Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Koula - mares


kale

Recommended Posts


Διαφημίσεις

good-day-desi-glitters-5.gif

Καλημέρα στα κοριτσια του ανέμου!

Τι κάνετε κούκλες?

Εγώ γύρισα χθες μεσημερι απο ζακυνθο, καναμε περασμα απο το εξοχικο και το βράδυ, ηρθαμε σπιτάκι. ...

Πήγε ο άντρας για την επιτροπή και εγώ θα παω για την αντι χα στη μια και μισή!

Μετά φεύγω πάλι για το εξοχικό! !

Περάσαμε όμορφα και στο χωριό και στη Ζάκυνθο αλλά .... αν δεν κάνεις μπάνιο ρε παιδί μου είναι σα να μην κάνεις διακοπές!

Κάτι σου λείπει όσο να 'ναι....

Είδα και την Ανίτα, περάσαμε πολύ ωραία, είναι φοβερή κοπέλα!

Μας περιποιηθηκαν απίστευτα, μας πήρε και δώρο για το μωρό, και εκείνη και ο άντρας της είναι σούπερ!

Τρελόζακυνθινο Ανιτάκι, σε ευχαριστώ και πάλι για όλα!

Θα μπουν και φωτογραφίες στο Facebook!

Τι αλλα να πω?

Καλό χειμώνα δε λέω είναι νωρίς.

Με κάποιες μίλησα και στο τηλέφωνο, τις υπόλοιπες τις φιλώ γλυκά στα μούτρα!

Εννοείται οτι υποτροπίασα 2-3 φορές στις διακοπές αλλά μέσα στο πρόγραμμα είναι αυτό για μένα!

Ελπίζω να είναι καλά ο μπεμπούλης μου.

Τα νεάκια σας λίγο πολύ τα ξέρω, αυτό που δε θυμάμαι είναι ποιες λείπουν διακοπές.

Η Αναστασία μας έχει και επιτροπή σήμερα, good luck καλή μου!

Ναστάζια μωρό μου με σενα δε μίλησα, καλά είσαι?

Διάβασα και το βιβλίο που μου έκανες δώρο, ήταν πολύ καλό!

Σκεφτόμουν μακάρι να γυριστεί σε καρτούν, θα ήταν τέλειο!


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια....εχθες περάσαμε τέλεια.....την χούντα την περάσανε απο την επιτροπή.....φορούσε ενα ντεκολτέ...άστα να πάνε....και μόλις την είδανε....την περάσανε..:P...φιλιά

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΜΟΡΦΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ...!!!!!!!!!!!!!

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΟΥ, ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΡΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ....ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΣΟΥΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΡ...!!!!!!!!!

ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ), ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ, ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΑΓΑΠΟΥΛΑ ΜΟΥ..!!!!!!!!!;);)

ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΟΜΟΡΦΑ ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΨΥΧΗ ΜΟΥ, Ο ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΝ ΔΕΙΣ ΠΑΛΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΣΟΥ ΚΟΥΝΑΕΙ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΤΟΥ..!!!!!:P:p

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ Η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕΡΑΣΕ ΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΑΝΕ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΒΟΡΕΙΕΣ....ΘΕΛΟΥΜΕ ΦΩΤΟ.!!!!!!!!!!!:tongue::tongue:

ΕΦΗ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥ......ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΟΜΟΡΦΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΧΑΘΗΚΕΣ..?:P:p

ΑΡΤΕΜΙΣ, ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ.???? ΚΟΙΜΗΘΗΚΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ..????

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ..!!!!!!!;);)

ΝΤΑΝΙΕΛΑ ΜΟΥ, ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΣΗΜΕΡΑ.???:shock::shock:

ΠΗΝΕΛΟΠΗ, ΕΣΥ ΔΕ ΘΑ ΠΑΣ ΠΟΥΘΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ..????:(:(

ΝΑΤΑΣΟΥΛΑ, ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ..???:shock::shock:

ΕΙΡΗΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ.....ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΕΣΑΙ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ..???:(:(:(

ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ....ΣΤΕΛΝΩ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ..!!!;);):P:p


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα ομορφιές μου!!

Τί κάνετε??

Δημητρουλα μου εδω ειμαι Αθηνα, καλα λέω...

Δεν σου τηλ. γιατι δεν ηθελα να σε ενοχλησω μωρε(εχω κατι τετοια κολληματα),

χαιρομαι που περασατε καλα, γνωρισες και την Ανίτα, αντε του χρονου και οι 2 σας διακοπες στην Ζακυνθο με τα μωράκια σας αγκαλιά!!

