Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Koula - mares


kale

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Μορφάκι μου γλυκό σου ευχομαι ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

Να εισαι γερή και ευτυχισμένη και του χρόνου στα γενέθλιά σου να κρατάς στην αγκαλιά σου το μωράκι σου!!

Να περάσετε όμορφα σήμερα!! φιλιά πολλα

10040186-happy-birthday-ballons.jpg

Μορφάκι καλημέρα και χρόνια πολλά! Να τα εκατατοστήσεις και αν αυτα σου φαίνονται λιγα να τα χιλιάσεις... Να εισαι γερή και ευτυχισμένη και του χρόνου που θα εχεις μια κοιλιά μέχρι απένταντι (γιατί αν ξεκινησεις Φλεβάρη ετσι θα ειναι ) σε βλέπω να πηγαίνεςι μεχρι το σουβλατζιδικο της γωνίας για να γιορτάσεις..Κοίτα να το χαρείς φέτος μαζί με τις γλυκες υπάρξεις του φόρουμ...Και πάλι ο,τι επιθυμείς σου εύχομαι, και να εισαι πάντα μα παντα γερη..!!!
BONJOURRRRRRRRRRRRRRRRRR

καλημέρα σε όλα τα κοριτσάκια ....

ΜΟΡΦΑΚΙ, ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ, να τα εκατοστήσεις και σύντομα με ένα μωράκι στην αγκαλίτσα ... γιατί όχι και δύο ??

Φιλάκια ...

Μορφάκι μου γλυκό κ όμορφο Χρόνια σου πολλά κ ευτυχισμένα!!!!!!! Να τα εκατοστήσεις κοριτσάκι μου κ ότι επιθυμείς!!!!!! Σύντομα να έρθει το μωράκι σου που τόσο λαχταράς...... καλά να περάσετε απόψε...... σε φιλώ.....:D

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια..... :P

Αναστασάκι μου καλά να περάσετε Χαλκιδική.....δεν ξέρω σε ποιο μέρος θα

πατε, αλλά αν θέλετε περάστε κ μια βόλτα απο την ακτή Καλογριάς στο δεύτερο πόδι..... είναι καταπληκτικά.....;)

Πολλά πολλά φιλιά σε ολες ......:D:D:D

184320,xcitefun-happy-birthday-3.gif

MORFAKI XRONIA SOU POLLA PANTA XARES KAI EUTIXIA NA SINANTAS STH ZWH SOU KAI LIGO PARAKATO THA SINANTISIS TO PAIDAKI SOU!

OTI ALLO EPITHIMEI H KARDOULA SOU EYXOMAI NA TO APOKTISEIS!

POLLA POLLA FILAKIA!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ...!!!!!!!!!!!!!!!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ..?????????????????

ΕΓΩ ΠΕΤΑΩ ΑΠΟ ΤΗ ΧΑΡΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ.....ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗ ΛΑΤΡΕΨΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ....!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ, ΚΙ ΑΥΤΗ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΤΗΣ....ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΟΥ...!!!!!!!!!!!!!!!

ΒΓΑΛΑΜΕ ΚΑΙ ΦΩΤΟ, ΘΑ ΤΙΣ ΒΑΛΕΙ Η ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΣΤΟ ΦΒ, ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΕΙ ΑΘΗΝΑ..!!!!!!!!!!!!!

ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...!!!!!!!!!!!!

ΜΟΡΦΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ........t3304.gif

ΝΑ ΤΑ ΧΙΛΙΑΣΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ...!!!!!!!!:P:p:p

Κοριτσάρες μου σας ευχαριστώ.....πάρα μα πάρα πολύ για τις ευχές σας...εύχομαι σε όλες μας να έχουμε του χρόνου γεμάτες αγκαλιές......σας ευχαριστώ και πάλι.....φιλιά...
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μόρφω που είσαι όλη μέρα; υπνοθεραπία κάνεις για να θαμπωσεις το πλήθος το βράδυ;;;

εδω είμαι...με φάγατε κακούργες...:P:p:pδεν είχαμε ιντερνετ στο μαγαζί...και δεν μπορουσα να γράψω.....

Link to comment
Share on other sites

έλα μαρή εδώ είμαι....ήρθε;

ε ε ε έφτασε ................

7.00-7.30 ABC.

Μόρφω που είσαι όλη μέρα; υπνοθεραπία κάνεις για να θαμπωσεις το πλήθος το βράδυ;;;

Έτσι φαίνεται ... τρέφει επιδερμίδα ....

Φιλάκια ... ετοιμάζομαι για το meeting


url]
Link to comment
Share on other sites

ε ε ε έφτασε ................

7.00-7.30 ABC.

Έτσι φαίνεται ... τρέφει επιδερμίδα ....

Φιλάκια ... ετοιμάζομαι για το meeting

μαρή 7 με 7,30 έχει μισή ώρα διαφορά.....να το κάνουμε στη μέση;7 και τέταρτο δλδ...:tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μαρή 7 με 7,30 έχει μισή ώρα διαφορά.....να το κάνουμε στη μέση;7 και τέταρτο δλδ...:tongue:

εσυ που είσαι εορτάζουσα να πας 7:30 για να κάνεις και εντυπωση..ασε τις άλλες να περιμενουν στο λομπυ το ξενοδοχείου...να περάστε καλά και να βγάλετε φωτογραφίες.....! Σας φιλώ


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

POLI ISIXIA EMEINE KAMIA EDW? H' OLLES FIGATE DIAKOPOULES

OSE FIGATE DIAKOPOULES EUXOMAI NA PERASETE POLU POLU OMORFA!!!

Linaki, fili mou pou emene egkios alla exane ta mora pige stin agglia se mia giatro pou eksidikeuetai se akrivos tetoia themata sto st marys hospital k tis eipe mono apo iperixo oti exei diafragma, oti den tis to afairesan olo parolo p ekane epemvasi k oti kanei simfiseis giauto xanei ta mora k tha tin kanei epemvasi. isos na aksizei ton kopo mias k eixes toses palindromiseis. Asxoleitai apokleistika me auto.

Anastasia mou kales diakopes k na perasete teleia me tis vories!

Xxx


May 2012: ΙVF-ICSI #1, (2 blastos) ~ BFN(-)

Nov 2012: FET #1, (2 blastos) ~ BFP(+) :D

mlqnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Linaki, fili mou pou emene egkios alla exane ta mora pige stin agglia se mia giatro pou eksidikeuetai se akrivos tetoia themata sto st marys hospital k tis eipe mono apo iperixo oti exei diafragma, oti den tis to afairesan olo parolo p ekane epemvasi k oti kanei simfiseis giauto xanei ta mora k tha tin kanei epemvasi. isos na aksizei ton kopo mias k eixes toses palindromiseis. Asxoleitai apokleistika me auto.

Anastasia mou kales diakopes k na perasete teleia me tis vories!

Xxx

CHRISTINAKI MOY KAI SE EMENA MOU EXOUN MPEI IDEES OTI KATI DEN PAEI KALA OTI KATI YPARXI K DEN AFINH TA MWRAKIA NA PROXORISOUN.

APO TO PRWI POU SIZITOUSA ME TA KORITSIA ARXIZW NA SKEYTOME POLLA AYRIO THA KSANAPARO THL. NA MILISO ME TON PANTO GIATI MOY EIPAN OTI ELEIPE EKTOS.

THA TO KOITAKSO TO THEMAMOU PIO SOVARA DEN MPORI NA EXW MEINH 3FORES EGKIO K AKRIVOS STHS IDIES EBDOMADES TA KATASTREFONTE OLA.


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...