Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Μανούλες Αυγούστου 2013


liana87

Recommended Posts

Επιτέλους κι άλλο αγοράκι στην παρέα!!! Με το καλό Χριστίνα! Ιωάννα, λίγη προσοχή θέλει μόνο με τις αιμορραγίες, ξεκούραση και όλα θα πάνε καλά! Floreta και ksotiko ετοιμάζεστε για Βουλγαρία; Από Θεσσαλονίκη συμφέρει μια βόλτα ενώ από Αθήνα δεν έχουμε πολλές επιλογές... Μήπως μπορούμε να παραγείλουμε ιντερνετικά;


gK3op2.pngr0SLp3.png

HCpVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ιωαννακι καλημέρα... συνέχισε την ξεκούραση και όλα θα είναι perfect!!! Ιωάννα μου νομίζω ότι σ αυτήν την παρέα είμαστε πολύ λίγες οι πρωτάρες... εσύ η floreta και εγώ!

Link to comment
Share on other sites

καλως σας βρηκα anat και Nefeli!!!!!με το καλο τα μπεμπακια σας!!!

προσπαθω να βαλω τικερακι αλλα δεν τα καταφερνω....εχω πολυ καιρο να μπω στο forum και τα εχω ξεχασει....που θα παει θα τα καταφερω!


NkOFp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ιωαννακι καλημέρα... συνέχισε την ξεκούραση και όλα θα είναι perfect!!! Ιωάννα μου νομίζω ότι σ αυτήν την παρέα είμαστε πολύ λίγες οι πρωτάρες... εσύ η floreta και εγώ!

και για μενα το πρωτο παιδακι θα ειναι!!:D


NkOFp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ιωαννακι καλημέρα... συνέχισε την ξεκούραση και όλα θα είναι perfect!!! Ιωάννα μου νομίζω ότι σ αυτήν την παρέα είμαστε πολύ λίγες οι πρωτάρες... εσύ η floreta και εγώ!

καλημερα anat μου ναι μονο ξεκουραση κανω ναι ναι εμεις μαλλον ειμαστε οι πρωταρες


pXU3p2.png?EiDCGUBk

empty.gifIA2Ep2.png?qFHIC4kY

Link to comment
Share on other sites

ε εντάξει, είμαστε αρκετές νέες μανούλες!

Ευτυχώς έχουμε και αρκετές έμπειρες να μας δινουν συμβουλές :P

εγώ είμαι 32 χρονών! Όταν γεννήσω θα κλεινω τα 33 (εχω κι εγώ γενέθλια τον Αύγουστο). Με έφαγαν οι σπουδές... αλλά δεν με πειράζει! χιχι!

Νεφέλη το συγκεκριμένο κατάστημα στη Βουλγαρία έχει site και σελιδα στο facebook, καλύτερα όμως να μη τα βάλω γιατί μπορεί να θεωρηθεί διαφήμιση! είναι εύκολο να τα βρεις με μια αναζήτηση στο google. Πάντως νομίζω ότι κάνουν και παραγγελίες μέσω ιντερνετ. Σε ένα άλλο φόρουμ διάβασα ότι στα στέλνουν και στο σπίτι σου με μικρό κόστος. Αλλά εγώ προσωπικά δε θα αγόραζα κάτι χωρίς να το δω πρώτα... ή έστω να το βρεις σε κάποιο κατάστημα της Αθήνας και μετά να πάρεις το ίδιο μοντέλο από το site...

Link to comment
Share on other sites

α ωραια μπραβο απο τις πρωταρες τι ηλικιες εχουμε?εγω 28

και γω 28 κ και ψιλα ειμαι :tongue:

μενω αθηνα, και τον περασμενο ιουνιο ειχα μια ανεμβρυακη κυηση!!

