Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια από ποιο μήνα και μετά σας αφήνει ο γιατρός να βάφετε νύχια; Εμένα μου έχει απαγορέψει τα μαλλιά αλλά τα νύχια μου έχει πει από την αρχή ότι μπορώ να τα βάφω. Εγω βέβαια φοβάμαι και δεν τα έχω βάψει έως τώρα αλλά τώρα που ανοίγει ο καιρός έλεγα μήπως φτιάξω λίγο τα ποδαράκια. Πήρα και μανό από το φαρμακείο για να μην έχει πολλά χημικά (λέμε τώρα..)

Μανούλες Αυγούστου 2013


liana87

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Ειναι γνωστος του αντρα μου και εχει πολύ καλό ονομα!!! Τωρα δεν ξερω εαν θα ταιριάξουμε θα δειξει!!!!

ωραία!!!! μπορείς να πας να μιολήσεις μαζί του για το τι θα κάνεις, τι χρειάζεσαι κλπ κ ότι άλλο σε απασχολεί. αυτό που σου είπαν για μια εβδομάδα μετά από το νοσοκομείο, είναι για να δει το μωρό. εσύ όμως πριν θα πρέπει να ξέρεις κάποια πράγματα.


WeDjp2.png

0hUop3.png

Link to comment
Share on other sites

αλλα δεν θα εχεις γενικη καθαριοτητα μετα!!!! Καλυτερη γενικη απο μια μετακομιση δεν υπαρχει ξεκαθαριζεις πραγματα και πετας πολλα!!!!

Πολύ σωστά μιλάς! Βέβαια για να πω την αμαρτία μου, εγώ δεν κάνω τίποτα...απλά κάθε βράδυ που επιστρέφω από τη δουλειά, βλέπω αν τα έχουν κάνει σωστά (βαψίματα, γυψοσανίδες κλπ..) και δίνω εντολές για την επόμενη μέρα...χιχιχιχι...

Αυτό που με αναστατώνει είναι το χάος με τα μπάζα και το πως δεν είμαι τακτοποιημένη στο σπιτάκι μου...


FQzVp3.png

92nJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Δωράκι!

Σε ποια περιοχή ψάχνετε σπίτι? Σε καταλαβαίνω που θέλεις να τακτοποιηθείς...εμείς μια βδομάδα τώρα είμαστε σε φάση μετακόμισης και μόλις συνειδητοποίησα πως θέλουμε σίγουρα ακόμα 2 εβδομάδες με έπιασε εγκεφαλικό...

Καλημερα Χαρα.............

Ευοσμο ψαχνουμαι κι αυτο που λες το παθαινω κι εγω καθε φορα που βλεπω ολα μας τα πραγματα στοιβαγμενα και σπιτι γιοκ...............ενα μινι εγκεφαλικο γιατι ολο υπολογιζω οτι ποτε θα το βρουμε και μετα θελει τοσο να καθαριστει, τοσο να κουβαλησουμε τοσο το ενα τοσο το αλλο κι εγω δεν μπορω πλεον να κανω και πολλα και εξαρτομαι απο αλλους κι ο χρονος παιρναει και ποτε δε θα απολαυσω την εγκυμοσυνη μου οπως ηθελα παντα και προσμενα...............ασ'τα μωρε............ειναι στιγμες που αμαρτια μου αλλα σκεφτομαι οτι τελικα δεν επρεπε να προσπαθησω πριν βολευτουμε γενικα για παιδι..............μηπως ηρθε σε λαθος στιγμη .............και διαφορα τετοια, αλλα σε δευτερολεπτα στη σκεψη του και μονο, με δινει και μια κλωτσια εκεινη την ωρα, συνερχομαι και συνειδητοποιω οτι ειναι Θειο Δωρο..............

Εσυ προς τα που κοιτας?


UW0Gp2.png

wlX5p3.png

Link to comment
Share on other sites

ωραία!!!! μπορείς να πας να μιολήσεις μαζί του για το τι θα κάνεις, τι χρειάζεσαι κλπ κ ότι άλλο σε απασχολεί. αυτό που σου είπαν για μια εβδομάδα μετά από το νοσοκομείο, είναι για να δει το μωρό. εσύ όμως πριν θα πρέπει να ξέρεις κάποια πράγματα.

