Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ιανουάριος 2010


CoffeeMaker

Recommended Posts

το είδαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ELKARAK

    4200

  • ΣΤΕΓΙΑ

    2873

  • Lorreta

    2395

  • keli

    1839

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Και εμένα μου λείπετε βρε κοριτσάκια μου...ελπίζω να είστε όλες καλά!!

Άννια κουκλίτσα η μικρούλα σου! Να την χαίρεστε! Πως είναι με τα 3 σπίτι? Χαμός?

Στελλίτσα τη δική σου μικρούλα δεν την έχω δει καθόλου!! Πως τα πάτε; Αν και απ'ότι διάβαζα σε παλιότερα μηνύματα όλα τέλεια εεε?

Χαρουλίτα μουυυ!!! Να χαίρεσαι το μικρούλι σουυυ!!! Σε έπαιρνα τηλέφωνο αλλά δεν ξέρω αν έχω το παλιό σου... Θα ξαναδοκιμάσω αλλοιώς αν μπορεί και το έχει καμία ας μου το στείλει πλζ!! Είναι ακόμα μέσα το μωράκιι, ξέρει καμία;

Και εγώ το σκέφτομαι το Λορεττάκι πολύ τελευταία.!!! Ελπίζω να είναι όλα καλά! Μας λείπεις!!!

Φιλάκια σε όλες!!


PCqNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια όντως έχουμε χαθεί!

Για πες μας Στελλίτσα, μίλησες καθόλου με τη Χαρά? Πώς πάει το μωρακι της?

Λορέττααααα σε αναζητάμε λέμε, και όχι μόνο εσένα όλα τα κοριτσόπουλα δηλαδή!

Άννια για πες μας τα νέα σου, πώς είναι η δική σου μπεμπούλα"?


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας....εγω μιλησα χθες νομιζω με την χαρα ειναι καλυτερα ο μικρος αλλα θα μεινει ακομα μια εβδομαδα στην θερμοκοιτιδα για να παρει κι αλλο βαρος ανεβασε και λιγο ικτερο και του εχουν και λαμπα προσπαθει να τον θηλαζει και πηγαινει γαλα για να πινει...αυτα...

χαθηκαμε οντως!!!τι κανετε εσεις?εμεις πεσαμε παλι και καναμε ραμματα κατα τ αλλα καλα....


RdgUp3.png?9bYD0Vuc
Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Τζες να χαίρεσαι την Αρτεμη για εχτές...

Μανιταράκι πολύχρονη!!!!!!!!!!!!!!!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τζες να χαίρεσαι την Αρτεμη για εχτές...

Μανιταράκι πολύχρονη!!!!!!!!!!!!!!!!!

ευχαριστω πολυ πολυ για τις ευχες!!!!μανιταρακι μου χρονια πολλα καθυστερημενα βεβαια αλλα καλλιο αργα παρα ποτε.τι κανετε κοριτσακια μου?μου λειπει το παρεακι μας.θα προσπαθησω να σας γραψω νεα αργοτερα γιατι εχω τρεχαματα(καλα) και δεν προλαβαινω.φιλια σε ολες και στα ζουζουνια σας!


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites

που είστε καλέ?παλι καλά ξεκινα η νικολούλη...


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Μαρινάκι δε σε έχω ξεχάσει..........

Μαράκι που είσαι?Η Αφροδίτη μας?


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Είναι καλά δόξα τον θεό κανει μπλέτο τωρα δεν ηθελε παιδικό κόλλησε για τρεις μέρες που πήγε ιωσης και μετα μας πηγε γ....... μέχρι και την προηγουμενη βδομάδα αρρωστη 5 μέρες με πυρετο αλλα μπαλέτο μπαλέτο!Ο Γιάννος και η πριγκιπισσα τι κάνουν?


ticker.php?pic=a0em4vsvf5sm3yqy

Link to comment
Share on other sites

Μαρία για τα περισσότερα παιδάκια η πρώτη χρονιά στο σταθμό είναι δύσκολη! Υπομονή! Άχου η μικρή μπαλαρίνα από κούνια ε? Εμείς ξεκινήσαμε φέτος να πηγαίνουμε με το σχολείο δύο φορές την εβδομάδα κολυμβητήριο και ένα απόγευμα πηγαίνουμε orff που κανονικά ξεκίνησα να πηγαίνω το Γιώργο και κόλλησε κι εκείνη, οπότε έγινε ένα τμήμα για πιο μικρά παιδιά και φυσικά πήγε και η Μαριαλένα, που ποιός την άκουγε αν της λέγαμε το αντίθετο!

Στελλίτσα για πες μας τα νέα σας!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γιούχου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τί κάνετε φιλεναδίτσες μου; Πείτε μου πως με θυμάστε ;)!!!!!! Αχ έχουμε χαθεί εντελώς.....

Άννια, Στελλίτσα και Χαρά τί κάνουν τα αγγελουδάκια σας;

Εμείς ξεκινήσαμε σταθμό το Σεπτέμβρη οπότε ξέρετε τώρα... Νομίζω πως είναι η τέταρτη φορά που αρρωσταίνουμε (παρατηρήσατε πληθυντικό βέβαια, αχ αυτή η μάνα συμποοοοοοοονεί τον κανακάρη!!!!), μπορεί και η πέμπτη σε λίγο θα χάσω το μέτρημα :cry: έχουμε λοιπόν λαρυγγίτιδα, βήχουμε, βήχουμε,βήχουμε, γκρινιάζουμε κ.τ.λ.

Φιλιά σε όλες!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

κελάκο μου νόμιζες πως σας ξέχασα?

ΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

να χα΄ρεσαι τον αντρούλη σου και την μικρή!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φιλάκια

Μαρίνα εχω τον φακελλο και όλο τον ξεχναω σορυ,,,

εμείς είμαστε τελειααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...