Αναστασακι ημουνα σιγουρη οτι θα σε περασουνε.... και με τετοιο ντεκολτε... ευγε παιδι μου.... ΑΞΙΑ..

φιλια σε ολες!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σας! είμαι και εγώ μια κοπέλα που για να κάνει παιδάκι πρέπει να κάνει εξωσωματική... το πρόβλημα μου είναι ότι έχω μικροδρεπανοκυτταρική αναιμία και ο σύζυγος το β-μεσογειακή. κάναμε μια προσπάθεια δυστυχώς δεν έπιασα. σκέφτομαι τώρα το χειμώνα να ξεκινήσω ξανά....

είμαι πολύ αγχωμένη! ώρες ώρες αισθάνομαι πολύ άσχημα!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Τι κάνετε κοριτσάκια μου ????

Καταρχήν να πω πως περάσαμε πάρα πολύ ωραία ... και εχθές και σήμερα.

Επιτροπή .... χαλλλλαραααα ... τσακ μπαμ ... και ας είχαμε το Νο13 (jackpot)

Το Σασάκι με λευκό γαλάζιο μπλουζάκι ... και hot μπλε σορτσάκι ... πιο hot μιλάμε παίρνεις πυρκαγιά .... θα ανεβάσω τις φωτό στο Fb.

εχθές καφέ παραλιιία (αυτό το λιιιι δεν ξέρω πως να γράψω .... αλλά είναι αυτό το λιιι που έλεγε η Αμαλία στο παρα πέντε :tongue::tongue:) και φαγητό κάστρα ...

Σήμερα πάλι καφεδάκι παραλία ..... θέλω κι άλλο ... !!!!

Θέλω να σας γνωρίσω ΟΛΕΣ !!!! ΓΙΝΕΤΑΙ ????

Επίσης πρέπει να αναφέρω πως ο άντρας της Μόρφως είναι ΠΟΛΥ καλό παιδί.

Το ίδιο όμως καλό παιδί είναι και της Αναστασίας.

Αυτά .... φιλάκια σε όλες.


url]
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Τι κάνετε κοριτσάκια μου ????

Καταρχήν να πω πως περάσαμε πάρα πολύ ωραία ... και εχθές και σήμερα.

Επιτροπή .... χαλλλλαραααα ... τσακ μπαμ ... και ας είχαμε το Νο13 (jackpot)

Το Σασάκι με λευκό γαλάζιο μπλουζάκι ... και hot μπλε σορτσάκι ... πιο hot μιλάμε παίρνεις πυρκαγιά .... θα ανεβάσω τις φωτό στο Fb.

εχθές καφέ παραλιιία (αυτό το λιιιι δεν ξέρω πως να γράψω .... αλλά είναι αυτό το λιιι που έλεγε η Αμαλία στο παρα πέντε :tongue::tongue:) και φαγητό κάστρα ...

Σήμερα πάλι καφεδάκι παραλία ..... θέλω κι άλλο ... !!!!

Θέλω να σας γνωρίσω ΟΛΕΣ !!!! ΓΙΝΕΤΑΙ ????

Επίσης πρέπει να αναφέρω πως ο άντρας της Μόρφως είναι ΠΟΛΥ καλό παιδί.

Το ίδιο όμως καλό παιδί είναι και της Αναστασίας.

Αυτά .... φιλάκια σε όλες.

Alter ego μου περάσατε σούπερ εεε???? Μπράβο αγαπούλα μου, να χαλαρώσεις κιόλας και να ξεφέυγεις από τις σκέψεις σου....Ελα και σιγα σιγά θα τις γνωρίσεις όλες τις φούλες σου...Θα ξαναβρεθείτε όταν γυρνάνε από Χαλκιδική???

Υ.Γ. Μορφάκι μην τον πολυκυκλοφορείς τον αντρούλή σου γιατί κλέβει καρδιές και στο τέλος θα φταις πάντα εσύ...:tongue::tongue::tongue::tongue:


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σας! είμαι και εγώ μια κοπέλα που για να κάνει παιδάκι πρέπει να κάνει εξωσωματική... το πρόβλημα μου είναι ότι έχω μικροδρεπανοκυτταρική αναιμία και ο σύζυγος το β-μεσογειακή. κάναμε μια προσπάθεια δυστυχώς δεν έπιασα. σκέφτομαι τώρα το χειμώνα να ξεκινήσω ξανά....

