Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΗΔΗ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!


giota.

Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσάκια!

Glorr που ήσουν καλή μου; Σε χάσαμε! Καλως ήρθες και πάλι. Πως πας; Πες μας νέα σου; Έλα να ανταλλάξουμε τις εμπειρίες της 18ης εβδομάδας!

Πιτερπανούλα, να ξέρεις ότι έσυ (και η κοιλιά σου μας οδηγείς). Πως είσαι σήμερα; Και σου έχω και μία άλλη από τις γνωστές ερωτήσεις μου: Η κορτιζόνη σε έχει φουσκώσει;


322173ul1svytggs.gif

JhX4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εχω μεγάλη περιέργεια να δω τα μουτράκια τους!!!

Ναι, για καισαρικη εχουμε κανει συζητηση.

Οι μερες πλησιαζουν κι εγω απο τη μια χαιρομαι και αγωνιω, απο την άλλη αγχωνομαι περισσοτερο!!!

Εσυ, πώς εισαι? Νιωθεις καλα? Κοιλιτσα έκανες?


u1117860.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου twins2010!

Η κορτιζόνη δεν με φούσκωσε καθολου. Δεν εννιωσα τιποτα. Γενικότερα δεν ειμαι πρησμενη καθόλου. Προσεχω βέβαια το αλάτι. Αλλά πρόσεχα απο την αρχη


u1117860.png

Link to comment
Share on other sites

Εχω μεγάλη περιέργεια να δω τα μουτράκια τους!!!

Ναι, για καισαρικη εχουμε κανει συζητηση.

Οι μερες πλησιαζουν κι εγω απο τη μια χαιρομαι και αγωνιω, απο την άλλη αγχωνομαι περισσοτερο!!!

Εσυ, πώς εισαι? Νιωθεις καλα? Κοιλιτσα έκανες?

Εντάξει καλύτερα πάνε τα πράγματα , έχω ψιλοηρεμήσει. Ναι έκανα και κοιλίτσα. Αλλά ακόμη δεν άκουσα τίποτα και αγωνιώ . Περιμένωωωω. Και δεν ξέρω και πως θα είναι για να καταλάβω. Κι εμένα για καισαρική μου είπε.......:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Glor, τι είδα; Και εσύ αγοράκι και κοριτσάκι; Και θα γεννήσουμε και τις ίδιες μέρες; Τι σύμπτωση είναι αυτή;

Γεια σου Twins 2010. ΤΙ γίνεται? Χαθήκαμε. Κι εσύ ένα κ΄ένα? Τέλεια ε? Τώρα περιμένω να ακούσω τίποτα αλλά ακόμη..... Εσύ? Άκουσες κάτι και αν ναι πως ήταν?:D:p:p

Link to comment
Share on other sites

glorr θα καταλαβεις!!! μολις κατι κινηθεί, θα το καταλαβεις!! εγω στην αρχη νομιζα οτι χτυπάει καποια φλέβα, η οτι κινειται το έντερό μου (πολύ μαλακά όμως) Και μόλις μπηκα στην 19η εβδομάδα, έφαγα μια κλωτσιά χαμηλά και κατατρόμαξα! Νομισα ότι κάτι έπαθα και ήμουνα έτοιμη να πάρω τηλέφωνο το γιατρό!!! Μετά, άρχισαν να κουνιούνται στην αρχή πιο μαλακά και σιγα-σιγα αρχιζει και γινεται χαμός! Δεν ξερεις απο πού σου έρχονται οι κλωτσιές!!!


u1117860.png

Link to comment
Share on other sites

glorr θα καταλαβεις!!! μολις κατι κινηθεί, θα το καταλαβεις!! εγω στην αρχη νομιζα οτι χτυπάει καποια φλέβα, η οτι κινειται το έντερό μου (πολύ μαλακά όμως) Και μόλις μπηκα στην 19η εβδομάδα, έφαγα μια κλωτσιά χαμηλά και κατατρόμαξα! Νομισα ότι κάτι έπαθα και ήμουνα έτοιμη να πάρω τηλέφωνο το γιατρό!!! Μετά, άρχισαν να κουνιούνται στην αρχή πιο μαλακά και σιγα-σιγα αρχιζει και γινεται χαμός! Δεν ξερεις απο πού σου έρχονται οι κλωτσιές!!!

