Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Koula - mares


kale

Recommended Posts

TO STHTHOS OTAN PERIMENOUME NA ADIATHTISOYME FYSIOLOGIKO EINAI NA PONAEI MHN SE AGXONH AFOY EKANES KAI THN EKSETASH PROLAKTINHS KAI EINAI OK.

EGW META THS APOTIXIMENES EGKYMOSINES YPOXORISAN TA SIMPTWMATA THS PERIODOY GENIKA EXOUN ERTHEI POU LEME TA PANW PAKW.

ALLA EXW AKOYSH POLLES PERIPTWIS OTI META APO MIA EGKYMOSINH TA SIMPOMATA ALLAZOUN.

Ναι μωρε.Νομιζω τσαμπα το σκεφτομαι.Απλα με ποναει σχεδον 15 μερες καθε φορα και τετοιο θεμα ειχα οταν ειχα ανεβασμενη προλακτινη.Μαλλον ειναι αυτο που λες οτι εχουν ερθει τα πανω κατω...Σαν να με πιανει το κεφαλι μου κι εμενα μπορει να ξαναχαπακωθω:D Θα χασω και το μπανιο αυριο ρε γαμωτο και κανονικη περιοδο δεν θα εχω ακομα:evil:


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι μωρε.Νομιζω τσαμπα το σκεφτομαι.Απλα με ποναει σχεδον 15 μερες καθε φορα και τετοιο θεμα ειχα οταν ειχα ανεβασμενη προλακτινη.Μαλλον ειναι αυτο που λες οτι εχουν ερθει τα πανω κατω...Σαν να με πιανει το κεφαλι μου κι εμενα μπορει να ξαναχαπακωθω:D Θα χασω και το μπανιο αυριο ρε γαμωτο και κανονικη περιοδο δεν θα εχω ακομα:evil:

MHN AGXONESE KORITSAKI MOU KAI HREMHSE GIATI KAI TO AGXOS,TO STRES MPOREI NA THN KATHISTERH. GEKIKA TO AGXOS DEN WFEILH.

PARE XAPAKI AFOY SE KANEI NA NIOTHIS KALHTERA.


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Oles vlepete Oneira tora! Opotan tha eimai i proti pou tha pei KALIMERA!

mpravo anastasia m p pigan ola kala stin epitropi. eida k ts pics sas sto fb. makari na rxomoun se kapoia apo tis sinanitiseis sas k go!

lampini m na mpaineis na mas les ena geia alla kirios na diaskedazeis stis diakopes s! makari na paei kala k iximiotherapeia ts manoulas s.

anitaki m kalo pos ta pas? ksemperdepses apo tis fasaries p eixes?

lenaki kalosrises sti parea mas!

Mimitroula pote pas giatro? Pantos simfono an den kaneis mpanio den einai diakopes! Auto Leo k ston antra m, p thelei na pame sto eksoxiko t sto vouno se kapoia fasi alla ego t Leo oti thelo toulaxiston pisina!

oo ipoloipes p eiste diakopes na exo na po! zileuo!! a kai koimithite tora p mporeite!

Xx


May 2012: ΙVF-ICSI #1, (2 blastos) ~ BFN(-)

Nov 2012: FET #1, (2 blastos) ~ BFP(+) :D

mlqnp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑ

Τελικά σα να έχει μια ησυχία το καφενε μας αυτή την περίοδο.....

Θα φύγω και εγώ για ΣΚ ...

και το θέμα είναι βρε Εφάκι τώρα που έρχομαι στην πόλη σου θα λείπεις εσύ ...

Αρτεμισάκι μου, έχει πέσει πολύ ξενύχτι, ε??? Αχ βρε μικρή μου, κράτα γερά, που θα πάει θα περάσουν τα δύσκολα κάποια στιγμή. Σε φιλώ και εσένα και τα ζουζουνάκια σου που σε ξενυχτάνε.

Φιλάκια σε όλα μου τα κοριτσάκια.


url]
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλημέρα!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ!!!!!!!!

Ξεκουραστείτε γιατί θα εχουμε αγώνα όλο το χειμώνα!!!

Αναστασούλα Μπράβο κοριτσάκι!!!Εφυγε και αυτή η εκκρεμότητα με την επιτροπή και ξεκινάς με ηρεμία . Κοίτα να ξεκουραστείτε λίγο με το αντρούλη και όλα καλά θα πάνε!!!

Μόρφω σίγα μην δεν έπιανε το ντεκολτέ..... Αλοίμονο σε μας!!:P:p:p

Ζετάκι καλό ΣΚ μανάρι μου και καλά μπάνια. Θα πάω και εγώ στη μαμά μου-ξερεις φροντίδα και προδερμ-τί και αν θέλω να γίνω μάνα δεν το χρειάζομαι και εγώ????

Αρτεμούλα κουράγιο κορίτσι!!

Θα περάσει ο καιρός και θα κοιμούνται τα αγόρια σου..

Σου στέλνω φιλιά και περισσότερα στα παιδάκια σου

Κοριτσάκια χθες λόγω του 15Αυγούστου αρχισαν οι παρακλήσεις στην Παναγία. Θα προσπαθήσω να πηγαίνω κάθε μέρα. Συγκέντρωσα και τα ονοματάκια μας να τα διαβάσει ο πάτερ να μας βοήθησει όλες η Παναγίτσα.

Κάντε την προσευχούλα σας και εσείς να βοηθηθούμε...

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ!!

ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΙΑ ΕΠΕΣΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ!!

ΟΣΕΣ ΦΕΥΓΟΥΝΕ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝΕ, ΓΕΜΙΣΤΕ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΤΕΤΟΙΑ ΕΠΟΧΗ ΚΑΠΟΙΕΣ ΘΑ ΕΧΟΥΝΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΤΗ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!!!!!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια μου! Μπηκα παλι απο θαλασσα αν και δεν βουτηξα γιατι ειναι λιγο κρυα σημερα και φυσαει.

Αρτεμις ξενυχτι ε? ειναι το πιο ωραιο ξενυχτι αυτο παρεα με τους κουκλους σου ζησε το και μετα θα εχεις μια γλυκεια αναμνηση ειναι λιγο κουραστικο αλλα θα το θυμασαι με νοσταλγια.

Νασταζια ακριβως οπως το λες του χρονου ολες μανουλες με το καλο!

Maranth ναι θα προσευχηθουμε οσο μπορουμε να ειμαστε ολες γερες και ευλογημένες με το καλο να ερθουν τα παιδακια μας, σε ευχαριστουμε που μας θυμασαι στις παρακλησεις.

Ζεττακι μου ολα καλα κι εσυ ε? πολλα φιλια.

Καλημερα σε ολες!!!


image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495398image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495566
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες μου αρχίζουν οι διακοπούλες και για τα υπόλοιπα κοριτσάκια εκτός από τις ήδη απούσες εεε????

Καλά να περάσετε και να περνάτε αγαπούλες, χαλαρώστε όσο περισσότερο μπορείτε....Τα καλύτερα σας περιμένουν...

Φιλάκια πολλά σε όλες!!!!!!!!!!!


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...