Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Εγώ ρε γμτ δε θυμάμαι τι εξετάσεις έκανα στην ωοληψια..για κάποιο λόγο δε θυμάμαι σχεδόν τπτ από αυτή τη διαδικασία,πέρασαν 2,5 χρόνια ..Πάντως ακόμα και αν πάω με φυσικό τρόπο,πάλι θα κάνω μέθη,δεν παίζει να αντέξω χωρίς αναισθησία 

      Τώρα στην εμβρυομεταφορά έκανα  ορμονολογικες(tsh,lh,Ε2 κτλ)αλλά FSH δεν εκανα. Φοβάμαι να την κάνω,θα δω κάνα νούμερο τρελό και θα βάλω τα κλάματα.Εχεις δίκιο πάντως,από την ώρα που απέτυχε η εμβρυομεταφορά,έχω τρελαθεί απ' τη στεναχώρια και το άγχος..

      Στην ετ δεν σε νοιάζει η fsh, αλλά σου μιλώ από προσωπική εμπειρία όλες αυτές οι εξετασεις μόνο άγχος μας φέρνουν. Τις κάνεις μόνο αν τις ζητήσει ο γιατρός, για να καταλάβεις εγώ του είχα πει δεν θέλω να τις κάνω ξανά και μου είπε κανένα πρόβλημα. Άλλωστε αν πας σε φυσικό κύκλο δεν σε νοιάζουν!

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Γεια σας κουκλιτσες μου τι κανετε?

Επεστρεψα κι εγω ....

Χρονια πολλα και Χριστος Ανεστη....

Υγεια και ευτυχια σε ολο το κοσμο!!!

Πως τα περασατε...???

Εμεις πολυ ωραιααααα....

Φιλακια πολλα σε ολες...οταν μπορεσω κι εχω χρονο θα μπω να τα πουμε..

Ιδιαιτερα φιλακια στην φιλεναδιτσα μου την Πεννουλα...που την αγαπαω..και μου εχει λειψει...

και στην φιλεναδιτσα μου την Ιωαννα που την εχασα λογω ημερων αλλα θα ξανα ανταμωσουμε οταν φυγει η πεθερα μου...:D:D


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Καλο μηνα κοριτσαρες τι κανετε?

Πως τα περασατε σημερα???

Τρωκτικουλη επεστρεψες ?????Τι κανεις???

Κοριτσακι μου τι κανεις? Χαθηκα! Δεν εχω επιστρεψει ακομη τελος του μηνα σχεδον θα ειμαστε στο σπιτακι μας αλλιως τα υπολογισαμε και αλλιως μας ηρθαν, αλλα περναμε τοοοοοοοοοσο ωραια εδω αλλα μας λειπει και τοοοοοοοοοοοοσο πολυ ο μπαμπας μας ομως. :-(


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια τι κανετε...μερες εχω να μπω τρεχω με την δουλεια και δεν εχω κουραγιο να χαζευω στον υπολογιστη ο λιγος χρονος που μου μενει τον περναω με την μικρη και ξαπλα.....

Εμεις περασαμε ωραια την Πρωτομαγια πηγαμε στους δικους μας ... τωρα παλι εδω τα ιδια!!!

με τις μεταθεσεις τι γινετε μπηκε και ο Μαιος και κανενα νεο οχι οτι ειχα και καμια ελπιδα να μαθουμε κατι ...οπως και περυσι μαλλον τελευταια στιγμη θα τρεχουμε......

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


γεια σας κοριτσια τι κανετε?εγω χαθηκα αυτες τις μερες γιατι ετρεχα γιατην βαπτισει τις κορης μου:P:p:p:pτην καναμε την βουτια της την κυριακη που περασε και οπως καταλαβατε τωρα ησυχασα φιλακια:P:p:p

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια τι κανετε?εγω χαθηκα αυτες τις μερες γιατι ετρεχα γιατην βαπτισει τις κορης μου:P:p:p:pτην καναμε την βουτια της την κυριακη που περασε και οπως καταλαβατε τωρα ησυχασα φιλακια:P:p:p

Να σας ζησει Μπετυ μου η νεοφωτιστη..καλοτυχη να ειναι!!! Πως την ειπατε;

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλες!

Είστε καλά;

Επιτέλους έχω πάλι Διαδίκτυο γιατί άλλαξα εταιρία κι είχα πρόβλημα με το δίκτυο το προηγούμενο...

Εγώ έμαθα ότι οι μεταθέσεις θα βγούνε Ιούνιο-Ιούλιο.


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...