Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια!!

Μηπως ακουσε καποια ποτε θα βγουν τελικα οι μεταθέσεις;

Καλημεραααα!!! Η πλειοψηφια λεει πως μεχρι 15 του μηνα το πολυ θα εχουν ανακοινωθει...εγω επειδη ειμαι αισιοδοξη περιμενω μεχρι τελος του μηνα οπως και περυσι!:tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπερα κοριτσια τι κανετε?ελπιζω ολα καλα ειπαν οτι θα βγουν σε κανα 15 μερες:P:p θα δουμε,εγω τρεχω με τα ζουζουνια κρυομενα μου ειναι αχ,ποτε θα εχουμε μονο ζεστη να ησυχασουμε:Dκαλο βραδυ,

Link to comment
Share on other sites

ΝΑ' ΜΑΙ Κ ΕΓΩ!

ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΓΧΩΜΕΝΗ....

Καλως το κοριτσι το αγχωμενο! αλλα γιατι εισαι πολυ αγχωμενη καλε? Που βρισκεστε εσεις?

καλησπερα κοριτσια τι κανετε?ελπιζω ολα καλα ειπαν οτι θα βγουν σε κανα 15 μερες:P:p θα δουμε,εγω τρεχω με τα ζουζουνια κρυομενα μου ειναι αχ,ποτε θα εχουμε μονο ζεστη να ησυχασουμε:Dκαλο βραδυ,

Περαστικουλια σας αμαν πια να καλοκαιριασει να ησυχασουμε με τα κρυωματα............


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσια.εδω στην κω σημερα εχουμε πολυ ζεστη με λιγο αερακι.τελικα το κλεισαμε προφορικα το σπιτι,370ευρω και μια φορα λεει το μηνα θα σκουπιζει η καθε ενοικος,για να μην βαλει καθαριστρια,αλλα να δινουμε και 10ευρω κοινοχρηστα για το ρευμα..τι σας λεει αυτο?αρκει να φυγουν με μεταθεση το ζευγαρι που ειναι τωρα μεσα...τι να πω..ολοι στο περιμενε ειμαστε,μας εχουν σκασει παλι φετος..

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα! εμεις παμε μαλλον σκυρο. ξερει καμια τι παιζει εκει? πρωτη μεταθεση.....

Σκυρο;; πως το εμαθες απο καποιον γνωστο μαλλον ε;

ποτε θα βγουν οι μεταθεσεις επισημα μηπως ξερεις;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!Έχω πολύ καιρό να μπώ,αλλά με την δουλειά δεν πολύ προλαβαίνω.Τι κάνετε?Ελπίζω να είστε όλες καλά και εσείς και τα παιδάκια σας.Και όσες δεν έχουμε παιδάκια να γίνουμε με το καλό μανούλες!Αχ βρε κορίτσια τι είναι αυτό που γίνεται πάλι με τις μεταθέσεις μας έχουν σπάσει τα νεύρα.

Δέσι είμαι και εγώ Κώ και σε καταλαβαίνω απόλυτα,τόση υγρασία και τοση μούχλα δεν έχω ξαναδεί στην ζωή μου.Εμείς ήμαστε Αντιμάχεια και εδώ τα πράγματα είναι κάπως καλύτερα δίνουμε 310 ευρώ δεν έχουμε κοινόχρηστα το σπίτι είναι καινούριο και έχουμε καλοριφέρ.Στην Κώ όλα τα σπίτια είναι παλιά και λογικό είναι να έχουν περοσσότερη υγρασία.Γιατί δεν κοιτάτε Ζηπάρι εκεί έχει καινούρια σπίτια και πιο οικονομικά !

Κορίτσια εύχομαι μια καλή εβδομάδα με γρήγορα και καλά αποτελέσματα σε όσες περίμενουν!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, τι κανετε κοριτσια;

Ο ανδρας μου μου ειπε πως μεχρι τέλος της εβδομάδας θα ξέρουμε επιτέλους τι θα γινει!!! Αντε να δούμε αν θα πρεπει να ψάξουμε νεο σπιτι εδώ ή στην Ορεστιάδα!!! Αν παραμείνουμε θα πρεπει να βρουμε άμεσα πριν γεννήσω!!! Δεν μας φτάνουν ολα τα αλλα εχουμε και αυτο το αγχος!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα σε ολες!!!ελπιζω να ειστε ολες καλα.νενη και ο αντρας μου,μου ειπε για ζηπαρι αλλα εγω δεν θελω.το ξερω οτι ειναι καινουργια και φτηνα,αν και ενα ζευγαρι φιλοι μας που εφυγαν περσυ,εμεναν σε καινουργιο 3χρονων και τους ειχε βγαλει πολυ υγρασια.δεν τα προσεχουν τα σπιτια τους εδω,φθηνα υλικα,προχειροδουλειες,δεν ξερω...εχω συνηθησει να ειμαι κοντα στο κεντρο.οποτε θελω περνω τον μικρο με το καροτσι και παμε βολτα στο λιμανι και γενικα ειναι ολα πολυ κοντα.

