Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

Koula - mares


kale

Recommended Posts

ΝΑΝΤΙΟ_ΔΙΔΥΜΑΚΙ μου δε σε πετυχαινω.... :( Να ξεκουραζεσαι οσο μπορεις...μακαρι οταν ερθω να μπορεσεις και να σε δω!!!!!

ΑΡΤΕΜΙΣ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ???ΟΛΑ ΚΑΛΑ?

Εδώ είμαι διδυμάκι μου!!!!!!Τι κάνεις αγαπούλα μου???Είσαι καλύτερα σήμερα???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Νάντια μου ευχαριστώ για τη βοήθεια!!

Καλή δουλίτσα.

Τι ευχαριστείς καλέ???Άλλωστε δεν κατάφερα να σου πω κάτι με ασφάλεια.Πάντως μην ανησυχείς.Ό,τι κι αν γίνει,ακόμα και να μην περάσεις για πρόκληση,φαρμακάκια θα βρούμε!!!!Εσύ να είσαι χαλαρή γιατί έχεις ένα μπεμπέ να πιάσεις!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΓΛΥΚΑ!!!!

ΑΝΙΤΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!

Όταν μπορεσεις γράψε μας τί έγινε!!

Ειρήνη μου με το καλο αγάπη μου η εμβρυομεταφορά.

Όλα καλά θα πάνε, τα δίδυμα είναι στο δρόμο.......

Αναστασούλι μου όμορφο, έρχεσαι παρασκευή??

Αντε να δούμε τί θα πεί ο γλυκούλης.

Το 5 είναι σιγουράκι..

Ζεττάκι δεν θέλω ήττοπάθειες και κακή διάθεση.

Πάρε το γιατρό να σου φύγει η έννοια ρε παιδί αλλά μήπως η ενόχληση που έχεις είναι από τις ενέσεις???

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Καλημέρα κορίτσια....

Ανιτάκι καλή επιτυχία στην ωοληψία σήμερα...μπες όταν μπορέσεις να μας πεις τα νέα...

ANNITAKI περιμενουμε νεα!!!

ΕΙΡΗΝΗ μου αντε να μαθουμε σημερα για τα μωρακια σου!

ΖΕΤΤΑΚΙ θα σε μαλωσω...εισαι τοσο δυναμικη σε αλλα θεματα και κολλας πως θα παρεις να τους πεις για τον πονο που εχεις? Εγω πιστευω οτι ειναι απο τα φαρμακα αλλα αυτοι ξερουν καλυτερα...Η δουλεια τους ειναι! Να παρεις σε παρακαλω!

ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑ μου καλημερα! Εισαι τοσο καλο και γλυκο παιδι!

ΑΝΑΣΤΑΣΩ καλημερα!Σε σκεφτομαι πολυ για την Παρασκευη να ξερεις! Καταλαβαινω πως νιωθεις!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!

Καλημέρα Αθανασία μου!!!!!

Καλημέρα Αναστασία!!!!

Kalhmera koukles !!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια λύστε μου μια απορία σας παρακαλώ όποια ξέρει.Έχω ένα χαρτί από την επιτροπή για να πάρω φάρμακα για 2 προσπάθειες.Έχω πάρει ήδη τα φάρμακα για την πρώτη.Για να πάρω τα φάρμακα για τη δεύτερη προσπάθεια χρειάζεται κάποια βεβαίωση ή κάποιο χαρτί ότι έχω κάνει ήδη την πρώτη???

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια λύστε μου μια απορία σας παρακαλώ όποια ξέρει.Έχω ένα χαρτί από την επιτροπή για να πάρω φάρμακα για 2 προσπάθειες.Έχω πάρει ήδη τα φάρμακα για την πρώτη.Για να πάρω τα φάρμακα για τη δεύτερη προσπάθεια χρειάζεται κάποια βεβαίωση ή κάποιο χαρτί ότι έχω κάνει ήδη την πρώτη???

Nomizo oxi, apla prepei na perasoun 4 mines apo tin imerominia pou ta pires apo to farmakeio tou EOPYY.

Emena den mou zitisan kati.


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Nomizo oxi, apla prepei na perasoun 4 mines apo tin imerominia pou ta pires apo to farmakeio tou EOPYY.

Emena den mou zitisan kati.

Α ωραία!!!Τέλεια!!!Ακούς Αθανασία???Μην ανησυχείς θα τα καταφέρουμε με τα φάρμακα!!!!Τώρα μπορείς να ηρεμίσεις και να τσακώσεις το μωράκι σου!!!Άλλωστε τα φάρμακα δεν θα σου χρειαστούν!!!

Ευχαριστώ πολύ Νταντάκι μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εχει ψιλιαστει ότι κάτι γίνεται και ήρθε χθες να με ρωτήσει....

Της λέω γιατί δεν ρώτας τον γιο σου?

Μου λέει τον ρώτησα και μου είπε όχι...ε ωραία και τι περιμένεις να σου πω εγώ την λέω...

Ω ρε φίλε μου άρχισε ένα κήρυγμα... τα νευρα μου..

Και τι περιμένετε και γιατί δεν πας και πότε θα δω εγώ εγγόνι και τα λοιπά....ήρθε ο άντρας μετά και της είπε να φύγει...μου έκανε ένα κεφάλι κουδούνι...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αναστασία μου άσε την πεθερά που βρήκε την ώρα και αυτή να σε αγχώσει.Την Παρασκευή θα δούμε αβγουλάκια δίκροκα!!!!!

Να κανονίσει ο γλυκούλης να κάνει καμιά καλή δουλειά γιατί είμαστε πολλές και τρελές και καλό θα ήταν να μην μπλέξει μαζί μας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...