Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Γεια σας πενταμορφες!!! Μπηκα αλλα απο ασυρματο καφετεριας αλλα δεν διαβασα και πολλα. Εγω ειμαι καλα κανω μπανακια, μετραω το σαχαρο κατοπιν εντολης του γιατρου αλλα ευτυχως ειναι οκ σε πολυ φυσιολογικα ορια και ψιλοπροσεχω αν και αργα τι τρωω. ειμαι ηδη 88 κιλα και δυσκολευομαι λιγο αλλα ελπιζω να τα καταφερω να συγκρατηθω.

Δημητρουλα μιλησαμε κι ολας καλωήρθές πίσω, ειδες η Αννιτα αποκαλυψη ειναι φοβερο παιδι ευαισθητουλα και καλος ανθρωπος.

Αννιτουλα μου κι εμεις τα ειπαμε Σάγαπω πολυ και με το καλο απο Σεπτεμβρη του χρονου να κανουμε ολες μπανιο με τα μωρακια μας Ζακυνθο.

Αναστασια μου περασατε τελεια ειδα στο facebook με τις βορειες μπραβο ειναι καταπληκτικα παιδια και κουκλες.

Πηνελοπη μου ολα καλα κι εσυ ε? μπραβο πολυ χαιρομαι.

Λινακι μου οπωσδηποτε να ψαχτεις δεν ειναι τυχαιο αυτο που σου συμβαινει να πας και Τσιλιβακο αν δεν εχεις παει κι οπωσδηποτε σε αλλο γυναικολογο, δεν υπαρχει περιπτωση θα κανεις παιδακι απλα θελει ψαξιμο και εισαι κοντα νιωθω.

Ναντια ολα καλα παρεθεριζεις,?

Ντανιελλα μου οκ με τη δουλιτσα ε συνηθισατε?

Maranth βροχερη Πολλα φιλια και σε ολες τις κοπελες που δεν αναφερθηκα! Σας αγαπω πολυ και μου λείπετε ζουζουνιτσες μου. ευχομαι να περνατε ολες καλα και να προσεχετε γιατι πρεπει να ειστε ξεκουραστες εχουμε εγκυμοσύνες και πολλα μωρακια που ερχονται απο Σεπτεμβρη.

Christine γλυκουλα μου τι κανουν τα μωρακια σου ολα οκ με το θηλασμο πολλα φιλακια σε ολους σας.

Θα προσπαθω να μπαινω πιο συχνα γιατι παθαινω στερητικο. φιλακια πολλλα! και εννοειται οποια βγαλει ο δρομος την περιμενω!:-P

GEIA SOU LAMPRINOULA, XAIROMAI PARA POLI POU EISAI KALA KAI ETSI OLA NA KILANE FISIOLOGIKA!

KALA MPANAKIA!

KALA EINAI H MANOULA SOU?

SOU STELNW TA FILIA MOU!


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σε ευχαριστω Λινακι μου περναμε πολυ ωραια, αφου φοβαμαι λεω αληθεια ειναι? η μαμα ειναι καλα απο αυριο θα παρει τα πρωτα χαπια χημειοθεραπειας και ευχομαι να μην εχουμε παρενεργειες θα κανει 3 σχηματα στην αρχη καθε 2 εβδομαδες με μια εβδομαδα διαλλειμα. Σε ευχαριστω πολυ πολυ. Φιλακια απο την μικρη Σταυρουλα - Χρυσοβαλαντου η οποια δεν βγαινει απο τη θαλασσα και οταν την ρωτανε απο που ειναι λεει ειμαι Χιωτισσα απο το Πυργι, πολυ γελιο.