Οταν πλησιασει ο καιρος θα περασω μια βόλτα απο τον γιατρό....

Πολύ σωστά μιλάς! Βέβαια για να πω την αμαρτία μου, εγώ δεν κάνω τίποτα...απλά κάθε βράδυ που επιστρέφω από τη δουλειά, βλέπω αν τα έχουν κάνει σωστά (βαψίματα, γυψοσανίδες κλπ..) και δίνω εντολές για την επόμενη μέρα...χιχιχιχι...

Αυτό που με αναστατώνει είναι το χάος με τα μπάζα και το πως δεν είμαι τακτοποιημένη στο σπιτάκι μου...

Ακομα καλυτερα που δεν κανεις τπτ!!!! και εγω δεν κανω πολλά μεσα στο σπιτι!!!! Υπομονη σε 2 βδομαδουλες θα καθαρισετε το σπιτακι σας!!!! Κανε οτι δεν τα βλεπεις για να μην σε πιανει τρελα:):)


YgXXp2.png

wbSJp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ζουνιτσα κι εγω πιστευω οτι ολα φυσικα θα ερθουν αλλα οσο να πεις περναει ο καιρος και μεγαλωνουν μαζι και τη κοιλια κι ολα τα συναιθηματα για το αγνωστο................

Α, Χαρα απο οτι καταλαβα εσεις εχετε το σπιτι, το φτιαχνετε απλα περιμενεις να μετακομισεις ε? Ε, νομιζω οτι εινα θεμα εβδομαδων πλεον αλλα εξισου κουραστικο.........υπομονη και σε εσενα...............

Γεια σου Μαγδα..............για παιδιατρος ψαχνεσαι απο οτι καταλαβα ε? Ψαξε καλα και κανε αυτο που θες μην ακους και πολλους για το ποτε πρεπει να ερθει ή οτιδηποτε αλλο.............


UW0Gp2.png

wlX5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εμείς Δωράκι δεν πάμε μακριά...στο ίδιο σπίτι σε άλλο διαμέρισμα...1 πόρτα πιο πέρα που λένε...πάλι σε δικό μας δλδ λίγο πιο μεγάλο, απλά θέλει κάποιες αλλαγές, έπεσαν 2 τοίχοι, κάνουμε γυψοσανίδες και άλλα τέτοια...και ο αδερφός μου που έμενε εκεί, έχει τα μισά πράγματά του σε μας και τα άλλα μισά στους γονείς μου, και μπαινοβγαίνουν εκεί που μένω τώρα μεταφέροντας χώματα από τα μπάζα και βρωμιές....οπότε καταλαβαίνεις...

Πάντως αυτούς τους καιρούς δεν είναι πολύ δύσκολο να βρεις σπίτι και μάλιστα με χαμηλό ενοίκιο...ή κάνω λάθος? Στο ιντερνετ κοιτάτε?


FQzVp3.png

92nJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εμείς Δωράκι δεν πάμε μακριά...στο ίδιο σπίτι σε άλλο διαμέρισμα...1 πόρτα πιο πέρα που λένε...πάλι σε δικό μας δλδ λίγο πιο μεγάλο, απλά θέλει κάποιες αλλαγές, έπεσαν 2 τοίχοι, κάνουμε γυψοσανίδες και άλλα τέτοια...και ο αδερφός μου που έμενε εκεί, έχει τα μισά πράγματά του σε μας και τα άλλα μισά στους γονείς μου, και μπαινοβγαίνουν εκεί που μένω τώρα μεταφέροντας χώματα από τα μπάζα και βρωμιές....οπότε καταλαβαίνεις...

Πάντως αυτούς τους καιρούς δεν είναι πολύ δύσκολο να βρεις σπίτι και μάλιστα με χαμηλό ενοίκιο...ή κάνω λάθος? Στο ιντερνετ κοιτάτε?