Ωχ κατάλαβα. Μετά αρχίζει το ποδόσφαιρο. Χα χα Χα χα χα........ Από βάρος πως πας? καλά/? κινείσαι καλά?Κι εγώ νιώθω κάτι σαν το έντερο να κουνιέται αλλά δεν ξέρω. Τι να πω........... ανυπομονώ μήπως αλλάξει και η ψυχολογία μου λίγο γιατί είναι άστα να πάνε. Μαύρο άσπρο. Έτσι πάει....Καταλαβαίνεις........:D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λοιπόν κοριτσια εχθες τα ταισα στις 11:30 και τα εβαλα για υπνο.Εκανα τον σταυρό μου για να μην ξυπνησουν στις 3 που τα ταιζα.Και ναιιιιι ξυπνησαν 5:30!!!!!!

Κοιμήθηκα παραπάνω

Στελλιτσα ουτε εμενα μοιαζουν.Μεγαλώνοντας δεν ξερω τι θα γίνει

grorraki ήρθες?Ενα και ενα ε μια χαρα σε βλέπω!!

Πιτερ παν αμαν αυτη η φυση!!Αργει πολύ.Καλε ασε το αγχος πια.Δεν ειναι τιποτα λεμε.Και οι μπεμποέλες σου μια χαρα ειναι!!Εκανες και τις ενεσεις σου.Εγω τι να πω που δεν τις ειχα κανει?

twins μου τι κάνεις?Βαραίνεις?

Κοριτσια θυμαμαι γυρω στην 20η ενιωσα για τα καλα κλωτσια.Πριν ηταν αυτο που λεει η πιτερπαν


tt7430777fltt.gif

2yPkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Το κοριτσάκι μου συνεχίζει να είναι ένα τρελό ζωηράκι και να κινείται... ο άλλος πάλι... σχεδόν καθόλου θα έλεγα. Βέβαια, πλέον θα έχουν αλλάξει θέση, οπότε δεν ξέρω πλέον αν το κοριτσάκι είναι το ζωηρό!!!!!

Glor, ψυχολογία πως πάει τώρα; Θυμάμαι που μας έλεγες ότι στην αρχή δεν ήταν και πολύ καλή. Τώρα πως είσαι;

Γειά σου Όλγα!!!! Τι κάνουν τα αγοράκια σου και εσύ; Αντέχεις;

Κορίτσια, εγώ έχω βαρεθεί να μου λένε όλοι "μη τρως"! Ουφ, ούτε το φαγητό μου δεν μπορώ να απολαύσω και εκνευρίζομαι :mad:!!!!! Πάντως Πίτερ Παν αυτό για την κορτιζόνη που μου λες είναι παρήγορο... γιατί όλοι μου λένε ότι θα γίνω τεράστιο μπαλόνι με τις ενέσεις!!!!! Με έπιασε το κατοχικό σύνδρομο της πείνας!


322173ul1svytggs.gif

JhX4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαιρουλα μου πραγματι δεν θελω με τιποτα παχυσαρκα παιδια!

Οταν μου ξυπνανε πιο νωρις τα καθυστερω.Σε καμια περιπτωση δεν τα ταιζω

Μεγαλώσανε τα ζουζουνακια σου!!

Συμπεθερα λες να σας το κοψει και εσας το βραδινο σε λιγο?

αα ξεχασα να σας πω.Τον ρωτησα για επισκεψεις και μου ειπε μετα το Πασχα που θα κανουν τα εμβολια.Και μετα οχι αγκαλιες απο τρίτους


tt7430777fltt.gif

2yPkp3.png

Link to comment
Share on other sites

..απο βαρος ειμαι παρα πολυ καλα, ευτυχως!!!

Αλλά το βάρος της κοιλιάς, παρολο που δεν ειναι και τοσο μεγάλη, με δυσκολεύει στο να κινηθω. Βασικα, το πρόβλημά μου ειναι όταν οι μπεμπούλες μού πατάνε οργανα. Την ουριθρα και το εντερο. Εκει ποναω αρκετα, και ψαχνω θεση να βολευτω. Αυτο με ταλαιπωρεί. Και επειδη ολη την εγκυμοσυνη την εβγαλα με ευλαβια στο σπίτι (:)), μάλλον γι αυτο δυσκολεύομαι και να μετακινηθω


u1117860.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...