Φιλακια πολλα!;)


image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495398image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495566
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

KALA EIMAI! AN EKSERESIS OTI EXW TROMERO PONOKEFALO

Παρε κατι να σου περασει.Ή δεν εισαι του παυσιπονου;Εγω νομιζα οτι θα αδιαθετησω σημερα αλλα δεν βλεπω τιποτα τωρα παλι.Με ψιλοποναγε η κοιλια μου ομως και πηρα ενα παναντολ.Τωρα δεν με ποναει τιποτα:D:D


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω Λινακι μου περναμε πολυ ωραια, αφου φοβαμαι λεω αληθεια ειναι? η μαμα ειναι καλα απο αυριο θα παρει τα πρωτα χαπια χημειοθεραπειας και ευχομαι να μην εχουμε παρενεργειες θα κανει 3 σχηματα στην αρχη καθε 2 εβδομαδες με μια εβδομαδα διαλλειμα. Σε ευχαριστω πολυ πολυ. Φιλακια απο την μικρη Σταυρουλα - Χρυσοβαλαντου η οποια δεν βγαινει απο τη θαλασσα και οταν την ρωτανε απο που ειναι λεει ειμαι Χιωτισσα απο το Πυργι, πολυ γελιο.

Φιλακια πολλα!;)

LAMPRINOULA MOU PANTA NA PERNATE WRAIA! EYXOMAI H MANOYLA SOY NA EINAI GERI KAI SIDERENIA KAI NA PANE OLA KALA!

THS ARESEI THS KOYKLA SOY H THALASSA E? LOGIKO! AFOY EINAI XIWTISSA!:)

STELNW POLLA POLLA FILAKIA SE ESENA KAI STHN GLUKIA STAUROULA-CHRUSOVALANTOU


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites

Παρε κατι να σου περασει.Ή δεν εισαι του παυσιπονου;Εγω νομιζα οτι θα αδιαθετησω σημερα αλλα δεν βλεπω τιποτα τωρα παλι.Με ψιλοποναγε η κοιλια μου ομως και πηρα ενα παναντολ.Τωρα δεν με ποναει τιποτα:D:D

EXW PAREI 2NTEPON ALLA TIPOTA.

EXEIS STATHERO KYKLO? EGW OTAN PERIMENO NA ADIATHETISO DEN PONAW TIPOTA ENW PRIN MPO STH DIADIKASIA TWN EKSOSOMATIKON PONOUSA KOILIA MESI KEFALI OLA. TWRA TIPOTA


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites

EXW PAREI 2NTEPON ALLA TIPOTA.

EXEIS STATHERO KYKLO? EGW OTAN PERIMENO NA ADIATHETISO DEN PONAW TIPOTA ENW PRIN MPO STH DIADIKASIA TWN EKSOSOMATIKON PONOUSA KOILIA MESI KEFALI OLA. TWRA TIPOTA

Χαλαρωσε μηπως σου περασει.Ευτυχως αν και εχω συχνα πονοκεφαλους με πιανουν τα παναντολ εξτρα.Τα ντεπον οχι.

Καλο μηνα σας ειπα;;;;:P

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!!!!!


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγω πριν τις αποβολες δεν ειχα πονους πριν τη περιοδο.Τωρα εχω.Επισης με ποναει σχεδον συνεχεια το στηθος μου κι αυτο μου τη δινει!Γι αυτο εκανα εξεταση για προλακτινη αλλα ηταν καλη.Δεν ξερω γιατι συμβαινει...


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Χαλαρωσε μηπως σου περασει.Ευτυχως αν και εχω συχνα πονοκεφαλους με πιανουν τα παναντολ εξτρα.Τα ντεπον οχι.

Καλο μηνα σας ειπα;;;;:P

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!!!!!

KALOOOOOOO MHHHHHHHNAAAAAAAAA!!!!


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites

Εγω πριν τις αποβολες δεν ειχα πονους πριν τη περιοδο.Τωρα εχω.Επισης με ποναει σχεδον συνεχεια το στηθος μου κι αυτο μου τη δινει!Γι αυτο εκανα εξεταση για προλακτινη αλλα ηταν καλη.Δεν ξερω γιατι συμβαινει...

TO STHTHOS OTAN PERIMENOUME NA ADIATHTISOYME FYSIOLOGIKO EINAI NA PONAEI MHN SE AGXONH AFOY EKANES KAI THN EKSETASH PROLAKTINHS KAI EINAI OK.

EGW META THS APOTIXIMENES EGKYMOSINES YPOXORISAN TA SIMPTWMATA THS PERIODOY GENIKA EXOUN ERTHEI POU LEME TA PANW PAKW.

ALLA EXW AKOYSH POLLES PERIPTWIS OTI META APO MIA EGKYMOSINH TA SIMPOMATA ALLAZOUN.


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...