Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Ιανουάριος 2010


CoffeeMaker

Recommended Posts

Τι κάνετε κοριτσάκια?

Πάει χαθήκαμε!

Πρινσάκο τι λέει το αγόρι σου για το σχολείο συνήθισε? Ελπίζω να κάνει πολύυυυυ καιρό να σου ξαναρρωστήσει! ΑΛήθεια οι υπόλοιπες, τι έγινε ξεκίνησαν τα αγγελούδια σας σταθμό ή του χρόνου? Εμείς σιγά σιγά ετοιμαζόμαστε για τη σχολική γιορτή που τυχαίνει να είναι την ίδια μέρα και στα δύο σχολεία των παιδιών, ευτυχώς με κάποιες ώρες διαφορά οπότε πιστεύω θα προλάβουμε!

Στελλίτσα μην το σκέφτεσαι, όταν μπορέσεις, πού ξέρεις μπορεί να βρεθούμε κι από κοντά!!!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ELKARAK

    4200

  • ΣΤΕΓΙΑ

    2873

  • Lorreta

    2395

  • keli

    1839

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Μαρινάκι εχουμε στο πρόγραμμα μολ θα ενημερώσω μόλις αποφασίσουμε μέρα...

όλο θέλω να κατσω να σας γράψω νέα και όλο κάτι συμβαίννει...απογοητευομαι που δε μπαινετε κιολας...


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Να έρθετε, να έρθετε να δούμε και την κουκλίτσα σας! Θα είναι ευκαιρία να βρεθούμε και οι υπόλοιποι μετά από πάρα πολύ καιρό!!!

Για πες ο Γιάννος πώς πάει? Ασχολείται με την αδερφούλα του? Εσύ τα καταφερνεις και με τα δύο παιδιά στο σπίτι?


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

ωπα κινηση στον καφενε...τι κανετε ωρε κορες???γιατι εχουμε χαθει ολες ετσι :( .....

Kelako να τους χαιρεσαι και απο μενα αλλα εχω μια εντυπωση οτι η κορη δεν γιορταζεο με τον Αγ.Ανδρεα η κανω λαθος??????

Στελιτσα εμεις τα ειπαμε τηλεφωνικως αν κανονισετε συναντηση ειδοποιηστε με και μενα ναι?


:-D

Link to comment
Share on other sites

αννια μου επιτελους!!!!!!!!!

εννοείτε θα κανονίσω


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας και απο μενα.επιτελους κινηθηκε το καφε μας!γιατι χαθηκαμε ολες;τρεχετε;

εμεις καλα ημαστε ταρζανευουμε και δεν τον πηγα τελικα σχολειο φετος μιας που ειδα οτι ρωτησε η μαρινα...


RdgUp3.png?9bYD0Vuc
Link to comment
Share on other sites

Στεγια λυπάμαι ήθελα να το μοιραστώ δημόσια όπως δημόσια την είπες στη NewbieG .

Φυσικά πήρες και όλες τις κοπέλες η μπάλα σου, όλες όσες δεν κατάφεραν να θηλάσουν.

Στεγια ντροπή πραγματικά αυτό

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?p=2500692#post2500692

Να και τα μηνύματα σου...

Αγνοώ τί προσωπικά έχεις με την Newbie.

Το μόνο που θυμάμαι ότι είχες μπεί στο θέμα μου το παλιό και σου είπε πως την ζαλίζει ο γραφικός σου χαρακτήρας.

Αν αυτό είναι ικανός λόγος να λες αυτά τότε πάω πάσο.

Ασε που δε με ενδιαφέρει ο λόγος που πήρε και όλους εμάς ημπάλα που δε θηλάσαμε. Θήλασε κι άσε μας στην ησυχία μας.

Αρχικό μήνυμα απο ΣΤΕΓΙΑ viewpost.gif

ο παγκόσμιος οργανισμός υγείας υποστηρίζει 6 μήνες αποκλειστικό θηλασμό όσες τις τσούζει να κόψουν τα αγγούρια....

Αρχικό μήνυμα απο ΣΤΕΓΙΑ viewpost.gif

σε έτσουξε?ήταν μεγάλο αφού δεν "είχες γάλα"να θρέψεις το παιδί σου.


-7.5 κιλά :D

Link to comment
Share on other sites

κοριτσάρες μου ελπίζω να είστε όλες καλά...

Τι κάνουν τα παιδάκι μας?

μέσα στις γιορτές θα πάμε στο MALL για να ακούσω με ποιές θα βρεθούμε?


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Χαρά να χαίρεστε τον Παυλίτο και το τζούνιορ...

Παυλίτο να τα εκατοστήσεις!!!!!!!!!

3 χρόνια!!!Πώς πέρασαν....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

ρε συ πολυ συγκινηθηκα τωρα που διαβασα ολα αυτα

εντωμεταξυ και στο δευτερο παλι φαγωμενη πηγα απο τη προηγουμενη και παλι δε μπορουσα να περπετησω μονο που αυτη τη φορα ειχα αφορητους πονους και το μωρο εσπρωχνε στο δρομο ηταν σα να γεννησα φυσιολογικα τη δευτερη


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

καλή χρονιάααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Τετοια ωρα πριν 3 χρονια πηγαινα στο μαιευτηριο με σπασμενα νερα να γεννησω το αγορακι μου.3 χρονια μετα τον εχω διπλα μου να μου ζουζουνιζει το κεφαλι..Πολυχρονος μωρακι μου σ'αγαπω πολυ!!!!!!!!


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...