κοριτσια θα το ξανα γραψω και εδω μηπως καποια κοπελα απο δω απο την Κω ενδιαφερθει

για τα πραγματακια του μικρου.τα πουλαμε γιατι δεν θελουμε να τα εχουμε στην μετακομιση.αν καποια κοπελα ενδιαφερεται να μου στειλει μηνυμα.

καρεκλακι φαγητου,cangaroo,αγορα αυγουστο 2010,ελαχιστα χρησιμοποιημενο,χρωμα γαλαζιο,με ροδακια και ασφαλειες,δυο δισκους και ρυθμιση υψους καρεκλας και πλατης.

τιμη 50 ευρω

μπορειτε να το δειτε εδω

http://cangaroo-bg.com/?act=inside_p...2&file_id=4519

παρκο,johmy's,αγορα αυγουστο 2010,σε καλη κατασταση(μονο μια μικρη τρυπα στοπανω μερος απο τα δοντακια του μικρου),κιτρινο με αρκουδακια,με δυχτι και δυο λαβες.

τιμη 50 ευρω

μαρσιπος,elite cruisers,αγορα ιουνιο 2009,σαν καινουργιο,2-3 φορες χρησιμοποιημενο(δεν του αρεσε πολυ αυτη η θεση),χρωμα λαδι με μαυρο και κλεινει μπρος και πισω.

τιμη 40 ευρω

μπορειτε να το δειτε εδω

http://www.mykko.be/?CategoryID=286&ArticleID=3113

γιο γιο καρεκλακι με σκαλακι,Litaf,καινουργιο,αχρησιμοποιητο(το φοβαται,δεν ξερω γιατι),πορτοκαλι με πρασινο και λιγο μωβ.

τιμη 40 ευρω

μπορειτε να το δειτε εδω

http://www.litaf.com/Site_Pages/Product.aspx?id=17

Link to comment
Share on other sites

Αντε να δουμε ..σηριαλ εγιναν οι μεταθεσεις περυσι και φετος!

Μια κοπελα στο fb γραφει πως πηρε τηλ.στα γραφεια μεταθεσεων στο ΓΕΣ και της ειπαν πως τις γυρισαν πισω και οτι θα αργησουν λογω και καλα μοριοδοτησης ........

τωρα τι υσχιει;;;

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!! Οντως γυρισαν πισω λογω μοριοδοτησης οι μεταθέσεις τις εφτιαξαν και στην συνέχεια ξαναγύρισαν επειδή δεν αρεσε ο τροπος που ειχαν φτιαχτει!! τουλάχιστον ετσι ακουσε ο ανδρας μου!!! Του ειπαν πως μεχρι την Παρασκευη θα ξέρουμε!! Αντε να δουμε!!

Αυτο που δεν ξέρουμε ειναι ποιες ημερομηνιες θα ειναι τα γκρουπ αν τελικά φύγουμε. Εχετε ακουσει μεχρι ποτε μπορει να γινει αναφορά λογω γέννας να φυγουμε με το τελευταίο γκρουπ;


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Λογω μοριοδοτησης τις γυρισαν πισω ή λογω χρηματοδοτησης ..μαλλον το δευτερο!!!!! τις βγαλανε με μορια θα ειδαν οτι ηταν πολλες και δεν ειχαν να δωσουν λεφτα και θα εκοψαν καμποσες να τις ξαναστειλουν! Γιατι αν τους πηρε τοσο πολυ καιρο να τις βγαλουν σιγα μην τις γυρισουν πισω να εξετασουν καλυτερα τα πραγματα δεν γινετε ποτε θα προλαβουν τοσα ατομα και μεχρι την Παρασκευη κιολας.... 'Η θα ερθουν τα Χριστουγεννα ή θα παρουμε μεταθεση με αλφαβητικη σειρα μεχρι να τελειωσουν τα λεφτα χαχαχα:tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...