Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Cafe Ιανουάριος 2010


CoffeeMaker

Recommended Posts

Χαράαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ELKARAK

    4200

  • ΣΤΕΓΙΑ

    2873

  • Lorreta

    2395

  • keli

    1839

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Τι κάνετε?Ο παυλίτος?η κοιλιτσα?κοντεύεις?


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πόσο μου έχετε λέιψει.....

εμείς περνάμε τέλεια...

Ο Γιάννος όλο αγκαλιές και φιλάκια.......η Δροσουλίτσα όλο του γελάει.....

δε το πιστεύω αυτό που λέω αλλά ε δύο είναι πολύ πιο εύκολα!!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Αγάπη μου κάνε υπομονή,θα δείς πως σε περιμένει ακόμα μεγαλύτερη χαρά και ευτυχία....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα όλα τα παιδάκια μας θα έχουν γίνει αντράκια και δεσποινιδούλες...Τον κοιτάω και δε το πιστεύω......

Ελάτε να βάλουμε όλες μας φωτο....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

αχ ναι μπραβο τετοια να μου λες γιατι εχω μεγαλο αγχος με τα δυο αν θα τα καταφερω ωρες ωρες τρομαζω στην ιδεα

ε ενταξει τι να κανω τωρα προσπαθω να σκεφτομαι οτι σε 15 μερες θα φυγω διακοπες ε και οσο να ναι θα φυγει και ο αυγουστος νερο οποτε μετα θα εχω και τις ετοιμασιες με τα δωματια ε που θα παει θα περασει ο καιρος

αν και ολοι την ωρα νιωθω κατι χερακια κατω πολυ χαμηλα και ολο σπρωχνουν σπρψχνουν και φοβαμαι μη βγουν πριν την ωρα τους


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

Αγάπη μου τον έχεις προετοιμάσει τον παυλίτο?


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ναι εχει καταλαβει ετσι δειχνει τουλαχιστον ερχετε μιλαει στο νινι το χαιδευει το φιλαει πηραμε και καινουργιο καροτσι τωρα και το εχω στολισει στο σαλονι χαχαχαχχαχ και ξερει οτι αυτο ειναι για το νινι και οτι θα το πηγαινει βολτες και τα λειπα τωρα θα δουμε αμα το δει δε ξερω αν θα αντιδραση το ιδιο


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

Εμείς διαβάζαμε βιβλία που αφορουσαν εγκυμοσύνη!!τρελαινόταν για όλη την διαδικασία από την σύλληψη μέχρι και την γέννα....όταν την είδε τρελάθηκε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

αν και νομιζω οτι δε θα εχω θεματα ζηλειας ,εχρι στιγμης δε μας εχει δωσει τετοια δειγματα δλδ και αλλο μωρακι να παρω αγκαλια δε ζηλευει ας πουμε να ερθει να το διωχνει και τετοια θα δειξει


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

τέλεια έτοιμος είναι!!!!!!!!!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλημερα στο ερημο καφε μας...Καλε που ειστε ολες??Καποτε αυτο το καφε δεν προλαβαιναμε να γραψουμε και αλλαζαμε σελιδες και τωρα ερημωσεs10729.gif

ευχομαι ομως να ειστε ολες καλα και καποια στιγμη να ξαναμαζευτουμε:tongue:...Στελιτσα πως τα πας με τα 2μικρουλια??Εσυ χαρα??φουσκωνεις ε??Εγω ειμαι καλα και σε αναμονη σε καμια 10αρια μερες με βλεπει ο γιατρος να γενναω οποτε και εγω εχω χαλαρωσει και περιμενω την μεγαλη αφιξη;)


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...