Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 minutes ago, Titti said:

      Ναι αυτό κατάλαβα κι εγώ... Καθόμαστε και αγωνιούμε και τα τεστ είναι ό,τι να 'ναι...

      Διάβασα μετά τα νέα σου! Συγχαρητήρια! Με το καλό λοιπόν! Πρώτη προσπάθεια;

      Εγώ είμαι στη 17η... Σε ευχαριστώ πολύ!

      Καλησπέρα! Μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες για ένα έμβρυο... Ποιες περιπτώσεις θεωρεί ο γιατρός σου υψηλού κινδύνου;  Ποιος είναι ο γιατρός σου; Καλή επιτυχία εύχομαι...

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εδώ είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

Cafe Ιανουάριος 2010


CoffeeMaker

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ELKARAK

    4200

  • ΣΤΕΓΙΑ

    2873

  • Lorreta

    2395

  • keli

    1839

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ΝΟΥΝΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ κοριτσάρα μου σου ευχόμαστε μαι τελειόμηνη και ανέφελη εγκυμοσύνη.....ααα και να είναι κοριτσάκι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Είδα σύναξη εγκυούλων?

Αννια μου κοριτσάρα μου υπομονή!!!!!!!!!!!!!!!!

Χαρά μου πως είσαι?

Πολλά φιλάκια...

Ελένη,Λορετάκι,μανιτάρι,χριστινάκι,Ειρήνη,και οι υπόλοιπες που είστε?

Εμείς από πάνα ΤΙΠΟΤΑ αλλά έχουμε μια εβδομάδα που πήγε στο δωμάτιο του και δεν αντιμετωπίσαμε κανένα πρόβλημα...


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

νουνου μου????εισαι εγκυουλα???μπραβο με το καλοοοοοοο....

στεγια μου τι κανεις?κοντευεις εσυ ε????

οι υπολοιπες εξαφανιστηκαμε.....εγω ειχα αρρωστο τον ευθυμη και ετρεχα λιγακι αλλα οκ τωρα ημαστε λιγο καλυτερα....


RdgUp3.png?9bYD0Vuc
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας !!!στεγια μου γερο να ναι τιποτα αλλο.κι εγω θα ηθελα κοριτσι ...παλια.τωρα το σκεφτομαι καθολου..εμαθα και με τα αγορια!!πως τον καταφερα ομως ειναι η πλακα...(σημ.το πρωτο παιδι μας το πιασαμε με την τριτη σπερματεγχυση μετα απο 4 χρονια γαμου)

το κρατουσε σαν κορη οφθαλμου οπως σας ειπα...βρε ουτε απ εξω δεν τελειωνε .τελικα μια μερα καπου τον μαρτιο του λεω εγω ειμαι στα 39 δεν εχω και πολλα περιθωρια να κανω παιδι μετα τα 40...και κυριως δεν θελω.θα το κανουμε η μια ζωη θα νιωθεις ασχημα που δεν με ολοκληρωσες ας το πουμε ετσι.

μου λεει οκ απο μαιο...τελ περ.23/4 (αν ειναι αγορι πρωτα ο θεος θα το πουμε γιωργο) την δεκατη μερα του κυκλου τα ιδια...το φυλαγε...την δωδεκατη τρωει μια φλασια και τελειωνει μεσα μου!αυτο ηταν παιδια αν δεν μου τυχαινε δεν θα το πιστευα...τελικα μενεις εγκυος και με μια φορα!!

το καταλαβα στην 6η μερα μετα την συλληψη οταν ξαφνικα η κοιλια μου φουσκωσε παραλογα (δεν ειχα παχυνει)

ευχομαι σε ολα τα κοριτσια μας μια τελειομηνη εγκυμοσυνη.και οσες θελουν να γινουν μανουλες και κυριως στο λορεττακι να το καταφερουν το καλοκαιρακι...χαλαρα ειπαμε...


MQjzp2.png?FkLR57Wy

3gadp2.png?sI4enUWb

tXwAp2.png?KJlKPIIe

Link to comment
Share on other sites

ΝΟΥΝΟΥ μου το βράδυ αυτό σκεφτόμουν πως ξέχασα να γράψω πρώτα πρώτα γερό μωράκι!!!!

Κοριτσάρα μου μπράβο σας και συγχαρητήρια!!!και εγώ με την μια έπιασα την σταχτοπούτα μας!!!!!

