Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια λοιπόν επανήλθα με ερωτήσεις! 😂 δε θα γλιτώσετε από μένα ! να σας πω ότι το σάββατο μπαίνω 32η εβδομάδα 🙏  οι απορίες μπυ είναι οι εξής:

      1) δεν θα έπρεπε να εχω λίγο γαλατάκι, κάτι; 

      2) υπάρχει περίπτωση το μωρο να μου πιέζει το έντερο και να πονάω χαμηλά μόνο από τη μια πλευρά; θα σας πω γιατί το λέω παρατήρησα 2 φορες τώρα ότι πχ ειχα ενόχληση πήγα τουαλέτα και αμέσως μετά πέρασε, και σήμερα πχ που ήμουν μια χαρά ως το απόγευμα , ξαφνικά ένιωσα  ότι ήθελα τουαλέτα στιγμιαία αλλά δεν… και μετά με έπιασε χαμηλά αριστερά ενόχληση! 

      3) όταν κάθομαι στο κρεβάτι πλέον σε θέση όρθια με το μαξιλάρι πίσω , είτε να φάω , είτε να δω τηλεόραση , το μωρο σπρώχνει χτυπάει, κλωτσά, τεντώνει … τα πάντα όλα, ε και πονάω! τον ενοχλεί η θέση; γιατί γίνεται έξαλλος;

      4) σε ένα μήνα πήρα 1,5 κιλο περίπου ! είναι πολύ; ήμουν 62,5 και ζυγίστηκα χθες 63,9!

Koula - mares


kale

Recommended Posts

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΓΑΠΟΥΛΑ ΜΟΥ.!!!!!!!!!!!!

ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΩ ΟΛΕΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ....ΟΛΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑΝ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ....ΜΕ ΤΑ ΠΡΟΤΕΡΗΜΑΤΑ ΜΑΣ ΟΛΕΣ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΕΛΛΑΤΩΜΑΤΑ ΜΑΣ...ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΣΕΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΔΕΛΦΟΥΛΕΣ ΟΛΕΣ....!!!!!!:P:p:p

ΝΑΙ, ΕΓΙΝΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ ΚΙ ΕΓΩ ΑΝΤΕΔΡΑΣΑ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ...:oops::oops::oops:

ΤΟ ΕΧΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΛΛΑΤΩΜΑ, ΑΛΛΑ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΑΣ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ, ΝΑ ΤΟ ΔΙΟΡΘΩΣΩ...!!!!!!!!;);)

Και εμείς μωρό μου σε αγαπάμε όλες και στο λέω με απόλυτη σιγουριά.

Καλό είναι όλες μας όταν εκνευριζόμαστε με κάτι οτι και αν είναι αυτό πρώτα να το επαληθεύουμε και μετά να μιλάμε.

Είναι μάλλον που είσαι λίγο "μεσογειακό" τυπάκι. ;)


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ, ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ.?????

ΤΙ ΤΡΑΒΑΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ....ΟΛΟ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ "ΨΑΞΙΜΑΤΑ" ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΟΝΕΣ ΜΑΣ, ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΕΙΝΑΙ......... ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥΣ...!!!!!!:evil::evil::evil:

ΖΕΤΤΑ ΜΟΥ, ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΣΙΔΗΡΟ...!!!!!!!!!!;);)

GEIA SOU ANITAKI MOU! KALA LEW OTI EIMAI.

PIO POLI PSAXNOMASTE APO EKSETASIS APO MONES MAS PARA OI GIATROI TI TOUS THELOUME AFOU SE LIGO THA KANOUME K THN EMVRIOMETAFORA MONES MAS :P

ESI KALA EISAI? PWS PAEI H METAKOMISH? KONTEYETE?


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites

Τι κανεις εσύ μικρούλα μου ????

ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΨΥΧΗ ΜΟΥ....ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΤΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΑΣ...!!!!!!!!!!:P:p:p

ΕΣΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ..?

ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΤΩΡΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ, ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΟΤΙ ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΦΕΥΓΕΙΣ..!!!!!:P:p;)


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΨΥΧΗ ΜΟΥ....ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΤΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΑΣ...!!!!!!!!!!:P:p:p

ΕΣΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ..?

ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΤΩΡΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ, ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΟΤΙ ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΦΕΥΓΕΙΣ..!!!!!:P:p;)

Έχω πεθάνει πραγματικά αλλα κάνω υπομονή.

A δεν σα είπα και το χειρότερο.

Εχτές κάνανε προειδοποίηση σε κάποια άτομα που είναι στα κεντρικά πολλά χρονια για απόλυση. Θα πάρουν μιση αποζημίωση. Μια κοπέλα είναι 24 χρονια !!!!

Έρχεται και η σειρά μας :(


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Και εμείς μωρό μου σε αγαπάμε όλες και στο λέω με απόλυτη σιγουριά.

Καλό είναι όλες μας όταν εκνευριζόμαστε με κάτι οτι και αν είναι αυτό πρώτα να το επαληθεύουμε και μετά να μιλάμε.

Είναι μάλλον που είσαι λίγο "μεσογειακό" τυπάκι. ;)

ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ, ΑΥΤΟ ΤΟ "ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟ" ΦΤΑΙΕΙ ΓΙΑ ΟΛΑ.!!!;)

GEIA SOU ANITAKI MOU! KALA LEW OTI EIMAI.

PIO POLI PSAXNOMASTE APO EKSETASIS APO MONES MAS PARA OI GIATROI TI TOUS THELOUME AFOU SE LIGO THA KANOUME K THN EMVRIOMETAFORA MONES MAS :P

ESI KALA EISAI? PWS PAEI H METAKOMISH? KONTEYETE?

ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΥ, ΣΤΙΣ 6/8 ΞΕΚΙΝΑΕΙ Η ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΗ ΚΑΙ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ Η ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ....

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΟΛΑ ΣΤΙΣ 20/8.!!!!:shock::shock:


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έχω πεθάνει πραγματικά αλλα κάνω υπομονή.

A δεν σα είπα και το χειρότερο.

Εχτές κάνανε προειδοποίηση σε κάποια άτομα που είναι στα κεντρικά πολλά χρονια για απόλυση. Θα πάρουν μιση αποζημίωση. Μια κοπέλα είναι 24 χρονια !!!!

Έρχεται και η σειρά μας :(

ΣΩΠΑ ΒΡΕ...ΜΗ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΕΤΣΙ..!!!!!!!!!!

ΕΙΔΕΣ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΚΙ ΑΥΤΟΙ..???

ΑΦΗΝΟΥΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ...:evil::evil::evil:

ΚΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ....ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΦΤΑΣΟΥΝ ΟΙ ΑΘΛΙΟΙ ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΑΣ ΠΛΕΟΝ..???


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ, ΑΥΤΟ ΤΟ "ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟ" ΦΤΑΙΕΙ ΓΙΑ ΟΛΑ.!!!;)

ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΥ, ΣΤΙΣ 6/8 ΞΕΚΙΝΑΕΙ Η ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΗ ΚΑΙ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ Η ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ....

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΟΛΑ ΣΤΙΣ 20/8.!!!!:shock::shock:

KORITSAKI MOU MESA SE LIGES MERES TOSO POLLA

POLU TALAIPORIA KAI KOYRASH ANTE NA PARASOUN KAI AYTA NA KSEKOURASTHS.


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες μου σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας...

Σε λίγο αναχωρώ...δεν θα έχω internet και από το κινητό δεν μπαίνω γιατί με εκνευρίζει...

Θα τα πόυμε πάλι την Κυριακή το βράδυ...για την απόφαση της επιτροπής θα σας ενημερώσει το Ζεττάκι(μιας που θα την έχω αγκαζέ στην επιτροπή)

Dadaki δεν θα σε προλάβω όταν γυρίσω...

Σου ευχομαι να περάσεις υπέροχα στις διακοπές σου, να ξεκουραστείς και να απολάυσεις την θάλασσα....

