Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Koula - mares


kale

Recommended Posts

ΝΑΙ ΒΡΕ ΛΙΝΑΚΙ, ΘΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΟΥΜΕ ΠΟΛΥ...

ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΘΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ...ΓΙΑΤΙ Ο ΦΕΤΙΝΟΣ ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΘΑ ΦΕΡΕΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΑ ΜΠΕΜΠΕΔΑΚΙΑ ΜΑΣ..!!!!!!:P:p;);)

ΜΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ..!!!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue:

NAI KORITSAKI MOU GLYKO ETSI OPWS TA LES O FETINOS XEIMONAS THA FERI POLLA MWRAKIA;):D

ESI POTE ME TO KALO THA KSEKINHSHS?


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

NAI KORITSAKI MOU GLYKO ETSI OPWS TA LES O FETINOS XEIMONAS THA FERI POLLA MWRAKIA;):D

ESI POTE ME TO KALO THA KSEKINHSHS?

ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΚΙ ΑΝ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ, ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΚΙ ΕΓΩ...!!!!!!!;);)


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

PINK MOU! TA 7 POU LEW HTAN GONIMOPOIHMENA STHN KATAPSIKSI DEN UKSERA KAN GIA GLASTOKISTES OUTE MOU EIXE PEI TIPOTA O KAPETANAKHS ENW STON PANTO EMATHA TO STADIO VLASTOKISTEON OTI EINAI EMBRIA 6HS MERAS ENO EPI EPOXI KAPETANAKH MOU EBAZE EMBRIA 2HS MERAS.

Μερικές φορές αν δεν είναι πολλά δεν το ρισκάρουν για να φτάσουν βλαστοκύστες. Ισως να ηταν αυτο. οσο για τα 2ης ημερας δεν εχει και πολλή σημασία και μενα τα διδυμα αυτη τη στιγμή απο 2ης ημέρας είναι ενώ ο γιος μου απο 3ης..! μου ειπε οτι μεταξυ των δυο περιπτώσεων δεν υπάρχει μεγάλη διαφορά. Οπότε αυτό μην το βάζεις στο μυαλό σου και συγχυζεσαι περισότερο, δεν υπάρχει λόγος.

Πάντως αυτό που ειπες με την κατάψυξη χωραει καταγγελία...ιδίως αν έχεις το φάκελο στα χέρια σου που αποδεικνύει την ολη κατάσταση. Οταν πληρωσες την κατάψυξη δεν σου έδωσαν αποδειξη;


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μερικές φορές αν δεν είναι πολλά δεν το ρισκάρουν για να φτάσουν βλαστοκύστες. Ισως να ηταν αυτο. οσο για τα 2ης ημερας δεν εχει και πολλή σημασία και μενα τα διδυμα αυτη τη στιγμή απο 2ης ημέρας είναι ενώ ο γιος μου απο 3ης..! μου ειπε οτι μεταξυ των δυο περιπτώσεων δεν υπάρχει μεγάλη διαφορά. Οπότε αυτό μην το βάζεις στο μυαλό σου και συγχυζεσαι περισότερο, δεν υπάρχει λόγος.

Πάντως αυτό που ειπες με την κατάψυξη χωραει καταγγελία...ιδίως αν έχεις το φάκελο στα χέρια σου που αποδεικνύει την ολη κατάσταση. Οταν πληρωσες την κατάψυξη δεν σου έδωσαν αποδειξη;

SE KATHE PROSPATHIA EKANA POLLA WARIA KAI EMENAN ARKETA STHN KATAPSIKSI KAI PERISSOTERA AFOU OPWS EXW KSANAPEI KAI KATEPSIGMENA POU EIXA ME AVAZE NA KANW APO THN ARXI ME ORMONES MOU EVAZE 3 KATEPSIGMENA 1 FRESKO TWRA AN MOU ELEGAN PSEMATA K GW PSEMATA LEW TI NA PW.

OXI DEN MOU EDWSAN KAMIA APODIKSI OTI PLIRONA ASTA EDW IPARXEI MEGALO PROVLIMA POU TWRA PIA DEN OFELI NA KANW TIPOTA TO KALITERO POU MPORW NA KANW EINAI NA TA KSEXASO KAI NA DW TO TWRA!