είμαι πολύ αγχωμένη! ώρες ώρες αισθάνομαι πολύ άσχημα!

KALOS HLTHES LENAKI! STHN PAREA MAS! EDW THA TA LEME KAI STO ALLO PARENTS..

THN EPOMENH FORA THA EISAI EGKUOULA;)!


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρα σας! είμαι και εγώ μια κοπέλα που για να κάνει παιδάκι πρέπει να κάνει εξωσωματική... το πρόβλημα μου είναι ότι έχω μικροδρεπανοκυτταρική αναιμία και ο σύζυγος το β-μεσογειακή. κάναμε μια προσπάθεια δυστυχώς δεν έπιασα. σκέφτομαι τώρα το χειμώνα να ξεκινήσω ξανά....

είμαι πολύ αγχωμένη! ώρες ώρες αισθάνομαι πολύ άσχημα!

καλώς ήρθες Λενάκι στην παρέα μας.

Μην νιώθεις βρε κοριτσάκι άσχημα, είμαστε πολλές σε αυτό το μονοπάτι.

Όποτε θέλεις να περνάς να τα λέμε.

Alter ego μου περάσατε σούπερ εεε???? Μπράβο αγαπούλα μου, να χαλαρώσεις κιόλας και να ξεφέυγεις από τις σκέψεις σου....Ελα και σιγα σιγά θα τις γνωρίσεις όλες τις φούλες σου...Θα ξαναβρεθείτε όταν γυρνάνε από Χαλκιδική???

Υ.Γ. Μορφάκι μην τον πολυκυκλοφορείς τον αντρούλή σου γιατί κλέβει καρδιές και στο τέλος θα φταις πάντα εσύ...:tongue::tongue::tongue::tongue:

ALTER EGOOOOOOOOOOO

ναι περάσαμε πολύ ωραία ....

Τι καλά όντως να σας γνώριζα όλες απο κοντά....

Αν γνωρίσεις και εσύ τον άντρα της Μόρφως τα ίδια θα πεις ... ;)

GEIA SOU LENAKI MOU!

THN EPOMENH FORA THA EISAI EGKUOULA;)!

Γεια σου Λινάκι .....

Πάω να βάλω φαγητάκι να φάμε με την κολόνα μου, τα λέμε μετά αγαπούλες μου


url]
Link to comment
Share on other sites

καλώς ήρθες Λενάκι στην παρέα μας.

Μην νιώθεις βρε κοριτσάκι άσχημα, είμαστε πολλές σε αυτό το μονοπάτι.

Όποτε θέλεις να περνάς να τα λέμε.

ALTER EGOOOOOOOOOOO

ναι περάσαμε πολύ ωραία ....

Τι καλά όντως να σας γνώριζα όλες απο κοντά....

Αν γνωρίσεις και εσύ τον άντρα της Μόρφως τα ίδια θα πεις ... ;)

Γεια σου Λινάκι .....

Πάω να βάλω φαγητάκι να φάμε με την κολόνα μου, τα λέμε μετά αγαπούλες μου

GEIA SOU ZETTAKI XTHES WRAIA PERASATE E! POLY XARIKA TELIKA OLES EXETE GNWRISTH MONO EGW EMEINA?

ANTE KALH OREKSI!

MAKIA!


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΑΣ ΕΛΕΙΨΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ - ΖΕΤΤΑΚΙ - ΜΟΡΦΩ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΚΑΛΑ!!! ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ! ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!

ΝΤΑΝΙΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΟΜΟΡΦΙΑ ΜΟΥ ΑΥΡΙΟ!

ΔΙΔΥΜΗ ΨΥΧΗ ΜΑΣ ΛΕΙΠΕΙΣ ΗΔΗ....

ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΥ, ΣΤΙΣ 6/8 ΞΕΚΙΝΑΕΙ Η ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΗ ΚΑΙ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ Η ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ....

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΟΛΑ ΣΤΙΣ 20/8.!!!!:shock::shock:

Υπομονη ΕΡΩΤΑ....θα περασουν ολα και τον Σεπτεμβριο θα εχεις τα ευχαριστα! ;)

αχ τι καλά...πρέπει να αναρτηθεί λίστα τελικά για τις προσπαθειες Σ

Σεπτεμβρίου...!

