Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Χμ δεν ξερω..παντως μέτρα την πίεση να δεις πόσο έχεις 

      έφαγα τώρα σαλατουλα με φετα και συνήλθα ! πάντως με το λίγο που έφαγα πριν πιροσκί και λίγους ξηρούς καρπούς δεν μου πέρασε  ! 

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Ιωαννα μου τι σπιτι εχετε και πληρωνεται μονο 200 ευρω? Και εμεις εδω μια χαρα ειμαστε για 100 τμ πληρωνουμε 290 ευρω ειμαστε πολυ ευχαριστημενοι!!!!

Κατερινα οι τιμες στο Κιλκις δεν εχουν καμια σχεση με Ορεστιαδα..μενουμε σε καινουρια οικοδομη 5ετιας .Εχουμε 2 υπνοδωματια,ενιαιο χωρο(κουζινα-σαλονι)ειναι ομως λιγο μικρος σαν να καθεσε στην κουζινα,μια μικρη αποθηκη και αποθηκη στο υπογειο.Ειναι 80 τετραγωνικα μετρα το σπιτι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα κοριτσια!!!υπαρχουν τετοια ενοικια?εμας για το σπιτι που λεμε να νοικιασουμε 80τ.μ.,στην κω,θελει 370ευρω με αυτονομια καλοριφερ και θελει λεει και 10ευρω κοινοχρηστα,παλι καλα,αλλοι θελουν 20με 25ευρω...εσεις πληρωνεται κοινοχρηστα?δεν μπορω να καταλαβω γιατι θελουν κοινοχρηστα για μια οικοδομη 2οροφων,του 1980,και χωρις ασανσερ??για το ρευμα λεει της σκαλας!!!αυτα δεν πρεπει να τα πληρωνει ο ιδιοκτητης?ρωταω εγω τωρα...

για τις μεταθεσεις εχει ακουστει κατι?

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ειναι στα νησια Δεσι μου δυστυχως και εμεις στη Μυτιληνη για 80 τ.μ με κεντρικη θερμανση πληρωναμε 360 ευρω. Οσο για τα κοινοχπηστα ετσι ειναι παντα πληρωνεις εμεις το καλοκαιρι που ειναι εδω η σπιτονοικοκυρα τα πληρωνουμε απο μισα και το χειμωνα που λειπει ολο εμεις. να ζητατε το λογαριασμο πριν πληρωσετε εμας στο νησι μας χρεωνε οσο ηθελε καποιες φορες αλλα του την ειπαμε και καθε φορα μας εδειχνε τους λογαριασμους και πληρωναμε οσο μας αναλογουσε.


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια.

Εμείς όταν ήμασταν στην Λήμνο είχαμε βρει μονοκατοικία (παλιά) με καλοριφέρ (ενώ ήμασταν μέσα έφτιαξαν κι παράθυρα αλουμινίου με σίτες), 3άρι μεγάλο με κήπο κι βεραντούλα κι πληρώναμε 230 ευρώ.


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια.

Εμείς όταν ήμασταν στην Λήμνο είχαμε βρει μονοκατοικία (παλιά) με καλοριφέρ (ενώ ήμασταν μέσα έφτιαξαν κι παράθυρα αλουμινίου με σίτες), 3άρι μεγάλο με κήπο κι βεραντούλα κι πληρώναμε 230 ευρώ.

αααα πολυ ωραια γιατι στα νησια ακουω απο ολους τρελα ενοικια..και εμεις 230 πληρωναμε αλλα μας το κατεβασε στα 200

Link to comment
Share on other sites

Ελα βρε Ιωαννα υπαρχουν ανθρωποι που κατεβαζουν τα ενοικια????????????

Καλα το καινουργιο το ακουσατε οτι μετα απο καθε υπηρεσια θα περνουν απαλλαγη? Παρηγορια στον αρρωστο η το κιντερ εκπληξη θα σκασει μετα?


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

υπαρχουν Κατερινα μου..... της ειπαμε να το κατεβασει το χειμωνα γιατι μας μειωσαν το μισθο και πληρωνουμε και αρκετα κοινοχρηστα και μας το κατεβασε 30 ευρω...

καλα αυτο το ανεκδοτο με την απαλλαγη μετα απο καθε υπηρεσια το εχω ξανακουσει και μαλιστα ειχαν πει πως κανοκικα εχει ψηφιστει αυτο απο καιρο και δεν το εφαρμοζαν..μακαρι να το κανουν γιατι δεν πληρωνονται νυχτερινα και υπερρωριες ο μισθος ολο και μειωνετε τουλαχιστον μετα απο μια 24 ωρη υπηρεσια να ειναι σπιτι να ξεκουραζονται και να τους βλεπουμε και εμεις λιγο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα! Αυτο με την απαλλαγη δεν ξερω αν θα γινει -εγω προσωπικα δεν το πιστευω- και δεν ξερω αν το θελω κιολας. Στο νησι καποια στιγμη το γευτηκαμε αλλα εμενα δε μου αρεσε γυρναγε σπιτι αυπνος ηθελε να κοιμηθει ο μικρος ηθελε τα δικα του επρεπε να μη κανουμε φασαρια και ουτε εκεινος ξεκουραζοτανε ουτε εμεις τον βλεπαμε. Αν ομως δε δουλευανε βραδυ ειναι σουπερ!

Κι αλλη μειωση ε! οχι παει πολυ..........


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κατερινα δικιο εχεις οσο αφορα την απαλλαγη καπως ετσι θα γινετε τελικα..

Απο 1η Ιουλιου ειπανε πως θα αυξηθει η παρακρατηση φορου και μαλιστα αναδρομικα οι κρατησεις απο 1 Ιανουαριου οπως και περυσι το καλοκαιρι και επισης ειπανε πως θα κοπουν ολα τα επιδοματα στο δημοσιο και θα παραμεινει μονο το οικογενειακο...αν αυτο ειναι αληθεια και αν αυτο υσχισει θα περνουμε κατω απο 1000...περαστικα μας!!!!! ελπιζω να μην το κανουν αλλα για να παρουμε την 5η δοση ηταν ενας απο τους ορους θα δειξει....

Link to comment
Share on other sites

Καλα ετσι και γινει αυτο την πατησαμε.................. κατι μου ειπε ο αντρας μου σημερα οτι τον Ιουλιο θα τους βαλουν το μισο μισθο.......... για τα επιδοματα το ακουσαμε και εμεις.


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλα ετσι και γινει αυτο την πατησαμε.................. κατι μου ειπε ο αντρας μου σημερα οτι τον Ιουλιο θα τους βαλουν το μισο μισθο.......... για τα επιδοματα το ακουσαμε και εμεις.

:shock::shock::shock::shock::shock:

τοσο μα τοσο μαλ.....ς ειναι;;;;;;;;; να μειωσουν και τον δικο τους μισθο και γιατι να εχουμε 300 αχρηστους βουλευτες; να τους κανουν λιγοτερους ετσι και αλλιως δεν προσφερουν τιποτα .........

δεν ξερω τι πραγματικα θα γινει και τι υσχιει απο ολα αυτα..ημαστε σε αναμονη ...

δεν ειναι ομως αδικο; δεν ημαστε σαν ολους τους δημοσιους υπαλληλους,εχουμε μεταθεσεις ,ζουμε μακρια απο τα σπιτια μας .Ολοι πληρωνονται υπερρωριες,νυχτερινα οι δικοι μας τιποτα απο ολα αυτα ηδη δουλευουν τζαμπα αν κανουν και αυτες τις περικοπες δεν θα ειναι εργαζομενοι αλλα εθελοντες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...