Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Angot είπε:

      κορίτσια λοιπόν επανήλθα με ερωτήσεις! 😂 δε θα γλιτώσετε από μένα ! να σας πω ότι το σάββατο μπαίνω 32η εβδομάδα 🙏  οι απορίες μπυ είναι οι εξής:

      1) δεν θα έπρεπε να εχω λίγο γαλατάκι, κάτι; 

      2) υπάρχει περίπτωση το μωρο να μου πιέζει το έντερο και να πονάω χαμηλά μόνο από τη μια πλευρά; θα σας πω γιατί το λέω παρατήρησα 2 φορες τώρα ότι πχ ειχα ενόχληση πήγα τουαλέτα και αμέσως μετά πέρασε, και σήμερα πχ που ήμουν μια χαρά ως το απόγευμα , ξαφνικά ένιωσα  ότι ήθελα τουαλέτα στιγμιαία αλλά δεν… και μετά με έπιασε χαμηλά αριστερά ενόχληση! 

      3) όταν κάθομαι στο κρεβάτι πλέον σε θέση όρθια με το μαξιλάρι πίσω , είτε να φάω , είτε να δω τηλεόραση , το μωρο σπρώχνει χτυπάει, κλωτσά, τεντώνει … τα πάντα όλα, ε και πονάω! τον ενοχλεί η θέση; γιατί γίνεται έξαλλος;

      4) σε ένα μήνα πήρα 1,5 κιλο περίπου ! είναι πολύ; ήμουν 62,5 και ζυγίστηκα χθες 63,9!

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Ξέρετε τί μου έλεγε χθές η Έφη?

Να μην πάω τώρα στην επιτροπή αλλά να κλείσω ραντεβού για Απρίλιο-Μάιο ας πούμε για να μην χαραμίσω 2 προσπάθειες. Δηλαδή αν δεν τα καταφέρουμε και χρειαστεί να περάσω επιτροπή για εξωσωματική, όχι πρόκληση- να μην έχω ήδη χαλάσει 2 προσπάθειες από τις 3 που μου δικαιολογεί-έκανα μία ήδη πέρσι.

Καταλάβατε????

Εφη βοήθα ρε γιατί δεν το εξηγώ καλά...

Πάντως -τα είπα και στη Ναντια- επειδή φοβάμαι σκέφτομαι να πάω επιτροπή και φάρμακα θα βρούμε ε??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εχει ψιλιαστει ότι κάτι γίνεται και ήρθε χθες να με ρωτήσει....

Της λέω γιατί δεν ρώτας τον γιο σου?

Μου λέει τον ρώτησα και μου είπε όχι...ε ωραία και τι περιμένεις να σου πω εγώ την λέω...

Ω ρε φίλε μου άρχισε ένα κήρυγμα... τα νευρα μου..

Και τι περιμένετε και γιατί δεν πας και πότε θα δω εγώ εγγόνι και τα λοιπά....ήρθε ο άντρας μετά και της είπε να φύγει...μου έκανε ένα κεφάλι κουδούνι...

Pw pw tha tin eixa kolisei sto toixo !!!!!

Auti mas eleipe tora, den mas ftanoun ta dika mas !!!!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εχει ψιλιαστει ότι κάτι γίνεται και ήρθε χθες να με ρωτήσει....

Της λέω γιατί δεν ρώτας τον γιο σου?

Μου λέει τον ρώτησα και μου είπε όχι...ε ωραία και τι περιμένεις να σου πω εγώ την λέω...

Ω ρε φίλε μου άρχισε ένα κήρυγμα... τα νευρα μου..

Και τι περιμένετε και γιατί δεν πας και πότε θα δω εγώ εγγόνι και τα λοιπά....ήρθε ο άντρας μετά και της είπε να φύγει...μου έκανε ένα κεφάλι κουδούνι...

Μα τι πράγμα είναι αυτό ρε παιδί μου????Λες και το παιδί είναι παραγγελία και όποτε το παραγγείλουμε στο γκαρσόνι μας το έφερε!!!!