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

AX TI WRAIA THA EIMASTE POLLES GIA SEPTEMVRIO:D

ΝΑΙ ΒΡΕ...ΚΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ, ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ..!!!!!!!!!!:P:p

ΕΣΥ ΤΩΡΑ, ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΟΥΛΕΣ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΜΙΚΡΟΒΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΡΕΙΣ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ, ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΘΑ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΟΙ ΦΟΥΛΕΣ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΔΟΥΜΕ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕΔΙΝΙ ΣΟΥ, ΕΝΤΑΞΕΙ..??;);)


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

AX TI WRAIA THA EIMASTE POLLES GIA SEPTEMVRIO:D

αχ τι καλά...πρέπει να αναρτηθεί λίστα τελικά για τις προσπαθειες Σ

Σεπτεμβρίου...!

  • Αναστασία
  • Ανίτα
  • Λιν
  • Νταντα (τα λέω καλά έτσι;μη μου το καθυστερήσεις αφού κατανάλωσες όλο το μενου της βιοιατρικής)
  • Εφη αν και εχει την προκατάληψη του Οκτώβρη ...χμμ:rolleyes: νομίζω οτι πρέπει να την ξεπερασει, θα φερει γουρι να γινει το ντου απο όλες μαζί
  • Ζεττα (και με περισσότερη αισιοδοξια παρακαλώ)

Εντωμεταξύη Νατάσα και η Νάντια θα μείνουν από μόνες τους μετά απο τις σύντομες διακοπές και μας μενει το Μορφάκι και η Αννούλα που η πρωτη ειναι πολυασχολη και η δευτερη ειναι στη φαση αρνησης αλλά θα την ξεπεράσει μολις πεσουν βροχη οι ο χοριακές ...! αντε να ερθει ο Σεπτέμβρης αδημονω.!

και κοιτάτε.... θα μενειντε πρωτα έγκυες και μετα θα γεννησω...ετσι προς πείσμα καθε ατυχίας, προβληματος, αγχους, φοβου και ανίδεου γιατρού!


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙ ΒΡΕ...ΚΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ, ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ..!!!!!!!!!!:P:p

ΕΣΥ ΤΩΡΑ, ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΟΥΛΕΣ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΜΙΚΡΟΒΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΡΕΙΣ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ, ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΘΑ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΟΙ ΦΟΥΛΕΣ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΔΟΥΜΕ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕΔΙΝΙ ΣΟΥ, ΕΝΤΑΞΕΙ..??;);)

NAI THA KANW THS EKSETASIS KAI AN EINAI KATHARES PROXORAW GIA NA UPODEXTO TA PAGOTAKIA:p

NAI THELW PARA POLI NA SAS GNORISO APO KONTA AYTH TH FORA THA ERTHO PIO NWRIS GIA NA PROLAVO NA SAS DW!


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites

SE KATHE PROSPATHIA EKANA POLLA WARIA KAI EMENAN ARKETA STHN KATAPSIKSI KAI PERISSOTERA AFOU OPWS EXW KSANAPEI KAI KATEPSIGMENA POU EIXA ME AVAZE NA KANW APO THN ARXI ME ORMONES MOU EVAZE 3 KATEPSIGMENA 1 FRESKO TWRA AN MOU ELEGAN PSEMATA K GW PSEMATA LEW TI NA PW.

OXI DEN MOU EDWSAN KAMIA APODIKSI OTI PLIRONA ASTA EDW IPARXEI MEGALO PROVLIMA POU TWRA PIA DEN OFELI NA KANW TIPOTA TO KALITERO POU MPORW NA KANW EINAI NA TA KSEXASO KAI NA DW TO TWRA!

ναι το θυμάμαι αυτο για τη μιξη κατεψυγμένων και φρέσκων. Τι εχεις τραβήξει κι εσυ ρε κορίτσι. Αυτη τη φορά όμως θα πανε όλα καλά...θα δεις..


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

αχ τι καλά...πρέπει να αναρτηθεί λίστα τελικά για τις προσπαθειες Σ

Σεπτεμβρίου...!