Σύντομα να ακούσουμε και από τις υπόλοιπες φιλεναδίτσες μας τα ευχάριστα και αυτό το καφέ(το καφέ που μας ένωσε) να μην αδειάσει ποτέ από εγκυούλες!!!!

Γλυκούλα μου κοντεύω μέχρι τις 12 Ιούνη!!!!πολλά φιλάκι στον Ευθυμάκο μας και περστικούλια..


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας και χαρά σας!!!

Βλέπω είστε όλες στο τρέξιμο:(:(:(, περνούν μέρες για να γυρίσει η σελίδα:(:(:(:(.

Κατ'αρχάς να ευχηθώ στο Χριστινάκι μας συγχαρητήρια για το νέο μωράκι, να είναι καλότυχο, ευτυχισμένο και να το δείτε όπως επιθυμείτε!!!

Συγχαρητήρια και στην Άννια μας, τη Χαρά και τη Νουνού!!! Χα,χα, φαίνεται πως είναι κολλητικό κορίτσια δεν εξηγείται αλλιώς!!!;);););)

Εμένα σήμερα, τα μεγαλεπίβολα σχέδια μου, έλεγαν μόλις κοιμόταν ο μικρός να έκανα δουλειές γιατί η μέρα αύριο προβλέπεται πολύ "μπίζι!!!", μέχρι και καφέ ήπια για να μην κοιμηθώ, αλλά έλα που κόλλησα στο pc και δεν έχω ξεκολλημούς!!! Δεν πειράζει, τουλάχιστον είχα πρόθεση να κάνω δουλειές, κάτι είναι και αυτό. Οι υπόλοιπες εξαφανισμένες τί κάμνουν, οεο, τουτέστιν, Ελενίτσα, Λορέτα, Κέλυ, Τζέσικα, Μανιτάρι, Ταό???? Φιλιά σε ούλες!!!

***Υ.Γ Ειρήνη άντε να δούμε αυτόν τον καφέ πότε θα τον πιούμε!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Πρινσυ πόσο χάρηκα που είδα μνμ σου!!!

Χαθήκαμε βρε κοριτσάρες μου!!!!

Εμείς εδώ στην αναμονή...Σήμερα απότι βλέπετε πρωινή-πρωινή!!!!!

Πολλά φιλάκια σε όλες σας...


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Εδώ ακόμα...........εννοέιτε και θα το μάθετε!!!!!!!!

Πολλά φιλάκια σε όλες σας!!!!!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα αααααααααααααααααα

Πήγα στον γιατρό για να με δει λιγάκι εσωτερικώς και ναι έχω διαστολή 2!!!!!!

Βέβαια στις πολύτοκες αυτό συμβαίνει οπότε οποιαδήποτε στιγμή γεννάω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αν μέχρι την Κυριακή δεν τότε Δευτέρα πρωί πρωί θα είμαι στο ΓΑΙΑ!!!!

Κορίτσια ΓΕΝΝΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ευχαριστώ πολύ κοριτσάρες μου!!!

Είμαι πολύ συγκινημένη και ενθουσιασμένη!!!!

Παρόλα αυτά νιώθω κάτι σαν "τύψεις"απέναντι στον Γιάννο μου!!!όσο πλησιάζει η στιγμή να αγκαλιάσω και το δεύτερο θαυματάκι μας!!!Για πέιτε εσίες που τα ζήσατε είχατε τέτοιες σκέψεις?Ή είναι το άγχος του αποχωρισμού για την γέννα...?


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Aχχχ πως περνάει έτσι ο καιρός..!!! Έφτασε επιτέλους η στιγμή Στέγια μου!! Με το καλό να έρθει το κοριτσάκι σας και όλα να πάνε τέλεια!!!!

Όσο για τις τύψεις εγώ το ένοιωθα αρκετό καιρό πριν γεννήσω ότι θα στερήσω από την μικρή την..'αποκλειστικότητα της αγάπης μας'! Νομίζω ότι είναι φυσιολογικό...


PCqNp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσάρες μου έφτασε η στιγμή......έχω πονάκι και το πρωί θα έχω αγκαλιά την σταχτοπούτα μας!!!!

Σας ευχαριστώ που έισασταν παρέα μου και σε αυτήν την εγκυμοσύνη!!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...