Έλεος πια δεν καταλαβαίνουν ότι και εμάς μας πονάει το θέμα αυτό???Αυτή θέλει να γίνει γιαγιά,μωρέ τι μας λες???Και εσύ θες να γίνεις μάνα και κοριτσάρα μου στο δηλώνω είναι πολύ κοντά η ώρα που θα πάρεις θετική χοριακή!!!!Σ'αγαπώ πολύ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εχει ψιλιαστει ότι κάτι γίνεται και ήρθε χθες να με ρωτήσει....

Της λέω γιατί δεν ρώτας τον γιο σου?

Μου λέει τον ρώτησα και μου είπε όχι...ε ωραία και τι περιμένεις να σου πω εγώ την λέω...

Ω ρε φίλε μου άρχισε ένα κήρυγμα... τα νευρα μου..

Και τι περιμένετε και γιατί δεν πας και πότε θα δω εγώ εγγόνι και τα λοιπά....ήρθε ο άντρας μετά και της είπε να φύγει...μου έκανε ένα κεφάλι κουδούνι...

Ρε φούστη μου το έχω παρατηρήσει...

Όταν θέλεις να είσαι ήσυχη και ήρεμη, θα γίνει η μακακία είτε από την οικογένεια είτε από τα πεθερικά και θα σε αναστατώσουν:mad::mad::mad:

Καλά η δικιά σου πως το μυρίστηκε????

Πονηρή πάντως. Μόλις της είπες ρώτα το γιο σου, το κατάλαβε.

Γι' αυτό και εγώ δεν πάω μόνη μου να την δώ-με ψαρεύει γαμώτο.

Μη μασάς αγάπη μου όμορφη εσύ...

Ρίξτη μιάν απόλυση και αυτής:P:p:p

Τρελαίνομαι όταν θυμάμαι την αφήγησή σου..

Link to comment
Share on other sites

Αχ κορίτσια σας ευχαριστώ....τώρα που τα είπα ξαλάφρωσα....

Ολη νύχτα το στομάχι μου με πέθανε....

Ελειπε και το μωρό εκείνη την ώρα γι'αυτό την πάτησα....πάλι καλά που γύρισε και της είπε να πάει στο σπίτι της..

Μου είπε την επόμενη φορά που δεν θα είναι αυτός εκεί και θέλει να ανοίξει τέτοιου είδους κουβέντα να την διώξω....ή καλύτερα να μην την αφήσω να μπει στο σπίτι.....


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ξέρετε τί μου έλεγε χθές η Έφη?

Να μην πάω τώρα στην επιτροπή αλλά να κλείσω ραντεβού για Απρίλιο-Μάιο ας πούμε για να μην χαραμίσω 2 προσπάθειες. Δηλαδή αν δεν τα καταφέρουμε και χρειαστεί να περάσω επιτροπή για εξωσωματική, όχι πρόκληση- να μην έχω ήδη χαλάσει 2 προσπάθειες από τις 3 που μου δικαιολογεί-έκανα μία ήδη πέρσι.

Καταλάβατε????

Εφη βοήθα ρε γιατί δεν το εξηγώ καλά...

Πάντως -τα είπα και στη Ναντια- επειδή φοβάμαι σκέφτομαι να πάω επιτροπή και φάρμακα θα βρούμε ε??

Δεν το κατάλαβα πολύ καλά.Δεν το ξαναρίχνεις???Για πρόκληση ή για εξωσωματική σου δικαιολογούν 3 φορές???

Link to comment
Share on other sites

Ρε φούστη μου το έχω παρατηρήσει...

Όταν θέλεις να είσαι ήσυχη και ήρεμη, θα γίνει η μακακία είτε από την οικογένεια είτε από τα πεθερικά και θα σε αναστατώσουν:mad::mad::mad:

Καλά η δικιά σου πως το μυρίστηκε????

Πονηρή πάντως. Μόλις της είπες ρώτα το γιο σου, το κατάλαβε.

Γι' αυτό και εγώ δεν πάω μόνη μου να την δώ-με ψαρεύει γαμώτο.

Μη μασάς αγάπη μου όμορφη εσύ...

Ρίξτη μιάν απόλυση και αυτής:P:p:p

Τρελαίνομαι όταν θυμάμαι την αφήγησή σου..