Νότιες και Νησιώτισσες σας χαιρετώ...βορειοελλαδίτισσες......ΣΑΣ ΕΡΧΟΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσάρες μου σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας...

Σε λίγο αναχωρώ...δεν θα έχω internet και από το κινητό δεν μπαίνω γιατί με εκνευρίζει...

Θα τα πόυμε πάλι την Κυριακή το βράδυ...για την απόφαση της επιτροπής θα σας ενημερώσει το Ζεττάκι(μιας που θα την έχω αγκαζέ στην επιτροπή)

Dadaki δεν θα σε προλάβω όταν γυρίσω...

Σου ευχομαι να περάσεις υπέροχα στις διακοπές σου, να ξεκουραστείς και να απολάυσεις την θάλασσα....

Νότιες και Νησιώτισσες σας χαιρετώ...βορειοελλαδίτισσες......ΣΑΣ ΕΡΧΟΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ...

KORITSAKI MOU OMORFO KALO TAKSIDI! KALA NA PERASETE!

KAI ME TO KALO NA DEIS KAI THS VORIOELLADITISSES!

POLLA FILAKIA!


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες μου σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας...

Σε λίγο αναχωρώ...δεν θα έχω internet και από το κινητό δεν μπαίνω γιατί με εκνευρίζει...

Θα τα πόυμε πάλι την Κυριακή το βράδυ...για την απόφαση της επιτροπής θα σας ενημερώσει το Ζεττάκι(μιας που θα την έχω αγκαζέ στην επιτροπή)

Dadaki δεν θα σε προλάβω όταν γυρίσω...

Σου ευχομαι να περάσεις υπέροχα στις διακοπές σου, να ξεκουραστείς και να απολάυσεις την θάλασσα....

Νότιες και Νησιώτισσες σας χαιρετώ...βορειοελλαδίτισσες......ΣΑΣ ΕΡΧΟΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ...

καλό ταξίδι και να περάσεις τέλεια. Οσο για την επιτροπη αν η Ζέτα δεν δωσει αναφορά μεχρι Πεμπτη μεσημερι θα την παρω 10 τηλεφωνα... Ζεττάκι σε προειδοποιώ ....Ματς μουτς...


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

KORITSAKI MOU MESA SE LIGES MERES TOSO POLLA

POLU TALAIPORIA KAI KOYRASH ANTE NA PARASOUN KAI AYTA NA KSEKOURASTHS.

ΝΑΙ ΒΡΕ ΛΙΝΑΚΙ, ΘΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΟΥΜΕ ΠΟΛΥ...

ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΘΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ...ΓΙΑΤΙ Ο ΦΕΤΙΝΟΣ ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΘΑ ΦΕΡΕΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΑ ΜΠΕΜΠΕΔΑΚΙΑ ΜΑΣ..!!!!!!!!!!:P:p;);)

κοριτσάκια μου, σας φιλώ , θα τα πούμε αργότερα πάλι.

μακια μακια σε όλα μου τα γλυκά τα κοριτσάκια

ΜΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ..!!!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue:


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες μου σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας...

Σε λίγο αναχωρώ...δεν θα έχω internet και από το κινητό δεν μπαίνω γιατί με εκνευρίζει...

Θα τα πόυμε πάλι την Κυριακή το βράδυ...για την απόφαση της επιτροπής θα σας ενημερώσει το Ζεττάκι(μιας που θα την έχω αγκαζέ στην επιτροπή)

Dadaki δεν θα σε προλάβω όταν γυρίσω...

Σου ευχομαι να περάσεις υπέροχα στις διακοπές σου, να ξεκουραστείς και να απολάυσεις την θάλασσα....

Νότιες και Νησιώτισσες σας χαιρετώ...βορειοελλαδίτισσες......ΣΑΣ ΕΡΧΟΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ...

ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ, ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ...!!!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΒΟΡΕΙΕΣ..!!!!!!!!:P:p


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...