ευτυχως μετα την αποξεση ηρθε αρκετα γρηγορα το σπορι,ξεκινησαμε προσπαθειες τον σεπτεμβρη και νοεμβριο ειχα τελευταια περιοδο :D:D


NkOFp3.png
Link to comment
Share on other sites

α κ σχετικα με τα κιλακια που λεγαμε πριν λιγες μερες εγω κοριτσια με τις αναγουλες κ τους εμετους απ την αρχη της εγκυμοσυνης εχω χασει τρια αλλα η κοιλιτσα φαινεται πως γινεται αυτο δεν ξερω


pXU3p2.png?EiDCGUBk

empty.gifIA2Ep2.png?qFHIC4kY

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγώ είμαι 27! Χριστίνα κι εγώ είχα μια ανεμβρυική πέρσυ τον Αύγουστο αλλά ευτυχώς ήρθε και σε μας πολύ γρήγορα το επόμενο γιατί το είχα τεράστιο άγχος μη μας πάρει πάλι ένα χρόνο μέχρι να τα καταφέρουμε... Floreta θα το ψάξω... Δεν έχω πρόβλημα να παραγγείλω χωρίς να το δω, μέχρι και το νυφικό μου από το internet το πήρα!!! Ιωάννα κι εγώ ταλαιπωρήθηκα πάρα πολύ με τους εμετούς και τώρα έχω μια εβδομάδα που έχω ισιώσει! Έχω πάρει ένα κιλό και η κοιλίτσα έχει αρχίσει να φαίνεται αλλά κανένας δεν καταλαβαίνει ότι είμαι έγκυος... Σνιφ!


gK3op2.pngr0SLp3.png

HCpVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!Τι κανετε?Οντως πολυ κινηση το καφε μας!

Και αυξανομαστε και συνεχως!Πολλες αυγουστιατικες τελειομηνες κοιλιτσες!! 2-3 τα αγορια με τα κοριτσια λοιπον προς το παρον!Για να δουμε!Σημερα ξυπνησα με αρκετο πονοκοιλο και φοβαμαι μη την αρπαξα! Ετσι ξυπνησε και ο μικρος μου- το καταλαβα απο τις πορδουλες που κανει!

Κοριτσια κι εγω θα πω με τη σειρα μου να μην αγορασετε τιποτα εαν δεν το δειτε πρωτα....Κι αν θελετε να παρετε απο βουλγαρια σκεφτητε καλα το ενδεχομενο της εγγυησης..Δηλαδη το οτι θα πρεπει να απευθυνθητε εκει για το οτιδηποτε...

Και μιας και λεμε για αγορες, να σας πω το πιο αχρηστο πραγμα κατ εμε που αγορασα...Ειναι η καλαθουνα!Δεν χωρεσε ουτε μια φορα να μπει χωρις υπερβολη!Ρηλαξ και παλι ρηλαξ!

Να συστηθω κι εγω ξανα για οσες δε με ξερουν και για οσες δε θυμουνται, αν και δευτερομανουλα!Ειμαι 25 - Μαιο κλεινω τα 26 και ειμαι απο λαρισα!Το ονομα μου το βλεπετε - Λιανα!


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι Λιάνα αυτό για την καλαθούνα μου το έχουν πει κι εμένα πολλοί!

Ότι δηλαδή το μωρό μεγαλώνει τόσο γρήγορα που η καλαθούνα βγαίνει άχρηστη πάρα πολύ σύντομα...

περισσότερο δεν έχω ακόμη καταλάβει τι συμβαίνει με τα καθισματάκια του αυτοκινήτου... είναι πιο πρακτικά αυτά που γίνονται και πορτ μπεμπε και καροτσι; και ειναι το ίδιο ασφαλή;

Link to comment
Share on other sites

χιχι, Νεφέλη κι εγώ το νυφικό μου από το ιντερνετ το πήρα, μισή τιμή! Έκανα και ένα πέρασμα για κάτι σουλουπώματα από τη μοδίστρα και βγήκε τέλειο!

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν ειναι καθολου πρακτικα...το πορτ μπεμπε ειναι σαν την καλαθουνα!μετα απο ενα δυο μηνες το πολυ θα σου βγει αχρηστο και θα κλαις τα λεφτα που εδωσες...

Καλυτερα να παρεις ενα καθισματακι που θα ειναι απο 0-36 κιλα, δηλαδη θα εχει τη δυνατοτητα να περιστραφει!απο 0-12 αν θυμαμαι καλα ειναι στραμμενο προς τα πισω(γιατι ο σβερκος του μωρου ειναι αδυναμος ακομα και σε αποτομα φρεναρισματα δεν θα τιναζετε)και απο εκει και μετα στρεφεται μπροστα..Επισης γνωμη μου καλυτερα να δωσεις κατι παραπανω γιατι μιλαμε για την ασφαλεια του παιδιου και αχριαστο να ναι...Μια φορα μπορει να χρειαστεις να σου βγει καλο....

Καταλαβαινεις τι θελω να πω...


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...