Είναι τρομερό πως το μυρίζονται!!!Η Αναστασία μας όμως μένει πάνω-κάτω με την πεθερά,οπότε έχει εύκολη πρόσβαση και είναι δύσκολη η αντιμετώπιση!!!

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε τί μου έλεγε χθές η Έφη?

Να μην πάω τώρα στην επιτροπή αλλά να κλείσω ραντεβού για Απρίλιο-Μάιο ας πούμε για να μην χαραμίσω 2 προσπάθειες. Δηλαδή αν δεν τα καταφέρουμε και χρειαστεί να περάσω επιτροπή για εξωσωματική, όχι πρόκληση- να μην έχω ήδη χαλάσει 2 προσπάθειες από τις 3 που μου δικαιολογεί-έκανα μία ήδη πέρσι.

Καταλάβατε????

Εφη βοήθα ρε γιατί δεν το εξηγώ καλά...

Πάντως -τα είπα και στη Ναντια- επειδή φοβάμαι σκέφτομαι να πάω επιτροπή και φάρμακα θα βρούμε ε??

Tin proti fora perase epitropi? An oxi den metraei gia autous prospathia auti.

Perneis egkrisi gia 2+2 fores !!!

To 3 fores den to katalava kai poli.


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ κορίτσια σας ευχαριστώ....τώρα που τα είπα ξαλάφρωσα....

Ολη νύχτα το στομάχι μου με πέθανε....

Ελειπε και το μωρό εκείνη την ώρα γι'αυτό την πάτησα....πάλι καλά που γύρισε και της είπε να πάει στο σπίτι της..

Μου είπε την επόμενη φορά που δεν θα είναι αυτός εκεί και θέλει να ανοίξει τέτοιου είδους κουβέντα να την διώξω....ή καλύτερα να μην την αφήσω να μπει στο σπίτι.....

Κοριτσάκι μου τώρα ό,τι έγινε έγινε.Προσπάθησε να είσαι χαλαρή όσο γίνεται γιατί εμείς έχουμε δουλίτσα τώρα!!!Την Παρασκευή θα δούμε τα βγουλάκια μας!!!!Θα δεις που όλα θα πάνε καλά!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ κορίτσια σας ευχαριστώ....τώρα που τα είπα ξαλάφρωσα....

Ολη νύχτα το στομάχι μου με πέθανε....

Ελειπε και το μωρό εκείνη την ώρα γι'αυτό την πάτησα....πάλι καλά που γύρισε και της είπε να πάει στο σπίτι της..

Μου είπε την επόμενη φορά που δεν θα είναι αυτός εκεί και θέλει να ανοίξει τέτοιου είδους κουβέντα να την διώξω....ή καλύτερα να μην την αφήσω να μπει στο σπίτι.....

ΝΑ ΓΕΛΑΣΕΙ ΤΟ ΧΕΙΛΑΚΙ ΣΟΥ:P

ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Tin proti fora perase epitropi? An oxi den metraei gia autous prospathia auti.

Perneis egkrisi gia 2+2 fores !!!

To 3 fores den to katalava kai poli.

Και εγώ ρε Νταντάκι δεν το κατάλαβα αυτό.Αφού η επιτροπή δίνει χαρτί για 2 προσπάθειες.Γι'αυτό ρώτησα μήπως ο αριθμός 3 είναι για τη πρόκληση και όχι για την εξωσωματική???Γιατί στην πρόκληση δεν ξέρω τι χαρτί δίνουν.

Link to comment
Share on other sites

Pira tis eksetaseis:

Stin kaliergia vrethikan arketoi galaktobakilloi

Oyreoplasma: arnhtiko

Kaliergia ouron: Steira mikrobiwn

Mykoplasma: arnhtiko

Xlamydia: arnhtiko

Aerovia&Anaerovia: arnithko

Pap test: arnhtiko

Ala exei auta: epipolhs piknotita, diamesou stoivadas, kuttara endotraxilou, metaplastika kuttara, polymofopyrhna, kolpobaktiridio kai eruthrokittara.

Eikona traxhlitidas

Kserw egw ti einai ola auta !!!!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...