Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

"Τερατακια" στην Αγγλια


fairymummy

Recommended Posts

α οχι δεν εχω κανει τετοια....ψητα κρεατα κανω κ κατσαρολας. το σιγουρο ειναι οτι δεν κανει πατατες, μακαρονια κ ρυζι. δεν θυμαμαι αν κανει οσπρια, τα λεει το βιβλιαρακι...βαριεμαι να κατεβω κατω τωρα να δω χιχιχιχι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 110
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΟΚ θα το ψαξω και εγώ με online συνταγές. Thanks.


Η Ιθάκη σ'έδωσε τ' ωραίο ταξείδι. Χωρίς αυτήν δεν θα βγαινες στον δρόμο. Άλλα δεν έχει να σε δώσει πια. Κι αν πτωχική την βρεις, η Ιθάκη δε σε γέλασε. - Κ. Καβάφης

an1cE-60g410010MjA3ZHwwMDAwNTU0ZGF8T3VyIHByZWNpb3VzIGxpdHRsZSBib3kgaXM.gifan1cMc80g410010MDAwOGQ0fDEzNDU2cGF8T3VyIGdvcmdlb3VzIG5ldyBiYWJ5IGJveSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites

Αυτη είναι πραγματικα multifunctional αλλά δεν έχει έκπτωση και κοστίζει τα τριπλά λεφτά. Θέλει μελέτη. Θα διαβάσω και reviews να δω αν αξίζει να τα σκασω ;)


Η Ιθάκη σ'έδωσε τ' ωραίο ταξείδι. Χωρίς αυτήν δεν θα βγαινες στον δρόμο. Άλλα δεν έχει να σε δώσει πια. Κι αν πτωχική την βρεις, η Ιθάκη δε σε γέλασε. - Κ. Καβάφης

an1cE-60g410010MjA3ZHwwMDAwNTU0ZGF8T3VyIHByZWNpb3VzIGxpdHRsZSBib3kgaXM.gifan1cMc80g410010MDAwOGQ0fDEzNDU2cGF8T3VyIGdvcmdlb3VzIG5ldyBiYWJ5IGJveSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Με γειες!


Η Ιθάκη σ'έδωσε τ' ωραίο ταξείδι. Χωρίς αυτήν δεν θα βγαινες στον δρόμο. Άλλα δεν έχει να σε δώσει πια. Κι αν πτωχική την βρεις, η Ιθάκη δε σε γέλασε. - Κ. Καβάφης

an1cE-60g410010MjA3ZHwwMDAwNTU0ZGF8T3VyIHByZWNpb3VzIGxpdHRsZSBib3kgaXM.gifan1cMc80g410010MDAwOGQ0fDEzNDU2cGF8T3VyIGdvcmdlb3VzIG5ldyBiYWJ5IGJveSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ λοιπόν. Θα σου πω αύριο γιατί πάω να μελωσω τα μελομακάρονα ;)


Η Ιθάκη σ'έδωσε τ' ωραίο ταξείδι. Χωρίς αυτήν δεν θα βγαινες στον δρόμο. Άλλα δεν έχει να σε δώσει πια. Κι αν πτωχική την βρεις, η Ιθάκη δε σε γέλασε. - Κ. Καβάφης

an1cE-60g410010MjA3ZHwwMDAwNTU0ZGF8T3VyIHByZWNpb3VzIGxpdHRsZSBib3kgaXM.gifan1cMc80g410010MDAwOGQ0fDEzNDU2cGF8T3VyIGdvcmdlb3VzIG5ldyBiYWJ5IGJveSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΟΚ λοιπόν. Θα σου πω αύριο γιατί πάω να μελωσω τα μελομακάρονα ;)

μμμ ξεκινησες κιολας ε...εγω Τεταρτη θα τα κανω μαλλον, για την Πεμπτη θα ειναι ετοιμα παντως σιγουρα που εχω το τραπεζι....

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μάλλον θα πάρω αυτό το slow cooker. Εχει καλες κριτικες, είναι στο μέγεθος που αποφασισα μετα απο διάβασμα οτι είναι το καταλληλότερο για μας και είναι σε καλη τιμη.

Travelgirl αυτό που εβαλες στη wish list σου θα ηταν για μένα η καλύτερη επιλογή λόγω μεγέθους και features αλλά το βρίσκω ακριβό, μιας και δεν το έχουν σε έκπτωση και κοστίζει περισσότερο από τα δίπλα απο αυτό που λέω να πάρω. Το τσιγαρισμα στο ίδιο σκεύος είναι πολύ καλη ιδέα αλλά θα προτιμησω να το κάνω σε ξεχωριστό σκεύος προκειμένου να μην πληρωσω το επιπλέον κοστος.


Η Ιθάκη σ'έδωσε τ' ωραίο ταξείδι. Χωρίς αυτήν δεν θα βγαινες στον δρόμο. Άλλα δεν έχει να σε δώσει πια. Κι αν πτωχική την βρεις, η Ιθάκη δε σε γέλασε. - Κ. Καβάφης

an1cE-60g410010MjA3ZHwwMDAwNTU0ZGF8T3VyIHByZWNpb3VzIGxpdHRsZSBib3kgaXM.gifan1cMc80g410010MDAwOGQ0fDEzNDU2cGF8T3VyIGdvcmdlb3VzIG5ldyBiYWJ5IGJveSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω Χρυσσα μου!

Κορίτσια κάτι άσχετο. Στους κουραμπιεδες αντί φυτινη τι να βάλω? ποιο ειναι το αντίστοιχο εδω?

Γιατι να βαλεις καλε φυτινη? Εγω θα βαλω βουτυρο σκετο..μπορεις να βαλεις λουρπακ! αν θελεις φυτινη, νομιζω μπορεις να χρησιμοποιησεις φυτικο λιπος οποτε οποιοδηποτε vegetable fat κανει...


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...