  • Αναστασία
  • Ανίτα
  • Λιν
  • Νταντα (τα λέω καλά έτσι;μη μου το καθυστερήσεις αφού κατανάλωσες όλο το μενου της βιοιατρικής)
  • Εφη αν και εχει την προκατάληψη του Οκτώβρη ...χμμ:rolleyes: νομίζω οτι πρέπει να την ξεπερασει, θα φερει γουρι να γινει το ντου απο όλες μαζί
  • Ζεττα (και με περισσότερη αισιοδοξια παρακαλώ)

Εντωμεταξύη Νατάσα και η Νάντια θα μείνουν από μόνες τους μετά απο τις σύντομες διακοπές και μας μενει το Μορφάκι και η Αννούλα που η πρωτη ειναι πολυασχολη και η δευτερη ειναι στη φαση αρνησης αλλά θα την ξεπεράσει μολις πεσουν βροχη οι ο χοριακές ...! αντε να ερθει ο Σεπτέμβρης αδημονω.!

και κοιτάτε.... θα μενειντε πρωτα έγκυες και μετα θα γεννησω...ετσι προς πείσμα καθε ατυχίας, προβληματος, αγχους, φοβου και ανίδεου γιατρού!

Εγω λέω ή τελη Οκτωβρη ή Νοέμβρη ή Δεκεμβρη

καλημέρα σας! είμαι και εγώ μια κοπέλα που για να κάνει παιδάκι πρέπει να κάνει εξωσωματική... το πρόβλημα μου είναι ότι έχω μικροδρεπανοκυτταρική αναιμία και ο σύζυγος το β-μεσογειακή. κάναμε μια προσπάθεια δυστυχώς δεν έπιασα. σκέφτομαι τώρα το χειμώνα να ξεκινήσω ξανά....

είμαι πολύ αγχωμένη! ώρες ώρες αισθάνομαι πολύ άσχημα!

Καλωσήρθες!!!!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Παρόλο που ξεκινησε η αδεια σημερα...τρεχω κοριτσια να τα προλαβω ολα για να καθησω εξοχικο 2 βδομαδες...

Θα ξαναμπω πιο βραδυ ή αυριο! ΦΙΛΙΑΚΙΑ!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας πενταμορφες!!! Μπηκα αλλα απο ασυρματο καφετεριας αλλα δεν διαβασα και πολλα. Εγω ειμαι καλα κανω μπανακια, μετραω το σαχαρο κατοπιν εντολης του γιατρου αλλα ευτυχως ειναι οκ σε πολυ φυσιολογικα ορια και ψιλοπροσεχω αν και αργα τι τρωω. ειμαι ηδη 88 κιλα και δυσκολευομαι λιγο αλλα ελπιζω να τα καταφερω να συγκρατηθω.

Δημητρουλα μιλησαμε κι ολας καλωήρθές πίσω, ειδες η Αννιτα αποκαλυψη ειναι φοβερο παιδι ευαισθητουλα και καλος ανθρωπος.

Αννιτουλα μου κι εμεις τα ειπαμε Σάγαπω πολυ και με το καλο απο Σεπτεμβρη του χρονου να κανουμε ολες μπανιο με τα μωρακια μας Ζακυνθο.

Αναστασια μου περασατε τελεια ειδα στο facebook με τις βορειες μπραβο ειναι καταπληκτικα παιδια και κουκλες.

Πηνελοπη μου ολα καλα κι εσυ ε? μπραβο πολυ χαιρομαι.

Λινακι μου οπωσδηποτε να ψαχτεις δεν ειναι τυχαιο αυτο που σου συμβαινει να πας και Τσιλιβακο αν δεν εχεις παει κι οπωσδηποτε σε αλλο γυναικολογο, δεν υπαρχει περιπτωση θα κανεις παιδακι απλα θελει ψαξιμο και εισαι κοντα νιωθω.

Ναντια ολα καλα παρεθεριζεις,?

Ντανιελλα μου οκ με τη δουλιτσα ε συνηθισατε?

Maranth βροχερη Πολλα φιλια και σε ολες τις κοπελες που δεν αναφερθηκα! Σας αγαπω πολυ και μου λείπετε ζουζουνιτσες μου. ευχομαι να περνατε ολες καλα και να προσεχετε γιατι πρεπει να ειστε ξεκουραστες εχουμε εγκυμοσύνες και πολλα μωρακια που ερχονται απο Σεπτεμβρη.

Christine γλυκουλα μου τι κανουν τα μωρακια σου ολα οκ με το θηλασμο πολλα φιλακια σε ολους σας.

Θα προσπαθω να μπαινω πιο συχνα γιατι παθαινω στερητικο. φιλακια πολλλα! και εννοειται οποια βγαλει ο δρομος την περιμενω!:-P


image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495398image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495566
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...