Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

      • Ευχαριστώ 1

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2012


Ειρήνη

Recommended Posts

Ειρήνη καλώς σας βρήκα και ευχαριστώ πολύ!

Ravt σκεφτόμουν να ξεφύγω από το κλασικό κόκκινο πράσινο αλλά μάλλον είναι η πιο ασφαλής λύση για να μη το κάνω καρναβάλι!

Εύα3 και εγώ της μπάλας ήμουν, στο πατρικό μου που διάλεξα μόνη μου τα στολίδια μπάλες τα πήρα αλλά είπα να τολμήσω κάτι διαφορετικό για το δικό μου σπίτι, πέρα από τα κλασικά.

Πιο πολύ φανταζόμουν κάτι σε φούξια και μοβ έντονα καρό ριγέ μονόχρωμα όπως είπες Ravt για να βγει κάτι πρωτότυπο, κάτι σαν την εικόνα που έβαλε παραπάνω η Ειρήνη με το λευκό δέντρο. Φυσικά όλα τα παρεμφερή στολίδια σε τραπεζαρίες κτλ σε ίδιες αποχρώσεις.

Βέβαια είναι κομματάκι ανησυχητικό που δεν υπάρχει πουθενά σαν εικόνα, μπορεί η διάθεσή μου και το γούστο μου να ταιριάζει περισσότερο στις Απόκριες παρά στα Χριστούγεννα :D

Εγώ πάλι σε λευκό δέντρο θα έκανα κάτι τολμηρό. Ή θα έβαζα φούξια-ροζ στολισμό ή σε οινοπνευματί, αυτό το έντονο γαλαζοπράσινο. Νομίζω το αποτέλεσμα θα με δικαιωνε... ;)

Εννοείται θα σου βάλω κι άλλες φωτο! ;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αχ`Ειρήνη μου τέτοιο θέλω...άσπρο δεντράκι...πολύ όμορφο αυτό που έβαλες με τα πολύχρωμα στολίδια!Κάτι διαφορετικό;)

Θα σου βρω κι άλλα.

Και μένα μου αρέσει! Να το τολμήσεις αν δεν έχεις στολιδια.. ;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι σε λευκό δέντρο θα έκανα κάτι τολμηρό. Ή θα έβαζα φούξια-ροζ στολισμό ή σε οινοπνευματί, αυτό το έντονο γαλαζοπράσινο. Νομίζω το αποτέλεσμα θα με δικαιωνε... ;)

Εννοείται θα σου βάλω κι άλλες φωτο! ;)

Αχ αυτό το φούξια ροζ σε λευκό δέντρο...όνειρο θερινής νυχτός!!!!

Μ' έφτιαξες :D:D:D:D


VmC1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα χριστουγεννιάτικα κορίτσια!

Σας παρακολουθώ ανελλιπώς από το easy living...

Σήμερα μου ήρθε η ιδέα να φτιάξω μόνη μου στολίδια για το δέντρο.

Του χρόνου τέτοιο καιρό θα είμαι στο νέο μου σπίτι με τον αρραβωνιαστικό μου οπότε θα ξεκινήσω από τώρα να φτιάχνω στολίδια για το δέντρο μας έτσι ώστε του χρόνου όλο το δέντρο να το έχω στολισμένο μόνο με χειροποίητα στολίδια (και θα φουσκώνω σαν παγόνι που θα τα έχω φτιάξει εγώ :D ).

Θέλω να φτιάξω υφασμάτινα με γέμιση υαλοβάμβακα, καρδούλες δεντράκια, gingermen κτλ. σαν αυτά

p-1-1.jpg

Θέλω να πάρω λευκό δέντρο και δε μπορώ με τίποτα να φανταστώ τί χρώματα θα μπορούσα να κάνω τα στολίδια για να βγει ένα όμορφο αποτέλεσμα....

Έχετε καμιά ιδέα? όσο και να έψαξα δεν βρήκα πουθενά κάτι σαν αυτό που σκέφτομαι σε εικόνα :?

Θυμόμουνα ότι είχα δει κάπου λευκό δέντρο που μου άρεσε το στόλισμά του και έψαξα και το βρήκα. Μπορεί τα στολίδια να μην είναι χειροποίητα αλλά σαν χρωματισμοί εμένα προσωπικά μου αρέσουν πολύ. Κοίτα το βίντεο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κουλουράκια κανέλας Μαριάννας και καριόκες,τρουφάκια μανταρίνι RavT αποθηκεύτηκαν ...Οβερ!!!

Να είστε καλά κορίτσια για τις ωραίες συνταγές σας

Υ.Γ Οχι ότι τα υπόλοιπα που μας εβαλε η RavT πάνε πίσω...

Link to comment
Share on other sites

Μία πολύ όμορφη σύνθεση για την κουζίνα μας

ss_100482146.jpg

Παρα πολυ ομορφη συνθεση Ειρηνη!Μου αρεσει πολυ και η χρηση διαφορων καρπων,οπως καστανα ή καρυδια,γυρω απο τις συνθεσεις!


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Παρα πολυ ομορφη συνθεση Ειρηνη!Μου αρεσει πολυ και η χρηση διαφορων καρπων,οπως καστανα ή καρυδια,γυρω απο τις συνθεσεις!

Και μένα Μαράκι μου.

Και κάστανα, καρύδια, ρόδια, κεριά και κάποια στολιδάκια μπορούν να κάνουν υπέροχες συνθέσεις! :P


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα κουδούνια τα λατρεύω!

Λοιπόν, στολιδάκια σουπερ! Όλα τα παραπάνω θετικά που ανέφερα συν οτι στέγνωσαν πολύ πιο γρήγορα και βάφονται ακόμα και με κοινούς μαρκαδόρους!

Εγώ έβαλα 1,5 φλυτζάνι αλεύρι, μισό αλάτι και μισό και κάτι νερό και έβγαλα 25 στολιδάκια

Φωτογραφία αύριο μιας και το photobucket αρνείται πεισματικά να την ανεβάσει


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...