Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Koula - mares


kale

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!

ΖΕΤΤΤΑΚΙ ΕΡΧΕΣΑΙ ΣΕΡΡΕΣ?????????????????????????????????????????????


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τελικα η κοπελα που πουλουσε τις ενεσεις και μου ειχε πει κιολας να αποφασισω γρηγορα γιατι της ηθελε και αλλη 31 Ιουλιου εβαλε σε αλλο φορουμ αγγελια.Επιτηδες μου ειπε να της πω γρηγορα μη τυχον και αλλαξω γνωμη αργοτερα ή τελικα και η αλλη που ενδιαφεροταν δεν ηξερε οτι τις πουλαει και αλλαξε γνωμη...


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

KOΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΓΙΑ ΕΞΟΧΙΚΟ...ΕΠΙΣΤΡΕΦΩ ΣΤΙΣ 18 ΑΛΛΑ ΘΑ ΡΘΩ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΝΔΙΑΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΘΑ ΒΓΕΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ...

ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΙΚΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΤΟΥ ΕΞΟΧΙΚΟΥ!

κΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!

ΖΕΤΤΤΑΚΙ ΕΡΧΕΣΑΙ ΣΕΡΡΕΣ?????????????????????????????????????????????

Ω ναι. .... Είμαι απο εχθές Σέρρες. .. βρε Εφακι τι γίνεται, σαν βομβαρδισμενη πόλη. ... πολυ ησυχία. .. Μέχρι και αύριο θα είμαι στην πόλη σου και εσύ λείπεις. ..:cry:


url]
Link to comment
Share on other sites

Ω ναι. .... Είμαι απο εχθές Σέρρες. .. βρε Εφακι τι γίνεται, σαν βομβαρδισμενη πόλη. ... πολυ ησυχία. .. Μέχρι και αύριο θα είμαι στην πόλη σου και εσύ λείπεις. ..:cry:

ολοι οι σερραιοι ειναι θαλασσα. Δεν υπαρχει κανεις τα σκ! Τι κανεις σερρες? Κριμα! Ηθελα ρε μαμωκο πολυ να σε δω...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Dadaki m na me pareis oposdipte! Kati tha kanonisoume de ginetai! Thaste larnaka mexri ti pempti?

o augoustos apodekatise to forum mas!! proti fora p einai toso pesmeni i simmetoxi!

filakia se oles


May 2012: ΙVF-ICSI #1, (2 blastos) ~ BFN(-)

Nov 2012: FET #1, (2 blastos) ~ BFP(+) :D

mlqnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πω πω ησυχία. ..... τι γίνεται βρε κοριτσάκια .... όλες σουρτουκευτε?

Εγώ επέστρεψα ΣΚ τέλος. ...

Dadaki μου καλά να περάσεις στην Κύπρο και αν δεις και το Αρτεμισακι μας να δώσεις πολλά φιλάκια.

Πολλά φιλάκια σε όλα μου τα κοριτσάκια.


url]
Link to comment
Share on other sites

κοριτσάκια..........διακοπάρετε κι εσείς, ε;

πέρασα να σας δώσω ένα φιλάκι...............και να σας ευχηθώ να περνάτε καλά και ήρεμα τις μέρες του καλοκαιριού που απομένουν.............το έχουμε όλες ανάγκη αυτό...........και να είστε σίγουρες πως θα έρθει για όλες μας η μέρα που θα βιώσουμε το θαύμα που τόσο περιμένουμε............για κάποιες είναι πολύ κοντά αυτή η μέρα............για κάποιες έχει λίγο ταξιδάκι ακόμη........μα όλες θα τα καταφέρουμε!

ένα ιδιαίτερο φιλάκι και μια αγκαλίτσα όλο στοργή και αγάπη για το Ρουμπάκι μας...........που το νοιώθω τόσο πολύ αυτές τις μέρες..............ξέρω ότι ακόμη είσαι μουδιασμένη.........και το μουτράκι σου είναι συννεφιασμένο........μα γρήγορα θα έρθει ένα νινάκι να σου απαλύνει τις πληγές σου καλή μου........και στο εύχομαι ολόψυχα!

καλά μπανάκια όμορφες!


bhgdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Dadaki m na me pareis oposdipte! Kati tha kanonisoume de ginetai! Thaste larnaka mexri ti pempti?

o augoustos apodekatise to forum mas!! proti fora p einai toso pesmeni i simmetoxi!

filakia se oles

Geia sou koukla !!!

Larnaka meno ala kathe mera pame alou. Simera pigame sta vouna kai pigame kai stin Trooditisa kai evala tin zoni kai me diavase o papas. Makari Panagia mou !!!!

Tha se paro tin Tetarti na kanoisoume !!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...