμως! 'Οποια είναι κομμώτρια,θέλω να τη ρωτήσω που έχω μια απορία!!

οτι αποριες :confused:περι κομμωτηκις εδω κοριτσια;)
Link to comment
Share on other sites

χα!Ωραία!

'Εχω περίεργο σχήμα προσώπου:?

μακρόστενο μεν..με πολύ μικρό μέτωπο και φαρδύ σαγόνι (όχι μυτερό,τετραγωνίζει κάπως,απλά είναι αρκετά φαρδύ).Ο λαιμός μου είναι μεν μακρύς αλλά όχι και πολύ λεπτός!

Λατρεύω τα κοντά κουρέματα,και ειδικά αυτό της Βικτόρια Μπέκαμ (εκείνο το καρέ το φουσκωτό ναι?) αλλά όσες φορές τα προσπάθησα 1)δεν μου πήγαιναν 2)δεν έστρωναν 3)έπρεπε να κάνω μια ώρα πιστολάκι.

Τελικά τι κούρεμα μου πάει? Η μήπως απλά δεν μου το έκαναν σωστά???

και,πρέπει να είσαι αδύνατη για να έχεις κοντό μαλλί??Γιατί εγώ τις καμπύλες μου τις έχω!!

Τέλος,έχω πολλή λεπτή τρίχα!!Αλλά αρκετό μαλλάκι!

Τι λες??


y5yep3.png

Αγαπώ όλο τον κόσμο γιατί ζεις κι εσύ μαζί..σ'αγαπώ κουκλίτσα μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


να συμπληρώσω οτι ειδικά την τελευταία φορά που δοκίμασα αυτό το κούρεμα ήταν κάπως φλατ,χωρίς όγκο,μόνο μετά το κομμωτήριο ήταν εντάξει,και είχα κόμπλεξ γιατί είχα κ λίγα κιλάκια στην περιφέρεια.Οταν ήμουν πιο αδύνατη ήταν πιο ωραίο βέβαια!


y5yep3.png

Αγαπώ όλο τον κόσμο γιατί ζεις κι εσύ μαζί..σ'αγαπώ κουκλίτσα μου!!!

Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραιο θεμα καλοριζικο!!!!το τι ακουμε καθημερινα δεν λεγεται!!!και απτην αλλη πρεπει ναχεις υπομονη να εξηγησεις, να μιλησεις ευγενικα και να εισαι με το χαμογελο, την ωρα που θες να πεις αντε γ@@@@@ ρε φιλε!!!!ο πελάτης εχει παντα δικιο, αυτο σκεφτομαι και το ραβω

Link to comment
Share on other sites

χα!Ωραία!

'Εχω περίεργο σχήμα προσώπου:?

μακρόστενο μεν..με πολύ μικρό μέτωπο και φαρδύ σαγόνι (όχι μυτερό,τετραγωνίζει κάπως,απλά είναι αρκετά φαρδύ).Ο λαιμός μου είναι μεν μακρύς αλλά όχι και πολύ λεπτός!

Λατρεύω τα κοντά κουρέματα,και ειδικά αυτό της Βικτόρια Μπέκαμ (εκείνο το καρέ το φουσκωτό ναι?) αλλά όσες φορές τα προσπάθησα 1)δεν μου πήγαιναν 2)δεν έστρωναν 3)έπρεπε να κάνω μια ώρα πιστολάκι.

Τελικά τι κούρεμα μου πάει? Η μήπως απλά δεν μου το έκαναν σωστά???

και,πρέπει να είσαι αδύνατη για να έχεις κοντό μαλλί??Γιατί εγώ τις καμπύλες μου τις έχω!!

Τέλος,έχω πολλή λεπτή τρίχα!!Αλλά αρκετό μαλλάκι!

Τι λες??

auto to kourema vgenei petiximeno otan exoume isio kai polu mali kai kata protimisi pio xontri trixa:rolleyes: prepei na einai telia komeno (ta kare einai apo ta pio diskola kouremata)gia na exei ogo ekei pou prepei .an exeis lepto mali mono me pistolaki fenete oreo;) isos ena pio makri kare na se volevi pio polu

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο το θεματάκι! Δουλέυω κι εγώ σε τραπεζικό όμιλο και για αρκετά χρόνια είχα να κάνω με πελάτες, ευτυχώς μόνο τηλεφωνικά! Μπορώ να φανταστώ λοιπόν τι περνάς apricot!

Τώρα έχω πάει σε άλλο τμήμα και ησύχασα από τους πελάτες αλλά όχι και από τους .....συναδέλφους!!!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

auto to kourema vgenei petiximeno otan exoume isio kai polu mali kai kata protimisi pio xontri trixa:rolleyes: prepei na einai telia komeno (ta kare einai apo ta pio diskola kouremata)gia na exei ogo ekei pou prepei .an exeis lepto mali mono me pistolaki fenete oreo;) isos ena pio makri kare na se volevi pio polu

thanks!;)


y5yep3.png

Αγαπώ όλο τον κόσμο γιατί ζεις κι εσύ μαζί..σ'αγαπώ κουκλίτσα μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...