Κοιταμε παντου........και στο ιντερνετ..........δεν ειναι δυσκολο και τα ενοικια πεσανε αλλα ξερεις τι συμβαινει? Τα μισα που βλεπουμε με χαμηλη τιμη ειναι παραμελλημενα, φυγαν δηλαδη οι προηγουμενοι κι οι νοικαρηδες δεν μπαινουν να τα συμαζεψουν λιγο και να διορθωσουν τυχον ζημιες και τα αλλα μισα ειναι με πετρελαιο το οποιο η οικοδομη δεν αναβει κι ετσι δεν υπαρχει θερμανση.................οπως καταλαβαινεις αυτα που εχουν αεριο εξαφανιζονται σε μια νυχτα...........η αληθεια ειναι ομως οτι δεν ψαχνουμαι ετσι απλα κι οτι βρουμε.........εχουμε καποια κριτηρια που περιοριζει λιγο τις επιλογες μας..........


UW0Gp2.png

wlX5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι φυσικά Δωράκι, πρέπει να πληρεί τις προϋποθέσεις σας, μην ξαναμετακομίζετε μετά από 5-6 μήνες. Το θέμα της θέρμανσης είναι πρωτεύον. Και αυτό που λες έχεις απόλυτο δίκιο...ενός θείου μου το διαμέρισμα, έφυγε ο νοικάρης, και το σπίτι μη σου πω πως το άφησε...πρώτα απ όλα πιο βρώμικο δε γίνεται...αναρωτιέμαι πως το έκανε αυτό η γυναίκα του...κι επίσης μιας και έπρεπε να το βάψει...μαζί με τους τοίχους (οι οποίοι φαίνεται να έχουν διχρωμία γιατί έκανε μόνο ένα χέρι) έβαψε και κουφώματα-διακόπτες-σοβατεπί....τι γυφτιές...το λυπήθηκε η ψυχή μου. Και είναι ένα ωραίο διαμέρισμα...στον 5ο με αέριο αλλά στην Πολίχνη.............τώρα τρέχει να το διορθώσει ο καημένος ο θείος μου γιατί έτσι ούτε να το δείξει δεν μπορεί....


FQzVp3.png

92nJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τσα να μαι και εγώ...κοριτσάκια sorry δεν έχω προλάβει να διαβάσω τα νέα σας :oops::oops::oops:

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ η μετακόμιση τελείωσε......

Το καινούργιο σπίτι είναι super και εγώ ερείπιο....

Θα σας πω διαφορα αυριο αφού σας διαβάσω

φιλάκια σε όλες!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!πως ειστε?απο θεμα υπνου πως πατε?πως κοιμαστε?εγω ολη νυχτα προσπαθω να κοιμαμαι στο αριστερο πλαι αγκαλια μ ενα μαξιλαρι αλλα επειδη απο κει κλωτσαει πολυ η μικρη φοβαμαι μηπως την πλακωνω γυριζω λιγο απ την αλλη κ λιγο ανασκελα αλλα διαβασα οτι δεν κανει ανασκελα.


pXU3p2.png?EiDCGUBk

empty.gifIA2Ep2.png?qFHIC4kY

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις ευχές! Με το καλό να μας έρθουν όλα τα μωράκια του Αυγούστου!! Την τουρτιτσα την τσακίσαμε, ο μικρός χθες την είχε δει σπουργίτι, έκανε οτι πετάει κ καθόταν μετα πάνω από το πιάτο κ προσποιούταν οτι έχει ραμφος κ προσπαθούσε να τη φάει με το στομα, χωρίς πηρούνι!! Ο αντρας μου έπαθε την κρίση των 30, από πέρσι μουρμουραγε πωπωπ θα γίνω 30 γερασα κτλ αλλά χθες ηταν πολύ στενοχωρημένος, σήμερα το πρωι το ξεπέρασε :P


kK3bp2.png

dKVVp3.png

01/08/04 Και συνεχίζουμε..

Link to comment
Share on other sites

Ιωαννάκι κάπου έχω διαβάσει οτι είναι καλύτερα να κοιμόμαστε στο αριστερο πλαι, αιματώνεται καλύτερα ο πλακούντας έτσι λένε.. νομίζω κ κάποια αλλη κοπέλα το χει ξανααναφέρει εδώ! Ανατ καλορίζικο το σπιτάκι σας κ με μετρο οι δουλειές!!


kK3bp2.png

dKVVp3.png

01/08/04 Και συνεχίζουμε..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...