  • Αναστασία
  • Ανίτα
  • Λιν
  • Νταντα (τα λέω καλά έτσι;μη μου το καθυστερήσεις αφού κατανάλωσες όλο το μενου της βιοιατρικής)
  • Εφη αν και εχει την προκατάληψη του Οκτώβρη ...χμμ:rolleyes: νομίζω οτι πρέπει να την ξεπερασει, θα φερει γουρι να γινει το ντου απο όλες μαζί
  • Ζεττα (και με περισσότερη αισιοδοξια παρακαλώ)

Εντωμεταξύη Νατάσα και η Νάντια θα μείνουν από μόνες τους μετά απο τις σύντομες διακοπές και μας μενει το Μορφάκι και η Αννούλα που η πρωτη ειναι πολυασχολη και η δευτερη ειναι στη φαση αρνησης αλλά θα την ξεπεράσει μολις πεσουν βροχη οι ο χοριακές ...! αντε να ερθει ο Σεπτέμβρης αδημονω.!

και κοιτάτε.... θα μενειντε πρωτα έγκυες και μετα θα γεννησω...ετσι προς πείσμα καθε ατυχίας, προβληματος, αγχους, φοβου και ανίδεου γιατρού!

ΑΧ, ΝΑΙ ΜΠΡΑΒΟ..ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΟ..!!!!!!!!!!!!!:P:p

ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ, Ή ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ.????

NAI THA KANW THS EKSETASIS KAI AN EINAI KATHARES PROXORAW GIA NA UPODEXTO TA PAGOTAKIA:p

NAI THELW PARA POLI NA SAS GNORISO APO KONTA AYTH TH FORA THA ERTHO PIO NWRIS GIA NA PROLAVO NA SAS DW!

ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ...ΘΑ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ..!!!!!;);):P


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αχ τι καλά...πρέπει να αναρτηθεί λίστα τελικά για τις προσπαθειες Σ

Σεπτεμβρίου...!

  • Αναστασία
  • Ανίτα
  • Λιν
  • Νταντα (τα λέω καλά έτσι;μη μου το καθυστερήσεις αφού κατανάλωσες όλο το μενου της βιοιατρικής)
  • Εφη αν και εχει την προκατάληψη του Οκτώβρη ...χμμ:rolleyes: νομίζω οτι πρέπει να την ξεπερασει, θα φερει γουρι να γινει το ντου απο όλες μαζί
  • Ζεττα (και με περισσότερη αισιοδοξια παρακαλώ)

Εντωμεταξύη Νατάσα και η Νάντια θα μείνουν από μόνες τους μετά απο τις σύντομες διακοπές και μας μενει το Μορφάκι και η Αννούλα που η πρωτη ειναι πολυασχολη και η δευτερη ειναι στη φαση αρνησης αλλά θα την ξεπεράσει μολις πεσουν βροχη οι ο χοριακές ...! αντε να ερθει ο Σεπτέμβρης αδημονω.!

και κοιτάτε.... θα μενειντε πρωτα έγκυες και μετα θα γεννησω...ετσι προς πείσμα καθε ατυχίας, προβληματος, αγχους, φοβου και ανίδεου γιατρού!

Dada - October - November


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

ναι το θυμάμαι αυτο για τη μιξη κατεψυγμένων και φρέσκων. Τι εχεις τραβήξει κι εσυ ρε κορίτσι. Αυτη τη φορά όμως θα πανε όλα καλά...θα δεις..

THA SAS PW TI EXW SKEYTH ME OLA AYTA POU EXW PERASH MAKARI NA HMOUN APO THS GINEKIES POU DEN THELOUN PAIDIA GIA NA MHN PONAO K TRAVAO OTI TRAVAO.

ALLA TI NA KANW TA PAIDIA TA LATREYW EDW STO DROMO VLEPO KSENA K SAN KAZH TOUS XAMOGELAO.

H POU SE KAPOIES PANE ME TOSH EUKOLIA KAI TA PARATANE H' TA SKOTONOYN MILAME GIA ARRWSTA MIALA.

KAI EMEIS OLES KANOUME OTI MPOROUME GIA NA APOKTISOUME ENA PAIDI.

EXW THS ELPIDES OTI KAI GW KAPOIA STIGMH THA PARW STHN AGKALIA MOU TO DIKO MOU PAIDI K TO EYXOME SE OLES MAS


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...